Abimex Sp. z o.o.

Opinie o Abimex Sp. z o.o.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w Abimex Sp. z o.o.?

dawid 11

Firma piekło, lepiej zamiatać ulice niż tam pracować.

Ja też dawid
@dawid 11 05.02.2016 17:06

Polecam !!! Świetna firma, miła atmosfera, zgrany zespół, szczególnie w dziale produkcji!

obcy
@Ja też dawid 18.08.2017 09:24

Tak świetna ,że ludzie się zwalniają mają dość .

rusek

A mnie ledwie zatrudnili to juz uje zwolnili.Dobrze ze tez sie nie posralem.Pozdrawiam tych na produkcji.Nigdy wiecej.

kapucynka

Niech tyraja i ida w dal.Chodza po tym zakladzie jak po kolchozie.Bardziej pasuja do dojenia krow.Szczena po 20 dziennie doila.Paskudy jedne.

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie Abimex Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię!

Marcin
@admin 10.08.2015 10:44

Firma bez perspektyw .Powiem tak -zarobki żenada.Chyba ze wcześniej pracowałeś przy krowach lub odśnierzaniu.A praca do lekkich nie nalezy.Warunki pracy kiepskie.Nie polecam.

Mojżesz

Pracy nie polecam nikomu, sam szukam już od dłuższego czasu innej pracy. Praca zła jest, ale atmosfera jaką tworzą ludzie w firmie tragedia. Tylko patrzeć jak ludzie zaczną rezygnować z pracy, paru już szuka i czeka na odpowiedni moment...jak rozmawiam z innymi pracownikami to gotowi są iść gdzie innej

Zostaw opinię o Abimex Sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abimex Sp. z o.o.