Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Waldek

zależy jak trafisz. Umowę stałą możesz dostać po trzech miesiącach albo trzech latach. Zresztą nie ma to znaczenia, każdą umowę można dowolnie rozwiązać w dowolnym momencie.

Waldek

zależy na kogo trafisz. Jak w każdej firmie jest ciśnienie [usunięte przez administratora] Ogólnie firma jest stabilna i warto w niej pracować.

Tak, dziekuje. Ale tutaj też mogę dostać jakieś info z pierwszej ręki :) Najbardziej zależy mi na info o atmosferze w pracy w dr oetker :)

ph

firma jak najbardziej spoko jak wyrobisz plan ok 4 tys netto-plany jak najbardziej realne ,auto ford fiesta,bez limitow kilometrow atmosfera ok -przynajmniej u nas nie wiem jak jest w innych regionach polski

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

atmosfera - zależy gdzie trafisz. Ogólnie nie jest źle. zarobki - zależy od stanowiska i tego co masz do zaoferowania. Plus jest taki że pensje płacą na czas. Jest też rozwinięty socjal. Firma jest bardzo stabilna i warto w niej pracować.

Waldek

na jakie stanowisko było to ogłoszenie?

Brak jest polityki kadrowej. Zatrudnia się jakiś przypadkowych buraków z Wejherowa, którzy potem na siłę chcą się utrzymać w pracy.

Roman

W Oetker każdy ciągnie w swoją stronę, bez wyjątku w strukturze, firma nikogo nie interesuje - typowo polskie podejście.

xxx

Firma konkretna praca (usunięte przez administratora) jesli pracujesz bezpośrednio przez Oetker. Płaca spoko. Oby więcej tak uczciwych pracodawców

Karol

Widać, że pracowałeś w Dziale Sprzedaży. Ostro, ale coś w tym jest - mam podobne zdanie w niektórych kwestiach. Pytanie jest tylko, daczego centrala toleruje takie rzeczy. Niemcy raczej, są zorientowaniu co się dzieje w ich firmie.

Pracowałem przez kilka lat w tej firmie i moje spostrzeżenia są następujące : Kadra Zarządzająca nie posiada wiedzy do prowadzenia biznesu w swoich zakresach odpowiedzialności.Dyrektorzy Regionalni - jest ich 2 to piąta liga handlowców ale nie może być inaczej jeśli Prezes Zarządu (Niemiec) jest równie nie kompetentny jak reszta ekipy.Połowa pracowników to obiboki i lenie. Jeśli ta firma nie miałaby silnego niemieckiego logo i wsparcia finansowego z centrali to już była dawno rozłożona na łopatki przez konkurencję. Pani Dyrektor Handlowa otacza się (usunięte przez administratora) i zatrudnia tylko ludzi , którzy nie są w stanie jej zagrozić itd.

Karol

trzeba przyznać, że firma jest bardzo stabilna. Tylko trzeba mieć odpowiedni charakter żeby w niej pracować.

ktoś

niezgadzam sie z ta opinia wrecz przeciwnie

mik

a jakie zarobki w biurze?

kto rządzi w Łebczu? chce tam zlozyc papiery na stanowisko biurowe. prosze o info czy warto

mała

Witam! Właśnie jestem w trakcie poszukiwania pracy jako PH i niech ktoś mi odpowie jak naprwadę tam jest, czy warto starac się tam o to stanowiako? Jestem z pomorza a dokładnie z Lęborka i bardzo zależy mi na takiej pracy. Kiedyś pracowałam w innej firmie jako PH ale się zwolniłma bo tam to było nie do wytrzymania. Wię proszę o szczerą odpowiedz o tej firmie i gdzie i jakie trzeba tam składac dokumenty. Pozdrawiam:) (usunięte przez administratora)

dama

Zatrudnijcie się w tej firmie ale w Łebczu, stanowisko bez znaczenia przeżyjecie tam niezapomniane chwile tam dopiero rządzi Oszołom [usunięte przez moderatora]

Skobryyyy

Witam wszystkich! Chciałbym pracować w tej firmie jako MPH czy moglby mi ktos opisac, przedstawic jak wyglada tam praca na tym stanowisku? czego wymagaja? < od osob ktore ubieraja sie o to wlasnie stanowisko >(usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie!

imar

Ojojoj to az tak w tej firmie? Pracowalem tak 3 lata temu i bardzo mi sie podobalo [usunięte przez moderatora]

kubus73

Oj popieram. A najgorsze jest to że na "górze" o niczym nie wiedzą i nie ma szans byś mógł coś wskórać. Każdy się boi a to nie fair. Poza tym towarzystwo niezgrane i fałszywe.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.