Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny

Dębniałki Kaliskie

Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny

Opinie o Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny

Łucja

@rewa rynek pracy dynamicznie się zmienia i być może podejście kierowników uległo zmianie na lepsze. Czy mogłabyś w kilku słowach opisać, jak wyglądała Twoja przygoda z dostaniem pracy w tej firmie? Może chciałabyś mimo to podzielić się z przyszłymi pracownikami wskazówkami odnośnie spotkań rekrutacyjnych?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

rewa

Hej ja też pracowałam w tej firmie i nie polecam. Podejscie kierownikow do pracownikow szkoda gadac beznadzieja i zarobki marne

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

robak
@admin 10.08.2015 10:34

Może kiedyś bylo dobrze ale nie za tych czasów zamiast firma produkująca dla marketów iść do przodu i dbac o pracownika i jego wynagrodzenie Smueszna premia 50 zł samo mówi za siebie nie polecam

Zostaw opinię o Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny - Dębniałki Kaliskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny