Opinie o Mana Medical Sp. z o.o. w Magdalenka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mana Medical Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mana Medical Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mana Medical Sp. z o.o. w Magdalenka

BB Nowy wpis

Nie polecam. Na początku miło I sympatycznie. Stworzenie wrażenia bezpieczeństwa formalnego i uczciwości. Z czasem coraz większe zakresy pracy bez podwyższenia pensji, wywołując współczucie z powodu kiepskiej sytuacji firmy, która w całe nie jest zła. Mobbing stosowany przez jedną pracowniczkę, która wydaje się n do ruszenia. Każde zwrócenie uwagi na jej zachowanie skutkuje straszeniem osoby skarżącej. A gdy już z tego powodu zlozy się wypowiedzenie to nagle pracodawca traktuje pracownika jak powietrze. Obraża się, odsuwa od informacji ale nadal wymagając pracy i przekazywania swoich umiejętności nowemu pracownikowi. Mimo, że nie ma się statusu szkoleniowca a tym bardziej nie otrzyma się za to dodatkowego wynagrodzenia. Sknerstwo - chęć zarobienia pieniędzy jak najniższym kosztem również reprezentacyjnym. Oszczędzanie na pracownikach. Warunki socjalne? .... spartańskie. W zimę niedogrzane pomieszczenia biurowe. Temp. Poniżej 18 stopni. A po weekendzie to i poniżej 15. Do południa zimna woda w kranie do mycia rąk. Aż mi trudno uwierzyć, że wytrzymałem tyle czasu ile wytrzymałem... Nie spodziewałem się takiego zachowania na koniec pracy od pracodawcy, którego cały czas szanowałem i który jest tak inteligentną i ogarniętą osobą. Nie jest tylko liderem, bo zdominowała go Mobberka. Chyba stał się ofiarą we własnej firmie. Nie wszczyna postępowań wyjaśniających po zgłoszeniu zachowań wskazujących na mobbing. Ale tylko wobec tej jednej pracowniczki. Nie polecam oceniając całokształt.

KOKWZ

Uczciwość i przejżystość.

Zostaw merytoryczną opinię o Mana Medical Sp. z o.o. - Magdalenka

• Jak się pracuje w Mana Medical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mana Medical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mana Medical Sp. z o.o.

Mana Medical Sp. z o.o.