Opinie o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. w Łódź

kloss

Pracowników którzy pracują parę lat i chcą pracować nadal w tej pseudofirmie nie szanuje się wcale !!! Produkcja dostała z łachy podwyżkę 160 zł brutto ale dla mechaników i elektryków prezesunio sknerzy i kombinuje jak ich wyrolować !!! Ogólnie ludzie są traktowani jak zło konieczne !!!

ala

Podwyżki nam dali 160 zł.

BoskiRoman

Ze Wzgledu Na To że Rekrutacja jest a pozniej znikacie po 2 dniach bo opinie z forum są prawdziwe dodam swoją opinie i głowne rzeczy ktore trzeba wiedzieć -Socjal niestety zerowy - Dniu Urlopowe zapomnij ze dostaniesz -Godziny nad Liczbowe Do Odbioru -Bałagan i syf katastrofalny -Zapierdziel i Smęczenie Bez Cenne Zapewniam Ze Praca Na Lini To Pikuś -WC Ubikacje - Armagedon -Podwyzek Brak Kazdy Lata Tam na L4 puki go nie zwolnią z wiadomych przyczyn , mam nadzieje że tej Włoskiemu Producentowi Braknie Kiedyś Rąk i Wyniosą się z Naszego Miasta na Zawsze , Szkoda tylko tych ludzi co pracują tam długo (łącznie z mistrzami,kierownikami) widać w waszych oczach z męczenie i Brak Sił na Dalszą Motywacje wszystko za zasadą BYLE DO PRZODU OLE , Bawcię się dobrze i Ostrzegam nowicjuszy ale sprobować mozecie wrazenia i przerazenie bezcenne :D TAK TAK takie bu***r*del show jeszcze istnieje najwiekszy w ŁODZI :-D Zapraszamy Do Kabaretu TOLEGNO JUZ DZIŚ

hhh

- praca ciężka - podwyżek nie było - 1900 na rękę (ja pracuję) z nockami - nadgodziny możliwe ale pracować mi się nie chce - przerwa 30 minut plus papierosek (ile chcę) - kible brzydkie - pracuję długo to wiem , nie zmieniam ale narzekam generalnie robić mi się nie chcę ale ponarzekać lubię

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
hmmm

u nas zawsze jest z kodeksem pracy nawet jak się nie zgadza......jakie 1,5 dnia masz dzień za dzień ....i kiedy zakład chce a nie ty 1.5 ...masz po rozliczeniu ....chcesz wiedzieć ile zarabia stary pracownik to Ci napiszę ...jakieś 1850 z 5 nocami pasuje??

zmienniczka

Nie mamy żadnych inflacyjnych podwyżek ..to nie ten zakład nie myl nas z Indesitem czy Boschem nie mamy i tyle nie jesteśmy koncernem tylko Sp z o.o.a to różnica matołku;)inna sprawa to taka że nie mamy zróżnicowanych pensji każdy z nas po pewnym czasie zarabia tyle samo ....jak Ty mało wiesz że mamy zryczałtowaną pensję nie zależnie od przepracowanych dni w miesiącu..zawsze taka sama .tak że nie ma w naszej firmie ....jednostkowych podwyżek !!!!... a co do sobót ...to było by super jakby były płatne ale niestety zawiodę Cię tylko do odbioru....

pracownica

o pieniądzach to przyjdź i porozmawiaj sobie z dyrektorem ...tylko przyszykuj się na pracujące soboty przez jakieś pół roku hihihi

pracownica

PS. u nas od 6 lat bez zmian hihih finansowych jak i innych

Makaron

Super praca lekka, miła i przyjemna, dobrze płatna !!!

Iza

z jakiej sytuacji.....te zapomogi to nic innego jak nasze premie świąteczne tyle że w innym wydaniu

Iza

każdemu tyle że suma była zróżnicowana

mikra

nie nie na nagłe wypadki....to były zapomogi dla wszystkich pracowników

Iza

w socjalu mamy zapomogi:)))

Lol

Widzę że najważniejszą sprawą w naszym zakładzie nie są podwyżki...czy poprawa jakości pracy...tylko NAJWAŻNIEJSZA JEST DESKA KLOZETOWA......jej brak bardzo wpływa na naszą psychikę ....może wreszcie ktoś się tym zajmie i ją po prostu kupi kosz najtańszej 20 zł ...nie przesadzajmy że nie stać na to zakładu.....wtedy może wreszcie ...przestanie temat DESKI KLOZETOWEJ być priorytetem!!!!!!!!!....

xxx

Jan Kowalski - 2013-07-19 18:36:00 Dostałem propozycję pracy w Tollegno. Niedługo na spotkanie się wybieram. Opinie widzę ciekawe... Nie bzdurz bo żadnej propozycji nie dostałeś i na pewno nie wybierasz się na żadne spotkanie widać że nie masz pojęcia o rekrutacji w naszym zakładzie ...tu przychodzi się z marszu he he he a nie z propozycji...bajerant

xxx

HST - 2013-07-18 20:22:05 A jak tam zarobki ? Jak wszędzie:)))

Jan Kowalski

HST

A jak tam zarobki ?

sęk

elekrtycy to pikuś.Zwykli procownicy to dopiero modele ale o tym szkoda gadać :-D

mechanik amator:))

.mechanik.amator - 2012-11-10 07:18:02 Święta prawda!!!To przejście przez rozdzielnię,wejście dla każdego to o pomstę do Nieba woła.Trzymanie rowerów itp.Dla mnie jako mechanika to niedopuszczalne aby tam ktokolwiek wchodził!!!(elektrycy tylko)Warunki fatalne pracy mają.Narzędzia to śmiech.....Pan Zbyszek jak obserwuję go z tą skrzyneczką to dziwię się ,że tyle potrafi zrobić.Był na zmianie taki elektryk z Panem Zbyszkiem i pomógł mi wiele razy w moim temacie pomimo tego,że nie musiał i nie dziwię się mu że tu już nie pracuje.Ja niestety muszę tu w tym kołchozie pracować i cichutko siedzieć bo mam rodzinę na utrzymaniu. Pozdrawiamej co to za bełkot ....chyba zbyt opijałeś wolną sobotę:))....Pan [usunięte przez administratora] to ma inne zajęcia;)...ale ty musisz iść do okulisty bo jak nie widzisz miejsca na rowery przed budynkiem to źle z tobą...i lepiej pracuj a nie obserwuj ludzi....sami obserwatorzy w tym zakładzie tylko robić nie ma komu!

.mechanik.amator

Święta prawda!!!To przejście przez rozdzielnię,wejście dla każdego to o pomstę do Nieba woła.Trzymanie rowerów itp.Dla mnie jako mechanika to niedopuszczalne aby tam ktokolwiek wchodził!!!(elektrycy tylko)Warunki fatalne pracy mają.Narzędzia to śmiech.....Pan [usunięte przez administratora] jak obserwuję go z tą skrzyneczką to dziwię się ,że tyle potrafi zrobić.Był na zmianie taki elektryk z Panem [usunięte przez administratora] i pomógł mi wiele razy w moim temacie pomimo tego,że nie musiał i nie dziwię się mu że tu już nie pracuje.Ja niestety muszę tu w tym kołchozie pracować i cichutko siedzieć bo mam rodzinę na utrzymaniu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.?

Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź
  • NIP: 9820167927 KRS: 0000173586

Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.