PAW Decor Collection

Suchy Las

Opinie o PAW Decor Collection

Iza

@Handlowiec a Ty co możesz powiedzieć o warunkach pracy? Rozumiem, że jesteś handlowcem? Czy polecasz pracę w tej firmie? @PRACUJACY co firma PAW Decor Collection obiecała Ci co się nie spełniło? Powiesz konkretniej?

PRACUJACY

Nie polecam,obiecują gruszki na wierzbie a potem frrrruuuuu Przy dzisiejszym braku bezrobocia dziwi mnie ich podejście do pracowników Dział Eksportu cały się zwalnia,dział Księgowości druga zmiana w przeciągu 3 lat,Handlowcy z tego co wiem to tez szybko przychodzą i odchodzą. Zobaczcie co oferuje duni polska dla Drukarza zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, północno- wschodniej części Poznania możliwości rozwoju zawodowego nagrodę roczną bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych dodatkowy urlop stażowy dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, wspieranie finansowe aktywności sportowych oraz możliwość korzystania z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych) sklepik firmowy z artykułami Duni w korzystnych cenach a oferuje Paw ????? ZERO , JEDNE WIELKIE ZERO ,NULLLL

Iza

Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami w PAW Decor Collection? @Wróg czy mógłbyś coś więcej powiedzieć? Wytłumaczyć o co dokładnie chodzi? Wasze opinie są ważne dla tych osób, które chcą się zatrudnić w tej firmie.

Handlowiec
@Iza 23.08.2017 15:42

Zależy o jakie stanowisko pytasz ?

4e0

no serwetki bardzo ładne, ciekawe czy karierę realną można zrobić

Wróg

Spadaj z tamtad bo pozałujesz

pawik

generalnie po wielkopolsku totalne dziadostwo, omijajcie szerokim łukiem

masakra tak ładnie napisane że doceniają pracowników i umiejętność pracy w zespole nie stety są dwie takie tzw "lipa" które nie potrafią się dogadać z nikim z nie nawidzone przez cała firme faworyzowane przez panią kierownik:)

Marcin

Pracuję w \\\'Pawiu\\\' czwarty miesiąc i nie jest źle. Jestem odpowiedzialny za 2 województwa, więc jest trochę jazdy ale można spać w hotelu jak się nie opłaca wracać do domu- oczywiście na fakturę wszystko. Produkt wymagający niekoniecznie szybko rotujący ale to nie lata 90te. Trzeba mieć łeb na karku i być ogarniętym. Nie jest to praca dla leni tylko dla tych, którzy chcą coś w życiu osiągnąć i zdają sobie sprawę z tego, że można to zrobić przez uczciwą pracę. Ludzie mili, pomocni plany adekwatne do podlegającego terenu jednak- tak jak wszędzie trzeba się natrudzić żeby je zrealizować. Jak widzisz, że nie dasz rady z cyferką to wypłatę można podgonić zadaniówkami.Ogólnie pracowicie ale jak chcesz coś mieć to musisz [usunięte przez moderatora] Za siedzenie w domu niestety nikt nie płaci. Tyle

uciekaj stamtad!!!

tragedia

Giza
@uciekaj stamtad!!! 08.12.2011 10:23
tragedia

Potwierdzam formę zwolnienia ...z dnia na dzien ...Oczywiscie po większej pracy i co dalej za tym idzie brak zleceń w późniejszym terminie ... Pracownicy zbędni...porażka. Jak wiadomo przy umowach na czas określony pracodawca nie ma obowiązku podawania powodu zwolnienia(rozwiązania umowy) Plus taki iż przy bliższym poznaniu firmy ,jej tzw polityki ,podejścia do pracownikow ich poszanowania dbania o Bhp rozstanie z nimi jest bezbolesne czytaj pensja pożal sie ..... Moze jesli zwolnią kilku ludzi to zainwestują np w krzesła na kolkach a nie na "zastępczych kołach z taśmy klejącej"

nie polecam!

stanowiska w wiekszosci zajmuje rodzinka. Prezes wymaga [usunięte przez moderatora] i a placi tyle co kot naplakal. [usunięte przez moderatora] Nikt - poza rodzina - nie moze liczyc na podwyzke... ludzie zwalniani z dnia na dzien... po zakonczonej duzej pracy wzywa sie pracownika i mowi ze juz nie jest potrzebny i zwolniony bez obowiazku swiadczenia pracy... czyli czlowiek z dnia na dzien bez pracy.. w ciagu ost miesiaca zwolnionych zostalo zdaje sie 6 osob! mysle, ze kogo by nie zapytac - kazdy potwierdzi moje zdanie... a jesli nie - to znaczy ze jest z rodziny :P

Zostaw opinię o PAW Decor Collection - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAW Decor Collection