3 Dodaj opinię
3 144 75 5 1

Opinie o INTREX sp. z o.o.

Pracodawca

Dzień dobry, z dużym zainteresowaniem obserwujemy Państwa opinie, również te krytyczne. Rekrutacja to dla Pracodawcy trudny proces, który nie zawsze budzi pozytywne emocje. To zrozumiałe. Staramy się od wielu lat budować profesjonalny zespół Pracowników, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki pracy. Pozdrawiamy Was serdecznie.

Tak5Nie1
@INTREX sp. z o.o.

Dlaczego Państwo kasują wszystkie negatywne komentarze? Profil działalności bardzo dobry tylko bardzo źle traktowani są ludzie w dziale BOK i nie podlega to żadnej wątpliwości, dlatego proszę wziąć pod uwagę opinię ludzi, nie tylko jednej osoby tylko kilkunastu już, których posty zostały usunięte

IntrexPracownikWczesniejszy
@INTREX sp. z o.o.

Może powinni Państwo bardziej dokładnie prowadzić rekrutacje skoro w dziale BOK w ciągu roku zostało zwolnionych bardzo dużo młodych i ambitnych ludzi, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacji

Jan Nowy wpis
@INTREX sp. z o.o.

Dzień dobry, jest to przykre, że te Panie z BOK zwalniają każdego kto ma honor i nie pozwala sobą pomiatać, ale jeszcze bardziej jest przykre, że szefostwo nic z tym nie robi. Może o niczym nie wiedzą?

tix

Witam czytam Wasze wypowiedzi na temat pracy w Intrex w dziale obsługi Klienta BOK i to co piszecie to prawda też teggo doświadczyam. Duża rotacja pracowików. Atmosfera w dziale fatalna. Jak ktoś jest ambitny i dobrze sobie radzi jest pracowity to nie pasje do zespołu.(usunięte przez administratora)Podobno w ciągu ostatnich 24 m-cy na to stanowisko było 17 os. (usunięte przez administratora).

@tix

Zgadzam się z Panem, zastanawiam się dlaczego wszystkie komentarze, które niestety są prawdziwe są usuwane, tyle osób niestety trafiło do tej firmy i zostały potraktowane w ten sam sposób, że firma powinna trafić do Inspekcji Pracy, żeby się ktoś tym zajął

Mariusz Nowy wpis

Dodaj, czy prócz niedogodności, które opisujesz we wcześniejszym komentarzu były także dobre strony zatrudnienia? Mam na myśli wynagrodzenie lub dodatki do pensji.

Gutek

Dobry pracodawca ma wymagania więc nie każdy daje sobie radę!!

Tak1Nie3
Tomasz
@Gutek

Niestety nie wysokie wymagania są przyczyną zwolnień i każdy kto trafił do firmy dobrze o tym wie, że nie brak kwalifikacji lecz zupełnie inna jest przyczyna zwolnień

Ona Nowy wpis
@Gutek

Gutek a raczej Pani Marto dobry pracodawca nie zwalnia w ciagu roku tylu pracownikow:)

TZN Nowy wpis
@Gutek

Więc Intrex nie ma jakiś wygórowanych wymagań , bo skoro cyklicznie wykonuje się te same błędy na różnych płaszycznach w różnych działach... Do tego rotacja. A cała otoczka uśmiechów i standardów jest jak ładna etykieta która przyciąga grafiką a od spodu ma niedostatecznie dobrany klej i odpada. Zaletą opinii na stronie GoWork jest to że wypowiadzieć się mogą tutaj ludzie którzy mieli styczność z tą firmą i obiektywnie mogą się wypowiedzieć się na jej temat. Ale pozostaje jeszcze kwestia znikających opinii... Czyżby stały się niewygodne?

Tak3Nie

Duża jest rotacja ludzi w INTREX sp. z o.o. na Specjalista ds. Obsługi Klienta? Znowu ukazało się ogłoszenie 22 września na GoWork.pl. Dlaczego odchodzą?

PracownikByly
@Pytanie

Nie odchodzą, są zwalniani przez Panią Kierownik tzw. Działu Bok :))Szczerze nie polecam pracy w tej firmie i myślę, że jest wiele osób, które zostały potraktowane w taki sam sposób(usunięte przez administratora)

wtemacie

Standardy bardzo wysokie, kawa za free i to wszystko. Osoba posiadająca wiedzę i doświadczenie zawodowe nie będzie miała problemu by przebrnąć przez rozmowę kwalifikacyjną. A później to tylko pod górkę :-) stromą górkę...

Tak3Nie2
Antoni

Widziałem, że firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisko specjalisty obsługi. Zastanawiam się, jak wyglądają oferowane warunki zatrudnienia. Może Wy wiecie coś na ten temat?

@Antoni

Pensja na poczatek bardzo dobra, wszystko wyglada bardzo dobrze, natomiast jesli chodzi o atmosfere fatalna,dlatego caly czas pojawia sie ogloszenie(usunięte przez administratora)

Helena
@Ona

Wiesz może jakie są konkretne przyczyny tych zwolnień? Dobrych pracowników zazwyczaj się docenia w firmie,nie zwalnia. Możesz napisać coś więcej na temat atmosfery w INTREX ?

Iwo

Firma z bardzo dobrymi opiniami w internecie. Zastanawiam się nad powodem braku opinii.

Krzysztof23
Nazwa działu: IT

Dzień dobry! Poszukujecie pracowników? Gdzie znajdę oferty pracy?

Aktualność
Dziś rozpoczęły się Targi Warsaw Pack 2019.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko numer 56, gdzie zaprezentujemy głowice etykietujące Intrex oraz urządzenia znakujące Domino.

Do zobaczenia!

Aktualność
#10yearschallenge
Ostatnie 10 lat dla Intrex to okres bardzo intensywnego rozwoju.
To właśnie w 2009 roku przenieśliśmy naszą firmę do nowej lokalizacji. Od tego momentu liczba wdrożeń, liczba zatrudnionych pracowników i poziom zaawansowania technicznego projektów wzrosły bardzo istotnie.

Dziękujemy za zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani i pracujemy dalej!
Wiktor

Czy jest tak dobrze, że rzadko piszecie na forum?

Tak9Nie

Święty

Czy firma szuka elektryków ? Elektromonterów ? Jak to wygląda z systemem zmianowym ?

Zuzanna

@int, jesteś zainteresowany pracą w INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? A może brałeś już udział w aplikacji? Twoja opinia będzie bardzo mile widziana :) Na swojej stronie internetowej firma ma wiele aktualnych ofert pracy, zobaczcie: http://www.intrex.pl/pl/kariera

int

Witam .Na wszystkich działach produkcyjnych jest system zmianowy?Pozdrawiam

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie

PODPOWIEDZCIE COŚ O PRACY DLA PRACOWNIKA DZIAŁU MONTAŻU. JAK SIĘ PRACUJE I DLACZEGO NIE PISZECIE NA FORUM?

Tak9Nie

Zuzanna

@Ala czy w firmie cieżko utrzymać się dłużej niż kilka miesięcy na stanowisku handlowca? Do jakiego poziomu mogłoby potem wzrosnąć wynagrodzenie wraz ze stażem pracy?

Fanka

Domyślam się, że w firmie dzieje się dobrze i dlatego nikomu nie chce się pisać na tym forum. Mam zamiar aplikować do firmy i chciałabym dowiedzieć się trochę o firmie bezpośrednio od pracowników. Może ktoś napisze co słychać, jak się pracuje i coś jeszcze?

Ala

Ciekawy profil działalności firmy ale niestety atmosfera tragiczna. Z zewnątrz wszystko wygląda pięknie, ładna siedziba, samochody służbowe, uśmiechnięta szefowa. .. Wynagrodzenie niskie 2tys w dziale handlowym oczywiście dla nowych pracowników bo starym wyjadaczom całkiem nieźle się powodzi. Brak pomocy dla nowych pracowników, są traktowani jak konkurencja... odwalaja czarna robotę siedząc i dzwoniac do klientów a jeśli nic nie uda im się sprzedać przez miesiąc dwa to do widzenia. Szczerze odradzam.

Tak12Nie
Zuzanna

@Marek nie zawsze taki stan rzeczy świadczy o bardzo dobrej pozycji firmy. Warto w takim wypadku poprosić innych pracowników o opinie, to najbardziej wiarygodne źródło, na którym powinniśmy się opierać.

Marek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego firma nie ma żadnych ofert? Pewnie jest dobrze i ludzie nie szukają nowej pracy?

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Zuzanna

@Fikus A co sprawia, że według Ciebie jest to dobra firma? Dlaczego warto tu pracować? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat swojego potencjalnego miejsca pracy.

Fikus

INTREX to dobra i spokojna firma, bez rewolucji, polecam.

maxx

Witam. Mam pytanie firma szuka operatorów tokarzy ślusarzy są to zawody związane z narzędziownią . Ile można zarobić w takim zawodzie na początku ? I jaki system zmian pracy obowiązuje ? Pozdrawiam

Zuzanna

@Operator to ważne, że firma zapewnia w Twoim odczuciu bardzo dobre warunki pracy. Co się na nie składa?

Gregor

INTREX to wiodący w Polsce dostawca urządzeń do znakowania i etykietowania produktów. Tu pracuję od lat i jestem bardzo zadowolony, rotacja zawsze była i będzie.

Bronek

Co do warunkow zatrudnienia... Na początek umowa na 3 miesiące, na okres próbny, 2k na rękę chyba powinno się dostać, po roku do 2.5k się dociagnie, mówię o montażu. Strój roboczy zapewniony, pracuje się raczej przyjemnie, nie jest to kolchoz, trzeba mieć poczucie estetyki i jako imści wykonywanych prac, bo to się bardzo liczy. Jak wyżej pisano, rotacja jest, swieżi pracownicy to i po tygodniu odchodzili; takze i nie każdy do końca zycia będzie za te 2.5k zapieprzal. Szansa na skok o posade w bok lub wyżej ponoć jest. Zawsze można zrezygnować, jeśli ci firma nie odpowiada.

Zuzanna

@Bronekdziękujemy za informacje. A jako pracownik firmy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w INTREX?

Bronek

Na montaż potrzebna ogarnięta osoba z mechaniki, po trochu z elektryki. Na stronie może nie być oferty, ale informacja od wewnątrz firmy.

Zostaw opinię o INTREX sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie