Opinie o Lotto (Totalizator Sportowy Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawa

Witam. Chciałem zapytać czy warto konsekwentnie składać CV do salonu gier na automatach czy raczej jak po pierwszym razie nikt nie zadzwoni, to już raczej w ogóle? Chodzi mi o woj. świętokrzyskie. Pozdro.

ss

to pytaj na gowork w swoim oddziale a nie w warszawskim

@ss

No niestety wątek jest pusty, więc podejrzewam, że i tak nikt nie odpisze. Siedzisz może w temacie? Mógłbyś mi odpowiedzieć na kilka pytań?

Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną do salonu gier w połowie kwietnia, po której otrzymałem pozytywną opinię po tygodniu. Usłyszałem, że zanim skierują na badania i szkolenie minie trochę czasu. Minęło ponad 5 tygodni i wciąż bez kontaktu. Salon miał być otwarty w połowie maja, a w budynku zatrzymał się remont dobrych kilkanaście dni temu.

cdd

jaka miejscowosc?

Rogal 12

Witam nowy punkt w lotto Warszawie w Auchan przy ulicy Jubilerskiej,bardzo leniwa i nieprzyjemna obsługa.Zarówno Pan jak i Pani

Wojtus

Zaraz wracam kartka wisi od 3h sedziszow mlp podkarpacie

Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterką z ADHD, potem rozmowa kwalifikacyjna z przełożonym

Pytania banalne, poziom rekrutacji bardzo niski, mało współczesne podejście, miałem wrażenie, że firma stresuje pracowników, albo rekruterki nie są przygotowane do swojej pracy. Przełożony nie ma wiedzy, kluczowa rozmowa była jedną wielką beką. Prace dostałem ale szybko zwiałem, bo to jest komedia nie firma. Poziom dla najsłabszych pracowników na rynku, nie dla ambitnych, nie dla kompetentnych, nie dla innowacyjnych. Szkoda czasu.

Artur.K

NIE POLECAM, bardzo duże oczekiwania których realnie nie można spełnić. Klan jak zwykle wyciągnięty z excela (tak ma być i koniec). Na rozmowie rekrutacyjnej obiecują złote góry i normalną pracę, a potem telefony przyjdź na nadgodziny a może kiedyś sobie odbierzesz (kiedy jak non stop mam siedzieć w kolekturze). Lepiej poszukać czegoś normalnego. Niby spółka skarbu państwa a w rzeczywistości typowe korpo, wyścig szczurów po (usunięte przez administratora) i lepiej się nie odzywać bo KRS/PRS będzie cisnął jeszcze więcej.

Wanda
@Artur.K

No ale bez przesady przecież w końcu trzeba je jakoś odebrać. Bo rozumiem, że nadgodziny płatne tu nie mogą być? A co takiego na rekrutacji obiecują, że nagle takie rozczarowanie?

kam

Witajcie jak długo czekaliście na telefon odnośnie pracy ?

Pawlinka

O co chodzi z tą centralą, że braki kadrowe tłumaczy brakiem chętnych do pracy, a zgłoszoną kandydaturę do hybrydy rozpatruje ponad miesiąc czasu?

Teraz to mi to Lotto

Dno i wodorosty, dokładnie przemyślcie czy chcecie tu pracować. Zarobki delikatnie wyższe niż najniższa krajowa. To jest korporacja w najgorszym znaczeniu, praca dużo ponad podpisaną umowę, gamonie myślą że ktoś będzie zasuwał na dwa etaty a dostanie jedną wypłatę. Tabelki zastąpiły zdrowy rozsądek, wasz sprzedawać i wrobić wszystko według excela. Ciekawe czy zrobią trzecią edycję zakładów specjalnych? Miała być jedna ale jak zawsze trzeba cisnąć więcej. A już zmuszanie do dobijania na siłę sprzedaży zdrapek w okresie debiutu i "zamrażanie" własnej kasy tylko po to żeby poganiacze (usunięte przez administratora) wykazali się w tabelkach (potem sprzedajesz to z ręki i liczysz że odzyskasz własną kasę. Patyk im w oko i kij w (usunięte przez administratora) . PRZESTANCIE GRAĆ I LEPIEJ ODKŁADAJCIE KASĘ NA KONCIE (jeśli grasz chociaż za parę zł w tygodniu po po roku możesz oszczędzić już jakąś znacząca kwotę). 10PLN x 52 tygodnie = 520 zł (z doświadczenia wiem że kwota jaką zostawia średnio gracz jest dużo wyższa).

zwiedziona

Pilnuj kasy, zdrapki tak dodadzą i trzeba płacić kilka razy za te same bo była zmiana systemu i nikt nad tym nie panował???????????????? Nie pracując tam i będąc bezrobotną mam wrażenie, że jestem bogatsza niż pracując w lotto. 30% zabierane z wypłaty bo kapitał, da się odczuć bo najwyższa moja wypłata była 1500 a miałam i 1000 i 1300 Po pracy tam czekam na sąd bo jestem im podobno fortunę winna Nie polecam

Nikita
@zwiedziona

Proszę nie zapomnieć dodać że pracowala Pani na umowie zlecenie

nikt
@Nikita

I co w związku z tym?

@zwiedziona

Dokładnie tak samo jest u mnie z wypłata

Krystyna

Praca po 12 godzin w tym w soboty, co chwilę nowe wymogi sprzedażowe których spełnienie nic nie wnosi do tej marnej pensji, do salonu gier w większości przychodzą menele a Ty sama na zmianie i zapomnij o ochronie na miejscu, omijać szerokim łukiem

Agata

Proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tą zwrotną kaucją 5 tys. Czy to każdy sprzedawca w salonie gier musi ją zapłacić? Trochę to dziwne przy tak niskich zarobkach.

Proszę napisze ktoś ile na rękę się wychodzi na początku pracy w totalizatorze i o co chodzi z tą kwotà 5tys złotych?

Pedro
@Karolina

Ok 3700 na ręke co miesiąc z premiami, nagrodami itp

@Karolina

Ale na jaki stanowisku? Ja aplikuje na rps i zastanawiam się czego się spodziewać na jutrzejszej rozmowie

Omo
@Ona

Daj znac co proponują bo tez chce startowac tylko na północ akurat .

@Omo

@omo nic nie wiem jestem po pierwszym etapie. Ja podałam swoją propozycje wynagrodzenia ale nic niestety nie wiem jeszcze bo ponoć jest 2 etap. Szkoda ze nikt z pracowników nie chce napisac jak wyglada rekrutacja i warunki. Na rozmowie wyglada to spoko jeśli chodzi o opis stanowiska i obowiązków. Praca zadaniowa co mi bardzo pasuje. Jeśli chcesz się wymienić doświadczeniami chociażby z rozmowy to napisz do mnie na kontoallegrom@o2.pl

JJ

Ta praca to jakiś ponury żart. Penis trochę wyższa od najniżej krajowej, tępy przedstawiciel wymaga cudów sprzedażowych bo mu z excela wyszło ile mam sprzedać jeszcze przed wprowadzeniem nowej zdrapki (to są tylko cele a nie realna sprzedaż). Wydzwaniają, straszą że ma być zrobiony wynik. A jak trzeba się coś dowiedzieć to tydzień albo i dłużej zanim ktoś coś ustali. Godziny pracy to co jest na papierze nie jest rzeczywiste z tym ile faktycznie się pracuje. Urlop możesz wypisać jak znajdziesz sobie sam zastępstwo, telefony w dni wolne że masz przyjść do pracy na zastępstwo bo dyrektor każe. Chętnie spotkam pana Dyr. i porozmawiam z nim co na ten temat mówi kodeks prac. Czekam na podpisanie umowy w innej firmie i idę z sms'a do sądu pacy niech zrobią z nimi porządek.

Ona

Hej. Czy możecie coś podpowiedzieć jakie są zarobki i premie w totalizatorze jako przedstawiciel? I jak wyglada rozmowa? Czy są jakieś średniowieczne scenki czy normalna rozmowa? Będą bardzo wdzięczna za wasze spostrzeżenia ????

KandydatWarszawa

Witajcie, czy ktoś z Was odpowie mi na parę pytań? 1. Jak przebiega rekrutacja? Do mnie dzwonił Pan, porozmawialiśmy ze 20 minut. Po czym stwierdził że moja kandydatura jest rozpatrzona pozytywnie i że w ciągu ok miesiąca czasu będzie się kontaktował ze mną w celu skierowania mnie na badania i podpisanie umowy, ponieważ centrala musi "klepnac" moja kandydaturę, prosił bym załatwił sobie KRK.Nie bardzo wiem jak to rozumieć. 2. Jak ogólnie wygląda praca w hybrydzie (kolektora i salon gier)? Jesteś sam na zmienię, z kimś? Ogólnie idzie wytrzymać? Warto podjąć pracę? 3. Jak to jest z premia i prowizja? Owy Pan wspominał że jest premia uznaniowa przyznawana kwartalnie a jak jest z prowizja? Proszę o jakieś odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

@KandydatWarszawa

To że centrala musi klepnąć to prawda i trwa to około miesiąca. Raczej sam nie będziesz pracował, bo będziesz tyrał po 10-12 godzin + soboty, za które dostaniesz wolne. Prowizja dobry punkt to z lottomatu dostaniesz prowizję czy cię zadowoli trudno powiedzieć, a co do premii jeśli uważasz że 3-4 stówki na kwartał to jest to to pracuj. Totalizator to jedna wielka pomyłka, popracujesz na pensje i premie mocno zapracowanych ludzi z oddziału to ci się odechce. Ja się zwolniłam i nigdy nikomu tej firmy nie polecę. Plany, plany, plany. Dużo zależy od oddziału ale wszędzie cisną bardzo lub coraz bardziej. Plany na lotto, na multi, na zdrapki, tajemniczy klient. Będziesz w salonie odpowiedzialny za kasę, sprzątanie , zdrapki generalnie wszystko będzie na twojej głowie. Ważne jeszcze aby mieć zaufanie do zmiennika , to podstawa bo za kasę będziecie razem odpowiadać.

KandydatWarszawa

A mniej więcej możesz mi powiedzieć jakie są zarobki? Czy prowizja jest wypłacana miesięczne czy kwartalnie? W takim salonie hybrydzie jest się samemu na zmianie czy z kimś? Dziękuję z góry i pozdrawiam :)

@KandydatWarszawa

Pensja do 28-go, prowizja miesięcznie do 10 tego następnego miesiąca. Możesz być sam jeśli hybryda będzie czynna 10-18, jeśli dłużej na bank będziesz z kimś. A generalnie większość jest czynna 8-9 do 20. Na twojej głowy będzie salon i kolektura , dwie kolejki, sprzątanie, pilnowanie żeby ci nic nie ukradli, liczenie kasy, raporty na koniec dnia , konwój,więc nigdy nie wyjdziesz z pracy o godzinie której kończysz zgodnie z czasem pracy. No cóż pensja to dramat jeśli 200 zł więcej niż najniższa krajowa to jest dla ciebie godny zarobek to idź.

goska
@KandydatWarszawa

podstawa najniższa krajowa plus 3,8 proc prowizji od urargi kolektury premia 1500 kwartalnie sle nie znam nikogo kto dostał chociaż jeden raz całosc

Pracownica
@goska

Podstawa zależy od stażu pracy i od regionu w jakim pracujesz. Z premią się nie zgodzę. Mnóstwo ludzi dostaje całość, oczywiście odliczam czas, gdy automaty były zamknięte ze względu na obostrzenia.

Lindehede

Hmm ciekawe, pracuje w Hybrydzie po 12 godzin i czytałam twoja wypowiedź zanim zostałam pracownikiem, i to jest G prawda. Pracuje po 12 godzin od 8:00 do 20:00 i jestem sama, nie robimy we 2 na zmianie.

Agata

Czy salony gier z automatami oprócz niedziel, są również czynne w inne święta typu Boże Narodzenie, Nowy Rok?

Lindehede
@Agata

Nie, święta wolne prze oraz to Państwowa a nie prywaciarz

Od niedawna w TS

Hej, czy firma wypłaca coś na Wielkanoc?

Zleceniówka

Słuchajcie a jak to wygląda na umowie zlecenie?

Ikg

Brak rozwoju, zero decyzyjności, zero samodzielności, poczucie braku sensu pracy - nie warto zgłaszać zmian, nie warto wychodzić z inicjatywą, zbyt wiele decyzji podejmowanych emocjonalnie. Motto "zróbmy to szybko zanim dojdzie do nas że to bez sensu" jak najbardziej na miejscu. Abstrakcja goni abstrakcję, nie polecam.

Dział it

Witajcie Chciałem się podpytać, jak się pracuje w centrali a dokładnie w dziale IT. Są szanse na rozwój, poznanie nowych rzeczy, wdrażanie własnych pomysłów. Ten dobry angielski aż tak bardzo jest potrzebny? I jak z wynagrodzeniem? Dzieki Markus

Karola
@Dział it

Też jestem ciekawa

iii
@Karola

Odradzam.

Hm
@iii

Każda odchodzącą osoba teraz czeka najdłużej na osobę z IT na zabranie komputera....bo tych osób w IT jest coraz mniej. Nie liczylabym na żaden rozwój.

Zostaw merytoryczną opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.