Pekao Cargo Sp. z o.o. Agencja Celna

Opinie o Pekao Cargo Sp. z o.o. Agencja Celna

Maja

Obecnie Pekao Cargo Agencja Celna dalej ma aktywną ofertę pracy na stanowisko Samodzielna/y księgowa/y. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w tym dziale? Wasze doświadczenia może być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukają informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

gh

@sajno nie rozpatrywałab ym tego w kategorii że skoro nie prowadzą rekrutacji to nie swiadczy o niczym dobrym. A moze włąśnie wręcz przeciwnie - mają komplet pracowników, ktorym sie po porstu dobrze tam pracuje, i którzy nie chcą zmieniać pracy. po prostu.

Karamin

PEKAO Cargo prowadzi działalność opierającą się na spedycji lądowej, morskiej i lotniczej. W zasadzie pozawala to wnioskować, że nie ma miejsca gdzie nie mogli by zorganizować transportu. Poza tym działając chociażby na lotnisku Chopina muszą mieć naprawdę dobry przemiał klientów i musi się to im opłacać.

ktoś

CZYLI MASZ POWAŻNE KŁOPOTY ZDROWOTNE RÓWNIEŻ ZE SŁUCHEM SKORO NIE SŁYSZYSZ. MOŻE DLATEGO NIE PRACUJESZ W PEKAO - CZAS NA RENTĘ?

ja

do średniej krajowej się nie zbliżysz,chyba że lubisz "ciągnąc za odpowiednie sznurki" jeśli masz wybór nawet nie wysyłaj CV, uwierz zdrowie jest ważniejsze, a środki uspokajające też kosztują, więc z wypłaty pozostaje niewiele, spedytor 3800 brutto, premia obiecywana ale nie dawana, w sumie nie słyszałem aby ktoś dostawał.

wito

dobrze, ale teraz zamiast tych przypuszczeń mogę liczyć na odpowiedź kogoś na stałe związanego z Pekao Cargo odnośnie zarobków?

kubot

kasa jak zwykle zależy od stanowiska... myślę, że zwykli pracownicy fizyczni na aż tak wiele liczyć nie mogą nawet w Pekao Cargo

?

jeśli macie złe wspomnienia, negatywne opinie po co wracacie byli pracownicy do Pekao, do koszmarów. Nie lepiej zająć się bieżącymi sprawami ?

ratuj sie kto moze Pekao szuka nowych pracownikow (czyt. frajerow)

Potwierdzam w 100%, nigdy nie wiadomo kiedy sie wyleci i za co, mimo pochwal i dobrej pracy, [usunięte przez admina]klamie jak z nut, juz na rozmowie kwalifikacyjnej opowiada bajki, ktore potem nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia, przestrzegam wszystkim chetnych przed kolejna rekrutacja!

Pracowałam w Pekao Cargo i był to mój najgorszy okres w życiu, koszmar totalna porażka [usunięte przez admina] nikomu nie polecam

aaaa

Potwierdzam opinie przedmówców: ta firma to porażka, szefostwo kłamie i podejmuje chore decyzje, nie szanuje pracowników, dba tylko o własne interesy.... długo wymieniać. Podziwiam tych którzy jeszcze tam pracują i przestrzegam pozostałych.

Chora firma. Góra dba tylko o siebie, pracowników mają gdzieś. Zero szacunku dla ludzi. A na początku obiecują, że hoho... a potem tylko pomiatają i okłamują.

najgorszy pracodawca jakiego znam, żeby nie używać wulgarnych słów to sa [usunięte przez admina], nie znają sie na niczym.... nie polecam, nie polecam wstyd wpisywac w CV byly pracownik

[usunięte przez admina]

ANONIMKA

zgadzam się !!!! NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO PRACODAWCY !!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Pekao Cargo Sp. z o.o. Agencja Celna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pekao Cargo Sp. z o.o. Agencja Celna