Opinie o Megabajt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Megabajt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Megabajt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megabajt Sp. z o.o. w Warszawa

Wiecie czy Megabajt Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pr

W zależności od stanowiska. Komputer w większości tak, telefon - nie wszyscy dostają, w zależności od potrzeb.

@pr

Pracujesz obecnie w Megabajt? Możesz dokładniej opowiedzieć o warunkach zatrudnienia, jakie tam oferują? Może też jakieś opinie o benefitach?

pr
@Karolina

Już nie pracuję. Benefity to około 50% dofinansowania do karty sportowej i EnelMedu (różne warianty pakietów), jest też ubezpieczenie grupowe, ale nie mam pojęcia, nie korzystałam. Warunki zatrudnienia opierają się na indywidualnych ustaleniach z rekrutacji :) Duża część zespołu ma system premiowy, ale radzę jednak negocjować podstawę wynagrodzenia, bo jest to opcja bezpieczna, poza tym od podstawy się wylicza premia kwartalna. Jeśli chodzi o życie codzienne to jest to firma prywatna, zespół nie jest duży, każdy się zna, jest duża tolerancja, jak ktoś musi wyjść gdzieś awaryjnie albo popracować zdalnie.

Janek

Trudno wyrobić sobie opinie o firmie, tak bardzo skrajnie różne opinie. Jedno jest pewne jak ktoś pracuje z zaangażowaniem to wszędzie będzie dobrze!!

Proszę o opinię o tej Firmie. Zastanawiam się nad ofertą KEY ACCOUNT MANAGER D/S SIECI WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH .

Dla użytkowników forum jednak bardzo ważne jest, aby uzyskiwać informacje bezpośrednio od pracowników firmy. Te opinie są bardzo ważne, pozwalają w pewien sposób poznać pracodawcę "od środka".

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Megabajt Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Megabajt Sp. z o.o.

Witaj Karolina, możesz zadać wszystkie pytania odnośnie bieżących rekrutacji bezpośrednio do naszego działu HR (HR@megabajt.com.pl) - odpowiadamy na maile. :) Pozdrawiamy! Megabajt Sp. z o.o.

Megabajt Sp. z o.o.

Mili Państwo, Jesteśmy polską firmą w „rodzinnym klimacie” - nikt nigdy tego nie ukrywał. Praca u nas nie jest zaś obowiązkiem ani karą. :) Na rynku działają przecież spółki skarbu państwa i różne korporacje. Megabajt to fajni ludzie (poza Zarządem oczywiście), odnajdujący się w tym klimacie, wyrażający własne opinie i realizujący dobre pomysły. Czasem popełniamy też i błędy (zapewne przez nieznajomość Excela), ale się na nich uczymy już tak ponad 20 lat! ;-) Przedmówca, wspominając „stare czasy”, okazuje się być - jako były pracownik o długim stażu – najlepszą referencją stabilności zatrudnienia i akceptacji krytyki działania firmy. Niestety nie pisze tylko, w jakich okolicznościach doszło do rozstania… :( To czasem wpływa na obiektywizm wystawianej oceny. Podsumowując, najlepiej sprawdzić nas na własną rękę w realu, szczególnie, że podobno teraz nowym płacimy 2x więcej! :-) Pozdrawiamy! Megabajt Sp. z o.o.

Niezadowolony.

Zdecydowanie odradzam. Wszystko rozumiem, że dużo pracy obowiązków itd. to nie chodzi o to, wszędzie należy być odpowiedzialnym za to co się robi i pracy jest dużo. Potwierdzam jednak przedmówców, jeżeli nie masz pleców, układzików to jesteś dosłownie dłamszony. Na pierwszy rzut oka wszystko pięknie, wysokie zarobki itd. kuszą potencjalnych kandydatów, mija kilka miesięcy i otrzymujesz chęć wsparcia w postaci asystenta. Super ! Uczysz go pracy, a później dostajesz obniżkę pensji, a jak próbujesz rozmawiać to masz propozycję nie do odrzucenia (czyt. tam są drzwi, podpisuj dokumenty i do widzenia). Reasumując, potrzebny jesteś abyś "sprzedał" kontakty, swoją wiedzę i doświadczenie a później papa.

KL

Niestety ale wszystkie te wypowiedzi oddają 100% tego co tam się dzieje. B...el na kółkach. Zastanawia mnie fakt, jak w dzisiejszych czasach taki wytwór w ogóle funkcjonuje ??

Kriss

Miałem do czynienia również z tą pseudo firmą. Potwierdzam opinie przedmówców w 100% , ściągają ludzi za wszelką cenę, oferują atrakcyjne wynagrodzenie po czym jak przekażesz kontakty to mają Cię za nic. Odradzam !! Jedna opinia pozytywna tutaj to chyba właściciela albo dyrektora. Chamstwo i prostactwo się szerzy !

piano

załapać się może i byłoby dobrze ale to nie jest takie proste jak wielu osobom się zapewne wydaje .

iza

w tej firmie rzadko ktoś pracuje dłużej niż rok, pracowałam tam jakiś czas temu i mam znajomych którzy jeszcze tam sa. rotacja jak na karuzeli. Co roku wymiana bo ludzie wymiękają (piszę o dziale handlowym). Atmosfera nie do wytrzymania dla większości. ODRADZAM

gość

a jakie świadczenia socjalne oferują??

duchowny

wszystkiego najlepszego na nowy rok , wszystkim z którymi pracowałem poza jednostkami . Nie polecam pracy w tej firmie z powodu tych własnie jednostek z którymi zarząd firmy do chwili obecnej nie zrobił porządku a praca w ich obecności jest nie do zniesienia.

W.

Daniel, o czym Ty piszesz...warunki umowy ? Masz umowę na najniższą krajową, a reszte na umowe zlecenie.Ewentualnie swoja działalność.Poczytaj opinie wcześniejsze, to co ludzie piszą to 100% prawdy.

W.

Miałem okazję pracować dla tej firmy, wcześniejsze opinie są w 100% prawdziwe. Na początku, wszystko w różowych barwach, szukają do pracy specjalistę, wysokie zarobki, premie, dodatki itd. itp. następnie po pewnym czasie, zatrudniają asystenta, którego chcąc nie chcąc wdrażasz. Po kilku miesiącach, w ramach podziękowania otrzymujesz bądź marną wypłatę (połowę niższą) i na pytanie o co chodzi ? otrzymujesz odp. jak nie pasuje, to szukaj nowej pracy. Generalnie, nie polecam, ale jeżeli ktoś lubi być kołowany (czyt.frajer), to może spróbować.Duża rotacja pracowników o czymś świadczy, nie potrafią docenić pracowników rzetelnych, oddanych a wspierają miernoty. Reasumując, dla mnie to strata czasu i duży zawodowy błąd, że dałem się nabrać.

Rysiek

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.... Zarząd doskonale wie co się dzieje, z tego co wiem był o tym informowany, przez wiele osób....

Nie!! Systemy premiowe są zmieniane dla wszystkich działów, a nie dla nowych pracowników. Plany do wykonania z roku na rok wyższe, jak pracownicy je robią, to zarabiają więcej, więc zmienia się system premiowy, żeby pracownik robił więcej, a zarabiał tyle samo. PM-owie dostają wyższe plany do wykonania, niż działy handlowe. Ludzie odchodzą, a ich plany są rozdzielane na pozostałych pracowników, jak ich nie wyrobią nie dostaną premii, a jak zrobią to zmiana systemu. Podwyżka pensji NIE ISTNIEJE!!!! Dołożyć obowiązków, planu - owszem, ale nic w zamian, chyba, że zaszczyt, że można pracować w megabajcie.

Niezadowolony

Nie ma łamania praw pracownika? :) a to dobre. Widać, albo tam nie pracowałeś albo klepiesz post bo masz w tym interes. Traktowanie ludzi bez szacunku, zmiany systemów premiowych z palca 10 x w roku bez żadnych aneksów etc. Niepolecam. Dużo osób chce odejść, ale boją się wiadomo... kredyty etc. Tak naprawdę nie ma tam osoby która by nie chciał odejść. PM są mega zdemotywowani o handlowym nie wspomnę.

@Niezadowolony

Ludzie odchodzą, w TD jest już kilkanaście osób z Megabajtu i świetnie sobie radzą!! Ale tu jak zrobisz więcej, to zarobisz więcej, a w Megabajcie od razu zmiana systemu premiowania, żeby tylko nie zarobić więcej!! To chore!! Fakt, nie ma żadnego papieru, bez aneksów. Ludzie odchodzą i do ABC, bo tam jest poszanowanie i pracownika i jego pracy. Jak dobrze pracujesz, dobrze zarabiasz. Zresztą to normalne, tak jest w większości normalnych firm, tylko nie tu!!!

były

zgadzam się, zero szacunku dla pracownika, nie ma żadnych zasad - dostajesz do zrobienia plan nie do zrealizowania, nieuzasadniony - masz tak zrobić bo tak chcą, do tego nieuczciwe zasady - albo zrobisz cały plan albo zero premii - w firmach konkurencyjnych masz prawo de premii przy wykonie 70 %, i zgadzam się kadry nie ma , przypadkowe osoby, które dobrze "wchodzą" są kierownikami, nie polecam

Diana

mobbing w pełnym zakresie, zero szacunku dla pracownika...odradzam przy tak marnych warunkach finansowych

Pol
@Diana

Mobing, dyskryminacja i brak szcunku do pracownika to codziennoeść.

Zostaw merytoryczną opinię o Megabajt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Megabajt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megabajt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.