Natalii Sp. z o.o. Drukarnia Etykiet

Rokietnica

Opinie o Natalii Sp. z o.o. Drukarnia Etykiet

spakowany

Pytanie najważniejsze : Ile chcesz zarabiać ? Odpowiedz : no 1800 PLN netto wystarczy na początek To jest pan/i przyjęta/y od zaraz . Nauczymy , upokorzymy , za dużo nie możemy dać . Wcześniej mnie ostrzegano przed tym podmiotem , ale ja jak to ... " nie z jednego g.. chleb jadłem " no tak prawda , nie dałem rady . Szefa nie zmienisz , lepiej nie będzie , ty musisz sam coś zmienić .Więc mówisz im do widzenia .

rudy
@spakowany 24.04.2017, 20:54

No tak. Dzięki za info.

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Natalii Sp. z o.o. Drukarnia Etykiet ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Natalii Sp. z o.o. Drukarnia Etykiet - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natalii Sp. z o.o. Drukarnia Etykiet