Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

maagdalena

Pracowałam tutaj ostatni rok, było fajnie, szkoda że z mężem przeprowadziliśmy się i musiałam zrezygnować, będę na pewno miło wspominać

jojo9990

Najlepsza firma w jakiej było mi dane pracować! Nie wiem czemu niektórzy takie głupoty wypisują, widocznie są rozgoryczeni

Jaaacek

Współpracuje już z Alfa Vox kupę czasu i mogę polecić. Słowni i terminowi. Nie miałem nigdy najmniejszego problemu

zażenowany

Nie wiem skąd tutaj tyle negatywnych komentarzy. Nie sądziłem, że ludzie potrafią być aż tak zawistni.. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że Alfavox jest na prawdę godziwym pracodawcą

Tytus
@zażenowany

Zawiść to akurat najmocniejsza strona Alfavoxu, poczekaj do momentu aż się będziecie rozstawać - zupełnia inna rozmowa niż w czasie zatrudnienia

magia wspomnień
@Tytus

Esencja Alfavoxu w jednym zdaniu :) widzę, że od 2015 nic się w tej kwestii nie zmieniło

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
poważny

Polecam !! rzetelna firma, dotrzymują terminów i super wykonanie !!! :)

ja88

Polecam współpracę z Alfavox, genialna atmosfera, pieniądze zawsze na czas. Oby więcej takich firm

Maja

@anonymous jak długie są te opóźnienia z wypłatami? Czy faktycznie jest to jeden dzień tylko opóźnienia? @Obecny pracownik chcesz więcej powiedzieć o pracy w firmie Alfavox? Jak się mają do tego te kwestie poruszyłeś? Jak to wygląda?

@Maja

No jeden dzień to nic. Oni przesadzają..

@Maja

Pracuje już naprawdę spory czas i nie mogę narzekać.. Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz zastrzeżeń nie mam

@anonimowo

Zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi, gdyż na ten moment nie zawiera ona istotnych szczegółów dotyczących Alfavox jako pracodawcy. Jakie aspekty zatrudnienia w tej firmie oceniasz pozytywnie? Pomóż swoją wypowiedzią użytkownikom forum zainteresowanym pracą w Alfavox.

Tymon

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę, czy warto aplikować? Tak różnie piszecie.

gruby chudeł
@Tymon

U programistów jest atmosfera (usunięte przez administratora) Osobiście polecam ;)

@Tymon

Jeśli chcesz się rozwinąć to możesz do nich dzwonić i może coś w ofertach pracy będą mieli. Rotacja może nie jest duża, ale jakas tam wymiana się zdarza.

anonimowo

Stałe godziny pracy to u nich duży plus. Wiesz co, gdzie i jak. W biurze każdy dba o porządek swojego stanowiska pracy więc jest w miarę ogarnięte. Sprzęt zapewniają naprawdę solidny i bez żadnych kłopotów można robić swoje.

Mateusz B

Jak to jest z godzinami pracy ? Trzeba często robić nadgodziny ? Jak z płatnością za nie ? Firma bez problemu wszystko dolicza do wynagrodzenia ?

pracownikk ;d
@Mateusz B

nie ma z tym problemu, nadgodziny to tylko i wyłącznie kwestia dogadania się.. nie każą zostawać o to nie masz się co bać

@pracownikk ;d

Warto spróbować aplikować, ale łatwo nie jest. Nikt Cię nie weźmie tak ooo bez żadnych kwalifikacji. Przynajmniej ja miałam takie wrażenie

Hmm...

Jak ktoś wie po co przychodzi i wie, że chce pracować to nie ma problemu z tym żeby wszystko ogarnąć.. trzeba dać z siebie trochę, a później wymagać od innych.. pracuję tu trochę i wiem, że wcale nie jest tak źle jak to niektórzy wypisują

@Hmm...

Zatem może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz, jak wygląda praca w Alfavox z Twojej perspektywy? Zachęcam Ciebie do wpisu dotyczącego atmosfery w firmie i pracy zespołowej w niej. Każda merytoryczna i szczegółowa wypowiedź pomaga innym użytkownikom tego forum.

Hmm..
@Maja

Każdy ma swoje stanowisko i wie co robić, jest czas na pracę, ale i czas na przerwę. Traktują nas ludzko i tyle w tym temacie :) pozdrawiam

Maja

@anonymous a wcześniej w firmie Alfavox pracownicy dostawali pensję na czas? Jak myślisz, co mogło być powodem tego, że teraz przychodzą z opóźnieniem? Który to raz z rzędu pracodawca się spóźnia?

Były
@Maja

To pytanie do Ciebie, bo Ty tam przecież pracujesz. Chyba powinniście zatrudnić kolejne osoby do marketingu, bo pracy przybywa.

Nie mogę się zgodzić
@Maja

Pracuje już dobre 2 lata i jeszcze nie miałem sytuacji żeby wypłata była po czasie umownym..

@Nie mogę się zgodzić

Też nie miałem w tym problemu od początku jak zacząłem tu pracować, firma w pełni wypłacalna.. nie wiem skąd się biorą negatywne opinie w tej kwestii.. zastanówcie się co piszecie ludzie, bo to już lekka przesada

Maja

@Byłem, myślę że, na forum warto skupić się jednak na aktualnej sytuacji firmy Alfavox. Jeżeli jesteś jej pracownikiem, to zachęcam Ciebie byś napisał, czy prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje do niej? Taka informacja będzie kluczowa na wątku dla wielu użytkowników poszukujących pracy w Bielsku- Białej.

Były

Przepraszam za pytanie. Co z byłym prezesem? (usunięte przez administratora) zawsze był uczciwy, wydawało się że firma bez niego padnie. Co robi, dlaczego odszedł?

Byłem
@Były

Ponawiam

Maja

@Hehe, czy znasz firmę Alfavox? Jesteś jej pracownikiem? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się z użytkownikami forum odpowiedzią na pytanie, jak oceniasz pracę w niej? Czy wraz z innymi pracownikami tworzycie zgrany zespół? Jaka prezentuje się atmosfera panująca w Alfavox?

Hahaha

Jak ktoś przychodzi pogadać, poplotkować to się potem się dziwią, że wskazuje się takim osobom drzwi wyjściowe. Potem po pracy wchodzisz, włączasz komputer i widzisz że komentarze jakieś "pseudogwiazdki" wypisują jak to było fatalnie. Dlatego bierzcie na to poprawkę, bo ludzie wylewają żale, bo im się pracować nie chce. Firma jest porządna i nie ma co mówić że jest inaczej...

Popieram
@Hahaha

Święte słowa ;d ;d I piszą opinie które mijają się w większości z prawdą.. haha :D ale cóż..

Hehe
@Hahaha

Cześć Piotrze :)

Maja

@XYZ, @nick, Wasze wypowiedzi są mało konkretne i niewiele wnoszą do forum. Może je rozwiniecie? Jakie posiadacie doświadczenia związane z firmą Alfavox? Każda wyczerpująca wypowiedź jest niezwykle cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

XYZ

Dziwne, że są aż 2 gwiazdki, firma nie zasługuje nawet na jedną. Nie polecam firmy, odradzam.

nick
@XYZ

Popieram, odradzam.

nick

Co by się nie mówił to jedno jest pewne - na brak zajęć nie ma co narzekać. Roboty jest dużo, zlecenia z projektami rozbudowane, a ich realizacja jest często czasochłonna ale opłaca się

????
@nick

Czy nadgodziny są czasem konieczne ?

Kamil

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Jaką umowę proponują na wstępie?

@Kamil

Atmosfera - dobra. To śmiało mogę stwierdzić. Na zarobki od samego początku nie narzekam. Krótko mówiąc warto aplikować. Może się w tym sprawdzisz i polubisz to miejsce, bo takich ludzi tu najbardziej potrzebujemy.

Ja np nie byłem przekonany na początku, bo jakoś praca mnie przerażała, ale jak sobie wszystko powoli ogarniesz i się wdrożysz to dasz rade jak się na tym znasz, bez obaw.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Sp. z o.o.