Opinie o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. w Łódź

Olek

Witam mam propozycję pracy jako mechanik ? Ktoś coś wie na temat zarobków mechanika bo w agencji jak mi powiedzieli to się uśmiałem do łez - 2000 zł brutto !!!

Zalezy ile masz tych nocek w miesiacu a stawka jest różna ponieważ zależy od ilosci przepracowanych dni

yaa

Witam,szukam stałej pracy i zainteresowałam sie Wasza firma,jak to wyglada na swieta? dostajecie jakies pieniadze i jak sie stoi z wypłatami na czysto? na spotkaniu twierdza ze 2800 brutto ze wszystkimi premiami

pracownica

pensja stała plus premia i dodatek za nocki

miras

czleczku prostolinijny pracujesz w tej firmie i nie jestes w stanie napisac co lezy u podstaw twojego wynagrodzenia jak was i ciebie rozliczaja w mojej firmie wim a ty piszesz o haju kto tu jest na czym

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
miras

slyszalem ze poubierali asystenyow kierownika w czerwone koszulki teraz ludzie sami pomyslcie otworzcie oczy na kogo i na czyja pensje pracujecie z tego co widac pol na pol koszulek czerwonych z normalnymi ostatnio dzwonilem do pani k s prubujac uzyskac informacje odnosnie pensji pracowniczej tak pokretnych informacji nigdzie nie uzyskalem czy w tym kraju sa odpowiednie instytucje aby ta sprawa sie zajac robcie cos a nie pijcie z prezesunio

zdziwiona
@miras

jesteś na haju czy co???...bo nie rozumiem ....wszystko jest otwarcie napisane ile mają Ci z agencji a ile starzy pracownicy...pytanie kim Ty kurna jesteś...to żeś teraz zabłysnął z tymi czerwonymi koszulkami he he he ...ja też taką noszę i co mi zrobisz?????....jezzu człowieczku ogarnij się ....czerwone koszulki to pikuś ja chce żółte dla żółtodziobów zaczynających tutaj pracę ...by uwazać na nich jak na jajko by ich nie rozjechać po drodze he he eh

hehe

motywuje..zobaczymy od stycznia jak normy znów podniosą ..będzie taka motywacja że hoho jak przy wypłacie premii nie zobaczą Ci he he he młodzi stażem....bo starzy jakoś dadzą radę jak zawsze ....ale nie nowi:)))będzie płacz i ból serca

vvvv

a z kim tu prowadzić inteligentne rozmowy ...jak większość nie ma tak naprawdę pojęcia o niczym ...nawet o pracy!!..poza tym nie dziwię się że nie ma nic dla starych pracowników na święta skoro rozdaje się pieniądze na prawo i lewo...wczasy pod gruszą dla każdego!!!!! z jakiej racji ??? niech przepracują w TOLLEGNO rok czasu na te frykasy a nie tak z marszu ...że każdemu się należy...każdy z nas przechodził pewne etapy by coś dostać a nie że teraz kazdemu...najciekawsze jest to że jest na nadróbki w soboty grudniowe a na premie świąteczne już nie ...żenada

vvvv

ludzie przychodzą i odchodzą....zakład się rozwija a na święta pieniędzy brak

krzys
@vvvv

a ty taki inteligentny nabrales kredytow i lizesz (usunięte przez administratora) prezesunio zebys nie stracil pracy napisz prawde badz raz szczery chociaz co moge wymagac od lizodupa

@krzys

tolegno chyli sie ku updkowi przejmuje was konsorcium w tym roku poraz pierwszy siegneli po premie swiateczna pracownicza na wprost jest hurtownia alkocholi dostali po 400 bonow do kauflandu a wasz j h was okradl i oszukal chodzi po zakladzie ze spuszczona glowa wloski pajac przysli kontrahenci myslcie a ewentualni chetni do pracy jedzcie do donbasu z tamtad was przyjma z ostatniej chwili po nowym roku aneks do umowy j h staje sie niewyplacalny skonczy sie premia za niechorowalnosc choc 6 lat temy to samo zapownial w umowach jezeli klamco mowisz ze pisze neprawde daj znac na forum opublikuje moja umowe i napisz pracownikom otwarcie kim jestes i dlaczego rozwazasz zlikwidowanie wczasow pod grusza

@miras

powiem Ci dlaczego może likwidować wczasy za dużo osób uprawnionych ...niech wrócą te czasy że wczasy pod gruszą przysługiwały po roku czasu o ile zacząłeś pracę przed urlopem...co do przejęcia to chyba masz złe informacje ....za duże inwestycje by to opylić ..a i pewnie kasę z tego nie złą ma...co do premii za niechorowalność to ta zostanie he he bo ludzie i tak chorują ...ale ta druga jak przyjdzie za wydajność he he to nikt nie dostanie i nikt w zakładzie nie zostanie no chyba że Ukrainki:)))

@rabin

byli koladzy i kolezanki z przedzalni tolegno oklamaliscie mnie w wielu kwestiach i wykorzystaliscie dzieki piotrowi wiem ze jest inaczej jak mi mowiliscie wykorzystaliscie moj pobyt za granica do prywatnych interesow ale w marcu bede w kraju i wrocimy do tej sprawy zainteresowanych przepraszam

nowy

a jak zarabiają mechanicy ?

cbs
@nowy

kto płaci fundusz pracy i fgśp ....najpierw to sprawdź w google zanim zaczniesz pisać bzdury ...dziwić się że prezes ma ludzi za nic...skoro ma przed sobą takich szarych prostych roboli

mechanik
@nowy

a kto to wie...ile zarabiają

@rabin

pracowniy tolegno prawie 70 zl miesiecznie placicie na fundusz pracowniczy rocznie jest okolo 840 gdzie jest reszta poszlo na prywatne konto prezesunia poraz koleiny was wydymaja dostaniecie 246 i tyle a gdzie jest 400 zl do tesco kierownicy dzialu skierowani na obowiazkowa nauke jezykow angielskiego i wloskiego pensia w euro dla pionu kierowniczego nie wspomne ze prezesunio zatrudnil ukraincow dajcie znac ja zglosze do pewnych instytucji cba cbs

poszarpany

Myśli że ci ze wschodu będą mu robić za 2 tyś.Włosi pewnie by chętnie się wynieśli tylko bidule już w europie nie mają dokąd !!! Ale pewno niedługo już naprawdę nie będzie miał kto robić w tollegno i będą zmuszeni. Chyba że naprawdę podwyższą zarobki ale nie przy tym prezesie !!!

silver

Jeśli chodzi o pracowników to obecnie przyjmują wszystkich jak leci !!! Wszyscy do przyuczenia . Podobno w akcie desperacji ma zatrudnić ukraińców !!!

ekonomistka

a jak wyglądają zarobki przez agencję - adecco? Bo nie wiem, czy jest to opłacalne czy nie, ile jest na rękę?

ktoś

robota jak każda inna 3 zmiany i zapierdziela sie 8 godziny ale nie jest tak zle nie ma wygórowanej normy co najmniej na wstępnym jak jest na innych nie mam pojęcia wygląd wnetrzsa i kibli odpycha a zwłaszcza przy czytniku

rabin

wlosi pozamykali fabryki ze wzgledu na unijne przepisy caly zlom trafia do toleegno wloch to troche bogadszy rumun razem z prezesunio dziwnym trafem jak ma byc panstwowa inspekcja pracy lub inne instytucje dwa dni wczesniej prezesunio wie o wszystkim niech ktos zawiadomi cba w dupie im sie przelewa apeluje do stalych pracownikow albo stracicie zdrowie albo zycie non stop wypadki w pracy albo cie zastrasza i podpiszwsz ze wypadek jest z twojej winy albo cie zwolnia wypadki byly na farbiarni zmiazdzone rece poparzenia utrarata dloni na uszlachetnianiu ile potrzeba aby maz nie wrocil do domu kobiety myslicie

@rabin

ja na szczescie juz do pracy w toleegno po urlopie nie wracam jestem u rodziny w anglii i toleegno mi juz pachnie zla przeszloscia powodzenia dla znajomych i dla tych ktorzy do mnie dzwonia trzymajcie sie

rabin

na zachete ludzie z adeco i word serwis dostali wczasy pod grusza 970 ale tylko dlatego zeby nie zrywali umowy puzniej jak przejda na toleegno odpracuja wszystko te pieniadze pochodza z potracanych skladek kazdemu pracownikowi odpracujecie to w sobotach tylko prowadzcie ewidencie bo kaska was wykreci ale tak jest wlasne bioro rachunkowe nowka fura jakub przyjaciel wspolnie trzepiemy pracownika

rabin

ludzie pomyscie zanim adaco lub word serwis skieroje was do pracy w toleegno zarobicie tyle ile w logo firmy 1900 choc naduzylem slowa firma asystenci kierownika dzialu maja 2700 a nic nie robia wyslugoja sie pracownikiem kierownicy dzialu maja 5000 i tez nie wiele wnosza prezes mieszka w grotnikach ma ponad 15000 i samochod zmienia co sezon wlosi zatrudnieni maja pensie w euro oraz rozlake z rodzina a my co mamy ,zapytajcie na zebraniu choc prezes jest slodszy od mojej zony potrzy ci w oczy i cie okrada zasadnicza w gore premia w dol licza sie koligacie rodzinne niz wyksztalcenie

pracownica

popracujesz tam trochę to sama zobaczysz czy maszyny same idą i czy kobiety mają ciężko,póki normy od Was nie wymagają będzie ok.....ale później różnie bywa nikt za Was robić nie bedzie chciał...więc zależy jaka jesteś odporna fizycznie i psychicznie wszystko pięknie wygląda jak się patrzy a nie robi:)

lena

Witajcie,wkrotce moj 1szy dzien pracy w tej firmie,prosze o opinie czy kobiety tez maja tam tak ciezko bo w Work Service mowili ze w zasadzie Maszyny same pracuja a my np patrzymy czy nitka nie spada itd ,widzialam kobiety tam pracujace i nie Wygladalo To tak strasznie,dajcie opinie O pracy kobiet tam,pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.?

Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź
  • NIP: 9820167927 KRS: 0000173586

Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.