INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tarnowo Podgórne

Opinie o INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

PODPOWIEDZCIE COŚ O PRACY DLA PRACOWNIKA DZIAŁU MONTAŻU. JAK SIĘ PRACUJE I DLACZEGO NIE PISZECIE NA FORUM?

Zuzanna

@Ala czy w firmie cieżko utrzymać się dłużej niż kilka miesięcy na stanowisku handlowca? Do jakiego poziomu mogłoby potem wzrosnąć wynagrodzenie wraz ze stażem pracy?

Fanka

Domyślam się, że w firmie dzieje się dobrze i dlatego nikomu nie chce się pisać na tym forum. Mam zamiar aplikować do firmy i chciałabym dowiedzieć się trochę o firmie bezpośrednio od pracowników. Może ktoś napisze co słychać, jak się pracuje i coś jeszcze?

Ala

Ciekawy profil działalności firmy ale niestety atmosfera tragiczna. Z zewnątrz wszystko wygląda pięknie, ładna siedziba, samochody służbowe, uśmiechnięta szefowa. .. Wynagrodzenie niskie 2tys w dziale handlowym oczywiście dla nowych pracowników bo starym wyjadaczom całkiem nieźle się powodzi. Brak pomocy dla nowych pracowników, są traktowani jak konkurencja... odwalaja czarna robotę siedząc i dzwoniac do klientów a jeśli nic nie uda im się sprzedać przez miesiąc dwa to do widzenia. Szczerze odradzam.

Zuzanna

@Marek nie zawsze taki stan rzeczy świadczy o bardzo dobrej pozycji firmy. Warto w takim wypadku poprosić innych pracowników o opinie, to najbardziej wiarygodne źródło, na którym powinniśmy się opierać.

Marek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego firma nie ma żadnych ofert? Pewnie jest dobrze i ludzie nie szukają nowej pracy?

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Zuzanna

@Fikus A co sprawia, że według Ciebie jest to dobra firma? Dlaczego warto tu pracować? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat swojego potencjalnego miejsca pracy.

Fikus

INTREX to dobra i spokojna firma, bez rewolucji, polecam.

maxx

Witam. Mam pytanie firma szuka operatorów tokarzy ślusarzy są to zawody związane z narzędziownią . Ile można zarobić w takim zawodzie na początku ? I jaki system zmian pracy obowiązuje ? Pozdrawiam

Zuzanna

@Operator to ważne, że firma zapewnia w Twoim odczuciu bardzo dobre warunki pracy. Co się na nie składa?

Gregor

INTREX to wiodący w Polsce dostawca urządzeń do znakowania i etykietowania produktów. Tu pracuję od lat i jestem bardzo zadowolony, rotacja zawsze była i będzie.

Bronek

Co do warunkow zatrudnienia... Na początek umowa na 3 miesiące, na okres próbny, 2k na rękę chyba powinno się dostać, po roku do 2.5k się dociagnie, mówię o montażu. Strój roboczy zapewniony, pracuje się raczej przyjemnie, nie jest to kolchoz, trzeba mieć poczucie estetyki i jako imści wykonywanych prac, bo to się bardzo liczy. Jak wyżej pisano, rotacja jest, swieżi pracownicy to i po tygodniu odchodzili; takze i nie każdy do końca zycia będzie za te 2.5k zapieprzal. Szansa na skok o posade w bok lub wyżej ponoć jest. Zawsze można zrezygnować, jeśli ci firma nie odpowiada.

Zuzanna

@Bronekdziękujemy za informacje. A jako pracownik firmy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w INTREX?

Bronek

Na montaż potrzebna ogarnięta osoba z mechaniki, po trochu z elektryki. Na stronie może nie być oferty, ale informacja od wewnątrz firmy.

Zuzanna

@Fikus zawsze możesz bezpośrednio zwrócić się do firmy. Kontakt znajdziesz w zakładce kontakt http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,794252,0,0,kariera Obecnie poszukują osoby na stanowisko Tokarz CNC. @operator co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie PHZ i ITH INTREX

Operator
@Zuzanna 28.02.2017 11:38

Bardzo dobre warunki pracy

Fikus

Widziałem nowe oferty pracy w Poznaniu ale to było w grudniu. Czy one są aktualne? Może ktoś wie. Bardzo mi zależy na informacji a także chciałbym mieć orientacje jak wyglądają stawki tokarza. Czy można liczyć jeszcze na jakieś premie, z góry dzięki.

Ąaaaaaa

Ile zarabiały inżynier serwisu etykieciarek ? I na czym polega to stanowisko? Chce aplikować na to stanowisko. ..

Operator

Pracowalem, polecam..:) szkoda tylko ze daleko..

brat

@janek może tak źle do końca nie jest bo wymagają angielskiego i to na wysokim poziomie więc może i pensja ma jakiś poziom

aabb

możesz być najlepszym fachowcem - ale jak zwalniają ludzi nawet za pomówienia to sorry mnie to osobiście nie dotknęło - ale i tak ciężko pracować w takiej atmosferze dlatego trzeba szukać nowej pracy aby nie zostać na lodzie a jeżeli chodzi o ROTACJĘ to na taką "DOBRĄ" firmę to jest bardzo duża

aabb

Ludzie! jeżeli jest tak super to dlaczego są takie rotacje ? z waszych wpisów wynika że powinniście się znać ALE się nie znacie ? tak szybko się zmieniają pracownicy !!!

melon

Pracuje już kilka dobrych miesiecy. Atmosfera bardzo dobra. Zarobki w sumie mogą być :-) W porównaniu do poprzednich pracodawców warunki o niebo lepsze. Jeśli komuś mogłam pomóc to fajnie.

pineska

a kogo szukacie?

solo

Firma od ok. 2 lat zmieniła swoje podejście do pracowników na duży plus. Zależy im na nich; nie dają wcale małych pieniędzy, a za dobrą pracę jest się docenianym. Szefostwo w porę zauważyło, że teraz szuka się dobrego pracownika/ fachowca i nie wydaje już im się, że kandydaci stoją w kolejce po pracę w firmie. Są wymagający, ale dobra praca jest nagradzana. Polecam starać się o stanowiska, bez wygórowanych uprzedzeń, z dobrą wiedzą, uśmiechem i ambicją. Zaznaczam, że ta, nieprzymuszona, laurka jest od osoby z zewnątrz, której osoba z rodziny tam pracuje.

pp

byłem
@pp 23.09.2015 22:05
2000 netto. Jak będziesz tyrał 24/7 to może dostaniesz umowę o pracę. Tak będzie to umowa zlecenie. Firma okropna nie polecam....

po co kłamiesz kolego ? Opinie mają być przecież pomocne. Umowe o prace ma każdy zatrudniony od piewszego dnia !!!

koko

To jak oplaca się tam podjąć prace jeśli ktoś szuka czegoś na dluzej? Dojeżdża ktoś może z okolic szamotuł?

mikoo

haha, jaka wycena w ogóle w poprzednim poście, że niektórzy to chcą tyle, inni tyle, a ja chce taką stawkę pośrodku, no to dobrze wyważona cena w takim razie, może tyle dostaniesz, tylko pamiętaj, ze niektóre stanowiska są z góry budżetowane i nie ma możliwości negocjacji już wtedy, ale niektóre można negocjować zaleznie od doświadczenia.

abc
@kelly 26.03.2015 21:41
ech tak, pewnie, żyjcie złudzeniami. Na pewno wszystko wtedy będzie dobrze... Lepiej przejdźmy do konkretów o których mają ludz...

Cześć, obowiązki osoby na stanowisku automatyka w firmie Intrex: -rysowanie schematów elektrycznych, -zamawianie części elektrycznych, -programy (na logo, S7, B&R), -uruchamianie i instalacja maszyn u klienta, -wyjazdy serwisowe

JaK
@abc 27.03.2015 21:28

Za tak proste rzecz, czynności to pewnie mało płaca?

gall anonim

płacą bardzo dużo i kropka !

jacykow
@gall anonim 25.11.2014 14:35
płacą bardzo dużo i kropka !

jeżeli dla Ciebie 2.500 to jest bardzo duzo to współczuję

kobyła

Nie marnuj czasu i zdrowia na tę firmę! Szczerze

bańka

witajcie kochani bardzo mnie tam interesuje w pzh i ith praca jakaś biurowa choćby na staż. mój mąż się wybiera na dział montażu wkrótce i bylibyśmy razem. wiecie czy moga mi coś ciekawego zaproponować na start? w imieniu męża też zapytam:bardzo go wymęczą? mam sporo doświadczenie na montazach ale nie wie za bardzo czego się spodziewać w pzh

A
@bańka 05.09.2014 16:35

Praca na montażu jest bardzo przyjemna a nowi pracownicy mają dużo czasu na wdrożenie się. Jeżeli kiedykolwiek trzymał narzędzia w ręku i potrafi czytać rysunek techniczny to na pewno się sprawdzi. Niestety ale nie wiem czy aktualnie jest zapotrzebowanie na osoby pracujące w biurze.

greg

hej, widzialem ze szukaja technika jakosci do PHZ w Poznaniu ;) ktos powie jak to jest w koncu z tymi rotacjami> naprawde tak łatwo zostac zwolnionym?

Boziak

No ale chyba część osób jest zaliczana do stałego składu a ci, którzy są zmieniani to raczej szeregowi pracownicy..

Ocep

O proszę, a czy ktoś wie jakie warunki trzeba spełniać na stanowisko Kontrolera Jakości? Bo jestem nim zainteresowany.

tru

nie polecam

chętny

witam, jak atmosfera w firmie? Jeżeli zła to podajcie jakieś przykłady, widzę, że poszukują kilku specjalistów.

Roland

Na jakie stanowiska jest w tej chwili prowadzona rekrutacja w PHZ i ITH INTREX (usunięte przez administratora)? Czy ktoś może napisać coś o rodzaju uymowy, warunkach pracy, socjalu i atmosferze w firmie?

t

a może coś więcej powody itp anie tylko odradzam

tom

Pracowałem tam 3 miesące dłużej się nie da. Jesli nie masz innej pracy to polecam, jeśli chcesz zmienić to odpuść sobie tą firmę.

Kaśka

fatalna firma, szczerze odradzam, szkoda czasu i nerwów

aa

nie

pudel

Warta polecenia?

Zostaw opinię o INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością