Korbut Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Korbut Sp. z o.o.

Alex

miej na robot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i szefa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a będzie ci dane

kra

Ludzie się boją I tyle, a kierownictwo pokazuje swoja nieudolność, trzeba szukać lepszego miejsca.

Abc

a z tym małym to coraz gorzej

ada

zle doswiadczenia z ta firmą arogancja i brud podczas prac

LuckyLuke

Co już wszyscy się z Korbuta zwolnili czy się boją komentarze pisać? Bo już dawno żadnej informacji na temat. Pozmieniało się coś czy dalej Sarajewo? Szukają kogoś czy pełny skład na pokładzie tego Titanica?

job
@LuckyLuke 23.11.2016 20:55

zostali tylko ci co nie majo gdzie odejść

monter

Jak teraz jest w korbut ? czy dalej taki wyzysk, może poprawa bo szukam pracy ale za normalne pieniądze napisze ktoś jak jest?

pollock

jakieś nowe wstrząsające historie z firmy korbut? poprawiło się coś czy dalej tak jak piszecie? opłaca się składać CV czy lepiej omijać tą firmę z daleka? jak z robotą? wypłaty są? idzie zarobić?

wotek

firma korbut gorsza od dawnej biedronki w biedronce wiecej dostaniesz na umowie niz w korbucie, poza tym prezes ma gdzies ludzi nawet zyczen czy cos na swieta dac przede wszystkim robic robic bo malo ciagle i firma na stratach coz zeby nikt nie mowil ze za malo lub duzo napisane to warto by inspekcja pracy skontrolowala czas pracy i wynagrodzenia

Powodzenia

To strona o firmie KORBUT Sp. z o.o. z Krakowa a nie z Piły ale jak ktoś nie potrafi czytać ( i nie wie że to zupełnie nie powiązane firmy ) to nie dziwie się że szuka pracy.

igi

Czy to ta sama Firma? "Firma korbut w krakowie jest największą porażką. Ludzi traktują jak niewolników jesli nie zna się kwasniewskiego prezesa i nie lize sie mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak adrian fałszywy judasz to nie masz ani nadgodzin ani kasy. zmieniają umowy na smieciowe, robi sie po 10 do12 godzin nie płaca nadgodzin, nie ma urlopów chorych itd, istna szopka, nic tylko Inspekcja Pracy powiinna się za to wziąść może inni by mieli lepiej, masakra ZERO godnosci dla człowieka!!!!!"

maxuk

chodzcie do WDDM modln, tam to bylo jest i bedzie dopiero ciekawie :(((((((( strach pisac.

anx

OJEJ

cooper

co tam nowego w świecie korbuda słychać?

aldo

Zmieniło się coś, czy nadal jak opisujecie ?

killereee

nigdy nie wiesz o ktorej godzinie skonczysz prace i ciezko sobie cokolwiek zaplanowac

killereee

chodzie do telemaxu tam dopiero jest ciekawie

bob budowniczy

do Polaczek: jak szukasz dobrej pracy to nie wiem po co tu wchodzisz. Połowa praconików jest o krok od złożenia wypowiedzeń. Zastraszają wszystkim czym popadnie i myślą że Ukraincy będą robić równie intensywnie. jeśli pracownicy są głównym źródłem zarobku to powinno się o nich dbać i robić wszystko by chciało się pracować, a nie podcinać im skrzydła mówiąc "nie ma metrów-nie ma kasy". Co z tego że metry są jak kasa i tak gówniana? Może prezes wkońcu przejrzy na oczy zanim będzie sam musiał sięza łopatę wziąć.

aldo
@bob budowniczy 01.03.2015 22:37

Prezes ma to sam wiesz gdzie, ludzie się pozmieniali zapomnieli jak robili z nami, a teraz to wielkie szychy. Wiem jedno, że jak znajdziemy prace to odchodzimy całą brygadą nawet za mniejsza kase i niech sie za...a

silny

O co chodzi z tymi L4, prawda ukraińcy są tańsi i za chorobowe im sie nie płaci dlatego tylu ich zatrudnili w korbucie. ciekawe czy znajdzie sie odważny i zgłosi temat do inspekcji pracy

anonimowy

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy (etat). Firma w porządku - płaci na czas i tyle co się należy, ale za ciężką pracę. Lenie nadużywający L4 (kilka ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nych opinii powyżej) nie powinni tam szukać pracy - szybki wylot gwarantowany. Jeśli jednak naprawdę ciężko zachorujesz firma będzie robić wszystko byś wyzdrowiał i wrócił - dbają o nas.

aaa
@anonimowy 16.11.2014 16:26

Ile można zarobić przy 200 godzinach w miesiącu na budowie?, nie kombinując jestem pracowity i sumienny.

kuba

projektant
@kuba 06.06.2014 23:08
Nie wiecie na czym polega praca projektanta z branży telekomunikacyjnej w Kortbudzie? Jakie przykładowo projekty się dostaje?...

Naucz się pisać, to może będziesz mógł zbierać zgody i uzsgadniać trasy w terenie...,

abc

8-10 zł/godz. tyle po podwyżce miałem, sprzęt owszem jest ale ludzi traktują jak Robokopów 12godz w tym przerwa 15-30min jak szefostwo ma dobry humor. Polecam !!!!

rozsądny

Dostałem, nie tylko ja i było to dosyć sporo w porównaniu do poprzednich zarobków. Po za tym trzeba być ślepym żeby nie zauważyć, że firma teraz sporo inwestuje w sprzęt, samochody i w ludzi też ...

Nowy

abc - 2013-04-05 21:25:01 a pracujesz jeszcze w firmie? bo jak nie, to nie doczekałeś podwyżek :D ...z tymi podwyżkami to ciekaw jestem czy ty dostałeś? bo ja nie (usunięte przez administratora)

abc

a pracujesz jeszcze w firmie? bo jak nie, to nie doczekałeś podwyżek :D ...

yyy

Całkowicie się zgadzam przerost formy nad treścią tylko treśc że rzygać sie chce. chłopcy się muszą dorobic... jeden wielki syf.

Sprawiedliwy

Jeśli zgodziłeś się na takie warunki to co teraz narzekasz? Chyba na siebie?

aaaa

jeden wielki dramat i(usunięte przez administratora) nie płacą za nadgodziny

XxX

póki kierownictwo jest jakie jest to zawsze będzie wykorzystywanie okradanie, pomiatanie i oszukiwanie pracowników. godziny pisane wedle humoru(jak ma dobry to utnie mniej). Nadgodziny po 7.77zł/h. Kto tam pracuje niech sie najlepiej pomaluje na czarno i bedzie wyglądał adekwatnie do stanowiska-NIEWOLNICTWO COME BACK

student

Miałem praktykę studencką w FIRMIE Korbut- biuro geodezji... i potem jeszcze parę miesięcy extra pracowałem. Chłopaki spoko, wyrozumiali dla 'leszcza', robota też O.k. jak w geodezji, płaca jak dla praktykantów ale dużo się nauczyłem konkretów, myślę że z doświadczeniem łatwiej będzie teraz coś znaleźc. Szkoda ze nie potrzebowali na stałe do pracy ale może na wiosnę będzie więcej robót więc się załapię ponownie. student geodeta

Nowy

Musisz być blisko z Prezesem, albo nie byłes na budowie godziny płacą ale nie tyle ile sie pracuje, trza pracowac po 16 a kierownik zapisuje 12 Jak masz staż to napisz cos wiecej tylko szczerze

DOCIEKLIWY

Jak piszesz ze często teraz zatrudniają nowych to znaczy że szybko sie pozbywaja ludzi z firmy czy sami ludziska uciekaja? Chyba ze macie sporo roboty i bierzecie nowych...? Dobre są zarobki? Są nadgodziny? SZUKAM ROBOTY OD ZARAZ. Robic mogę na fula ale żeby płacicli za to, pamietam jak mój stary z kolegą szukali roboty to zrobili wywiad i nie przyjeli się w tej firmie jakiś czas temu, ale nie wiem jaka byla prawda bo delikatnie mowiac prezio, wszystkich mial w (usunięte przez administratora)(poszanowaniu głębokim), potrzebowal robokopów a nie ludzi i tak ich traktował.

pracownik ze stażem

Polecam prace w tej firmie. Nowy pan Prezes ma podejscie do ludzi i ich szanuje. Ci co pracuja, zarabiaja tutaj jak prawdziwe szychy. Teraz to tu mi sie podoba, kazdy moze sam sprwdzic bo co jakis czas sa przyjmowani nowi ludzie. Nie ma sciemy a zazdrosnicy i złosliwcy niech otwarcie mówią jak jest.

aDamo

Zgadzam sie z powyższymi ocenami. Atmosfera psychozy, nieudolne kierownictwo, braki w wyposazeniu firmy,nedzne wynagrodzenie.

PanP

Potwierdzam opinie kolegi wyżej z tym że do 1500 to mi trochę brakowało ...

Pracuś

Sympatyczna atmosfera ? Chyba pisał to jeden z kierowników Wyzysk wyzysk wyzysk praca po 9-10 h za 1500 zl A jeżeli chodzi o wykonanie robót to straszna fuszerka. Pracowałem w kilku firmach ale pierwszy raz na oczy widziałem coś takiego

waldek

a ja mam inne zdanie, chlopaki wykorzystuja ludzi po studiach za marna kaske, ale atmosfera w miare dobra (jak to zwykle do czasu heheh)

Zostaw opinię o Korbut Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korbut Sp. z o.o.