Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

heniek

stuknij się w głowę!!!

PH

Dzisiaj wypłaty i znowu wszystkich wykręcili. Szkoda słów. Trzeba się stąd szybko ewakuować. Co innego obcują, co innego płacą.

tak tak pewnie byłam twoją "koleżanką' i pewnie jesteś jednym z xl'owskich podpier-*dalaczy, którzy za najniższą krajową zrobią wszystko. żenujący jest ( a może już był?) pan prezes marek wprowadzający atmosferę tyrani i ci kierownicy włażący mu w dupe za wszelką cenę. Drodzy handlowcy, dla pocieszenia powiem ze w biurze jest taka sama rotacja jak u Was :) kto mądrzejszy i bardziej bystry to spada stamtąd, bo nikt wykształcony za takie pieniądze pracować nie będzie. Konkurencja oferuje o wieeele lepsze warunki :) :) :)

rozżalony

Tak jak pisałem wcześniej xl zaczęło robić cenzurę jak za komuny. Po prostu boją się tego co piszą ludzie pracujący i już nie " rozmowa kontrolowana" tylko co mniej grożne pozwalają umieścić. Podaję jeszcze raz adres do ewentualnej sprawy zbiorowej przeciwko xl-owi ( poszkodowaniprzezxl@wp.pl)

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

lsd

A język Polska to trudna być sprawa.

DD

Dajcie sobie spokój z tą firmą. To co tu się dzieje to jakieś wielkie nieporozumienie. Macie tu ponad 1300 postów więc nie będę się powtarzać. Zresztą tego się nie da opisać. Firma jest wyjątkowa, nie ma takiej drugiej i chyba nigdy nie będzie. Zresztą tej też zaraz nie będzie. Praca jak w wariatkowie, błąd na błędzie, wydziwianie na każdym kroku, rotacja jak na dworcu w Tokyo. Wstyd tu pracować - opinia w branży fatalna.

ByłemBlue

1355 podstawy i z tego musisz przeżyć pierwsze dwa miesiące bo większą wypłatę dostaniesz dopiero po dwóch miesiącach - muszą obliczyć % obrotu za miesiąc poprzedni. Prosty przelicznik: masz 100tys obrotu netto do zrobienia, z tego dostajesz 1400zł jezeli zrobisz obrót. Jeżeli zrobisz 50tys czyli 50% obrotu to dostajesz 350zł ;) Kalkuluj, dodawaj sobie, ale jak zrobisz obrót, a nie wstawisz regałów to nie licz na >3000zł. A jeżeli uważasz że to jest dobra wypłata i że warto za taką handlować to JESTEŚ OSOBĄ KTÓREJ SZUKA XL TAPE! ;) Powodzonka

JAN

Co ty piszesz ??? W każdej firmie jest wysoka podstawa ( od 2-3 tyś netto ) plus premia za dobre wyniki. W xl-u masz 1350 zł podstawy i jak zrobisz plan to może otrzymasz 2% od obrotu a jak nie to twoja wypłata wyniesie ok 2 000 netto ( więcej zarobisz w Biedronce na kasie ) a jaka odpowiedzialność i terror w xl-u.

ktoś

No widzisz jaka to jest obłuda , wczoraj pisałem post ty go widzisz a ja nie - ktoś pisał o usuwaniu postów i chyba jest to prawda. Jeszcze raz pozdrawiamy marzyciela z biura lub tego opisywanego dyrektora ,który popełnia mnóstwo błędów a ma wysokie stanowisko w tej firmie-dlaczego??? Jest tylko jedna odpowiedż- dobra wazelina w oczach prezesa i MB a nic nie potrafi oprócz tego. MB lubi takich i obsadza w ramach nagrody stanowiskami. Ci co mieli swoje zdanie i nie do końca się zgadzali z MB już nie pracują. Ja już także rozstałem się z tą firmą ale pamiętam opinie handlowców na temat tych dyrektorów ( może ktoś mi zarzuci ,że piszę z małych liter ale nie zasługują na duże ) ,że to są obiboki którzy jeżdżą dziennie po dwa punkty ,pogadają sobie i żadnych konkretnych spraw nie potrafią załatwić. Myślę ,że bardziej są potrzebni do zbierania informacji od klientów na temat handlowców i kapowaniu do MB. Jeszcze raz pozdrawiam ekipę lizusów i kapusiów z biura.

zzzz

On przede wszystkim udaje dyrektora, powie ci to każdy kto poznał tego oślizgłego osobnika. Jego przekonanie o własnej zaje..stości jest tak wielkie, że uważa się za jakiegoś guru sprzedaży. A dlaczego melduje, że dany handlowiec źle obsługuje punkt? Żeby ściągać do Kielc handlowców i ich szkolić bo tym się zajmuje. Wolałbyś siedzieć na tyłku 5 kilometrów od domu czy być w delegacjach? Przynajmniej mi się wydaje, że to jest powód, ale to delfin, może tam być milion innych powodów, których 99% nie będzie miało miejsca w innych firmach.

Robert
@zzzz

Dobrze ze jest takie forum gdzie takie pizdziaki jak ty moga anonimowo uzewnetrznic swoje zale. Jestes bystry jak woda w kiblu sadzac po Twojej wypowiedzi. W (usunięte przez administratora) byles (usunięte przez administratora) widziales. To forum jest dla sfrustrowanych nieudacznikow jak Ty. Napisz konkretnie o co Ci chodzi (usunięte przez administratora)

@Robert

Zapewne sam zainteresowany się odezwał, jak to jest żyć ze świadomością, że dla paru stówek pozbywasz się jakiejkolwiek ludzkiej uczciwości? Jak to jest być ofiarą żartów z własnej osoby? Jakie uczucie towarzysz świadomości, że nikt cię tam nie szanuje? Polaczki pracujące w korpo, zeszmacą się byle tylko prezes był zadowolony. Uzewnętrznianie swoich żali? Jesteś tym któremu ręku nie podałem siedząc w Kielcach, rękę podaje się ludziom, których się szanuje.

Roni

Wielka rotacja ludzie masowo odchodzą z pracy. Wymagania ogromne, nierealne do wykonania. Pieniądze płacą bardzo małe jak za to czego oczekują. W odniesieniu do innych pracodawców to szkoda na nich czasu. Praca albo dla ludzi bez żadnego doświadczenia, albo desperatow, których nikt nie chce zatrudnić. Większość negatywnych opinii to sama prawda. Można mieć szczęście i trafić na mało wykorzystany rynek o dużym potencjale, ale niewiele takich zostało.

delfin

Firma xl-tape się bardzo się boi tych opini na tym forum . Wczoraj puścili do kżdego PH informację ,że Go Work jest firmą naciągającą pracodawców i opinie tam piszą nie pracownicy tylko administrator. Zadaję sobie pytanie skąd administrator wie tyle o xl-u ???? Ja jestem przykładem pracownika ,który potwierdza wszystko co jest wypisywane na temat xl-a a te kilka pochlebnych postów jest pisane przez pracowników z biura na zlecenie dyrekcji lub prezesa. Kolejna aluzja do tematu tworzenia bazy handlowców, można tworzyć bazy ( rozumiem zapasowych pracowników ) jak się ma pełną obsadę . Na tą chwilę brakuje ponad 40-stu handlowców do pracy. Proponuję aby do pracy w terenie wzięli się pseudo dyrektorzy i kierownicy ( zresztą kierownicy już od dawna to robię z powodu braku personelu ). W najbliższym czasie kończę z tą firmą. Powodzenia dla tych co zechcą aplikować do pracy w xl-u.

@delfin

Przecież wysłali w teren tą lebiegę co tytułuje się dyrektorem. Taki zadufanego w sobie gościa dawno nie widziałem. Najśmieszniejsze jest to, że on aby się wykazać w terenie to ściemnia do MB, że dany handlowiec źle obsługuje sklep i trzeba tu podziałać.

Bylem

Najniższa krajowa + 1,4% od obrotu netto. Łatwo sobie obliczyć. Jeżeli zrobisz połowę planu to masz 0,7% itd. Plany podniesione niby o 50% do zeszłego roku tzn niewykonalne na wiekszosci rejonach.

Poszukujący

Witam Mam pytanie jak wygląda praca na produkcji jakie są zarobki i czy w ogóle warto iść na rozmowę do tej firmy

gosc

Przedstawicieli Handlowych szukają cały czas... mają stałą rekrutację. Chcą w ten sposób zbudować sobie bazę potencjalnych handlowców. Bo dziś jest PH a jutro go nie ma. Xl Tape nie pozwoli sobie zeby nie było PH na danym regionie bo żebrać trzeba tydzien w tydzien. Ponadto pracuje w firmie już troche i zapewniam, że mówią prawdę. Wszystko co piszą się zgadza.

ktoś

Ile ci zapłacił prezes za takie brednie??? Wychodzi na to ,że 50-ciu handlowców którzy opuścili w tym roku xl-a to same nieroby ??? Rozumiem ,że wy w biurze jesteście mróweczkami pracującymi na rzecz firmy lub wazeliniarzami wchodzącymi w ........ bez mydła ?Tacy tu jeszcze pracują. Może ten post po raz 8 pisany prze zemnie zostanie puszczony przez cenzurę . Podaję po raz kolejny adres ludzi pokrzywdzonych przez xl pokrzywdzoniprzezxl@wp.pl Czekam na odpowiedż.

JAck

Co ty piszesz. Tu każdy solidnie pracuje. Za chwilę przekonuje się, że im więcej solidnie pracuje tym więcej dodatkowej pracy dostaje a pieniędzy coraz mniej. To się nazywa wyzysk. Wystarczy zobaczyć jak potraktowali starych kierowników - dali im teraz najgorsze, rozwalone rynki i wymagają cudów a płacą grosze bo planów nie robią. Nie rozśmieszaj mnie z tymi komentarzami. Masz mentalność parobka i niewolnika - w sam raz do pracy w XL Tape. W tej firmie to każdy kto ma trochę oleju w głowie szuka innej pracy. Do przyszłego sezonu to się wszyscy pozwalniają. Pozdro dla sara - zmień dilera albo bierz połowę.

Ktoś
@JAck

Musisz zrozumieć "sara" bo po prostu jej tak każą ,bo jak nie to wy...z pracy. Ci w Kielcach w biurze to nie mają innego wyjścia ,ponieważ twierdzą ,że inni pracodawcy są jeszcze gorsi.

@ktoś

Pracowałam przez parę miesięcy w biurze... i uciekłam z tej porąbanej firmy hahaha jak najdalej ! większej żenady w życiu nie spotkałam. A ci ''kierownicy'' od du*py strony i bez minimalnych kompetencji... no i konkurencja ich już zjada :) :) :) :)

pop

Tak zapewniają koryto w towarzystwie fałszywych ludzi z biura, umowa o prace najnizsza krajowa(wspaniale), jest to tak rzadka przypadłoś w naszym kraju (jak sraczka)-śmieszna jesteś, tak pod firmą dorzucają na citroena wiadro zimników i cebuli i buraków. A wypłata poniżej krytyki.

abc
@pop

A dodatkowo MD(zmieniają mu stanowiska jak ja skarpetki) to słoma z butów jeszcze wystaje :)

rozżalony

Wiesz co ,administrator może usunąć słowa obrażliwe itd ale nie cały post. Wytłumaczenie jest tylko jedno xl kasuje wpisy za zgodą administratora. Podaję po raz 7 adres do kontaktu w sprawie sporu zbiorowego poszkodowaniprzezxl@wp.pl Pewnie ten także nie zostanie puszczony -żenada.

rozżalony

Niech tylko nie usuwają postów to zobaczysz jakie. Ile Ci płacą za takie brednie .Piszę już chyba piąty post który się nie ukazuje , może ten się wreszcie wyświetli. Po raz kolejny podaję adres e-mail do kontaktu ludzi poszkodowanych przez xl cele pozwu zbiorowego. poszkodowaniprzezxl@wp.pl

rozżalony

Witam utworzyłem konto na poczcie w celu zebrania ludzi poszkodowanych przez xl . Podaję adres poszkodowaniprzezxl@wp.pl Proszę o kontakt celem znalezienia świadków , którzy potwierdzą w sądzie jakie praktyki są stosowane w tej chorej firmie. Piszę ten post w niedzielę bo poprzednie się nie ukazują (po prostu zrobili cenzurę jak w komunie ) . Może dziś nikt z pracowników i MB nie siedzi i usuwa . Wielka żenada

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.