Opinie o Megabajt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Megabajt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Megabajt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megabajt Sp. z o.o. w Warszawa

fakt

Faktycznie warto uważać. Dla człowieka który będzie dzwonił 50x w ciagu dnia moze i ok. Pod warunkiem niezadawania pytań i braku ambicji. Kierownicy robią swój prywatny folwark (Albo zgadzasz się z nim alboś wróg). Zero szansy rozwoju.

gość
@fakt

ODRADZAM - szczególnie w dziale handlowym. Pseudo kierownik, to furiat, jest niezrównoważony, mobbing w tym dziale to chleb powszedni. Dziwię się, że zarząd jeszcze nie wpadł na to, że on robi wkoło siebie tylko szum, żeby inni myśleli, że coś robi. Poza tym, ludzie są naprawdę fajni, super atmosfera, jakby "wyciąć" tego jednego człowieka. Ja tylko obserwowałem z innego działu te zachowania, ale przyznam, że nigdy nie chciałbym choćby nawet siedzieć w jednym pomieszczeniu z tym "kierownikiem". Wieczny krzyk, bluzgi i wydzieranie się na podwładnych, upokarzanie ich.... Dużo ludzi odchodzi z tego działu i jak tak dalej będzie to ta firma straci naprawdę super fachowców i super ludzi..... Szkoda by było, bo to oni tworzą tą firmę.

@gość

Zgadzam się w 100%. Ja odszedłem już jakiś czas temu, ale przede wszystkim dlatego, że nie da się pracować w takiej atmosferze. Kierownik działu handlowego, to zwykły przypadek. Człowiek bez jakichkolwiek kompetencji. Potwierdzam wszystko co zostało już napisane o tym człowieku. Nie było dnia, bez ubliżania, darcia się na nas (jego podwładnych), poniżania, ubliżania itp. Zarząd to akceptuje i toleruje, co świadczy tylko o nich. Jak już wcześniej było zauważone, ten człowiek nic nie robi, prócz szumu i wrzasku, ale nikt na to nie reaguje. Może w końcu ktoś pozwie firmę o mobbing w dziale handlowym, to wtedy otworzą oczy, kogo zatrudniają?? A co do wynagrodzeń, to też w 100% wszystko prawda - zwykły wyzysk handlowca.

szczery

zgadzam się z przedmówcą, działami liczącymi kilku pracowników zarządzają "kierownicy" który nie mają predyspozycji, wiedzy, doświadczenia - niczego - nie umieją , cały zarząd zresztą też , motywować pracowników, demotywują kompletnie, zastraszają - nie da się pracować w atmosferze, że jak ci nie pasuje to na twoje miejsce jest wielu chętnych, że za dużo zarabiasz a zarobki są marne tak naprawdę, jak się odważysz odejść jak ja odszedłem , to nie wypłacą kasy taką powinni, odradzam, odradzam, zdecydowanie ODRADZAM

niedoszły pracownik
@szczery

Byłem na rozmowie, na stanowisko handlowca. Czekając na Prezesa, widziałem ludzi uśmiechniętych, żartujących, bardzo mi się to spodobało. Prezes też bardzo rzeczowy, na poziomie, kulturalny facet. Po rozmowie z Prezesem miałem jeszcze porozmawiać z kierownikiem działu handlowego. Czekałem na niego ok. 15 min., w końcu się zjawił: łysy, wydziargany koleś, w krótkich spodenkach, brudnej bluzie. Rozsiadł się w krześle, nogi postawił na drugim, po kilku zdaniach mówił mi na TY, a po kolejnych paru rzucał bluzgi, a w między czasie pisał na telefonie. Kompletne ZERO!!!! Po tak miłym wstępie, w końcu wyszedłem zniesmaczony, a jak czytam Wasze opinie to nie żałuję, że nie podjąłem pracy w tej firmie.

zniesmaczony

kadra zarządzająca nie ma pojęcia o handlu - każdy ma swoją wizję, każdy inną , rozbudowana struktura pseudo kierowników, którzy nic nie robią a trzeba robić na nich !!! - figuranci na papierze, ludzi, którzy pracują z klientami, mają wyniki są wykorzystywani, chcą zatrudniać z kontaktami aby wykorzystać a potem wymiana na tańszych, brak jakiegokolwiek systemu motywacyjnego, nie jasne zasady premiowania - zmieniane w trakcie , nie polecam !!!!

like

Asystentki / Asystenta Działu ds. Sieci Wielkopowierzchniowych ktoś mógłby mi napisać jak wyglądają rekrutacje na to stanowisko, jakie pieniądze, oczekiwania itd.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Megabajt Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Piter

odradzam, oczekiwania ogromne, chcą dużo brać niewiele dając w zamian , to czego oczekiwano od mojego stanowiska non stop się zmieniało po zatrudnieniu - normalnie człowiek orkiestra, nie wiedziałem do końca jaki mam zakres obowiązków, co innego mi oferowano podczas rozmów kwalifikacyjnych a czego innego oczekiwano po zatrudnieniu, fajni ludzie , ale kadra zarządzająca nie ma pojęcia o niczym, krótko pracowałem - nie polecam

John

Masakra Liczą się układy i układziki,(usunięte przez administratora) Możesz zasuwać i po nocach a na dziękuję nie masz co liczyć. Najpierw Cię zwabią piękną gadką jakie to masz możliwości, a jak już wykorzystają Twoją wiedzę i kontakty, to Cie wywalą i wezmą na Twoje miejsce tańszego...

Polecam bardzo!!! Kasa średnio, ale daje radę, zwłaszcza jak dużo godzin dłubiesz to jest nawet miło jak zobaczysz na koncie, a i jeszcze jak się naprawdę starasz to Kierownik się potrafi odwdzięczyć. Atmosfera bardzo w porządku. Jeśli się starasz i uczciwie pracujesz to naprawdę Cię docenią. Ja nie narzekam. Daję słowo honoru. pzdr

Nicolas

Jak dla mnie jest super, nie zgodzę się z przedmówcą. Jeśli uczciwie się pracuje, nie obija i robi swoje najlepiej jak tylko można to Firma naprawdę się potrafi odwdzięczyć. Ludzie OK, jest wesoło i nie ma sztywniactwa - firma dla ludzi. Firma godna polecenia :-)

Pafciu

JAk nie masz pleców to w tej firmie jesteś ZEREM. Liczy się tylko układ i znajomości. Mimo, że jestes bardziej wartościowy to i tak nie masz szans :)

Zostaw merytoryczną opinię o Megabajt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Megabajt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megabajt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Megabajt Sp. z o.o.