Tele Magic S.C.

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 10 ocen.

Tele Magic S.C.
6 10 6 1

Opinie o Tele Magic S.C.

Renata

@AAAAAAAAAaa, premie są miesięczne, czy kwartalne? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Można liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Jak myślisz dlaczego jest taka rotacja pracowników? Czy pracodawca nie przedłuża umów o pracę, czy raczej pracownicy sami rezygnują? Uważasz, że osoby, które będą chciały aplikować do tej firmy będą miały możliwość rozwoju i awansu?

Administrator

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Tele Magic S.C.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

AAAAAAAAAaa
@Administrator 21.02.2018 10:56

Co można powiedzieć o zatrudnieniu i pracy w firmie to to , że nigdy się nie spóźnia z wypłatami, są możliwe premie do wyrobienia, przez to pensje czasami są dobrym na poziomie. Aczkolwiek pracując na wielu firmowych punktach mogę powiedzieć , że jest bardzo duży rozstrzał jeżeli chodzi o ruch więc poziom płac nie powinien być taki sam na wszystkich punktach. Duża możliwość manewrów jeżeli chodzi o grafik. Niestety ciągła rotacja pracowników może sugerować słabe podejście do szkoleń, kontroli oraz zaangażowania właścicieli poprzez docenianie dobrych pracowników. Polecam pracę w tej firmie lecz niestety mam wrażenie, że podejście właścicieli do bardzo dobrych pracowników którzy mają swoje zdanie i dają wszelkie oznaki świetnych wyników oraz chęci współpracy, niestety nie dostają choćby lekkiego dodatku do pensji w ramach zachęty tylko po prostu są zmuszeni do rezygnacji z pracy na rzecz innego pracodawcy.

Seweryn

Jak mało kto, kasa zawsze na czas, sprawiedliwie, a nie oszukują. Normalna atmosfera.

xpower

Ja również miałem przygodę z firmą Tele Magic i nigdy nie dam złego złowa o niej powiedzieć. Pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy i ilosci obowiązków. Pieniądze zawsze na czas, nigdy nie było żadnego opóźnienia. Kontakt z szefami i menadżerami wzrowy. Dobrzy pracownicy którzy zasługiwali na premię to takowe otrzymywali. Systemy premiowe również były sprawiedliwe. Jeśli ktoś chce zacząć karierę w telefonach lub ogólnie zacząć jako swoją pierwszą pracę to zdecydowanie polecam tą firmę, bo na pewno nikt tu nie zostanie oszukany.

Grzegorz

Wiem, każdy ma swoją opinie. A jak wiadomo opinia jest jak dziura w czterech literach, każdy ma swoją. Generalnie firma nie wiem, ale pracownicy w biurze ( przynajmniej dwójka ) niesamowicie niekompetentni. Rozmowa rekrutacyjna z człowiekiem który nie był pewny czy punkt na Targówku podlega jemu sama w sobie była nawet udana. Ale... No właśnie... Dobry człowieku ( jeśli to przeczytasz ) , dziękuję że zadzwoniłeś do mnie by mnie poinformować że mnie przyjęliście . Lecz gdy podczas rozmowy telefonicznej umawiamy się na konkretny termin na telefon do mnie aby mnie poinformować gdzie ; o której ; jak zaczynam pracę ... Oczekuję tego telefonu. Bo korzystnie to Ty nie wpływasz swoją postawą na wizerunek firmy. W tej chwili nawet klientem nie mam zamiaru być.

...w pizzy znał jednego
@Grzegorz 17.10.2016 11:04

Dobry człowieku jeżeli zależało Ci na tej pracy to powinieneś sam zadzwonić i się przypomnieć - kreatywności trochę. Ja byłem dwa razy na rozmowie u dwóch różnych rekrutujących osób. Za drugim razem się udało, pracuję w tej firmie już ponad rok i złego słowa powiedzieć nie mogę . Atmosfera super, premie za osiągi, imprezy integracyjne, normalni ludzie.

JAREK B.

Bardzo sobie chwalę swoją przeszłość w Tele Magic. Uczciwi pracodawcy pensja zawsze na czas na koncie albo w ręce. Premie adekwatne do osiągów w pracy. Rozstawałem się z firmą z cięzkim sercem Szczerze polecam jako pracodawcę.

Zostaw opinię o Tele Magic S.C. - Warszawa

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele Magic S.C.