Abimex Sp. z o.o.
counter
3 6 13 5 1
Gregor Nowy wpis

Pod każdym względem dobra firma, fajna atmosfera sprzyjająca pracy a co za tym idzie zadowoleni klienci.

Paweł
Kandydat

Czy istnieje możliwość romansu w pracy?

Albert
Klient
 Problem
@Paweł

To zależy, czy szukasz pracy, czy romansu. Dla mnie zadanie takiego pytania dyskwalifikuje Ciebie jak przyszłego pracownika. Ale to nie ja o tym decyduję. Spytaj w dziale HR.

nik Nowy wpis
@Albert

jak nie ma... a blondyn i blondyna? Albercik jest chyba kobietą i poczuł się urażony???

TakNie1
Albert Nowy wpis
Klient
@nik

Zmartwię Ciebie - jestem mężczyzną. Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem tej firmy, natomiast kilkanaście lat temu jej stałym i dużym klientem. Nie mam więc powodu być urażonym. Dysponuję dosyć dużą wiedzą na temat stosunków międzyludzkich w pracy z racji długoletniej pracy w dużych zespołach ludzi, również w środowisku międzynarodowym. Warto tutaj pisać wtedy, gdy ma się coś do powiedzenia. Dla klienta jest to prężna firma potrafiąca zaspokoić duże wymagania i dobrze doradzić. O zarządzaniu wewnętrznym powinni się rzetelnie wypowiadać pracownicy firmy.

odpowiedź do pytanie

Powiem Ci prawdę wogóle nie możesz awansować, oni szukają ludzi, którzy będą pracować i nie podskakiwać tylko przytakiwać. Więc jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej, jakiś ścieżek rozwoju, możliwości awansu itp itd to nie jest to dobry adres. Wpis TG zamieścił, ktoś komu nie zależy na prawdzie lecz na dobrym imieniu tej firmy, stąd za bardzo popłynął z możliwością awansu. Wystarczy spojrzeć na drugie forum, gdzie też wypowiedział się pracownik ,, firma ma dobrą opinię wystarczy poczytać w internecie'' na pytanie gdzie do dziś nie ma odpowiedzi. Kochani pracownicy firmy Abimex - te fora służą do obiektywnej oceny, a przesadne negowanie tej firmy czy chwalenie jest bez sensu, ponieważ w bardzo łatwy sposób można każdą wypowiedź zweryfikować. Trzeba jasno (bez emocji) przedstawiać zalety i wady pracy w tym zakładzie, wówczas potencjalni kandydaci będą świadomiej podejmować decyzję o współpracy i nie będą to ludzie, którzy mają wysokie aspiracje, a po zderzeniu z rzeczywistością rozbiją się o ścianę. Na koniec dodam, że w każdym zakładzie są wady i zalety, a od pracownika tylko zależy, które wady jest w stanie zdzierżyć, ja np nie znoszę obłudy i dlatego prawda, otwarte, szczere relacje są dla mnie najważniejsze i na pewno nie jest to zakład dla mnie.

Tak2Nie
nik Nowy wpis
@odpowiedź do pytanie

Aniu czy to ty?

TakNie1
Florian

Taki spokój zapanował na forum czyżby istniał jakiś powód? Firma dobra więc jest dobrze.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ala

@TG a ile trzeba mniej więcej pracować aby dostać awans?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 443 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Abimex Sp. z o.o.?

TG

Bardzo dobre zarobki, miła i przyjazna atmosfera, możliwość rozwoju i awansu.

Tak4Nie

alibaba

Witam, porażka pracować w tej firmie,mało płacą ,jak w kołchozie.

Tak9Nie

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Abimex Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Abimex Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Abimex Sp. z o.o.