XL Tape-International Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o.

rubca co hceta

ICF - nie przestrzegaja etyki

neutralny

Napiszę opinię bo może osobom które chcą tam rozpocząć pracę się przyda , aczkolwiek nie pracuje już w delfinku 2 lata ale może komuś dam motywację by to przeżyć...Sam podjąłem pracę w delfinie słysząc że będzie umowa na 2600 (rozmowa z kierownikiem) po przyjechaniu do Kielc dostałem do podpisania umowę na najniższą krajową(zaznaczam że byłem w potrzebie i świadomie się zgodziłem) co za tym idzie pierwszą wypłatę też taką dostałem...Mi akurat udało się pracować z fajnym kierownikiem którego w delfinie już nie ma, ale ciśnienie w tej firmie dało mi wiele do myślenia ,sprzedaże produktów na już i zabieranie premii za brak takiej sprzedazy(sławne kije do szczotek) zabieranie terenu najlepszym handlowcom ,podnoszenie obrotu o 100% rok do roku , ciągły mobbing ze strony działu gps (gdziekolwiek staniesz na przysłowiowe siku lub hmmm....to piszesz po co tam byłeś..wyjedziesz 8:02 telefon czemu tak pożno,skończysz 15:59 telefon czemu tak wcześnie)Wizyty w Kielcach to jakaś tragedia jedziesz od 03:00 bo musisz być na 08:00 na miejscu okazuje sie że pani od inwentur będzie o 10:00,a sama wizyta wiążę się z przesłuchaniem bo inaczej tego nie nazwę , prezes przychodzi na rozmowy i lekceważąco z papierosem elektrycznym w ustach mówi Ci że jesteś najgorszy a twoje obroty na uni to smiech,a przy okazji słyszysz że na Twoje miejsce jest kilkunastu chętnych.Co gorsza jesli na inwenturze jest jakis brak lub coś uszkodzone to płacisz TY.Patrząc na pozytywy delfina to napewno jeśli rozwijasz rynek , wstawiasz regały a najlepiej ściany to delfin potrafi fajnie zapłacić,Tylko ile jest już takich rynków i handlowców?Jeżeli szukacie info o korzystaniu z auta to od razu wam powiem że korzystacie tylko w godzinach pracy i nic więcej.Piszę to z perspektywy bo już jak pisałem nie pracuję już w delfinie prawie 2 lata może wiele się zmieniło(oby)spędziłem w firmie półtorej roku dzięki czemu mam teraz naprawdę fajną robotę(miałem też inne doswiadczenie handlowe) ale powiem tak delfin napewno uczy ,obowiązkowości i to praca dla twardych ludzi ...Nie będe wieszał psów ani nie bede polecał bo to wasze(nasze)życie....Pozdrawiam normalnych ...

@H007 19.11.2017 11:27
(usunięte przez administratora) jak heniu koze. po co wypowiadasz się o czymś co było 2 lata temu? I po co wracasz do czegoś co...

Bob

@H007 19.11.2017 11:27

Witam ja pracowale w XL do niedawna i powiem ze nic sie nie zmienilo od 2 lat traktuja czlowieka jak przedmiot i zwalniaja bez podania przryczyny mimo ze sie robilo plany.

PHN

Witam, otrzymałem ofertę pracy jako w XL jako PH czy posiadacie może wiedzę na temat obecnych warunków właśnie na tym stanowisku? Z wcześniejszych komentarzy wynika, że oferowali najniższą krajową i czy to dalej aktualne informacje? Z góry dziękuję za odpowiedzi

H007
@PHN 21.09.2017 16:12

Aktualna stawka to 2000 na rękę czyli 2800 brutto. NIE jest to stawka minimalna. DODATKOWO premie od sprzedaży, ok 1,4% od obrotów plus słupki asortymentowe min folie walki narzędzia itd, za każdy próg 1,7%, np zrobisz narzędzia za 1500 na mc i masz od tego 1,7% dodatkowo do wypłaty, dodatkowo za poszerzenie asortymentu i nowych klientów. Wszystko sumuje się na koniec. wypłaty mam od 4000zl i w górę. Obroty po ponad 100000mc. zależy to od rynku i klientów jakich masz.

Karol

Hej, Dużo tu wątków odnośnie pracy PH i wynagrodzeniu. A czy ktoś może dopowiedzieć jeszcze jak wygląda struktura? Ile osób na regionie, czy duży obszar do obsługi dają, jako PH? I z czego rozliczają - tylko obrót czy coś jeszcze? Aha i czy jest jakaś ścieżka rozwoju czy tylko dla "wybitnych" stanowisko kierownicze???

forsa

Pozdrowienia dla najbardziej inteligentnej osoby w firmie jakim jest Tomus kierownik:) Chlop jest tak inteligenty i pomocny ze trzeba wyslac jego kandydature do PO Tam sie tacy ludzie odnajduja

anonymous
@forsa 27.10.2017 22:13

Przecież tam na kierowniczych stanowiskach sami tacy inteligenci a największy z nich jest z Pomorza. Znany jako Yogi. Może dorównać mu tylko Patryś - geniusz nad geniuszami.

forsa
@anonymous 28.10.2017 09:27

To jest tak firma z takimi kierownikami pod......laczami, maj tam sie jak paczek w masle. Ale pamietaj ze karma wraca ze zdwojona sila.

Alexander

Witam! Ciekawie tutaj.... czy ktos moze wypowiedziec sie ma temat pracy na produkcji? Konkretnie na temat operator/brygadzista. Jak wyglada praca, jaka presja i system zmianowy? Bylem na rozmowie i powiedziano mi ze to 4 brygadowka, wiec czy za weekendy placa wiecej kasy?

Poszukiwany

Szukam osób do wykładania towaru na półki na terenie kraju ktoś coś? Kontakt na adres mailowy lider.rynku.tasm@wp.pl,

sc

Cześć Mam pytanie jeśli chodzi o produkcję. Ukazało się ogłoszenie operator/brygadzista. Jeśli ktoś może napisać o warunkach itp byłbym wdzięczny.

Abcd

Witam :) mam zacząć prace w XL TAPE w dziale sprzedaży. Pracował ktos tam?? Jak praca? Atmosfera?? podobno przed zaczeciem jest jakis test z asortymentu? Jak to wyglada?:)

tomek1
@Abcd 05.09.2017 15:59

26 stron o tym a ty się pytasz? Dwa posty nad tobą najświeższy opis tego co tam się wyrabia. Mam wrażenie, że XL bierze już wszystkich jak leci bo nie sprawdzają się słowa szeryfa, że oni nie potrzebują PH bo przecież mogliby telefonicznie zbierać zamówienia.

Czekoladowy John.

Już ponad rok nie pracuję w XL tape, ale zajrzałęm TU zobaczyć czy nadal w tej firmie jest tak zle. I widzę nic się nie zmieniło.. Ja opuściłem szeregi XL chyba w najlepszej chwili, czyli wtedy gdy dali te lojalnościówki za odbyte szkolenia. Ja tego nie podpisałem i po roku stwierdzam ze zrobiłem dobry ruch odchodząc z tej firmy :) po dwoch latach pensje mialem niższe niż na początku jako świerzak. Jednym słowiem : ten kto może niech sie trzyma od tego całego bałaganu z daleka. A ten kto musi i to wszystko co jest wypisane czytał, niech po czasie sam sobie w brode pluje ze sie zgodził na prace w XL. Aaa.. Co do pracy w biurze w Kielcach, to pracując 2 lata, zauważyłem ze przerobiło się tam mnóstwo osób.. Koordynatorów miala nasza grupa z 5. kierowników również 5.. hahaha. Był taki moment ze nie mieli kogo wstawić na kierownika, a kontrahenci z ktorymi wspolpracowalem śmiali sie w niebo głosy słyszać co się wyrabia w tej firmie. Pozdrawia i życze wytrwałości.

jkk

Bardzo proszę o informacje jak wyglada praca z przelożonymi na ślasku, ponieważ pojawiła się oferta i zastanawiam się czy aplikować. Proszę o rzetelne informacje ,jaka podstawa i jakie realne zarobki z premią.

Paulina

@xyz usuwane są tylko te wpisy, które są niezgodnie z regulaminem serwisu GoWork.pl. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w XL Tape-International Sp. z o.o.? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

xyz

Wpisy są usuwane przez administratora, więc ciężko coś napisać. Wczoraj napisałem post (który zniknął) o tym jak to XL Tape w swoich ofertach pracy używa jako tła zdjęć ściągniętych z cudzych stron internetowych, bez zgody właściciela i nie posiadając do nich praw autorskich, czyli mówiąc krótko kradnie cudzą własność. Taki proceder podlega sankcjom karnym do 3 lat więzienia. Aktualne ogłoszenia do pracy na produkcji oraz do pracy w dziale sprzedaży zawiera właśnie takie ukradzione zdjęcia. Bardzo źle to świadczy o osobach odpowiedzialnych za tworzenie ofert pracy, jak i o samej firmie.

:) :)
@xyz 24.07.2017 08:49
Tak się składa, że zdjęcie w ofercie pracy na produkcji pochodzi z portalu piszącego artykuły na temat branży motoryzacyjnej i...

Aaa to niedobrzy ludzie. Banda złodziei i decydentów

nigdy do XL-srejp
@:) :) 27.07.2017 18:15
Aaa to niedobrzy ludzie. Banda złodziei i decydentów

OOO.... tu masz 100% rację.

były

Czy moze mi ktoś udzielic informacji jakiego to asortymenu z akcesoriów malarakich producentem jest bdt? Bo chyba pani T.B udziela błędnych informacji na youtubie.

Sebi45

9,5 złotego na produkcji dla pakowaczek/pakowczy. Jakby ktoś się interesował ogłoszeniami z tym stanowiskiem, to nie polecam, głośno, gorąco, ręce pocięte od kartonów. Tylko jeśli macie nóż przy gardle.

Konkurencja

Coś się w xlu pozmieniało? W radio leci reklama psb i taśmy morświna :-) czyżby ktoś nowy od promocji?

PRZESTRZEGAM !!!

DNO !!! SZKODA ZDROWIA !!! DNO !!! BYŁEM PRACOWNIKIEM 2 LATA DNO !!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ DNO !!!

Firma jako chyba jedyna na każdych targach festynach każe sprzedawać swój asortyment przedstawicielą. Dlaczego firma aż tak jest zachłanna na kasę ponieważ ani grosze z tego nie maja ph. Nigdy się nie spotkałem ze sprzedaża asortymentu innych firm.

@Urzednik 17.06.2017 07:32
Za ten handel na targach i festynach to się powinien Urząd Skarbowy zabrać. Gdzie kasa fiskalna, paragon. Jak coś się tyczy pr...

O widzisz jest kolejny dowód na uprzejmie donoszę aby to zgłosić odpowiednim organom , bo mi aż jest głupio że oszukuje swój naród sprzedając taśmy na targach bez paragonu.

dobra rada
@Urzednik 17.06.2017 07:32

zgłoś , można to zrobić anonimowo , kontrol będzie na 100%

Byłem widziałem

Rotacja pracowników na produkcji jest tak duża że widzisz jak wchodzi na hale, a po przerwie już tej osoby nie ma. 3 zmianowy system pracy za naj niższą krajową to kpina. Nie rozumiem polityki firmy że jak pracownik który już jakimś cudem został prosi o podwyżkę dostaje 0.5 gr na godzinę, czyli na 200 (bo tyle się kręci teraz) godzinach 100 zł. Praca nie jest lekka mało tego teraz po 10 godzin i najlepiej w sobotę. Część maszyn nie obstawiona bo nie ma kto pracować pamiętam jak sam dyrektor mówił kilka lat w wstecz że, jak ci nie pasuje to na twoje miejsce jest 10 teraz nawet nie ma nawet 2. Żadnych benefitów bo po co przecież siłownia jest na hali produkcyjnej, a po resztą było by lepiej po całym tygodniu po 10 godzin zaliczyć 10 w Sobotę. Upał jak w Arabii więc po co sauna. Braki pracownicze są odczuwalne tak bardzo że nowy pracownik jest rzucany wszędzie z myślą taką by jak najszybciej załapał kilka maszyn bo nie wiadomo kto odejdzie. I dziw bierze czemu ludzie nie chcą pracować taka wspaniała firma.

@Byłem widziałem 09.06.2017 11:02

A możesz udzielić informacji jakie taśmy się produkuje w Kielcach? Bo z opowieści to wszystkie i dla połowy świata tesa 3m wszystko produkuje bdt.

Ale Kit
@były 09.06.2017 13:26

Haha. Dobre. Przecież oni głównie przewijają gotowe jumba, czyli kupują od skosnookich duże szpule taśmy i tną. Za to prezes potrafi zrobić propagandę - juz Hitler powiedział że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawda. Jak widać nawet teraz ta maksyma działa.

Paulina

Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w XL Tape-International Sp. z o.o., a nie na temat poszczególnych, konkretnych pracowników.

Hybryda

Przeczytałam kilkanaście stron wpisów jest w nich dużo prawdy. 1. W firmie jest osoba która robi wpisy i jest zatrudniona na etacie i to jest fakt. 2. Firma nie produkuje żadnych narzędzi bo są sprowadzane (słynna sprawa z KAEM ) 3. Produkowane są tylko taśmy i to nie wszystkie. 4. Zgadzam się z tym że zwolniony możesz być od tak 5. Dyrektorzy to ludzie wystraszeni wazeliniarze, ale przy takich zarobkach zrobią każdą głupotę jaka sobie prezesi wymyślą. Nie sprzeciwią się i przekazują te głupoty niższemu personelowi ,który musi to jakoś wykonać. 6. Pracownik nie ma oparcia w nikim nie wstawi się za Tobą nikt. 7. Choć praca kończy się o 16 to nie waż się wyjść o czasie choć za nadgodziny Ci nikt nie zapłaci. 8. Handlowcy na początku to była elita firmy ale zaczęli za dużo zarabiać i zabolało to górę. 9. Jesteś kreatywna/y inteligentna/y masz własne pomysły stajesz się zagrożeniem, tacy ludzie są zwalniani bo są zagrożeniem dla swoich przełożonych. 10. Ciężko dbać o markę skoro jakość materiałów się zmienia doprowadza to do reklamacji. 11. Dyrektorów jest kilku z tym że np TB (import za wschodniej granicy) nie wiem w czym jest kompetentna zastanawiam się kto ja zrobił dyrektorem kompetencja od 0 do 10 wypada poniżej zera. .Reszta zresztą też, choć nie znam wszystkich działów. Pierniczenie w koło w jakiej za..bistej super extra firmie pracujesz (aż się mokro w majtach robi a po wypłacie dostajesz sraczki) 12. Jest dwóch prezesów. Jeden (ciężko opisać by nie mieć sprawy w sądzie) człowiek nieuznający sprzeciwu bardzo impulsywny ale ma jakieś pomysły i trzyma tą firmę bo przy takich Dyrektorach aż dziw bierze że to działa. Drugi made in hameryka totalnie oderwany od rzeczywistości, próbujący wprowadzić hamerykańskie wizje na polski rynek.... wszystkie totalne klapy. 13. Produkcja dział improwizacji. Złożysz zamówienie to nie wiesz co i kiedy dostaniesz, traktowana jesteś jak intruz. TW że nie ma problemu a GK i AG że niema i nie wiadomo kiedy będzie. 14 Magazyn i wysyłki to już magia, nie ma pewności że w wysyłce jest to co być powinno. 15. Pracownicy są pod presją w zabarwieniu mobbingu, wejście prezesa M wywołuje stres. Może się uśmiechnąć zapytać co tam ale również zbluzgać. Do osoby robiącej wpisy z firmy... Powiedz mi czy możesz spokojnie patrzeć w lustro? Do nas narzekasz i żalisz się a potem ... Dr. Jekyll and Mr. Hyde PS2. Co do wpisu o Oblęgorku to nie chodziło o Piaska a o pewną osobę płci żeńskiej kumaci wiedzą o co chodzi, bo od plotek huczało.

Monisia

Dajcie spokój ona niebyła by tego ogarnąć ani prywatnie ani służbowo. To musi pisac ktoś co najmniej minimalnej inteligencji ją by to przerosło.

karina
@Hybryda 01.06.2017 19:46

zgadzam się z tym co pisze @Hybryda.

Kiedyś pracownik kieratu

Kolega mi mówił ze biały samochód z logo firmy często był widywany w Oblęgorku a tam mieszka Piasek. Przezwiska nie biorą się z przypadku.

Kunegunda

Zauważyłam że pracują rodzinami Dyrektor ogólnie cwaniak zwany przez załoge ped.ł i łysy kierownik latajacy za nim jak piesek zwany zresztą Azor co by to potwierdzało i wiecznie wkurzony majster. Ekipa nadzoru cały dzień siedzą w pracy. Ludzie jak rozmawiałam uwikłani w kredyty albo nie poradni pare osob z zaburzeniami psychicznymi. Ogólnie srednio dbający o siebie choć przy takich zarobkach nie ma co się dziwić. W szatni brak wentylacji i przy tych upałach smierdzi.

Niektórzy ludzie z pewnych "względów" zawsze będą tam pracować.

Kunegunda

Pracowałam prawie miesiąc jako pracownik produkcji. Pierwsza wypłata odkryła hipokryzję warunki bardzo ciężkie placa minimalna w systemie 3zmiany. Ludzie przychodzą i odchodzą .Firmą powinien sie zająć PIP i US .... trzeba przychodzić 2 godziny wczesniej bo jest dużo pracy. Ogólnie nie polecam.

Paulina

@Taisa bardzo dziękujemy za Twoją ocenę. Czyli pracownik, który namówi inną osobę do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o., a kandydat będzie pracował w tym miejscu przez minimum 3 miesiące, to polecający pracownik otrzyma premię w wysokości 500 zł? To może być cenna informacja dla innych.

były

Nie jest dobrze, widać że juz zwalniani przez firmę przedstawiciele znowu są zatrudniani, nie wystawia im to najlepszej opinii z drugiej strony nikt już nie chce tam pracował a stan załogi trzeba utrzymać.

Taisa

Jeśli ta firma jest taka super to czemu nikt nie che tam pracować. Ostatnio firma wdrożyła program 500+. Jeśli pracownik firmy namówi kogoś do zatrudnienia się i pracownik przepracuje 3 miesiące to dostaje premie 500zł. I mimo to nikt nie chce tam przyjść.

Paulina

@Soll piszesz, że byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej do działu sprzedaży. Co więcej możesz napisać na temat jej przebiegu? Jakie pytania usłyszałaś, czy coś Cię zaskoczyło? Może masz również jakieś rady dla innych?

Soll

Witam, byłam na rozmowie do działu sprzedaży, zaproszono mnie na dzień próbny i teraz czytając to wszystko nie wiem czy iść. jak wygląda praca w dziale sprzedaży? może mi ktoś coś przybliżyć. Druga sprawa- została poinformowana że po okresie próbnym będę dostawała 2000 na rękę plus premia, a tu czytam o najniższych krajowych jak to wygląda na prawdę?. Barrdzo proszę o odpowież

hjkl
@Soll 08.05.2017 14:16

byłaś na rozmowie pracownika ds. exportu ?

Paulina

@Spostrzegawczy, nie jestem moderatorem wątku. Nie współpracuję również z XL Tape-International Sp. z o.o. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu dowiesz się, klikając myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

mx

Najniższa krajowa na Handlowca ?! to chyba jakieś kpiny, doświadczony handlowiec ze stażem 10 letnim i wiedzą, nie zacznie pracy poniżej 3 z przodu na pasku, to co oni proponują to jakaś kpina no chyba , ze szukają nowicjusza bez doświadczenia zaczynającego swoją przygodę z handlem, który potraktuje ich przez 3 m-ce jako doświadczenie , żeby mieć co wpisać w CV do następnego pracodawcy. Zwroty za szkolenia ? hahaha po takim tekście pozostaje jedynie parsknąć w twarz odwrócić się na pięcie i opuścić przybytek jakiegoś oszołomskiego wyzyskiwacza, już kiedyś taki jeden był w Świętokrzyskim nazywali się Polonica - zdechł za podobne praktyki. Auto dla PH to jakaś kolejna bajka z d. Takie auto to dla "meczindajsera" ( celowo , żeby ktoś się nie czepił używam spolszczonych wersji) z "Kranczipsa" do rozwożenia towaru po spożywczakach a nie dla człowieka , który ma reprezentować "korpo" w relacjach B2B - nosz żenada do bólu. Kary za kolizje ? hahahaha nie no pacze i nie wierze co ja czytam !!! aż dziw bierze , że ktoś może pracować dla takich cwaniaków, Powiem tak , gdybym to nawet ja był sprawcą kolizji a nie daj Boże cokolwiek by mi się stało to z miejsca bym pozwał takiego "pracodawcę", że nie zapewnił mi należytej ochrony zdrowia i życia wyposażając mnie w auto o najniższej klasie bezpieczeństwa ! sądzę , ze to była by z moje strony podobna praktyka jaką stosuje ta firma wobec swoich pracowników. Niestety za atmosferę są odpowiedzialni sami pracownicy, ale jak to mówią gdzie jesteś takim się stajesz. Pozdrawiam i dziękuję.

dowaliles mu :)
@dt 21.05.2017 07:13
jakbyś pracował w "normalnej" firmie to byś nie latał po rozmowach kwalifikacyjnych....

brawo ty !

mx
@dt 21.05.2017 07:13

szkoda , ze admini kasują wpisy , nie "latam" bo latać to można samolotem, widać , że masz problem z konstrukcją zdań , ale tak to już jest jak się używa słów których znaczenia się nie rozumie , albo używa ich w złym kontekście , to tylko potwierdza mój poprzedni wpis na twój temat , którego niestety zacytować nie mogę bo znowu zniknie , jednak większość zdążyła się z nim zapoznać. Gro wypowiadających się na temat tej "firmy" nie ma co cytować i przytaczać bo toż to była by księga niczym wydawnictwo TP z lat 90-tych. Po prostu komentarz jest zbędny.

Limak

Dzieki tym opinią oszczwdzilem sobie wyjazdu jakiś czas temu do Kielc na rozmowę dzięki :)

tomek
@Limak 22.04.2017 23:44

jak widać część osób coś wyniesie z tych opinii.

Paulina

@Ph od niedawna, po nicku wnioskuję, że jesteś zatrudniony na stanowisku: przedstawiciel handlowy. Wspominasz, że niektóre opinie sprawdzają się z rzeczywistością. Czy możesz powiedzieć o jakich sytuacjach konkretnie piszesz? Czy coś wzbudziło Twój niepokój?

Spostrzegawczy
@Paulina 19.04.2017 13:58

Moderatorka jak się patrzy :-))) Taki pożytek, że cisza jak makiem zasiał.

Paulina

@ktoś, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl i w żaden sposób nie współpracuję z XL Tape-International Sp. z o.o. Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając myszką na ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

conin
@Paulina 04.04.2017 09:19
Proszę nie publikować komentarzy na temat konkretnych pracowników.

Firmę tworzą ludzie i jak nie pisać o konkretnych. Czy ktoś ma napisać opinię, że menedżerowie to pijaki, którzy przynoszą wstyd firmie podczas otwartych imprez branżowych - skoro sprawa dotyczy konkretnych osób na nie wszystkich. Co istotniejsze to widzę, że jest w tej firmie jak było. Prezesura dostarcza "wrażeń" to i pracownicy mają problemy z alkoholem i zdrowiem, zwłaszcza psychicznym. Dyrektor paprykarz - śmiechu warte... za to jest to pozytywny przykład dla tych co chcą zrobić "karierę" w xl tape nie mając żadnych predyspozycji - zostań lizusem, składaj wymyślone donosy na kolegów a będziesz dyrektorem. Omijać tą firmę z daleka, najgorszy pracodawca jakiego kiedykolwiek spotkałem. 1600 komentarzy mówi wszystko!!!

ktoś
@Paulina 04.04.2017 09:19
Proszę nie publikować komentarzy na temat konkretnych pracowników.

Mam wrażenie ,że jesteś kolejną podstawioną osobą z xl-a , która ma na celu poprawę takiego wizerunku aby potencjalni pracownicy chcieli tu przyjść do pracy. Myślę ,że ludzie maja swój rozum i są w są w stanie rozróżnić wiarygodne opinie. Do czego ta firma jest jeszcze zdolna??? Widać ,że reklamy już nie pomagają , prezes jeszcze niczego się nie nauczył i nadal postępuje w kierunku upadku firmy.

zainteresowany

Jak z rejonem na śląsku, jaki kierownik jest, jak wyglada sytuacja tutaj z poszerzaniem asortymentu bo bez tego z tego co czytałem nie da się zarobić? i ile realnie na tutejszym rynku da się zarobić?

Paulina

@PowiemTak, skąd taka opinia? A co możesz dobrego powiedzieć o pracy w tym miejscu?

Antoni Antoni nikt Cię nie dogoni

Na Mazowszu pojawił się dawno niewidziany kierownik który lubi zaniżać ceny , a może to jego sposób by zdobyć klienta .Mały Klient ma lepsze ceny od klienta dużego to ciekawe .Parodia

zzzz
@Ja 29.03.2017 08:18
Kolego nie tylko mały klient ma lepsze ceny od dużego a także dystrybutor jest tańszy od PH z xl-a o ok. 5% -jakaś paranoja....

a mrówki mają takie ceny, że chyba tylko idiota by kupił od nich taśmę. Zamiast w markecie mieć taniej to masz drożej. Delfin to chyba jakiś pionier jeśli chodzi o powaloną politykę cenową.

PowiemTak
@zzzz 31.03.2017 00:16

Tam wszystko stoi na głowie. Ludzie jeśli praca przedstawiciela handlowego sprawia komuś przyjemność to w tej niby firmie obrzydnie wam to zajęcie gwarantuje !!! Chyba praca w biedronce nie gwarantuje tyle stresu i patologii. Przestrzegam przyszły narybek. Jeśli macie do siebie szacunek dajcie sobie spokój z tą niby kolporacją. Szkoda Waszego zdrowia. Zdrowie macie jedno. Filozofia zarządu jest taka: " Jest jeszcze dużo naiwnych młodych ludzi, których można wydoić, wyssać, wycisnąć ile się da. Jak już młody człowiek połapie się, że jest dla nas kolejnym pionkiem dla zysku i da sobie spokój to z całą pewnością jest jeszcze wielu naiwnych" Jeśli jesteś młodym pełnym wigoru, chęci do pracy człowiekiem nie marnuj swojej energii na to bagno.

Paulina

@ja, czego chciałbyś konkretnie się dowiedzieć? Kto pomoże?

Paulina

@PierwszySuperGoscXLTAPE, a Tobie jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.? Co cenisz w pracy najbardziej?

Paulina

@Kamil proponuję, żeby skontaktować się z firmą w temacie dojazdu. Z pewnością dostaniesz rzetelne informacje.

Paulina

@Kamil rozumiem, że masz egzamin z asortymentu na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej?

Kamil
@Paulina 15.03.2017 09:47

Tak. Pierwszy raz taka sytulacje mam. Po drugie sadze, ze dojazd na własny koszt chyba że będę miło zaskoczony

Kamil

Czy firma zwraca koszty za przyjazd na rozmowe kwalifikacyjną ???? Dziwi mnie również, ze nie będąc jeszcze pracownikiem mam egzamin z asortymentu firmy ?!

Eddie

Witam.Mam pytanie czy w regionie łódzkim często zmieniają się PH bo ciągle są zamieszczane ogłoszenia (usunięte przez administratora)?

ja
@Praprzodek 16.03.2017 18:28
A nie prawda !!! Ja jestem pierwszym prawdziwym super GOŚCIEM!!

To co ty praprzodku jeszcze robisz na tej stronie chciałbyś być zabawny ,a wychodzi na to że jesteś super,ale beznadziejny .Niestety niczego konkretnego tutaj się nie dowiem o tej firmie bo tu sami rozżaleni byli pracownicy,którzy nie potrafią sobie z tą sytuacją poradzić .

lord
@Eddie 14.03.2017 10:47

M K jest dobrym kierownikiem. W tym rejonie często nie zmieniają się handlowcy. Obecna ekipa 2-3 lata stażu

Paulina

@Filip dziękuję za szczegółowy komentarz. Jesteś zatrudniony w XL Tape-International Sp. z o.o., czy może już jesteś byłym pracownikiem?

Kto pomoże @CzyWarto?

CzyWarto

Chce startować na stanowisko PH w tej firmę proszę o informacje Jaka jest podstawa Jaką jest premia Czy plany można zrealizować Jaki samochód i czy można używać prywatnie Czy można awansować w firmie Jak wygląda dzień pracy (ile godzin,czy po pracy tabelki i raporty) Jaką jest pozycja marki na rynku Czy sprzedaż jest do detalu i hurtowni Jak markę odbierają klienci Jak wygląda kontakt z przełożonymi Pozdrawiam

JD
@CzyWarto 09.03.2017 09:22

NieWarto

P
@Filip 09.03.2017 16:52
1. Podstawa 2000 netto 2. Premia 1,4% netto od netto po przekroczeniu 100 tys. obrotu. 3. Plany z kosmosu. Co roku wzrost pla...

Dodaj jeszcze umowę lojalnościowa i weksel in blanco

Paulina

@PH2, bardzo stresująca praca? Jak długo już tam jesteś? ;)

PH2

Dodam, że średnio w ubiegłym roku zarobiłem około 3 tys. na rękę a miałem najlepsze wyniki w swoim regionie. Były lepsze wyniki w innych regionach (jest 16 regionów). Jednak nie ma marzyć o średniej 4 tys. może się uda przez jeden rok pracując po 12 godzin dziennie + stanie na promocjach w weekendy. Ogólnie praca ciężka, stresująca, dużo pracy po godzinach, raportów wieczorami, zbędnych tabelek, których i tak nikt nie czyta, dziwne zadania, które robią z pracowników pośmiewisko u klientów, ciągłe błędy, pomyłki, a co najgorsze więcej się użeram z pracodawcą niż z konkurencją.

Zasmucony losem pracowników xl-a
@PH2 23.02.2017 21:26

Nawet konkurencja nie chce pracowników z XL-a :) niestety XL wypacza handlowców co dla konkurencji jest dużym plusem, fakt faktem mieszaja na rynku ( reklama, programy tv) ale w ostatecznym rozrachunku dużo tracą u klientów.

Zostaw opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XL Tape-International Sp. z o.o.