INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tarnowo Podgórne

INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wiktor

Czy jest tak dobrze, że rzadko piszecie na forum?

Święty

Czy firma szuka elektryków ? Elektromonterów ? Jak to wygląda z systemem zmianowym ?

Zuzanna

@int, jesteś zainteresowany pracą w INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? A może brałeś już udział w aplikacji? Twoja opinia będzie bardzo mile widziana :) Na swojej stronie internetowej firma ma wiele aktualnych ofert pracy, zobaczcie: http://www.intrex.pl/pl/kariera

int

Witam .Na wszystkich działach produkcyjnych jest system zmianowy?Pozdrawiam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

PODPOWIEDZCIE COŚ O PRACY DLA PRACOWNIKA DZIAŁU MONTAŻU. JAK SIĘ PRACUJE I DLACZEGO NIE PISZECIE NA FORUM?

Zuzanna

@Ala czy w firmie cieżko utrzymać się dłużej niż kilka miesięcy na stanowisku handlowca? Do jakiego poziomu mogłoby potem wzrosnąć wynagrodzenie wraz ze stażem pracy?

Fanka

Domyślam się, że w firmie dzieje się dobrze i dlatego nikomu nie chce się pisać na tym forum. Mam zamiar aplikować do firmy i chciałabym dowiedzieć się trochę o firmie bezpośrednio od pracowników. Może ktoś napisze co słychać, jak się pracuje i coś jeszcze?

Ala

Ciekawy profil działalności firmy ale niestety atmosfera tragiczna. Z zewnątrz wszystko wygląda pięknie, ładna siedziba, samochody służbowe, uśmiechnięta szefowa. .. Wynagrodzenie niskie 2tys w dziale handlowym oczywiście dla nowych pracowników bo starym wyjadaczom całkiem nieźle się powodzi. Brak pomocy dla nowych pracowników, są traktowani jak konkurencja... odwalaja czarna robotę siedząc i dzwoniac do klientów a jeśli nic nie uda im się sprzedać przez miesiąc dwa to do widzenia. Szczerze odradzam.

Zuzanna

@Marek nie zawsze taki stan rzeczy świadczy o bardzo dobrej pozycji firmy. Warto w takim wypadku poprosić innych pracowników o opinie, to najbardziej wiarygodne źródło, na którym powinniśmy się opierać.

Marek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego firma nie ma żadnych ofert? Pewnie jest dobrze i ludzie nie szukają nowej pracy?

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Zuzanna

@Fikus A co sprawia, że według Ciebie jest to dobra firma? Dlaczego warto tu pracować? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat swojego potencjalnego miejsca pracy.

Fikus

INTREX to dobra i spokojna firma, bez rewolucji, polecam.

maxx

Witam. Mam pytanie firma szuka operatorów tokarzy ślusarzy są to zawody związane z narzędziownią . Ile można zarobić w takim zawodzie na początku ? I jaki system zmian pracy obowiązuje ? Pozdrawiam

Zuzanna

@Operator to ważne, że firma zapewnia w Twoim odczuciu bardzo dobre warunki pracy. Co się na nie składa?

Gregor

INTREX to wiodący w Polsce dostawca urządzeń do znakowania i etykietowania produktów. Tu pracuję od lat i jestem bardzo zadowolony, rotacja zawsze była i będzie.

Bronek

Co do warunkow zatrudnienia... Na początek umowa na 3 miesiące, na okres próbny, 2k na rękę chyba powinno się dostać, po roku do 2.5k się dociagnie, mówię o montażu. Strój roboczy zapewniony, pracuje się raczej przyjemnie, nie jest to kolchoz, trzeba mieć poczucie estetyki i jako imści wykonywanych prac, bo to się bardzo liczy. Jak wyżej pisano, rotacja jest, swieżi pracownicy to i po tygodniu odchodzili; takze i nie każdy do końca zycia będzie za te 2.5k zapieprzal. Szansa na skok o posade w bok lub wyżej ponoć jest. Zawsze można zrezygnować, jeśli ci firma nie odpowiada.

Zuzanna

@Bronekdziękujemy za informacje. A jako pracownik firmy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w INTREX?

Bronek

Na montaż potrzebna ogarnięta osoba z mechaniki, po trochu z elektryki. Na stronie może nie być oferty, ale informacja od wewnątrz firmy.

Zuzanna

@Fikus zawsze możesz bezpośrednio zwrócić się do firmy. Kontakt znajdziesz w zakładce kontakt http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,794252,0,0,kariera Obecnie poszukują osoby na stanowisko Tokarz CNC. @operator co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie PHZ i ITH INTREX

Operator
@Zuzanna 28.02.2017 11:38

Bardzo dobre warunki pracy

Fikus

Widziałem nowe oferty pracy w Poznaniu ale to było w grudniu. Czy one są aktualne? Może ktoś wie. Bardzo mi zależy na informacji a także chciałbym mieć orientacje jak wyglądają stawki tokarza. Czy można liczyć jeszcze na jakieś premie, z góry dzięki.

Ąaaaaaa

Ile zarabiały inżynier serwisu etykieciarek ? I na czym polega to stanowisko? Chce aplikować na to stanowisko. ..

Operator

Pracowalem, polecam..:) szkoda tylko ze daleko..

brat

@janek może tak źle do końca nie jest bo wymagają angielskiego i to na wysokim poziomie więc może i pensja ma jakiś poziom

aabb

możesz być najlepszym fachowcem - ale jak zwalniają ludzi nawet za pomówienia to sorry mnie to osobiście nie dotknęło - ale i tak ciężko pracować w takiej atmosferze dlatego trzeba szukać nowej pracy aby nie zostać na lodzie a jeżeli chodzi o ROTACJĘ to na taką "DOBRĄ" firmę to jest bardzo duża

aabb

Ludzie! jeżeli jest tak super to dlaczego są takie rotacje ? z waszych wpisów wynika że powinniście się znać ALE się nie znacie ? tak szybko się zmieniają pracownicy !!!

melon

Pracuje już kilka dobrych miesiecy. Atmosfera bardzo dobra. Zarobki w sumie mogą być :-) W porównaniu do poprzednich pracodawców warunki o niebo lepsze. Jeśli komuś mogłam pomóc to fajnie.

Zostaw opinię o INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością