Komax 9 Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Komax 9 Sp. z o.o.

Komax -9

Potwierdzam , pracowałem w oddziale Gdańsk który zresztą padł na ryj bo Wsiok z Olsztyna płacił grosze i ludzie odeszli. myślał że to PGR olsztyńskie i będziemy pracować za 2 tys ;-)) Panie K i W jak tam nadal sprzedajecie kredki czy w końcu zabraliście się za pisanie bajek ??Bo do tego jesteście stworzeni ;-)

krok

według mnie nie masz racji @edek, firma zapewnia stabilne zatrudnienie co w dzisiejszym świecie jest bardzo ważne, a pensje są wyższe od tych w miejscu, które wymieniłeś... poza tym jak ktoś chce pracować, to będzie pracować, trzeba umieć docenić to, że się ma na to szanse.

Niedozdarcia
@krok 23.04.2016 11:39

Misiu Pysiu Dyrektorku, hmm prawa reko, chyba sam piszesz sobie ten komentarz?! Ze stu procentowa pewnoscia stwierdzam, iz na dzien dzisiejszy w Biedronce na poczatek dostane wieksza pensje niz w Firmie Komax 9. Jesli ktos lubi poswiecac sie pracy i ciezko harowac za grosze, to zapraszam. Ja tez moge zagwarantowac panu prezesowi stabilne zatrudnienie za grosze ale czasy sie zmienily i dziesiejszy rynek pracy jest rynkiem pracownika a nie pracodawcy. Mnie interesuje godna wyplata za ciezka prace oraz SPRAWIEDLIWA PREMIA a nie ochlapy spadajace z panskiego stolu!Nie dajcie sie zwiesc obietnicom zlotych gor bo prawda jest taka ze nigdy nie dostaniecie sprawiedliwej wyplaty...

edek

Jak sie zatrudnisz to bedziesz wiedział. Lepiej do biedronki, te same zarobki przynajmniej nie obiecują ze bedzie lepeiej haha

COOL

Broń cie Panie Boże tam pracować.!!! Chyba że ktoś lubi prace za grosze dla [usunięte przez moderatora] .który opowiada niestworzone rzeczy.[usunięte przez moderatora] r..

Zostaw opinię o Komax 9 Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komax 9 Sp. z o.o.