Kubala Sp. z o.o.

Ustroń

Opinie o Kubala Sp. z o.o.

balk
użytkownik zarejestrowany

krzyś, akurat teraz potrzebowali magazyniera - jeżeli chcesz możesz do nich aplikację złożyć. Słyszałem, że umowy o pracę od razu nie ma ale warunki są niezłe - potem jednak ciężej wywalczyć jakieś podwyżki

kkk

Witam, może ktoś coś na temat pracy ph... tzn jakie warunki zatrudnienia... rotacja ph ... będę wdzięczny za odpowiedź pozdrawiam....

SYLWIA

halo? wiecie cośo tych przyjęciach, bo co dzownie to od 3 miesiecy mowia ze za miesiac

Oferty Pracy

Magazynier Armet-Grupa SBS Kubala Rafał 2016-01-19 Żródło: Gowork.pl Katowice (śląskie) Prezentacja firmy: Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.   Opis stanowiska pracy:   Główne zadania: Przyjmowanie i rozładunek dostaw Przygotowywanie zamówień dla kierowców Dbanie o porządek na magazynie Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz d

Janosik
@Oferty Pracy 11.03.2016, 22:22
Magazynier Armet-Grupa SBS Kubala Rafał 2016-01...

- Wypłata wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny stanowi obowiązek pracodawcy. Zgodnie z art. 151? par.1 kodeksu pracy za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości 100 proc. wynagrodzenia za nadgodziny przypadające w nocy, w niedziele i święta, nie będące dla pracownika dniami pracy. Natomiast za pracę w godzinach nadliczbowych, przypadających w każdym innym dniu pracy, przysługuje dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia ,a Proszę zapytać o ile w ciągu ostatnich lat (np. 4 lat wstecz), wzrosły płace i ja dyrektor techniczny traktuje pracownikow nie polecam!

Sylwia

hej wszystkim~! orientuje sie ktoś kiedy beda jakies przyjecia, pozdrawiam

Jan
@Sylwia 06.03.2016, 23:20
hej wszystkim~! orientuje sie ktoś kiedy beda jakies przyjecia, pozdrawiam

Daj se spokuj z ta firma

kris

czy możecie opisać stanowisko PH , rejon , budżet , jakie auto ? Dziękuje

Stefan

No atmosfera zajefajna POWODZENIA.

Stefan

Co mówić firma leci na łeb na szyje.

Ja za to jestem bardzo zadowolony z pracy ciesze się że tu trafiłem :) pracownicy są w porządku a z kierownikami bez problemu można się dogadać szefostwo za to czuwa nad wszystkim!

Janosik

Najbardziej szkodliwym jest tworzywo, przy przetwórstwie którego wydziela się styren. Jego stężenie oscyluje w granicach 0,5 NDS. Na kartach charakterystyk wielu substancji jest informacja, że są one zakwalifikowane jako niebezpieczne, jednak mam wątpliwości czy przy zastosowaniu bardzo skutecznych środków ochrony zbiorowej (wentylacja miejscowa i ogólna) pracę pracowników działu przetwórstwa należy zakwalifikować do prac szczególnie niebezpiecznych.A tam co? wtryskarka na wtryskarce a Pan [usunięte przez moderatora] o tym nie wiem moze sie przeplacilo zeby to gowno szlo.

kiedyś było OK ale to było kiedyś - jak dzieci weszły do firmy zaczęły się problemy... do tego jest tam kilka osób, które za pewnie się czują i myślą, że pozjadały rozumy!!! a co najważniejsze, to we wszystkich pracownikach widzą złodziei!!!

Zostaw opinię o Kubala Sp. z o.o. - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubala Sp. z o.o.