Datapolis.com Sp. z o.o.

Opinie o Datapolis.com Sp. z o.o.

Iza

Czy pracował ktoś jako Programista SharePoint/.NET w Datapolis.com Sp. z o.o.? Jakie są tam warunki pracy i czy jest jakaś możliwość, aby pracować zdalnie? To ważne informacje dla osób, które zajmują się też innymi rzeczami i wolą pracować zdalnie. @maeroczy aplikowałeś w końcu na analityka biznesowego? Jeśli tak to opowiedz jak przebiegła rekrutacja.

maero

wiem że w czerwcu szukaliście analityków biznesowych - czy to jeden nadal aktualne?

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Datapolis.com Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o Datapolis.com Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Datapolis.com Sp. z o.o.