Opinie o GT Construction Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GT Construction Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GT Construction Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GT Construction Sp. z o.o. w Kraków

Marlenka Nowy wpis

Jaka sytuacja na stanowisku kosztorysant? Chętnie powezmę wiedzę, czy szykuje się wakat w przygotowaniu inwestycji, jakie zarobki wchodzą aktualnie w grę. Można wysłać aplikację przez formatkę na stronie, ale nie wiem, czy warto.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Główny Księgowy w firmie GT Construction Sp. z o.o.?

????

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji a możliwość częściowej pracy zdalnej. Ktoś to może przetłumaczyć, ile dni w domu to oznacza? Zakładam, że hybryda musi być na tym stanowisku, ale mogli podać stosunek jednego do drugiego. Płaca ma zależeć od doświadczenia, ale na pewno ktoś z Was wie, od jakiej kwoty można rozmawiać z nimi w czasie rekrutacji. Proszę o pomoc.

@????

Tłumaczę: możliwość pracy zdalnej oznacza, że po wdrożeniu gdy jest się samodzielnym pracownikiem można w porozumieniu w kierownikiem działu pracować zdalnie w wybrane dni :). Co do kwot wynagrodzenia to w zależności od umiejętności i doświadczenia mieści się ona w przedziale 5 tys - 8,5 tys brutto. Pozdrawiamy!

@Ewa

Ile mniej więcej trwa takie wdrożenie do bycia samodzielnym pracownikiem? Czyli 100% praca zdalna nie wchodzi w grę, tylko w wybrane dni? To ile dni w tygodniu - tak maksymalnie - można pracować z domu?

Ewa Nowy wpis

Do długości wdrożenia podchodzimy indywidualnie i jest ono zależne od szybkości przyswajania wiedzy oraz umiejętności danej osoby. Samodzielnym pracownikiem jest się z reguły po ok 6 miesiącach. Liczba dni pracy zdalnej mieści się w granicach 2 dni tygodniowo. Nie przewidujemy pracy w 100% zdalnej.

Wystarczy zobaczyć jaki staż pracy mają tam kierownicy / inżynierowie - max 6/7 miesięcy i ludzie uciekają. Wnioski proszę wyciągnąć samemu.

Firma GT Construction Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierownik Robót. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie GT Construction Sp. z o.o. jako Kierownik Robót. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Pan dobra rada

Nie polecam. Płacą marnie, obowiązków masa (oprócz swoich obowiązków, robisz jeszcze to, co powinien robić PM), masz kilka budów do ogarnięcia na raz, atmosfera na linii pracownik - przełożony niemiła, a brygadzista na budowie szarogęsi się jakby był prezesem. A do tego opóźnienia w płatnościach dla podwykonawców i musisz się tłumaczyć czemu nie mają kasy. Byłem, pracowałem i szybko stamtąd uciekłem.

Mirosław
@Pan dobra rada

Jak kilka budów to pewnie cały czas się jest w terenie. Miałeś do dyspozycji samochód służbowy? W razie co za nadgodziny płacili dodatkowo?

Kamila

Jakie błędy popełniają, że stwierdzasz, że nie znają się na robocie? Możesz opisać jakieś sytuacje?

GOSS

Krótko, FATALNIE

Nowyy

Witam. Mam propozycję pracy w tej firmie z możliwośćią zostania brygadzistą .mam pytanie ile tam jako brygadzista można zarobić? Jest to Dla mnie ważne ponieważ nie znam Krakowa i zarobkòw a planuje przeprowadzic sie tam wlasnie.

Janusz

Normalna firma jak każda, budowlanka to specyficzna działaność, jak ktoś tego nie kuma, niech szuka roboty w innych dziedzinach

Sylwia
@Janusz

A na jaką umowę i na jak wysoką pensje można tutaj liczyć? :) Opowiesz coś więcej na temat warunków pracy w GT Construction? Czy masz jakieś zastrzeżenia co do nich?

Gutek

@wojtek Czy jesteś pracownikiem firmy? A może konkurencja inspiruje nie mogąc znieść dobrych opinii firmy?

wojtek

Ludzie, tak krzywej firmy to nie widziałem nigdzie. Szukanie naiwnych, bezczelne granie na ludzkiej uczciwości. Serdecznie odradzam

Szaleniec

Zdecydowanie polecam, moja firma miała przyjemność współpracować w jednym projekcie z firmą GT i szczerze mówiąc dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem i genialnymi ludźmi, mam nadzieję że będzie nam dane jeszcze się po drodze spotkać, pozdrawiam!

Bursztynek

Firma GT Consstrucion jest firma solidna mozna na niej polegać robi robote od a do z nie trzeba sie martwić o jakość wykonania juz dawno takiej firmy nie widzialem na rynku polecam

Tomasz

Bardzo solidna firma, swietni ludzie, nasza współpraca przebiegła tak jak sobie to zaplanowałem.. zdecydowanie polecam

krystian

super firma wspaniali ludzie i szefostwo naprawdę polecam idzie sie zawsze dogadac , POZDRAWIAM KS

KarmaWraca

Ta firma powinna trafić do prokuratury. Takie tam przekręty idą ze to sie w glowie nie miesci. zaniżają stawke godzinową (delegacja w warszawie liczona jest od godziny rozpoczecia pracy na miejscu. Nie liczą czasu dojazdu od momentu stawienia się w firmie). Brygadzista pisze godziny jak chce a jesli jest potrzeba nawet podpisze sie za Ciebie na liscie pracowniczej. Pracujesz jak niewolnik a zostaniesz zjeb**ny za to ze sie wody napijesz :D ŻAL :D

GT Construction
@KarmaWraca

Bardzo nam przykro, że zostałeś źle potraktowany. Jesteśmy przekonani, że to nieporozumienie. Chcieliśmy jednak wyjaśnić, że delegacje są rozliczane zgodnie z ogólnymi przepisami prawa.

BASST3R

firma która szuka (usunięte przez administratora)nie dajcie się nabrać na ich ofertę pracy wklejam cześć textu z ich oferty pracy: Operatora koparki gąsienicowej Hyundai R145LCR-9 z prawem jazdy kat C + karta kierowcy (zestaw laweta Iveco Stralis + Koparka) buhahaha prowadź tira z naczepą + operowanie koparką i co pewnie za 20PLN netto/brutto na godzinę wyzyskiwacze zwykli, ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora), szanujcie się, jak i szanujcie swój fach który macie w rękach

GT Construction
@BASST3R

@BASST3R W przyszłości przed wystawieniem pochopnego komentarza zapraszamy wcześniej na rozmowę do firmy aby zweryfikować swoje domysły :)

Zostaw merytoryczną opinię o GT Construction Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w GT Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GT Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GT Construction Sp. z o.o.?

GT Construction Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gen. Stefana Grota-Roweckiego 19 lok. 20
    30-348 Kraków

GT Construction Sp. z o.o.