Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Nikoś

Czy coś nowego dzieje się w firmie? Czy aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy ? Może ktoś mógłby coś wrzucić na forum. Wiem, że są wakacje i ogólnie mało osób pisze .

Lubiś

Fajna , stabilna firma, jak komuś nie pasuje może zmienić

Riki
@Lubiś

Zgadzam sie, bardzo stabilna firma.

Karol

Dr. Oetker to spoko firma bez szumu wykonuje swoją robotę. Im mniej zamieszania tym lepiej dla pracowników. Słusznie ktoś tu napisał, że tu można pracować do emerytury.

Pedro
@Karol

Do emerytury to możesz pracować jak będziesz synem prezesa. Takie bzdury piszesz, aż wazelina ci cieknie po nogach.

Aktualność

Szanowni Państwo,

W związku z licznie pojawiającymi się fikcyjnymi ofertami pracy w zagranicznych oddziałach Spółki Dr. Oetker, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na publikowane ogłoszenia.

Firma Dr. Oetker Polska nie rekrutuje osób do pracy poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej,  bezpośrednio, jak i pośrednio przy wykorzystaniu pośredników. Jednocześnie informujemy, że  Dr. Oetker:

1.      Nie posiada zakładu produkcyjnego w Berlinie i okolicach,

2.      Nie pobiera żadnych opłat rekrutacyjnych,

3.      Nie pobiera opłat związanych z zakwaterowaniem.

Pragniemy zaznaczyć, że aktualne oferty pracy w Grupie Dr. Oetker są systematycznie zamieszczane na międzynarodowej tablicy ogłoszeń w zakładce kariera, dostępnej na stronie http://www.oetker.pl

z wyrazami szacunku,

Zarząd Spółki Dr. Oetker Polska

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Świerzy pracownik

Firma bardzo stabilna i rozwojowa, jedyny minus to bardzo plotkarskie, wazelińarskie towarzystwo, które pracuje w Gdańsku w administracji. Niezależnie w firmie warto pracować, to takie miejsce do pracy do emerytury.

Mądrala

Dr. Oetker Polska ma bardzo różne opinie na tym wątku i można przypuszczać, że osoby które podpadły w firmie pisząc wylewają swój żal i złość. Ponieważ pracuję tu już dość długo to niejedno widziałem .

Lebczanin

Firma działająca tylko pod dyktando (usunięte przez administratora) każda pierdoła jest konsultowana i pod dyktando (usunięte przez administratora) Albo ludzie boją się brać odpowiedzialności za podejmowane decyzję albo (usunięte przez administratora) chce podejmować każda jedna decyzje nawet mało istotną. A jeszcze jedno.. więcej szacunku do nas do pracowników.. ponieważ ktoś na Twoja wyplate.. haruje.. jak wół!

Nikoś

Każda firma ma swoich fanów i wrogów. Pracować gdzieś trzeba, więc pracuję i nie zwracam uwagi na innych.

Kuba

Dr. Oetker polecam dla mało ambitnych ludzi , w skrócie zero szkoleń rozwijających pracownika. Kierownictwo zakłamane aby zatrudnić pracownika obiecują duże podwyżki i możliwość rozwoju, jednak szybko ujawniają prawdziwą twarz.

krejzol
@Kuba

Chyba mówimy o dwóch różnych firmach?

Pomysłowy
@Kuba

To zapraszam do Konkola. Tam jest dopiero mało ambitna praca. Jeden człowiek robi dosłownie wszystko przez 7 dni w tygodniu a zapłacone ma gorzej niż Ukraińcy

Nikoś

Dr. Oetker Polska to super firma. To że aktualnie nie ma wielu wypowiedzi potwierdza jedynie ten fakt.

Tesciowa

Ja pracuje w Berlinie od 2 miesiecy dostaje super kase maqm mieszkanie nie mam zadnych klopotow duzo ludzi jest zadowowlona z tej pracy,mialalam problemy kierownik Polski prezes taki sobie len napewno ale wszystko ok jest

Justyna

Czy Dr. Oetker ma jakieś nowe przyjęcia do pracy? Może ktoś wie o nowych zatrudnieniach proszę o informacje. Zależy mi na pracy w firmie bo słyszałam dobre opinie.

Roki

bardzo dobra i stabilna firma ze względu na warunki pracy (wysokość pensji, socjal, warunki pracy).

Aneta

@Nataliarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. A co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez Dr. Oetker?

Natalia

Dr. Oetker to fajna firma, pracuję tu już kilka lat. Ciągle rozwijają się , wprowadzane są nowe produkty, myślę ,że to tylko na korzyść dla nas. Zresztą opinie na tym forum potwierdzają tylko moje skromne zdanie.

brygadzista

jak praca brygadzisty tam wygląda jakie zarobki czy warto tam pracować na dzien dzisiejszy? czy awans jest możliwy?

Aneta

@Nick zachęcamy do spróbowania. Na rozmowie kwalifikacyjnej na pewno rekruterzy udzielą Ci wszelkich informacji na temat warunków i narzędzi pracy. Daj znać jeśli zdecydujesz się aplikować! Chętnie poznamy Twoje pierwsze wrażenia o firmie.

Obecnie pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na Kierownik , region Podkarpacie - czy warto aplikować ? jakie standardy i narzędzia pracy są na tym stanowisku i co się podziało z dotychczasowym kierownikiem , z góry dzięki za informacje

Aneta

Czy w firmie Dr. Oetker Polska pracują studenci lub młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy? Z czego są Państwo najbardziej dumni? Na te i więcej pytań odpowiedzi udzielił nam przedstawiciel firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji do firmy znajdziecie tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,877582,0,0,o_rekrutacji

Stella

Aplikuję na stanowisko ph ds sieci międzynarodowych i mam nadzieję, że się dostanę. Lubię tę firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.