Opinie o PAW Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PAW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PAW Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAW Sp. z o.o. w Suchy Las

danka

pracowałam w firmie paw---- ludzie mi odpowiadali , tylko wypłata słaba , nie piszcie negatywne opinie bo nic to nie zmieni ---tylko pracodawca się uśmieje , tylko zmienić pracę a teraz jest bardzo duży wybór wszystkiego,polecam

@danka

W trakcie, gdy byłaś pracownikiem firmy PAW, próbowałaś może wnioskować o podwyżkę? Zastanawiam się, czy istnieje taka możliwość. Może w taki sposób udałoby się wynegocjować z pracodawcą wyższą pensję?

@Adam

nigdy --- bo nie było szans , nie tylko ja prosiłam o podwyżkę , to powiedział kierownik ---drzwi są zawsze otwarte, i tak się stało zaczęłam szukać innej pracy po tej rozmowie minął może z tydzień , zrezygnowałam i dostałam 4 razy więcej pieniędzy i też na produkcji i widzę nic się nie zmieniło od tego czasu , polecam rezygnację ja i inni pracownicy przerabialiśmy ten temat i my wszyscy poszliśmy gdzie indziej

Olga
@danka

Szkoda zatem, że w PAW aż jest aż tak trudno z otrzymaniem podwyżki. A powiedz mi, czy nawet Ci pracownicy, którzy pracują tam wiele lat i ponadto wyróżniają się na tle innych, też nie mogą liczyć na jakieś dodatkowe gratyfikacje? Jeszcze to mnie ciekawi.

@Olga

a proszę mi napisać ilu pracowników stałych zostało , bo my wszyscy pracownicy stali i nowi ---wtedy odeszliśmy ---czas rezygnacji około 1 roku ---nawet kierownik czy mechanik a także z kadr --osobiście przy tym byłam jak pani po mnie rezygnowała, więc o kim pani pisze co zostali, jak ktoś został to pojedyńcze osoby , powiem tak bardzo duża ilość pracowników odeszła, ja osobiście nie żałuję niczego nawet rezygnacji ---mam dobrze i się tego trzymam w innej firmie--polecam rezygnację , życzę powodzenia nowym pracownikom

Olga
@danka

@danka Możesz napisać jakie stanowisko obejmowała św w PAW i co należało do Twoich obowiązków? Praca tam jest ciężka?

sebuś

XDDDD Jeśli chcesz być nazywany młodym , patrzeć jak pewien brygadzista , który myśli iż pozjadal wszystkie rozumy , robi afere o byle co. Wynosić śmieci , stać na zmywaku , streczować palety za 2 kolka niewiem czy warto , bo do obsługi maszyn Cię za szybko nie dopuszczą. lepiej iść robić gdzie indziej naprawdę.

Wojciech
@sebuś

Długo tam pracowałeś? Były jakieś premie, dodatki do pensji? Jakie było Twoje stanowisko w tej firmie że wykonywałeś akurat takie obowiązki? Co możesz powiedzieć jeszcze o atmosferze tam panującej? Obsługa maszyn może być skomplikowana, więc może po odpowiednim szkoleniu dałoby się wykonywać takie obowiązki? Napisz coś więcej, jestem ciekaw tych kwestii.

Ktos
@Wojciech

Obsługi maszyny uczysz się sam bo jest za mało ludzi

sebuś
@Wojciech

do kitu , tyle mogę powiedzieć

@sebuś

Szkoda że masz takie zdanie o firmie, myślisz że są jakieś perspektywy na poprawę? Co by się musiało zmienić Twoim zdaniem żeby w firmie pracowało się lepiej?

Iwona

Już bardzo dawno nikt nie wypowiadał się tu na temat firmy PAW - czas zatem to zmienić! W związku z dynamicznym rozwojem firmy, która jest liderem w branży dekoracyjnej poszukują kandydatów na następujące stanowiska: Kierownik działu graficznego i kreatywnego, Grafik Działu Reprograficznego oraz Specjalista ds. Marketingu. Tutaj znajdziecie szczegóły na temat każdej z ofert: https://pracodawcy.pracuj.pl/paw-sp-z-o-o,17871 I co o tym sądzicie? Waszym zdaniem warto byłoby aplikować? Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie!

Robol z produkcji

Ta firma to jedna wielka porażka! Zamiast dać podwyżkę pracującym sumiennie pracownikom to wolą zatrudnić Ukraińców, którzy albo po Polsku praktycznie nie mówią, albo mają w poszanowaniu żeby starannie wykonywać swoje obowiązki, bo przecież oni przyjechali tylko na parę miesięcy i mają stawkę godzinowa a wszelakie targety czy normy ich nie obowiązują. Panowie to jeszcze źle nie mają, zwłaszcza drukarze na maszynach automatycznych, tylko usiada maszynę wlacza i 8 h siedzą z du*pa na krześle mogę naprawdę na palcach jednej ręki policzyć drukarzy którzy zainteresują się, że nie ma kartonów, palet czy takich którzy chcą pomóc sami z własnej woli, pakowaczki często zasuwaja same przy maszynach i nie mają z tego nic ani wyższej wypłaty ani premii co dla mnie jest śmieszne, z jakiej racji drukarze maja premie ilościowa a kobiety nie? Przecież ktoś ten towar musi spakować nie mówiąc o towarze uszkodzonym który trzeba przebierać i dodatkowo się męczyć, jednym słowem firma cały czas się rozwija, buduje nowe biura i magazyny a pracownik produkcyjny ma z tego g*wno. Przykra też dla mnie sprawa są premie świąteczne w innych firmach płacą po 1000 zł a tutaj? Za rok zapie*dalania jak Beduin otrzymasz zaledwie 200 zł, śmiech na sali. I jeszcze te grafiki... Jak nie tyranie po 12 godzin to praca w soboty rano i nocki zaczynane od niedzieli a jak przychodzi czas wypłat to g*wno z tego jest bo cześć pieniędzy wypłaca a za część dadzą wolne, ogl ludzie nie polecam! Praca dobra dla drukarzy bez doświadczenia żeby nauczyć się co i jak i uciekać do firm w których godnie płacą a nie zatrudniają bez doświadczenia i to tyle. Jedyne czego można się w tej firmie dorobić to garba na plecach.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PAW Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Iwona

@BYŁEM I SIĘ UŚMIAŁEM !!!!!!!!!, nie odpowiadał Ci w PAW Sp. z o.o. warunek finansowy. Czy mógłbyś jednak rozwinąć swoją opinię i napisać, czy współpracowałeś z tą firmą czy jedynie wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym na wybrane przez Ciebie stanowisko? Jeżeli brałeś udział w rekrutacji, to proszę Cię o opinię na temat jej poziomu merytorycznego.

BYŁEM I SIĘ UŚMIAŁEM !!!!!!!!!

Nikomu nie polecam tej firmy!!! Proponują grosze więc szkoda czasu tam jechać!!! Jeszcze raz powiem NIE POLECAM I ODRADZAM!!! NA PRAWDĘ!!!

D.

Pracowałem w Pawiu rok na stanowisku Drukarz. Firma pełna absurdów. Na każdym kroku cięcia. Jedynie ludzie z produkcji bardzo w porządku. Firma dobra by się czegoś nauczyć i uciekać... Pieniądze marne. Drukarz z jakimkolwiek doświadczeniem tam się nie pojawi:-) przyjmują tylko nowych, niedoswiadczonych zeby płacić im grosze. Nie polecam na dłuższą metę.

Qwerty

Jeśli chodzi o zarobki, to fima jest BARDZO w tyle jeśli chodzi o obecne standardy. Coraz więcej osób odchodzi właśnie z tego względu. Z byle powodu można stracić premię. Atmosfera jest na ogół w porządku (to jeden, albo jedyny z niewielu plusów), o ile wyrabiane sa plany sprzedaży. Firma skąpi na wszystko, w tym firmę sprzątającą (osoba sprzątająca się nie wyrabia, bo często nie ma wyniesionych śmieci, albo nie ma ręczników papierowcyh w toalecie). Jedyne co jest zapewnione pracownikom to woda. Wszystkie inne podstawowe rzeczy jak cukier, herbata, czy mleko do kawy trzeba sobie przynosić swoje. Integracja jest na bardzo niskim poziomie. Pracownicy znają się jedynie w obrębie swoich działów. Socjal nie istnieje - nie ma bonów na święta, paczek dla dzieci, imprezy integracyjne to porażka. Spotkań świątecznych, czy dni dziecka też nie ma. Firma jest fajna do pracy na pół roku, żeby zdobyć doświadczenie i iść do kogoś kto będzie umiał docenić pracownika, teraz już doświadczonego.

Iwona

@xyzrozumiem, że w Twoim odczuciu zmieniły się warunki pracy w firmie. Długo już pracujesz w PAW Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się czegoś więcej na temat Twoich doświadczeń.

xyz

Firma toi na skraju upadłości patrząc po podwyżkach, a raczej ich braku. Wstyd.....rządy nowego "prezesa" już są odczuwalne.

boooom

Witam, chciałem odświeżyć temat odnośnie PH w tej firmie. Podpowie ktoś jak wygląda praca, jak zarobki, na co można liczyć, jak z samochodem a raczej czy jakiś normalny i czy można użytkować "po pracy". Pozdr

Dzień dobry, prowadzona jest rekrutacja do działu finansowego - jaka tam panuje atmosfera, jakie są zarobki?

pawian

Chcesz pracować w kiblu to idź za babcię klozetową.

frant

Samochód masz zagwarantowany @Michał nic się nie martw, przecież nielogiczne byłoby to jakby ph-owiec nie miał czym jeździć do klientów a odnośnie podstawy to negocjuj jak największą jeśli nie jesteś w 100% pewien premii

A jakie auta, czyli na podstawę 3 000 zł netto plus premia nie ma co liczyć ? Auto nie jest pewne jak to rozumieć ?

PRACUJACY
@Michał

podstawa na poziomie 1800 netto ,po okresie próbnym może doloża ci 200 albo 300 zł netto. rejon od morza do morza hihihihi więcej detalu niż hurtu,żeby dobrze ogarnąć temat trzeba by pracować 24/7 jak to możliwe że ph z wielkopolski jeżdzi do wrocławia????

Witam Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca PH ? Jakie zarobki można liczyć ? jaki samochód ? czy do użytku prywatnego też ? Może jakaś osoba pracująca mogłaby podrzucić kilka zdań.

XYZ

Nie wiem na jakim stanowisku, pracujesz, ale z wolnym raczej nie ma problemu, przynajmniej ja go nigdy nie miałem. Kwestia zarobków to masakra, przy podpisywaniu umowy Kierownik stoi z AK 47 i daje Ci do podpisania umowe za 1850. Kolego szanujmy się, sam widziałeś co podpisujesz jak jesteś piczka to idziesz pracować za 1850 zł. Drukarz co roku dostaje podwyżkę ok 200zl stawka początkowa 2200-2300 brutto + 30% premii (nie słyszałem, żeby ktoś nie wyrobił targetów). Mieszalnicy sami godzili się na nadgodziny, nie muszą pracować, chcieli dorobić. Co do farb, na wszsytko idzie przymknąć oko, raczej nie zdażyło się nie zrealizować zlecenia bo farba bazowa jest do (usunięte przez administratora) Zawód Drukarza to nie guzikoterapia, że wciskasz guzik i jedziesz. Trzeba pomyśleć co zrobić i jak ustawić. A Pan Mechanik miał jaja, żeby przyjść i podziękować za daną mu szanse pracy, ale dostał lepiej płatną robote i bliżej.

zyx
@XYZ

Szanujmy się ?? To prawda ,że płacą 1850 na rękę w magazynie i pod byle pretekstem odbierają premię. To faktycznie, tylko piczki przyjdą za tą sumę. Wszyscy szanujący się zaczną odchodzić. Albo zaczną szanować , kreatywnych , ambitnych ludzi, starych pracowników, którzy już pracują. Tych którzy pracowali już nie odzyskają a Ci zaniosą opinię w świat ,która dotrze też do klientów. Albo będą musieli nauczyć się ukraińskiego ,albo będą musieli zakasać rękawki i sami ruszyć do pracy. Czasy są takie ,że trzeba zacząć szanować pracownika, to on jest filarem firmy. Podziękowałem im bo są mataczami. NIE POLECAM ZATRUDNIENIA.

TAk jest na prawde

Taaa...bo szukaja tylko osób na stanowiska kierownicze ewentualnie biurowe, mnóstwo kierowników asystentów zastępców i tak dalej, na produkcji wolnego nie można brać bo nie ma osób na zastępstwo, drukarze ida po lepsze siano do innych firm, magazyniera miesiac szukaja bo jaki szanujacy sie magazynier z wozkami przyjdzie za 1850 i ciagle zabierana premie ? zatrudnili osoby z ukrainy bo chca pracowac od poniedzialku do piatku po 12. tylko w tej firmie można zrobić czterobrygadówke w 3 brygady i jeszcze okres rozliczeniowy kwartalny to u nich cztery miesiące. Zmiany grafiku czasem z dnia na dzień. mieszaczy na 3 zniamy jest 2 bo nikt nie chce przyjść, farby w ramiach ciec finansowych rozcienczane lakierem bezbarwnym pół na pół, tak ze czarna jest szara, maszyny pamiętają najazd szwedzki tak ze ostatni kandydat na mechanika po 10 minutach po prostu wyszedł bo "znalazl inna prace". Mają do wybory, albo zacząć szanować pracownika i to nie kierownika czy pania z kadr tylko twykłą mrówkę pracownice albo ta firma upadnie. Przecież nie z powietrza sie wzieło że Paw jest szkółką dla drukarzy z POLMAKU.

kasia

robiłam tam wiele lat temu atmosfera super na produkcji ale w umowach i pieniądzach było marnie bardzo w dzisiejszych czasach szef tak by nie kąbinował jak kiedyś

witam, w jakim sytemie zmianowym pracuja w tej firmie? ile mozna zarobic?

Zostaw merytoryczną opinię o PAW Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w PAW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAW Sp. z o.o.?

PAW Sp. z o.o.