Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Aleksandra

@LIL cieszę się, że miło wypowiadasz się o firmie Grupa Marcova Polska, o warunkach i atmosferze jakie tam można zastać. Niemniej jednak Twoja wypowiedź łamie regulamin, ponieważ obrażasz innych, w tym wypadku jednego z pracowników tej firmy. Komentujmy, ale z poszanowaniem zasad niniejszego portalu.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k. uległ zmianie?

big

Bardzo sobie chwalę pracę w GMP za fajną atmosferę, rewelacyjne warunki pracy, indywidualne podejście pracodawcy do pracownika.

Zostaw opinię o Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Marcova Polska Sp. z o.o. Sp.k.