INTREX sp. z o.o.

Opinie o INTREX sp. z o.o.

int

Witam .Na wszystkich działach produkcyjnych jest system zmianowy?Pozdrawiam

PODPOWIEDZCIE COŚ O PRACY DLA PRACOWNIKA DZIAŁU MONTAŻU. JAK SIĘ PRACUJE I DLACZEGO NIE PISZECIE NA FORUM?

Zuzanna

@Ala czy w firmie cieżko utrzymać się dłużej niż kilka miesięcy na stanowisku handlowca? Do jakiego poziomu mogłoby potem wzrosnąć wynagrodzenie wraz ze stażem pracy?

Fanka

Domyślam się, że w firmie dzieje się dobrze i dlatego nikomu nie chce się pisać na tym forum. Mam zamiar aplikować do firmy i chciałabym dowiedzieć się trochę o firmie bezpośrednio od pracowników. Może ktoś napisze co słychać, jak się pracuje i coś jeszcze?

Ala

Ciekawy profil działalności firmy ale niestety atmosfera tragiczna. Z zewnątrz wszystko wygląda pięknie, ładna siedziba, samochody służbowe, uśmiechnięta szefowa. .. Wynagrodzenie niskie 2tys w dziale handlowym oczywiście dla nowych pracowników bo starym wyjadaczom całkiem nieźle się powodzi. Brak pomocy dla nowych pracowników, są traktowani jak konkurencja... odwalaja czarna robotę siedząc i dzwoniac do klientów a jeśli nic nie uda im się sprzedać przez miesiąc dwa to do widzenia. Szczerze odradzam.

Zuzanna

@Marek nie zawsze taki stan rzeczy świadczy o bardzo dobrej pozycji firmy. Warto w takim wypadku poprosić innych pracowników o opinie, to najbardziej wiarygodne źródło, na którym powinniśmy się opierać.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego firma nie ma żadnych ofert? Pewnie jest dobrze i ludzie nie szukają nowej pracy?

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Olo

Cześć, ile zarabiają konstruktorzy/projektanci w biurze?.

Zuzanna

@Fikus A co sprawia, że według Ciebie jest to dobra firma? Dlaczego warto tu pracować? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat swojego potencjalnego miejsca pracy.

Fikus

INTREX to dobra i spokojna firma, bez rewolucji, polecam.

maxx

Witam. Mam pytanie firma szuka operatorów tokarzy ślusarzy są to zawody związane z narzędziownią . Ile można zarobić w takim zawodzie na początku ? I jaki system zmian pracy obowiązuje ? Pozdrawiam

Zuzanna

@Operator to ważne, że firma zapewnia w Twoim odczuciu bardzo dobre warunki pracy. Co się na nie składa?

Gregor

INTREX to wiodący w Polsce dostawca urządzeń do znakowania i etykietowania produktów. Tu pracuję od lat i jestem bardzo zadowolony, rotacja zawsze była i będzie.

Bronek

Co do warunkow zatrudnienia... Na początek umowa na 3 miesiące, na okres próbny, 2k na rękę chyba powinno się dostać, po roku do 2.5k się dociagnie, mówię o montażu. Strój roboczy zapewniony, pracuje się raczej przyjemnie, nie jest to kolchoz, trzeba mieć poczucie estetyki i jako imści wykonywanych prac, bo to się bardzo liczy. Jak wyżej pisano, rotacja jest, swieżi pracownicy to i po tygodniu odchodzili; takze i nie każdy do końca zycia będzie za te 2.5k zapieprzal. Szansa na skok o posade w bok lub wyżej ponoć jest. Zawsze można zrezygnować, jeśli ci firma nie odpowiada.

Zuzanna

@Bronekdziękujemy za informacje. A jako pracownik firmy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w INTREX?

Bronek

Na montaż potrzebna ogarnięta osoba z mechaniki, po trochu z elektryki. Na stronie może nie być oferty, ale informacja od wewnątrz firmy.

Zuzanna

@Fikus zawsze możesz bezpośrednio zwrócić się do firmy. Kontakt znajdziesz w zakładce kontakt http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,794252,0,0,kariera Obecnie poszukują osoby na stanowisko Tokarz CNC. @operator co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie PHZ i ITH INTREX

Operator
@Zuzanna

Bardzo dobre warunki pracy

Fikus

Widziałem nowe oferty pracy w Poznaniu ale to było w grudniu. Czy one są aktualne? Może ktoś wie. Bardzo mi zależy na informacji a także chciałbym mieć orientacje jak wyglądają stawki tokarza. Czy można liczyć jeszcze na jakieś premie, z góry dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o INTREX sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w INTREX sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTREX sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTREX sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTREX sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTREX sp. z o.o.