Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k.

LIL

Atmosfera spoko,ludzie wspaniali,a firma na barkach dwóch gości,którzy tworzą całość:wredny liliput,którego nikt nie lubi ale trzyma tam twardą rękę oraz oaza spokoju i wysokiej kultury,którego z kolei wszyscy uwielbiają.Zabawne ale jak wielce prawdziwe!!!pozdrawiam!!

Wredny Liliput
@LIL 23.01.2017 16:29

Z tym wrednym liliputem, to akurat prawda. Warto dodać, że liliput lubi wszystkich

big

Bardzo sobie chwalę pracę w GMP za fajną atmosferę, rewelacyjne warunki pracy, indywidualne podejście pracodawcy do pracownika.

Zostaw opinię o Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k.