Opinie o Major Trade Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Major Trade Invest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Major Trade Invest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Major Trade Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Major Trade Invest Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Adam w.

Mnie też oszukali i zablokowali konto. Bez zbędnego komentarza.

@Adam w.

Na jaką kwotę? Będziesz walczył?

@Monika

A Ty co byś na jego miejscu zrobiła? Ja to raczej bym tego tak nie zostawiła, ciekawe co on na to. I ogólnie to jak dokładnie do tego doszło

Karolina Nowy wpis

Rozumiem. :( Ale co, to sądownie już trzeba?

Monika Nowy wpis

Na jaką kwotę popłynąłeś?

robert Nowy wpis

Niestety ni da się od (usunięte przez administratora)po dobroci wyplacic pieniędzy, oddają pieniądze dopiero jak się ich zgłosi do kancelarii zostawie możę numer to może się wam przyda 503-313-318 pan Wojciech kancelaria Nexus dziękuję!

Mr

Mojego brata tak omamili, ze jak weźmie pożyczki i kredyty to spłaci je w dwa tygodnie, ze naciągali go na to wszystko i w sumie ma 60 tys długu. Sprawa zgłoszona na Policji czekam aż coś ruszy. Ale im więcej osób to zgłosi może będzie większa siła!

@Mr

Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji. Brat miał już jakąś odpowiedź z policji?

Jw
@MK

Sprawa w toku. Nic nie robią bo nikt tez nie zgłasza się na tego (usunięte przez administratora) Nie wiem czego ludzie się boja.

@Jw

Mnie też oszukali,na jakieś 1600 euro,ale nie wiem gdzie to zgłaszać,z resztą,pogodziłem się z tym i niee chce mi się w to już bawić,jak pewnie i innym

@Jw

Ja też to zgłosiłam i póki co też nic.

Antoni
@MK

Minęły prawie 4 miesiące. Coś ruszyło?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Major Trade Invest Sp. z o.o..
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

(usunięte przez administratora) mnie na 20 koła. Nie mogłem wypłacić od nich pieniędzy bardzo długo, a oni i tak dzwonili. Zorientowałem się, że to (usunięte przez administratora) jak kazali opłacić jakiś dziwny podatek. Mi pomogła kancelaria z Gdańska i odzyskałem prawie wszystkie stracone pieniądze. Zostawiam do niej kontakt 794.777.028

Część? A dlaczego całości się nie udało za pierwszym razem? I co to za kancelaria tak właściwie, podasz nazwę?

Ja też cały czas walczę o odzyskanie kasy ale póki co małą część mi się udało odzyskać. Podaj nazwę tej kancelarii bo ja też działam z jedną firmą już w tej sprawie.

Milena

Ja przekazałam dziś sprawę. Bardzo profesjonalni myślę, że się nie zawiodę.

@Milena

A gdzie przekazała sprawę? Jak firma się nazywa?

MK

To (usunięte przez administratora) mnie też niestety dotyczy. Też dałam się oszukać na dużą kasę przez tą firmę. Tutaj w grę wszedł niestety kredyt. Dajcie znać czy coś z tym robiliście, może coś pomożecie, pokierujecie. Że mną też kontaktował się Tomasz Miller, Monika Adams, Dominik Dąbrowski.

Jw
@MK

Mój brat zgłosił wszystko na Policję. Tez wchodziły w grę kredyty. Im więcej ludzi to zgłosi to wezmą się za tego (usunięte przez administratora)

Kuba

Wpłaciłam 250 $ i postanowiłem wypłacić to co zostało 130 ni hu hu. "Przyjaciele" ze wschodnim akcentem oczywiście jest super okazja bież kredyt oczywiście jakieś zabezpieczenie mi daje to (usunięte przez administratora) nie dajcie się zrobić nic nie wpłacajcie próbowali parę razy potem cisza i gdzie byś pisał to nic takie coś jak skontaktuj się z nami na tym lipnym koncie to sciema.dlaczego nikt się tym nie zajmie

ktoś
@Kuba

już mają chłopaki adresy niektórych, będą mieli gości i oddadzą razy 3

@ktoś

Możesz powiedzieć coś więcej? Zgłaszales to gdzieś?

(usunięte przez administratora) tą firmę, nie rozumiem o co chodzi! jaka jest ich strona www ?

Witam wszystkich Ja również dałem się namówić i wpłaciłem najniższą sumę ale jakoś później coś mnie tknęło i zacząłem pozytywnie myśleć postanowiłem wycofać się od razu zablokowałem konto bankowe natomiast Pan opiekun strasznie namawiał żebym ściągnął program który daje im dostęp do mojego komputera i wszystkich kont ale nie zgodziłem się . Do tej pory nie odzyskałem pieniędzy i mam zablokowany dostęp do konta no i już przestali wydzwaniać do mnie więc odradzam wszystkim korzystania z tej platformy.

KubA

Jak to możliwe że oni mogą tak bezkarnie (usunięte przez administratora) ludzi na żywca ogólnie to ja nigdzie nie zgłaszałem to były pieniądze na (usunięte przez administratora) ale jakby zarobił to byłoby git a tak w ogóle nie wiem co się stało że wpłaciłem tym korwom kasę nigdy więcej nie ma nic za darmo

KubA

Ja specjalnie otworzyłem konto na szczęście było tylko tyle co zostało z 1100 chyba ok 25 zł zresztą nieważne (usunięte przez administratora) korwy tym wzbudziły takie trochę zaufanie że to zwrócili Też pytali się o inne konta ile zarabiam gdzie pracuje a ja to mówiłem bo fajnie się gadało z tą korwa, konto by też wyczyścili tylko nie było co a wszystko znali (usunięte przez administratora) KORWY ciekawe czy udają akcent jak tak to dobrze to robią a te inne platformy to też tak w (usunięte przez administratora) robią?

KubA

Jeden z doradców tak mnie namawiał do wzięcia kredytu że po moich upierdliwych pytaniach które trwały przez ok 20min już wręcz krzyczał wreszcie się rozłączył (usunięte przez administratora)mówi że zarabia 5000 dolców dziennie ja się pytam to co (usunięte przez administratora)robi w tej słuchawce to mówi że lubi pomagać ludziom się dorobić(usunięte przez administratora)

KubA

Próbowaliście odzyskać kasę przez te firmy co oferują odzyskanie pieniędzy z major trade za darmo ciekawe bo nie ma nic za darmo takich ludzi którzy (usunięte przez administratora) przezfirmy typu major trade powinno się (usunięte przez administratora) Dajcie znać czy udało wam się odzyskać kasę pewnie nie

Damian

Nwm co wy piszecie.Investycje zrobiłem na 1000$ zarobiłem juz 600$

@Damian

Dzień dobry Ja też zainwestowałem 250$ i już za 3 miesięcy mam 680$ powiem, że nie jest tak źle.

Kiedy Pan zainwestował?

@Damian

Zobaczyłeś te pieniądze fizycznie?

@Damian

spróbuj tylko wypłacić , nie wiem czy bedziesz taki zadowolony

(usunięte przez administratora) LUDZI , WPŁACIŁEM PIENIĄDZE I NIGDY ICH NIE WYPŁACIŁEM, MAŁO TO JESZCZE WYCZYŚCILI KONTO. SPRAWA BĘDZIE PODANA DO PROKURATURY.

Ja też się za nich biorę, (usunięte przez administratora)

Czy komus juz wyplacono pieniadze?

Mam Problem z wyplaceniem pieniedzy. Trwa juz tydzien. Nieidzie sie z ta Firma skataktowac. Ksiegowym jest Pan Krzysztof Dlubisz a analytikiem Pan Tomasz Miller. Czy ktos Ma jakis pomysl?

@Monika

Chcialam jeszcze dodac ze podpisalam adres Pana Tomasza Miller, moze to cos pomoze?

Kris
@Monika

Podobno ten Tomasz Miller został zwolniony. I mam ten sam problem z wyplaceniem pieniędzy.

@Kris

Też dałes się nabrać Millerowi,to oszustwo,zapomnij,że kiedykolwiek coś wypłacisz.Ludzie,zbierzmy się i zgłośmy gdzieś to (usunięte przez administratora)i naciąganie ludzi?

@Kris

Moze Inkasso firme zatrudnic? Ja mam adres Pana Tomasza Miller

Masz adres?To Policję

Azor

Złodzieje i tyle ma temat, to jest jedno wielkie oszustwo

Gadżet

To jest ściema nie dajcie się nabrać.Wszyscy super mili ale jak już dostaną pieniądze to cisza.Przez dwa dni dzwonił ten cały asystent potem nagle wyjechał.Tel.do nich nie odpowiada,jednym słowem oszustwo,szkoda pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Major Trade Invest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Major Trade Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Major Trade Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Major Trade Invest Sp. z o.o.?

Major Trade Invest Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Hoża 86 lok. 210
    00-682 Warszawa

Major Trade Invest Sp. z o.o.