Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Czy firma Dr. Oetker Polska zatrudnia pracowników również samodzielnie czy tylko przez jakąś agencję?

HELP !!!!!!

Dzień dobry wszystkim, pomóżcie!!!!! Potrzebuję wiedzieć jak wygląda konstrukcja maila w DrOetker- czy to np imie.nazwisko@droetker czy też wygląda inaczej? Ktoś pomoże?

ktoś
@HELP !!!!!! 4 dni temu

imie.nazwisko@oetker.com

Lemurek
użytkownik zarejestrowany

Pracuję w firmie już kilka lat i nie narzekam. Mam jednak zasadę, że będąc w pracy nie udaję i sądzę, że zwierzchnicy to widzą. Nie narzekam na finanse to też daje do myślenia, prawda? Najgorzej jest z młodymi pracownikami, są od poczatku bardzo roszczeniowi.

łodzianka
@Lemurek 2 tygodnie temu

proszę o widełki jaką pensję może otrzymać solidny pracownik z doświadczeniem? jak wygląda podstawa/premia? targety do zrobienia czy fikcja?

Andrzej

Bardzo stabilna i socialna firma. Z firmą Oetker można związać sie na stałe, ze względu na stabilne warunki zatrudnienia, ponadprzeciętne pensje i ogólne ponadprzeciętne warunki zatrudnienia.

Nikusieniek

Witam A jak tam gwiazdunia blond beatricze, jeszcze ja trzymaja

Norbert
użytkownik zarejestrowany

Zdania są bardzo podzielone ponieważ niestety nie wszyscy pracują tak jak tego oczekuje firma. Płace wskazują dobrych pracowników i zaczynają się konflikty!!

użytkownik zarejestrowany

Czy coś nowego dzieje się w firmie? Czy aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy ? Może ktoś mógłby coś wrzucić na forum. Wiem, że są wakacje i ogólnie mało osób pisze .

Lubiś

Fajna , stabilna firma, jak komuś nie pasuje może zmienić

Riki
@Lubiś 14.07.2017, 12:08
Fajna , stabilna firma, jak komuś nie pasuje może zmienić

Zgadzam sie, bardzo stabilna firma.

Karol
użytkownik zarejestrowany

Dr. Oetker to spoko firma bez szumu wykonuje swoją robotę. Im mniej zamieszania tym lepiej dla pracowników. Słusznie ktoś tu napisał, że tu można pracować do emerytury.

Pedro
@Karol 02.07.2017, 11:33

Do emerytury to możesz pracować jak będziesz synem prezesa. Takie bzdury piszesz, aż wazelina ci cieknie po nogach.

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.
pracodawca

Szanowni Państwo,

W związku z licznie pojawiającymi się fikcyjnymi ofertami pracy w zagranicznych oddziałach Spółki Dr. Oetker, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na publikowane ogłoszenia.

Firma Dr. Oetker Polska nie rekrutuje osób do pracy poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej,  bezpośrednio, jak i pośrednio przy wykorzystaniu pośredników. Jednocześnie informujemy, że  Dr. Oetker:

1.      Nie posiada zakładu produkcyjnego w Berlinie i okolicach,

2.      Nie pobiera żadnych opłat rekrutacyjnych,

3.      Nie pobiera opłat związanych z zakwaterowaniem.

Pragniemy zaznaczyć, że aktualne oferty pracy w Grupie Dr. Oetker są systematycznie zamieszczane na międzynarodowej tablicy ogłoszeń w zakładce kariera, dostępnej na stronie http://www.oetker.pl

z wyrazami szacunku,

Zarząd Spółki Dr. Oetker Polska

Świerzy pracownik

Firma bardzo stabilna i rozwojowa, jedyny minus to bardzo plotkarskie, wazelińarskie towarzystwo, które pracuje w Gdańsku w administracji. Niezależnie w firmie warto pracować, to takie miejsce do pracy do emerytury.

Domel

Witam . Czy znajduję się tutaj osoba ,która pracuje Dr. Oetker (Berlin)?? Bo mam parę pytań :)

Mądrala
użytkownik zarejestrowany

Dr. Oetker Polska ma bardzo różne opinie na tym wątku i można przypuszczać, że osoby które podpadły w firmie pisząc wylewają swój żal i złość. Ponieważ pracuję tu już dość długo to niejedno widziałem .

Lebczanin

Firma działająca tylko pod dyktando (usunięte przez administratora) każda pierdoła jest konsultowana i pod dyktando (usunięte przez administratora) Albo ludzie boją się brać odpowiedzialności za podejmowane decyzję albo (usunięte przez administratora) chce podejmować każda jedna decyzje nawet mało istotną. A jeszcze jedno.. więcej szacunku do nas do pracowników.. ponieważ ktoś na Twoja wyplate.. haruje.. jak wół!

użytkownik zarejestrowany

Każda firma ma swoich fanów i wrogów. Pracować gdzieś trzeba, więc pracuję i nie zwracam uwagi na innych.

Kuba

Dr. Oetker polecam dla mało ambitnych ludzi , w skrócie zero szkoleń rozwijających pracownika. Kierownictwo zakłamane aby zatrudnić pracownika obiecują duże podwyżki i możliwość rozwoju, jednak szybko ujawniają prawdziwą twarz.

krejzol
@Kuba 21.06.2017, 13:45

Chyba mówimy o dwóch różnych firmach?

użytkownik zarejestrowany

Dr. Oetker Polska to super firma. To że aktualnie nie ma wielu wypowiedzi potwierdza jedynie ten fakt.

Tesciowa

Ja pracuje w Berlinie od 2 miesiecy dostaje super kase maqm mieszkanie nie mam zadnych klopotow duzo ludzi jest zadowowlona z tej pracy,mialalam problemy kierownik Polski prezes taki sobie len napewno ale wszystko ok jest

Justyna
użytkownik zarejestrowany

Czy Dr. Oetker ma jakieś nowe przyjęcia do pracy? Może ktoś wie o nowych zatrudnieniach proszę o informacje. Zależy mi na pracy w firmie bo słyszałam dobre opinie.

Roki

bardzo dobra i stabilna firma ze względu na warunki pracy (wysokość pensji, socjal, warunki pracy).

użytkownik zarejestrowany

@Nataliarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. A co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez Dr. Oetker?

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Dr. Oetker to fajna firma, pracuję tu już kilka lat. Ciągle rozwijają się , wprowadzane są nowe produkty, myślę ,że to tylko na korzyść dla nas. Zresztą opinie na tym forum potwierdzają tylko moje skromne zdanie.

brygadzista

jak praca brygadzisty tam wygląda jakie zarobki czy warto tam pracować na dzien dzisiejszy? czy awans jest możliwy?

użytkownik zarejestrowany

@Nick zachęcamy do spróbowania. Na rozmowie kwalifikacyjnej na pewno rekruterzy udzielą Ci wszelkich informacji na temat warunków i narzędzi pracy. Daj znać jeśli zdecydujesz się aplikować! Chętnie poznamy Twoje pierwsze wrażenia o firmie.

Nick

Obecnie pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na Kierownik , region Podkarpacie - czy warto aplikować ? jakie standardy i narzędzia pracy są na tym stanowisku i co się podziało z dotychczasowym kierownikiem , z góry dzięki za informacje

użytkownik zarejestrowany

Czy w firmie Dr. Oetker Polska pracują studenci lub młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy? Z czego są Państwo najbardziej dumni? Na te i więcej pytań odpowiedzi udzielił nam przedstawiciel firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji do firmy znajdziecie tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,877582,0,0,o_rekrutacji

Stella
użytkownik zarejestrowany

Aplikuję na stanowisko ph ds sieci międzynarodowych i mam nadzieję, że się dostanę. Lubię tę firmę.

Someone

Oetker to bardzo dobra firma z tradycjami - oby więcej takich pracodawców.

Waldek

Nikoś, nie gorączkuje się tak. Nikt nie twierdzi że firma Dr. Oetker jest zła, wręcz przeciwnie - solidna marka, z duża stabilnością na rynku. Gniot jest w środku, to zupełnie dwie różne rzeczy. Firmę ciągnie logo i wsparcie z Niemiec (procedury, nowości etc.).

@Waldek 16.01.2017, 17:02

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz ale uważam, że firma jest ok. Jak wyglądają sprawy finansowe firmy mnie nie interesuje. Ja mam wykonywać swoją robotę i dostawać za to kasę. Ale nie można opisywać firmy źle jak się nie zna wielu zagadnień. To jest nieuczciwe.

Ajaja

Jak jest kazdy widzi ale nie kazdy chce zobaczyc, prawda w koncu wyjdzie na jaw, pozdro dla bialej gwiazdy

Waldek

Oetker w Gdańsku /biura/ to zaawansowana komuna, mobbing, wazeliniarstwo i donoszenie na siebie nawzajem. Z zewnątrz silne logo, pożądana firma a w środku katastrofa.

@Waldek 18.12.2016, 14:33

Człowieku jak jesteś słaby to nie wylewaj złości na firmę, która Cię zatrudniała i dzięki temu miałeś kasę. Oetker to duża i prężna firma, która poradzi sobie ale Ty jak będziesz dalej prowadził takę metodę opluwania możesz mieć poważne kłopoty, pamiętaj.

Część osób z produkcji w Gdańsku do wywalenia dla oczyszczenia atmosfery. Dział zasypy bez komentarza. Debilizm!! Czas szukać nowej pracy

kama
użytkownik zarejestrowany

To i jak zapytam ale o staż podobno zatrudniają na 18 miesięcy ale czy ktoś wie ile za to płacą?

Żubr

Młodszy PH ds kanału tradycyjnego - czym różni się od innych? Trochę to określenie "młodszy" pachnie słabymi zarobkami... da się przekraczać regularnie 3k na łapkę? Ciekawe czy nie trzeba jeździć po jakichś dziurach i sklepach widmach które się zamykają...

Jozef

Witam, nie mieszkam w pomorskim więc zupełnie nie orientuję się jakie tam pensje u Was są. Ile przykładowo grafik w dziale marketingu w Oetker mógłby powiedzieć na rozmowie? Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

zwolniony

sprzedają pizzę do biedronki i lidla to muszą zatrudniać ukrainców

Tomek

W Łebczu do Oetkera przyjęli ok 40 osób z Ukrainy na produkcję (produkcja pizzy). Oczywiście przez agencję pośrednictwa pracy dzięki czemu ponoć nieźle podnieśli wydajność (czytaj tempo pracy). Także wiecie wszyscy szeregowi pracownicy co was w przyszłości czeka. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze w tamtym roku zarobki (na produkcji) były na poziomie ok. 2000 brutto. Jak pod tym względem jest w Gdańsku?

q

Jaka podstawa brutto dla młodszego ph na detalu ? Mam teraz 3200 + premie i nie wiem, czy opłaca się iść na rozmowę.

th

Młodszy Analityk Finansowy (Gdańsk) - czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Jak wygląda praca i jaka jest płaca?

ciasteczko kokosowe

firma istnieje i ma się dobrze ale nie zmienia to faktu, że to firma obiboków :)

galaretka

to taka dziwna firma z różnymi układami i układzikami / poza logo to środku słabo

ciekawski

możecie coś więcej napisać o regionalnym T.M ? podobno nieciekawa postać ?

toja

A jakie są zarobki podstawa i premia - co się na nią składa?

beks

Ha ha ha...po treści wnioskuje że masz brak wiedzy co do "profesjonalizmu" osob prowadzących rekrutację:)

toja

Hej Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda rozmowa na stanowisko ph ds sieci. POzdrawiam

HUgo

szczegółowych informacji??? przecież nie pytam o zarobki prezesa. nie widzę w tym nic nadzwyczajnego a pytanie zadałem, ponieważ bardzo długo nie widziałem ich PH i firmowych samochodów (kiedyś były oklejone Corsy), czyżby teraz nie były obrandowane?

Corponumerekenty
@HUgo 09.03.2016, 18:58

Nigdy nie było Cors, zawsze fiesty i zawsze oklejone. I nie ma znaczenia czy sieci czy detal bo zawsze takie same auta dla ph. Za kilometry w celach prywatnych firmie placisz i jest to układ i dobry i uczciwy, bo za relatywnie smieszne pieniądze masz samochód do swojej dyspozycji. Telefon bez szału, ale z wystarczajacym limitem, jezeli nie bedziesz wysylal smsow na sexline albo do wróżbity Teodora, to nie zapłacisz za przekroczenie limitu. Zarobki moge tu napisac, ale i tak usunie administrator ;) Prawda jest taka ze relatywnie przecietne, zreszta zadna firma ktora sama sie b.dobrze sprzedaje nie musi placic dobrze ph. Pracowalem w wielu firmach i musze powiedziec ze w Dr.Oetker jest pod wieloma wzgledami naprawde spoko, ale sa i rzeczy które ciężko zrozumieć i takie ktore trudno zaakceptowac, wiadomo jak wszedzie. Klimat calkowicie kolporacyjny, firma rodzinna ale zarządzanie fullcorpo ;) ale nie ma się co dziwic, Dr.Oetker jest i wielki i miedzynarodowy, inaczej sie nie da opanowac takiego folwarku. Ph dostaje narzędzia, szkolenia, dobre produkty do sprzedawania no i płacą mu za to tak jak płacą (targety sa takie jaki udział firmy w rynku, na prawde nie małe, w przeciwieństwie do płac :) W mojej ocenie w Dr.Oetker wypłaty sa przecietne w stosunku do b.wysokich standardow firmy i do tego co placi konkurencja, przy mniejszych wymaganiach i niższej sprzedaży. Dorobic się tu nie dorobisz, ale na zycie wystarcza. Nikt nie obiecuje zreszta ze bedzie łatwo czy bogato, raczej od poczatku wiadomo na czym stoisz i nikt nie opowiada bajek. Po pierwszej rozmowie z szefowa działu sprzedaży bedzie dla ciebie jasne gdzie sie znalazles i w jakim charakterze :) Moze i bedziesz miał kogos kto twierdzi ze jest twoim przełożonym i bedzie kogos takiego udawał, ale wiec jedno, ze w dziale sprzedaży Dr.Oetker, szef jest TYLKO jeden i jest nim kobieta... Cała reszta to przytakująca świta Toudich. Wiec na wszelki wypadek o zdanie pytaj zawsze szefowej, bo moze sie okazac ze twój niby przełożony wysle cie na manowce, za co ty bekniesz nie on... Atmosfere robia ludzie nie marka czy logo, wiec wiadomo ze w kazdym regionie jest inaczej, ale ci koledzy ze stażem co pracuja dlużej niz ja mowia ze tych kumatych szefów, którzy mieli swoje zdanie i potrafili przekonac szefostwo do czegos juz nie ma. Zostali juz tylko ci b.elastyczni, ale przeciez ph musi posiadac umiejetnosci interpersonalne, wiec jak ktos sie nie potrafi znaleźć, niech sie w ogole do handlu nie pcha. Mnie na razie pasi, robie swoje i mam gdzies nerwowe uwagi mojego wystraszonego wszystkim do okola, bossa... pozdrawiam wszystkich ph na swiecie!

HUgo

Jakimi autami jeżdżą PH?

A

hej Czy moze mi ktoś opowiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko biurowe w firmie. Czy pytają o języki obce? jakie jest średnie wynagrodzenie,itp.

Margaret
@A 27.12.2015, 20:02

Brałam udział w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Asystenta Działu Sprzedaży i później prowadzący rozmowę przeszedł na język angielski i zadał kilka pytań w tym języku. W ogłoszeniu była zawarta informacja, iż od kandydata oczekuje się umiejętności porozumiewania się w międzynarodowym środowisku. Ciężko jest stwierdzić, czy będą od Ciebie wymagać znajomości języka, jeśli nie podałeś nazwy konkretnego stanowiska. Nie zawsze przecież praca w biurze wiąże się z koniecznością porozumiewania się w języku obcym. Jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia to kandydat miał podać wynagrodzenie, która by go interesowało. Jest to praktyka stosowana w większości firmach.

ja

Witam wszystkich. Jaką ma podstawę przedstawiciel handlowy w firmie Dr Oetker. Jest oferta pracy i się zastanawiam czy aplikować. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś poda średnie zarobki.

Zotto

dokladnie, Oetker PL to: pizza,produkty proszkowe (ciasta,kisiele, słodkie chwile itp) i dekoracje do ciast. Produkty są o niebo lepsze, niż konkurencji. A że trochę droższe niektóre ...chyba warto jednak zapłacić za jakość

Zostaw opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.