Opinie o Bank Danych o Inżynierach w Warszawa

Bank Danych o Inżynierach
3 8 10 5 1
Maja Nowy wpis

Zachęcam Was do wznowienia dyskusji o Bank Danych o Inżynierach jako pracodawcy. Aktualne informacje, np. o atmosferze, warunkach zatrudnienia i ofertach pracy w tej firmie będą interesowały osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z Bank Danych o Inżynierach.

anonim Nowy wpis

Plusy: duża samodzielność, możliwość współpracy z dużymi firmami, możliwość przyjścia później - wyjścia wcześniej, dobra lokalizacja Minusy: brak możliwości rozwoju, za mało pracowników w dziale rekrutacji, bardzo kiepska atmosfera, system prowizyjny ułożony bardzo na niekorzyść pracowników, niskie zarobki Największym problemem firmy są niestety jej właściciele. Prezes wprowadza bardzo słabą atmosferę w firmie. Oczekuje super rozwiązań nie dając do nich narzędzi. Szkoda, że właściciele nie inwestują w rozwój pracowników ani samej firmy, bo naprawdę ma potencjał żeby być liderem na rynku. Osoby, które tam pracowały przeszły do innych agencji i odnoszą duże sukcesy, a firma nie potrafiła nikogo zatrzymać.

ewa Nowy wpis

dokładnie tak, będąc specjalistą w danej branży jestem w stanie określić jakie kompetencje mniej więcej są mi potrzebne na danym stanowisku, a gdy w ogłoszeniu są podane wymagania z innej dziedziny, zupełnie innego kierunku studiów, podczas gdy w ogłoszeniu wyraźnie jest napisane jakie powinno wykształcenie kierunkowe, to mam prawo sądzić, że są to amatorzy w dziedzinie rekrutacji inżynierów i niestety ich pojęcie o charakterze pracy i posiadanym doświadczeniu/wykształceniu na danym stanowisku jest raczej wątpliwe.

Tak4Nie

Maja Nowy wpis

@ewarozumiem, że według Ciebie osoby, które rekrutowały nie miały wystarczającego doświadczenia? Jakie nieścisłości pojawiły się w ogłoszeniu, o którym wspominasz?

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
ewa

amatorzy w rekrutacji inżynierskiej niemający pojęcia o stanowisku na jakie rekrutują oraz zakresie obowiązków i doswiadczeniu, ogłoszenia rekrutacyjne niespójne, nieadekwatne do stanowiska wymagania oraz przede wszystkim opis stanowiska w ogłoszeniu pozostawia wiele do zyczenia, gdyż wymagane wykształcenie na dane stanowisko zupełnie mija sie z zakresem potrzebnych kompetencji

Maja

Obecnie firma poszukuje pracowników na stanowisko między innymi Konsultant ds. Rekrutacji. Zamierzacie aplikować? Chętnie poznamy Wasze doświadczenia z przebiegu procesu rekrutacji.

jola

nie dziwie sie, że oszukują wyższego wykszałcenia oraz doswiadczenia tez na kietórych stanowiskach pracy, przeciez to podstatwoe wymagania każdej zaczynajacej pracę osoby, a na prawde duże nie są wcale.

TakNie

Pracuje w tej chwili w innej Agencji rekrutacyjnej i musze ci powiedzieć że we wszystkich jest podobnie. Jakie w tej firmie byly prowizje? U nas wynagrodzenie 2500 brutto i 50 procent prowizji od dochodu.

były pracownik

- nie liczy się pracownik, bardzo duża rotacja kadr na niższych szczeblach, brak możliwości rozwoju, brak motywacji pracowników, szkolenia jedynie we własnym zakresie lub z funduszu szkoleniowego, na który trzeba zarobić, zła komunikacja w firmie, wyśróbowany system prowizyjny nieadekwatny często do możliwości zrealizowania go + możliwość współpracy z dużymi i znaczącymi klientami na rynku, wyspecjalizowane środowisko, duża samodzielność działań

qq

Słowa kojarzące się z BDI (np:.firma małorozwojowa, wyspecjalizowana na rynku, droga, stresująca, wyczerpująca, bez pobysłu na dalszy rozwój) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... jak w każdej firmie... różnie, brak doświadczonych autorytetów Najbardziej podobało mi się w BDI: samodzielność działań, odpowiedzialne zadania, kontakt ze znaczącymi na rynku firmami Najbardziej nie podobało mi się w BDI: brak systemów motywacyjnych, brak szkoleń refundowanych przez firmę (jedynie we własnym zakresie lub w ramach funduszu szkoleniowego, na który trzebabyło zapracować, a później i tak podpisać lojalkę, brak pomysłów na rozwój pracownikow, brak pomysłów na szerokie wykorzystanie potencjału firmy (baza inżynierów)

Zostaw opinię o Bank Danych o Inżynierach - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie