Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny

Dębniałki Kaliskie

Opinie o Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny

rewa

Hej ja też pracowałam w tej firmie i nie polecam. Podejscie kierownikow do pracownikow szkoda gadac beznadzieja i zarobki marne

robak
@admin 10.08.2015 10:34
Masz wiedzę na temat pracy w firmie Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię....

Może kiedyś bylo dobrze ale nie za tych czasów zamiast firma produkująca dla marketów iść do przodu i dbac o pracownika i jego wynagrodzenie Smueszna premia 50 zł samo mówi za siebie nie polecam

Zostaw opinię o Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny - Dębniałki Kaliskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny