Opinie o Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o. w Olsztyn

A.S Nowy wpis

Niestety wszystkie złe opinie są prawdziwe. Właściciel firmy bez szacunku do pracowników i klientów. Nie jest prawdą, że za dobrą pracę otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. Jedyny plus ze praca od poniedziałku do piątku. Więcej plusów nie zauważyłem. Strona internetowa firmy- kompletnie nieaktualna, większość produktów już nie istnieje. Całkowity brak możliwości rozwoju. Zgadzam się z opinią, ze właściciel powinien zacząć lepiej pisać bajki. Ma fantazje, obiecuje złote góry. Samochody stanowią idealną wizytówkę tej firmy. Nie polecam pracy w tej firmie.

Ewa Nowy wpis
@A.S

Cześć, a co masz na myśli pisząc ze strona internetowa firmy nie jest aktualna ? Bo nie za bardzo rozumiem, zmieniły się uslugi jakie firma oferuje ?

A.S Nowy wpis
@Ewa

Niektóre artykuły, które firma ma w ofercie nie istnieją od 10 lat.

Tomasz Nowy wpis

Widzę, że praca jest od poniedziałku do piątku i jest stabilna. Nie mogę tylko nigdzie znaleźć dokładnych informacji odnośnie godzin pracy, a to dla niektórych, w tym dla mnie jest dość istotne. Więc jakie są te godziny pracy?

Bardzo nieuczciwa firma w stosunku do Zamawiających. Ich sposób działania to procesowanie się w KIO, odwołania, ceny dampingowe i nieuczciwa konkurencja wobec innych wykonawców. Startują w przetargach a potem szukają kruczków prawnych i do sądu. Oto polityka firmy. Do tego bezczelny i arogancki pan szef O imieniu na K., który straszo sądem mówiąc że ma doświadczenie w tych sprawach. Mam tylko nadzieję że pracowników traktuje lepiej niż klientów. Z daleka od Komax9.

Natalia

Dziękuję za opinię. Używasz dosyć profesjonalnych pojęć, które nie dla każdego są zrozumiałe. Co to znaczy, że firma stosuje ceny dampingowe? I w jaki sposób jest to nieuczciwe? Wyjaśnij proszę.

tfuj

Miałem przyjemność jako pracownik spotkać się w sądzie z K. Była szybka piłka tzn dostał pstryczka w nos od sędziny ;-).i z podkulonym ogonem do domciu. To (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje??

Wiktor

Tak mało informacji można uzyskać z forum. Rozumiem, że dobrze się pracuje i dlatego rzadko tu zaglądacie?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Sxef

Braciszkowie juz nie są razem????. Pewnie poszło o kredki.Dymajcie się..

Leszek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

ziom

A co tu gadać i pisać. Wsiun....ze wsi obiecujący złote góry a jeździ starym gratem w pożółkłej koszuli.......a pod "firemką" same ruiny..... o to wizytówka tego bagienka.......jak najdalej od wsiuna......

abcd

Mierna firma oraz warunki pracy.tak krótko i bez kazań

Kx

A kto wam broni iść do Biedronki (- tak jak ktoś tu już napisał) ? Jeżeli ktoś nie docenia stabilności zatrudnienia, godzin pracy, kombinuje tylko pod siebie i co robić aby nic nie robić to niech nie płacze, że kiepsko zarabia. Każdy może sobie zawsze polepszyć. Ktoś kto potrafi pracować i myśleć nie płacze za słabym wynagrodzenie. Dzisiaj można wybierać w pracodawcach ... no i Biedronka chętnie zatrudni na zmianie w sobotę do 24. P. a ty może kasting zrób zanim się zatrudnisz... zacznij od pakerów na siłowni. Czy po Gd ktoś płakał ? Firma ogarnia całą Polskę, a płaczki z Gdańska nie dawały radę zrobić nic sensownego na swoim podwórku dlatego zamknięto ten kaprys szefa. Wszyscy się zastanawiali co za sieroty tam były...

Sramax
@Kx

Szkoda że tego płaczku jak byłeś w Gdańsku nie powiedziałeś.Dostałbyś w mazak .

Sramax
@Kx

Szkoda że tego płaczku jak byłeś w Gdańsku nie powiedziałeś.Dostałbyś w mazak .

były.....
@Kx

A co tu komentować......wystarczy zobaczyć jakimi "złomami" rozwożą towar do klienta......szok !!!! Same "trupy" pod rampą. Po prostu wiocha.....

Gutek

Dużo racji jest w tej opinii. Niestety wiele osób tak się przyzwyczaiło narzekać i nic nie jest ważne tylko oskarżanie o wszystko!!

p

Też mogę potwierdzić że Pan K. obiecuje i nie dotrzymuje słowa co do wynagrodzenia.Pracowałam dość długo więc mogę się wypowiedzieć na ten temat.Poza tym szef jest brzydki i cipowaty ale to na marginesie ;-)

Komax -9

Potwierdzam , pracowałem w oddziale Gdańsk który zresztą padł na ryj bo Wsiok z Olsztyna płacił grosze i ludzie odeszli. myślał że to PGR olsztyńskie i będziemy pracować za 2 tys ;-)) Panie K i W jak tam nadal sprzedajecie kredki czy w końcu zabraliście się za pisanie bajek ??Bo do tego jesteście stworzeni ;-)

krok

według mnie nie masz racji @edek, firma zapewnia stabilne zatrudnienie co w dzisiejszym świecie jest bardzo ważne, a pensje są wyższe od tych w miejscu, które wymieniłeś... poza tym jak ktoś chce pracować, to będzie pracować, trzeba umieć docenić to, że się ma na to szanse.

Niedozdarcia
@krok

Misiu Pysiu Dyrektorku, hmm prawa reko, chyba sam piszesz sobie ten komentarz?! Ze stu procentowa pewnoscia stwierdzam, iz na dzien dzisiejszy w Biedronce na poczatek dostane wieksza pensje niz w Firmie Komax 9. Jesli ktos lubi poswiecac sie pracy i ciezko harowac za grosze, to zapraszam. Ja tez moge zagwarantowac panu prezesowi stabilne zatrudnienie za grosze ale czasy sie zmienily i dziesiejszy rynek pracy jest rynkiem pracownika a nie pracodawcy. Mnie interesuje godna wyplata za ciezka prace oraz SPRAWIEDLIWA PREMIA a nie ochlapy spadajace z panskiego stolu!Nie dajcie sie zwiesc obietnicom zlotych gor bo prawda jest taka ze nigdy nie dostaniecie sprawiedliwej wyplaty...

edek

Jak sie zatrudnisz to bedziesz wiedział. Lepiej do biedronki, te same zarobki przynajmniej nie obiecują ze bedzie lepeiej haha

COOL

Broń cie Panie Boże tam pracować.!!! Chyba że ktoś lubi prace za grosze dla [usunięte przez moderatora] .który opowiada niestworzone rzeczy.[usunięte przez moderatora] r..

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Przemysłowa 2
    10-418 Olsztyn

Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o.