Mediarecovery Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Mediarecovery Sp. z o.o.

Edyta

Zauważyłam, że oprócz Key Account Manager pojawiło się jeszcze jedno ogłoszenie o pracę, a mianowicie na IT Security Engineer https://mediarecovery.pl/oferty-pracy/ Widzę, że rekrutacja w Mediarecovery odbywa się w 6 etapach https://mediarecovery.pl/kariera-mediarecovery/ Ktoś był w ostatnim czasie na takiej rekrutacji i chce opisać każdy poszczególny etap?

Edyta

Szukają aktualnie Key Account Manager, czy ktoś z Was będzie aplikował i po rozmowie podzieli się wrażeniami? Jak pracodawca podchodzi do rekrutacji i czy ciężko zdobyć pracę w Mediarecovery Sp. z o.o.?

like

Fajnie więc, że ta umowa o pracę jest jednak zapewniona @priti. Taka umowa jest też na stanowisku account managera, którego obecnie szukają. Podoba mi się też to, że zapewniają niezbędne narzędzia pracy i jest możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, także zagranicznych.

HR :)

Aktywnie nie szukamy. Ale proszę się z nami skontaktować. Jesteśmy otwarci na rozmowę z ciekawymi kandydatami :)

p_pracownik

Firma jest bardzo wyspecjalizowana w informatyce śledczej i to co robi to magia -świetna robota. Nie mam nic do zarzucenia, atmosfera świetna, duże możliwości rozwoju, poznania nowych technologii w tematyce bezpieczeństwa, innowacyjne podejście do bezpieczeństwa oraz bardzo dobra jakość i profesjonalizm wykonywanych usług. Firma cały czas podnosi rozwija kompetencje w tematach bezpieczeństwa, oby tak dalej to będzie ogromny sukces. Cieszę się ze mogę tu pracować i mieć własny wkład w rozwój firmy. Polecam :)

To praca, która nigdy się nie nudzi. Daje satysfakcje i kasę.

Anna

Nie polecam, stagnacja, nuda, mała kasa, ogólnie jedna wielka wydmuszka jak dla mnie, szkoda zaśmiecac nimi swoje CV

Brzmisz znajomo :)

Zostaw opinię o Mediarecovery Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediarecovery Sp. z o.o.