Affecto Poland Sp. z o.o.

Opinie o Affecto Poland Sp. z o.o.

flinta

podoba mi się, że firma jest elastyczna także jeśli chodzi o formę zatrudnienia @moni. Zerknij tylko :) "Competitive remuneration package, Permanent employment or contract"

newcomer

Projekty są ciekawe ALE: Przy kontrakcie B2B zdarza się, że przez kilka miesięcy z rzędu nie ma się przydzielonego projektu co oznacza zarobki na poziomie 3/4 wynegocjowanej stawki: (kontrakt składa się ze stałęj stawki miesięcznej (średnio ok. 3/4 całości) + dodatek projektowy na zasadzie dniówek (średnio ok. 1/4 całości)). W efekcie nic się nie robi (lub nawet jest się angażowanym do wewnętrznych małych zadań) ale zarabia się dużo mniej niż się spodziewało. Ta sytuacja dotyczy ok 20% pracowników.

Do Piotr

Nie masz co rankiem w Nowy Rok robić? ;-)

Zostaw opinię o Affecto Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Affecto Poland Sp. z o.o.