Milenium - IT Mariusz Lemiszka

Rabka-Zdrój

Opinie o Milenium - IT Mariusz Lemiszka

Jopek

W tym momencie jeśli chodzi o Milenium - IT Mariusz Lemiszka to nie ma ofert, to prawda, ale jak mówi ktoś wyżej zatrudniają dużo programistów, bo jest potrzeba taka na już, bo jakieś zlecenie wazne trwa

Maja

Nie wiem czy to prawda ale wiem ze dotrudniaja na potegę programistów i kadrę inżynierska. Byłam na rozmowie koło 50 ludzi maja. Tworzą cos powiązanego z planowaniem pracy a rozliczenie w trybie rzeczywistym jakiś duży projekt. Podsłuchałam jk czekałam na rozmowę bo maja sale konferencyjna open space. No i ten Lemiszka szef - takie 50 letnie ciacho ze nir mogłam sie skupić na rozmowie.

Maja
@Maja 11.10.2016 20:00

Nie wiem czy to prawda co wyżej .. ale wiem ze dotrudniaja na potegę programistów i kadrę inżynierska. Byłam na rozmowie koło 50 ludzi maja. Tworzą cos powiązanego z planowaniem pracy a rozliczeniem efektywności w trybie rzeczywistym jskies rfid i inteligentny soft - jakiś duży projekt. Podsłuchałam jk czekałam na rozmowę bo maja sale konferencyjna open space. No i ten Lemiszka szef - takie 40 letnie ciacho ze nir mogłam sie skupić na rozmowie.

Współpracownik życzliwy

Podobno otwierają siedzibę we Wrocławiu i Warszawie. Cos im zatrudniło z napisana aplikacja fo zarządzania powiązanego z serwerem gdxie udostępniają dokumentacje. Plotka głosi ze jakiś duży koncern energetyczny położył na tym łapę i pare baniek wpada Panu Lemiszce śle to mega tajemnica Podobno zamówione Maseratti na kwiecień ma byc.

jack

Szef spoko ale z placa to przesadza bo jest zbyt niska ( 3600 ) w stosunku do tego ile czasu poswieca sie na prace i jest sie ciagle na delegacji.

mcb

szef niby super i płaci w miarę ,jeżeli 3600 i bycie w domu gościem kogoś zadawala to spoko(na pewno partnerki nie są z tego zadowolone a dzieci mają weekendowych ojców). Niestety wypłaty nie płaci regularnie (zalega-ale wypłaca) Ogólnie jak na miesięczne bycie na delegacji i pracowanie na polu w mrozie przy kopaniu rowów pod instalację to 3600zł wydaje się być kwotą nie na miejscu .A może pan Lemiszka pokopie rowy i zadowoli się 3600zł i widzeniem żony i dzieci przez 8 dni w miesiącu? Albo pracowanie po 12-15 godz. dziennie tak jak to każe swoim pracownikom, a gdzie tu cokolwiek naprawić coś w domu? bo przecież na fachowca nie stać przy dużej rodzinie i takiej płacy.Tak , tak wiem wszędzie tak jest ale jest to wkurzające że pracodawcy nas tak wykorzystują cholernie wkurzające bo lepiej być singlem i nie mieć rodziny przy takim systemie pracy , po co użerać się non stop z partnerką czy żoną że ona musi wszystko sama a też pracuje.Podsumowując- szef fajny,płacący wypłaty chociaż nie w terminie i tak jak każdy szef wykorzystujący pracowników. Tyle.

sdfsdfsd

firma ma siedzibe w krakowie

niepodam_co_by_nie_bylo_ze_sie_podlizuje

szef super, luzna atmosfera, fajni ludzie,

Zostaw opinię o Milenium - IT Mariusz Lemiszka - Rabka-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milenium - IT Mariusz Lemiszka