2 Dodaj opinię
2 224 215 5 1

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Xy Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Napisze ktoś jak wygląda praca na stanowisku pH ds. Sieci w tej firmie? Na jakie warunki można liczyć? Podstawa? Premia? Flota i czy po opłacie można korzystać ?

Ryszard Nowy wpis
@Xy

Firma ma obecnie sporo ofert rekrutacyjnych miedzy innymi szuka przedstawiciela handlowego. Nie znam wysokości pensji, ale do postawy wynagrodzenia można starać się o premię miesięczną i kwartalną. Do tego sporo benefitów. Napisz jeżeli złożysz CV i zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną.

Akj Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Uważajcie jak na PH chcecie.... Ostro jada po Przedstawicielach.... Znwou szukaja do Sieci.... Ponoc zobaczyć tam 4 z przodu bez nadgodzin to ciężko

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam . Chciałabym zacząć pracę na stanowisku pakowacz lub linia produkcyjna. Jakie są warunki pracy ? Jakie badania trzeba wykonać. Czy na te stanowiska jest zapotrzebowanie . Proszę o odpowiedź. Zakład Lebcz

xyz

hej szukaja do Sieci DIY u Dr. Oetker na 2 lokalizacje Szczecin i Zielona Góra? Ktos powie Coś o warunkach współpracy?

Pedro

Witam ,jestem bardzo pozytywnie zaskoczony reakcją na moją reklamacją dotyczącą budyni instant.Nie spodziewałem się tak szybkiego i pozytywnego działania ,które przeprowadził Pan Michał Ciąpała z serwisu konsumenta,Wszystko otrzymałem. Dziękuję bardzo. Pełen Szacun. Pozdrawiam Marek Walczak.

TakNie1

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

ja
@Pytanie

Dlaczego miałoby to byc w jakiś sposób rozdzielane? Dostajesz normalnie pensje na czas pod koniec miesiąca. Jeżeli jestes pracownikiem z umowa o pracę to firma przelewa dodatkowe pieniądze na Pracowniczy Program Emerytalny.

Zool
Nazwa działu: Produkcja

Wyzyskiwacze . Tam pracują. całe rodziny wiec jak nie jesteś z klanu to wiec wont albo szczota

Tak5Nie1
Magazyn
@Zool

(usunięte przez administratora) zwalniają poprzezredukcje etatów odrazu jak coś masz do powiedzenia przez tosamo nieszedl bym tam do pracy nigdy

Ciekawa

Witam mam pytanie odnośnie wypłat..czy w obecnym czasie miesiące wrzesień-pazdziernik 2019 firma zatrudniła jakaś nowa formę do naliczania wypłat pracownikom?czy zdarzyło się iż wypłaty w tych miesiącach były nie w terminie tj do 10 dnia każdego miesiąca ?

Edea

Praca na produkcji w Gdańsku. Proszę podajcie jakie są godziny pracy na produkcji i w jakie dni, czy sobota i niedziela są wolne, i widełki zarobków dla nowego pracownika?

Tobiasz
@Edea

W Gdańsku praca odbywa się na dwie zmiany. Teoretycznie bez weekendów, jednak są takie okresy,że i w sobotę jest praca. Nie mam pojęcia jakie są widełki zarobków, gdyż to nie jest informacja oficjalna, a i pracownicy między sobą się tym nie chwalą. Generalnie warunki pracy są dobre.

Blabla
@Tobiasz

Pracując na tym samym stanowisku w innym mieście zaproponowali mi najniższą krajową.

Weronika
@Blabla

@Blabla A czy oprócz tej najniższej krajowej wchodzą w grę jakieś premie? Ta firma działa od lat więc myśle, że może mieć dużo do zaoferowania przyszłemu pracownikowi. Bedzie mi miło jeśli odpowiesz.

piotr
Nazwa działu: Produkcja

Witam, aktualnie firma prowadzi nabór na stanowisko technologa w Gdańsku. czy ktoś wie jakie wynagrodzenie jest przewidziane dla takiej osoby? Chętnie bym przystąpił do konkursu ale nie ukrywam, że przechodząc proces rekrutacyjny dla mniejszej lub podobnej stawki niż mam teraz nie brzmi zachęcająco. czy jest jakaś możliwość rozwoju, awansu?

Weronika
@piotr

Niestety nie wiem, myślę że warto skontaktować się z firmą lub po prostu wziąć udział w rekrutacji. Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. to znana i renomowana firma, miejmy nadzieję, że warunki spełnią twoje oczekiwania. Skąd dowiedziałeś się o naborze na to stanowisko pracy?

nowy
Nazwa działu: Produkcja

czy ktoś może podrzucić coś na temat pracy w magazynie w lebczu ; pracownik magazynu - operator wózka co i jak ? z góry dziekuję

@nowy

Muszę Ci powiedzieć, że to świetnie się składa, iż zainteresowałeś się podjęciem pracy w Dr. Oetker Polska na stanowisku magazynowym, bowiem właśnie takiego pracownika tam poszukują. Z ogłoszenia wyczytałam, iż będziesz mógł liczyć na: pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz na pakiet medyczny i socjalny (co jest niezwykle ważne). Odsyłam Cię zatem po więcej szczegółów: https://www.pracuj.pl/praca/operator-urzadzen-produkcji-lebcz-pow-pucki%2Coferta%2C6995722 I co o tym sądzisz? Będziesz aplikował?

nowy
@Beata

Pani Beato. Aplikowałem wysłałem CV końcówka mojego nr tel ... ... 970 . Jakaś sympatyczna Pani do mnie dzwoniła. Będę '' wolny '' od 1 października ( czy to będzie Dr. Oetker jeszcze nie wiem ) aktualnie powtórnie robię kurs na wózki, w połowie września zdaje egzamin UDT. Doświadczenie na wózkach , rydwanach jedno i dwupaletowych, załadunki i rozładunki, kompletacja zamówień. Zajrzałem tu aby zasięgnąć jak najbardziej rzetelnych informacji. Myślę że jest Pani doskonale w temacie. Pozdrawiam.

Kajtek

Czy ktoś może mi opisać pracę w Łebczu.

@Kajtek

Czy aplikujesz na jakieś konkretne stanowisko z obecnie wolnych: https://www.oetker.pl/pl-pl/kariera/praca-i-rekrutacja/miedzynarodowa-tablica-ogloszen.html czy może dopiero zbierasz informacje o tym pracodawcy? Czego chciałbyś się dowiedzieć? Zarobki, zaplecze socjalne czy może atmosfera w pracy jest istotna w twoich poszukiwaniach?

Kajtek
@Beata

Zbieram informacje dotyczące jak najbardziej o zarobkach /jeżeli to możliwe/ no i oczywiście atmosfera jaka panuje między pracownikami bo to chyba jest najważniejsze. Nad stanowiskiem jeszcze się nie zastanawiałem. Ale informacja wolnych etatów mile widziana.

@Kajtek

Zarówno zarobki, jak i atmosfera w pracy są bez wątpienia kwestiami priorytetowymi. Dlatego trzymam kciuki za to, by jakiś pracownik Dr. Oetker Polska szybko przekazał Ci takie informacje. Widziałam, że firma szuka aktualnie (między innymi) Operatora urządzeń produkcji: https://pracodawcy.pracuj.pl/dr-oetker-polska-sp-z-o-o,8780 Może takie stanowisko by Ci odpowiadało?

Mkkf

Witam. Czy orientuje się ktoś jak to jest z pracą przez agencje w dr oetker w Płocku. Praca na noce przy sprzątaniu? Czy jest szansa przejść bezpośrednio pod firmę? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi

Aneta

Wiele osób tutaj wspomina o zakładzie w Łebczu, a jak jest w samym Gdańsku? Czy tam także potrzebni są nowi pracownicy? Jakie warunki tam panują? @asda, rozumiem, że praca jest dość wymagająca, czy mimo to atmosfera jest przyjazna? Jest jakieś stanowisko, które szczególnie polecasz?

@Aneta

To co piszą te osoby jest o Gdańsku a nie o Łebczu .

@anonim

Owszem - jest to wątek dotyczący oddziału Dr. Oetker Polska Spółka, który jest zlokalizowany właśnie w Gdańsku. Jednak jakiś czas temu zdarzały się tu wpisy odnoszące się do oddziału firmy w Łebczu i stąd zapewne taki komentarz. Ale skupmy się już na nieco istotniejszych rzeczach. Zacznijmy może od wyjaśnienia, czy jesteś pracownikiem Dr. Oetker Polska Spółka?

Z branży.

Panowie operatorzy maszyn.Galareta w Waszym wykonaniu to nie powiem dno ale tak nie powinno być.Dziubek na zgrzewie dolnym.Masakra.Mniejsza z tym.Polecam teflon.

Domel

Witam . Czy znajduję się tutaj osoba ,która pracuje Dr. Oetker (Berlin)?? Bo mam parę pytań :)

@Domel

Nie ma Dr. Oetker Berlin

@anonim

Fajnie, że dołączyłeś się do dyskusji o pracodawcy, jakim jest Dr. Oetker Polska. Na pewno dysponujesz sporą wiedzą na jego temat, dlatego uważam, że powinieneś się nią podzielić z innymi użytkownikami forum. Firma ta ma już tak długoletnią tradycję, iż z całą pewnością warto rozpocząć w niej prace. Dlatego chciałam Cię zapytać, czy osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego w tej branży, mają szansę na przejście przez wszystkie etapy rekrutacji z powodzeniem?

Viola
Nazwa działu: Produkcja

Ma. Zła opinie ponieważ nie słusznie zostałam zwolniona dziewczyna mnie pobiła i groziła na zakładzie ja nic nie zrobiłam za to beda mieli ie przyjemności i grube pieniad,e mi płacili za odszkodowanie dr.oetker

Tak8Nie2
Grzegorz
@Viola

Jak długo pracowałaś w firmie Dr. Oetker Polska? Możesz przybliżyć, jak wyglądała cała sytuacja, o której wspomniałaś? Próbowałaś może wyjaśnić pracodawcy całą sytuację, w której brałaś udział? Takie bójki w zakładzie pracy nie powinny się zdarzać, dlatego ciekawi mnie co było powodem, że w tym przypadku takie coś miało miejsce.

Viola
Nazwa działu: Produkcja

Nie słusznie zostałam zwolniona z pracy (usunięte przez administratora) na zakładzie zaklad nie zareagował beda mieli nie przyjemności za to

Tak3Nie2
Handlowiec
Nazwa działu: Handlowy

Witam serdecznie, mam pytanie do kogoś z działu hr: czy ukazanie się ogłoszenia do działu handlowego zawsze jest jednoznaczne z rozpoczęciem rekrutacji? W jakim czasie od zakończenia emisji ogłoszenia firma zaczyna analizować nadesłane cv? W jakim czasie od końca emisji ogłoszenia prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne ? Chodzi o uśredniony czas

Zainteresowany PH
Nazwa działu: Handlowy

Witam, orientuje się ktoś takie warunki pracy dla przedstawicieli handlowych? Jakie benefity, jakie auto no i najważniejsze na jakie wynagrodzenie można mniej więcej liczyć? Z góry wielkie dzięki z informacje.

Fuck11

Jestescie jedna wielka (usunięte przez administratora) tak wam powiem. Kupilem ta pseudo pizze na wieczor zeby zjesc z dziewczyna. Ciasto jak na paczki wysokie 2/3calosci skladniki jak na lekarstwo. Nawet po dodaniu swoich produktow ciezko to wyprowadzic do smaku. Sugestia w niemczech najtansza pizza z lidl jest lepsza niz to (usunięte przez administratora) wasze

Tak3Nie

Sopociak

W dniu dzisiejszym moja narzeczona rozpoczęła pracę, bardzo dobrze sobie radziła więc przenośniki ja po stanowiskach. Gdy stara pracownica zobaczyła jak jej dobrze idzie i zaczęła ja drażnić i za czepiać w końcu żucila w nią naklejki w twarz ona nie wytrzymała i podeszła do niej i ja szturchnela a ona w odwecie zaatakowała ja i zaczęła się bujka

Tak2Nie3
@Sopociak

To, co opisujesz, wydaje się bardzo nieprawdopodobne. Jeżeli faktycznie doszło do jakiegoś konfliktu, powinno to zostać wyjaśnione z kierownictwem, nie sądzisz? Twoje informacje są z "drugiej ręki", może zachęcisz do aktywności w wątku osobę pracującą w Dr. Oetker, od której zasłyszałaś te wiadomości? Chętnie poznamy szczegóły dotyczące aktualnych warunków pracy.

Aleksandra01

Witam, czy ktoś z Państwa wie w jaki sposób złożyć CV na stanowiska administracyjne oraz jak przebiega rekrutacja w zakładzie w Łebczu ? Od dłuższego czasu nigdzie nie ma ogłoszeń o pracę na te stanowiska. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Normaaaa
@Aleksandra01

Masz znajomosci , rodzine, przyjaciela , kogoś kto może cię wepchnąć na stanowiska operatora ? - msz wtedy zapewniona prace Na układy i układziki nie ma rady niestety

Tak8Nie
Czekoladowy

Pani Irenka!!!!! Może czas byłby najwyższy zrobić z nią porządek? Ta kobieta to uosobienie chamstwa i braku wiedzy o kulturze osobistej. Traktuje ludzi jak bydło.

Tak22Nie

@Czekoladowy

Jeśli masz zastrzeżenia co do zachowania konkretnych pracowników, może warto poruszyć tę kwestię z kierownictwem? Rozumiem, że działania tej osoby są dla Ciebie największą wadą zatrudnienia w firmie? Jak oceniasz aspekty takie jak atmosfera i wysokość wynagrodzenia?

Michał

Witam. Jestem bardzo zainteresowany w firmie Dr.Oetker - Płock. Jaki system do pracy? Pozdrawiam

Aneta

@Anonim Gal, z forum mogą zostać usunięte tylko te opinie, które są niezgodne z regulaminem. Warto zapoznać się z jego treścią. Napisz proszę, co dokładnie wchodzi w skład pakietu socjalnego, czy są jakieś bony na święta, wczasy pod gruszą? Dlaczego uważasz, że w Dr. Oetker nic się nie zmieni, i co właściwie według Ciebie powinno? Proszę Cię o bardziej szczegółowe informacje, by móc lepiej poznać firmę.

Anonim Gal

Witam. Firma stabilna, wiec pensję wypłacane są na czas. Socjal ok, wszystko co oferuje się teraz na rynku mają, ale struktura mocno skostniała. Na zmiany podejścia, które są mocno zacofanie nie ma szans. Klapki na oczach ma większość. Praca dla ludzi o dużej odporności na brak logiki. Dla takich jest duże prawdopodobieństwo dotrwania do emerytury. Opinie niekorzystnie wpływające na wizerunek, są usuwane, a szkoda, bo ludzie mają prawo poczytać je, wypośrodkować i wyciągnąć własne wnioski.

Tak9Nie
Zorro
@Anonim Gal

Bardzo trafny wpis. firma ma potencjał, ale nie ma gospodarza.

Tak5Nie

Aneta

@Pracownica, a czy podczas przerwy pracownicy firmy Dr. Oetker mają możliwość odgrzania sobie posiłku na ciepło? Chętnie dowiemy się również czegoś w temacie dodatków socjalnych lub benefitów, czy ten pracodawca oferuję swym pracownikom szeroki pakiet benefitów? Będzie nam niezwykle miło za udzielenie nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników!

Pracownica
@Aneta

Tak mają możliwość odgrzania jest kuchnia z palnikami i piecykiem, a niedługo z tego co wiem ma pojawić się mikrofala. Co do benefitow nie odpowiem bo niestety nie mam takich informacji

asda
@Aneta

W Płocku są bardzo dobre warunki socjalne; jest mikrofala, maszynki do gotowania wody i za darmo z automatów Nestle'a Herbata , mleko czy kawa do wyboru. Cukier również za free ale trzeba naprawdę bardzo szybko zasówać na liniach bo normy w Doktorze są bardzo wyśrubowane chociaż to za lezy też od specyfiki linii.

Krzyżak

Dobra, stabilna firma z tradycjami i rozwiniętym socjalem. Aktualnie mocno się rozwija w Łebczu ze znacznym i stabilnym udziałem w rynku produktów sypkich w Gdańsku.

Tak4Nie

Aneta

@Aleksandra01, może pracodawca obecnie nie zatrudnia nowych osób, warto jednak na bieżąco sprawdzać stronę internetową firmy, bądź też osobiście wybrać się do siedziby. @asda, a czy poza podstawą można także otrzymać premię? Opowiedz proszę nieco więcej o pakiecie socjalnym, co w sobie zawiera? @Pracownica, a po jakim czasie otrzymuje się dodatki? Czy od początku jest umowa o pracę?

Słodka Chwila
@Aneta

wystarczy wejść na portal pracuj, jest 5 ogłoszeń o pracę. Poza tym zaklad w Łebczu ostro się rozrasta i warto bezpośrednio tam aplikować lub najlepiej podjechać i porozmawiać o wakatach.

Zostaw opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie