Kserkop Sp. z o.o.

Opinie o Kserkop Sp. z o.o.

Gabriela

Co sądzicie o pracy w Kserokop? Czy coś się zmieniło w tej kwestii od ostatniego wpisu na forum? Możecie powiedzieć, czy firma oferuje umowę o pracę oraz pakiet sportowy lub prywatną opiekę medyczną? Na co warto zwrócić uwagę podczas rekrutacji?

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w Kserkop Sp. z o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

pol

ta firma to głównie sprzedaż i serwis kserokopiarek oraz drukarek Konica Minolta, działają już jakiś czas.

qwe

Zdecydowanie nie polecam. Pracodawca niegodny zaufania. Rozmowy rekrutujące odbywają się na konkretne stanowisko - za konkretne pieniądze a już po krótkim okresie pracy pracownik obarczany jest nowymi obowiązkami wychodzącymi poza ramy jego stanowiska. Umowa jest skonstruowana na zasadzie niskiej podstawy + premii uznaniowej choć przy rozmowach kwalifikacyjny nie było o tym mowy. Premia uznaniowa choć miała być stałym elementem wynagrodzenia obcinana jest wg humorów Prezesa. Firma nie inwestuje w nowe technologie, nie inwestuje w szkolenia pracowników, na wielu stanowiskach brakuje podstawowych narzędzi pracy - KOMPUTER, którym należy się dzielić z kolegami pracującymi na podobnym stanowisku. Jednakże najbardziej dotkliwym jest fakt iż pracownicy są zdani tylko na siebie ponieważ niektóre działy nie posiadają nawet kierowników, a problemy jakie wynikają podczas pracy i obsługi sprzętu wykraczają dalece poza wiedzę i kompetencje samego pracodawcy. Zdecydowanie odradzam. Jeśli podpisywać umowę to tylko z osobami honorowymi, dotrzymującymi danego słowa a niestety Panowie z Kserkopu do takich nie należą.

a

zdecydowana zaleta tej firmy to godny zaufania Prezes-opinia z pracy w firmie sprzed kilku lat.

Zostaw opinię o Kserkop Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kserkop Sp. z o.o.