Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Koleżanka
@Pytanie

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na ten temat. Wszystko zależy od stanowiska. Czasem można bardzo szybko awansować, a czasem praktycznie wcale lub tylko tytuł się zmienia- jeśli cały czas ma się taki sam zakres obowiązków. Ale to już przy rekrutacji wiedzieć można.

Odpowiedź
@Pytanie

Hahaha taki proces nie istnieje :)

Agata
@Koleżanka

a wiesz, czy jak jest jakiś wakat to firma preferuje wówczas właśnie awanse wewnętrzne, czy jednak stawia wtedy na rekrutacje zewnętrzne?

Beata
@Koleżanka

A czy są jakieś wytyczne, które mogą pomóc w awansie?:)

WR
@Koleżanka

Mam pytanie. Jak pracuje się na mieszalni w Gd?

Marek
@WR

Z konkurencji uciekasz? Gorzej płacą? ;)

@Pytanie

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. To zależy od działu i wykonywanych obowiązków. Czasem można awansować szybko, czasem nie dzieje się to latami. Ale będąc na danym stanowisku - wiesz, jakie są Twoje szanse na awans :-)

Baśka
@WR

praca jak praca. Nie narzekamy :-)

@pracownik

Ile wynosi tutaj średni staż pracy?

Ilona Nowy wpis
@Baśka

O no to już dobrze się zapowiada. A jak obowiązki i relacje z przełożonymi? Bo raczej ze współpracownikami to wszystko ok jest?

Piotr B.

Witam. Bardzo dziękuję wszystkim za wpisy o pracodawcy i pracy w firmie Dr.Oetker. Mimo usilnych starań administratora który usuwa niewygodne posty dla pracodawcy cieszę się że ktoś czyta obserwuje i opisuje swoje doświadczenia w pracy w firmie Dr.Oetker. Każdy wpis drąży BETON w zatwardziałych strukturach kierownictwa firmy. Koleżanki i Koledzy proszę piszcie dalej o swoich doświadczeniach i opisujcie pracę w firmie Dr.Oetker. W jedności siła dla przyszłych pracowników niech to forum będzie drogowskazem do jakiej firmy aplikują. Po tylu latach kusi mnie jeszcze opisanie jak wyglądały spotkania firmowe i co tam wyrabiał zwolniony zasłużony (usunięte przez administratora). Jeżeli osoby czytające mają ochotę na ciekawe opisy proszę o komentarz. Cieszę się że trochę ludzi podzieliło się swoimi doświadczeniami -brawo :):) Pozdrawiam Piotr B

@Piotr B.

Piotr B interesujący wpis . Zwolniony zasłużony A.O szkoda ,że nie pociągnie za sobą świetnej mentorki jego zachowań starszej Pani M.K , która również miała ciekawe wystąpienia na spotkaniach firmowych . ( Wino ciągle jej jeszcze szumi ) Zachowania tych osób zupełnie odbiegały od standardów jakie dotyczą etyki zawodowej i nie tylko .

@Piotr B.

Generalnie bardzo fajna firma. Szkoda jedynie, że z tak zepsutą i toksyczną grupą menagerską zwłaszcza tą wyższego stopnia.

Zla Nowy wpis
@Piotr B.

Mobbing mobing i jeszcze raz mobing..lebcz warto sprawdzić co tam się dzieje...a zwłaszcza agencja to na nich najwięcej zarabiacie ...

były pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Firma, porażka…widzę że przez lata się nic nie zmieniło. Gdyby nie Logo to jednego kisiela by nie sprzedali. Towarzystwo ledwo wie ile jest 2+2 a cały dzień spędzają na pogawędkach i kosmicznych rozmyślaniach komu i jak wejść w (usunięte przez administratora) żeby cos z tego mieć + podejście z góry „nie moje, co mnie to… ważne żeby pensja się zgadzała ..”. Nie wiem komu to odpowiada ale może ktoś się znajdzie żeby zasilić szeregi tej firmy :-)

Czy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Pytanie

Tak - są dodatkowe nagrody oraz regularne premie - dla wszystkich pracowników. To duży plus tej firmy.

@pracownik

Jakie regularne premie dla wszystkich pracowników bo to jest bardzo ciekawe .

Pracownik2
@Pracownik

a choćby takie jak 13. pensja czy premia świąteczna.

Zla Nowy wpis
@pracownik

Nie ma dla wszystkich....bo jest agencją a pracownicy z agencji nie dostają ..moja się pani z prawdą kierunkowskaz proszę włączyć

Kandydat.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Kandydat

Witam. Czy warto ubiegać się o stanowisko przedstawiciela na sieci? Ktoś ma jakieś doświadczenia? :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Dzień dobry , ja chętnie podzielę się opinią jako osoba pracująca w firmie. Nie rozumiem czego czepiają się osoby piszące na tym forum . Firma jest fajna i ludzie tu pracujący też , choć oczywiste jest że jak wszędzie są różni ludzie. Pokażcie firmę w której nic nie wymaga zmian. Dla mnie najważniejsze że firma jest uczciwa, dba o pracowników, w dzisiejszych czasach daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Miłego dnia wszystkim !

@Pracownik

Dzień dobry, Skoro już podzieliłaś ( podzieliłeś) się opinią jako osoba pracująca w firmie to może warto by napisać jaki dział . Twój znak interpunkcyjny na końcu jest krzykiem do wypisywania innym osobom opinii nie pasujących do twojej . Miłego dnia ????

Bubble Evolution

Robi 1/15 na rankedzie nie polecam

@Bubble Evolution

To trochę nie za mało? Co to za ranked?

Ja
Klient

Kupiłam kisiel w kubku leśne owoce wlałam wodę i wsypałam ten kisiel wymieszałam zabieram się do jedzenia biorę na łyżkę patrzę a tam zgniły owoc????

@Ja

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta

Ja.
Klient

Nie polecam budyni przepis nie zgodny z prawdą zamiast budyniu wyszła mi woda z proszkiem nie kupujcie zmarnujecie pieniądze kupując to

@Ja.

Ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że kuchenkę trzeba włączyć i dopiero wtedy zagotować? W razie czego na youtubie są filmiki jak zrobić, może spróbujesz jeszcze raz i wrócisz z feedbackiem? ;p

Hans

Świat zwariował "króliczek" dyrektorem handlowym. Jak widać "ciężka" praca przynosi efekty :) powodzenia

M
@Hans

Kto to jest "króliczek"? ????

Hans
@M

Łącz fakty, użyj wyobraźni a jak to nie pomoże to znaczy, że się nie nadajesz :) ile masz KPI tak na marginesie i dlaczego tak mało? :)

Nick
@Hans

No padłem. Jednego posunęli (usunięte przez administratora) to następny, chyba z jeszcze gorszą kulturą, przejął pałeczkę. Pamiętajcie, że karma wraca!

M
@Hans

Widzę, że zatrudniają teraz ludzi, którzy nie umieją kulturalnie odpowiedzieć na proste pytanie. Słabo. Spędziłem w firmie kilkanaście lat i nie wiedziałem, że osoba o której mowa ma taką ksywkę. Nie wiedzą o tym moi starzy kumple pracujący caly czas w Dr. Oetker, z którymi utrzymuję kontakt. Przy okazji pozdrawiam GTW :) A B zapracował na ten awans. Spodziewałem się tego. Wracaj do swoich kipiajów. Pozdrawiam

N
@M

@M widzisz nie wiedzą twoich starzy kumple bo pewnie nie upijają się tak na imprezach firmowych ,że nie panują nad swoim zachowaniem. A tu taki B raz upije się i wpadnie swoim ryjkiem w śnieg a raz przebierze się za Króliczka Pajaca . Czy zapracował sobie na awans ..hm pewnie tak bo nikt z jego zespołu tak skutecznie nie donosił Pani M , która to również pokazała wielokrotnie klasę na spotkaniach firmowych . Pozdrawiam

Łucja

Hańba! Segragacja w miejscu pracy. Waszą firmę pozwam do odpowiednich organów. Premie tylko dla naiwnych, którzy wierzą w ten cyrk, który już trwa dwa lata. Nie liczy się Twoja praca tylko jak bardzo posłuszny jesteś! Wstyd! Spotkamy się w sądzie :) NIE POLECAM NIKOMU.

Nick
@Łucja

I pomyśleć, że z 15 lat temu to była taka fajna firma, smutek czytać! Góra Sprzedaży na czele z KAMami i Króliczkiem powinna mieć trochę przyzwoitości i sama odejść.

Ryszard
@Nick

Nie można porównywać firmy sprzed 15 lat z obecną sytuacją. Szkoda tylko że się nie poprawiło, a pogorszyło. Uważasz, że to przez atmosferę i konflikty pracowników?

@Łucja

Praca jak każda inna ale atmosfera i ludzie pracujący tam .. masakra (usunięte przez administratora)

Niezdecydowana
Kandydat

Hey. Moze mi ktos podpowiedziec jakie sa warunki pracy na stanowisku pakowacz w gdansku i czy jest opcja awansu na operatora? Jaka panuje atmosfera i jakie sa benefity i social np ppe czy zfśs? Multisport paczki swiateczke itp?? Widzialam ogloszenia ze sa wolne wakaty i rozwazam zlozenie papierow co mysliscie? Nie pytam o wynagrodzenie ;)

Jaka atmosfera jest między działami w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Krzysiek

Odchodzę 13.04 na emeryture pomostowa.Moge tylko powiedzieć, że cały dział logistyki w Lebczu to wspaniali ludzie.Zmiana Łukasz K.super ,kierownik Krzysiek G bardzo dobry czlowiek,dziewczyny z biura wspaniałe i bardzo urocze .Gdybym nie miał szansy na szybsze odejście na pomostowke tej ekipy na pewno bym nie opuścił, kto tu trafi i będzie chciał dobrze pracowac tego nigdy nie pozaluje.Dziekuje wszystkim raz jeszcze jesteście wspaniali ,łezka w oku się kręci.-Krzysiek K

kandydatka
@Krzysiek

Dzień dobry, Czy w najbliższym czasie szykują się jakieś nowe miejsca pracy w dziale logistyki? Spedycja, transport, import, export. Posiadam doświadczenie. z góry dziękuję za odpowiedź! :)

@kandydatka

Dzień dobry. Wszystkie nasze ogłoszenia na bieżąco pojawiają się na: pracuj.pl, OLX praca oraz na naszym profilu na LinkedIn

Czy firma Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Fajna pl

Chciałam zrobić babeczki i wyszło za mało ciasta i nie takie jak miało być nie polecam Pozdrawiam z rodzinką

@Fajna pl

Dzień dobry. W celu wyjaśnienia sytuacji zachęcamy Panią do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta poprzez adres e-mail: serwis@oetker.pl lub infolinię 585 111 001* (*Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-18 oraz w niedzielę w godz. 10-13. Koszt połączenia zgodnie z cennikiem Operatora.)

brocia
Klient

kasza manna nie robi sie. probowalam zrobic 3 razy i byka woda… sama woda… zenada ps nie pozdrawiam zal pl

@brocia

Dzień dobry. W celu wyjaśnienia opisanej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta poprzez wiadomość e-mail: serwis@oetker.pl lub infolinię: 585 111 001 (*Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-18 oraz w niedzielę w godz. 10-13. Koszt połączenia zgodnie z cennikiem Operatora.)

Wojciech Nowakowski
Klient

Firma produkującą budynie i kisiele, które przygotowane zgodnie z instrukcją, mają nierozpuszczone kluchy, nie jest fajna.

@Wojciech Nowakowski

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta (serwis@oetker.pl) w celu wyjaśnienia opisanej sytuacji. Pozdrawiamy

Jaki jest styl zarządzania w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Mr X

Szczerze nie polecam pracy jako PH. Firma dbająca o pracownika, produkty samograje, jednak kadra managerska na najniższym poziomie z jaką dotychczas miałem okazję pracować. Auta średnie - goła Astra kombi, a zarobki adekwatne do wkładu w pracę. Jednak system na jakim się pracuje to już przegięcie- na każdej wizycie szczegółowe liczenie wszystkiego na półce a po twojej wizycie wpadnie twoj RKS i tą samą ankietę jedzie... a jeżeli w między czasie przyjdzie klient i coś kupi to oczywiscie niezgodność i niepoprawność ankiety... dno.

Krzysiek

Aplikuj a nie pozalujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o., to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.