Opinie o Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Pawłówek

Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
3 15 131 5 1
Claudia

Ten zakład to powinien mieć stale kontrole za to jak ludzi traktuja. Ale jak jest kontrol to oni juz wiedza kiedy i o której godzinie więc wiadomo ze wtedy ludzie siedzą i robią kartoniki lub oklejaja towar. Śmiech na sali. W ogóle to dziwny zakład. Jedna wielka rodzina. Pani księgowa ma tylko to stanowisko bo synowa prezesa ale dużo musi się nauczyć bo ludzi w ciula robi na kasie. Stale cos się w kwitkach od wypłaty nie zgadza a w do tego ze składka PZU ma problem odciągnąć od pensji a jak juz na kwitku jest to i tak strach czy zapłaciła w PZU bo różne przypadki były wiec lepiej to kontrolowac. Zresztą w tym zakladzie traktuja wszystkich jak psychicznie chorych.

Tak10Nie2

Zwykły pracownik
@Claudia

Czy ta KSIEGOWA to ma chociaz mature?? Zero profesjonalizmu. Ja rozumiem ze tatus i ze nie wie co sie dzieje, ale ludzie... dzieci w podstawowce potrafia lepiej liczyc

@Zwykły pracownik

Księgowa z Agrico to znaczy synowa prezesa to porażka jako księgowa. Pracownicy pilnujcie się z wyplatami . Kantuie was na każdym kroku jeśli chodzi o PZU nadgodziny i wypłaty niekompetenta bez pojęcia osoba na tym stanowisku księgowości.

Agata
@Były pracownik.

To chyba jakaś przesada ja pracuje tyle lat i nigdy nie było takiego przypadku temat wałkowany przez kilka postów a pensje to chyba kadrowa nalicza

Paweł
@Zwykły pracownik

Ja pracuje w tej firmie kilka lat i dziwie się ze skoro są takie problemy z pzu to czemu nikt tego nie zgłosił na spotkaniu z przedstawicielem Pzu , co do nadgodzin i premii to nie księgowa o tym decyduje tylko prezesi

@Paweł

Każdy jest tylko mądry w Internecie żeby oczerniac, różniez pracuje w tej firmie i nigdy z niczym nie było kłopotu, jeśli mają jakiś problem mogą iść zgłosić to lub się zwolnić , Paweł masz tu 100% racji ale inni tego na pewno nie zrozumieją

Zwykły pracownik 2
@Zwykły pracownik

Tez moje pytanie czy osoba która to pisze ma chociaż maturę, szczerze watpię, nie zna struktury w firmie pastwi się nad ksiegową badała ksiegi bo chyba tym księgowa się zajmuje ?

Janusz
@Życzliwa

Masz rację, nie można oceniać nie znając realiów zatrudnienia. Piszesz, że jesteś pracownikiem firmy, więc chętnie dowiedziałbym się jak wyglądają warunki pracy i atmosfera w firmie. Ponieważ to Zakład Pracy Chronionej jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Czy są obecnie rekrutowane osoby z orzeczeniem i na jakie udogodnienia mogą w związku z tym liczyć. Możesz o tym napisać?

@Janusz

Atmosfera jest super, jeśli wykonujesz swoje obowiązki to nikt nie ma żadnych problemów, wystarczy wykonywać pracę sumiennie tak jak wszędzie A co do przyjmowania to trzeba iść do biura ale z tego co wiem to cały czas przyjmują, A co do udogodnień to są zwroty za leki ale nie wiem dokładnie, ponieważ jestem osobą pełnolnosprawna

Natalia
@Życzliwa

To fajnie, że podoba ci się praca w Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Jak wyglądają Twoje codzienne obowiązki? Interesują mnie szczegóły tej pracy.

@Natalia

Zajmuje się głównie ukadaniem konserw w kartoniki, trochę ciężko ale mi odpowiada taka praca jestem zadowolona

iwnona Nowy wpis
@Życzliwa

(usunięte przez administratora) jak na akordzie, bo jak nie to opierdziel

Życzliwa Nowy wpis
@iwnona

Ja pracuje ciągle jednym swoim tempem i nigdy nie dostałam opierdzielu

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Roberto Nowy wpis

Firma z opinią dobrego pracodawcy. Może podpowie mi ktoś czy warto aplikować?

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

15 września widziałem ogłoszenie o prację jako Osoba Sprzątająca na Nuzle.pl, wiecie jak duże są progi prowizyjne w firmie Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Życzliwa

Ja z nadgodzinami mam nawet 2300 i jakos się nie narobie w sobotę też idę na parę godzin i też kasa wpadnie. Jak chce się zarobić to wiadomo trzeba być dłużej

@Życzliwa

Wuja Prezes, córka brygadzista to pensja 2300.

@Życzliwa

Nie, mam żadnej rodziny w agrico po prostu robię dużo nadgodzin. Jakbym miała rodzinę w tej firmie to bym nie pracowała na produkcji tylko w biurze i na pewno bym nie miała takiej pensji jak mam teraz na rękę mam 1800 zł i do tego nadgodziny dochodzą

@Życzliwa

niepełnosprawni nadgodzin nie mogą pracować, ani sobót. A zakrzaniają aż się kurzy do momentu aż ich Ilonka oszuka. I wtedy dobre wam nadgorliwce.

@866 kuba

Po pierwsze jestem pelnosprawna po drugie nigdy nie zostałam (usunięte przez administratora), ale widzę że panu firma nie odpowiada, to może się pan zwolnić

@Życzliwa

jedna brygadzistka ma wuja prezesa i jakoś w biurze nie robi tylko jako brygadzistka , a jak nie ma ludzi to (usunięte przez administratora) na produkcji

@866 kuba

A co to ma do rzeczy? I jakoś pracuje jakby było jej źle to może odejść. Nikomu nie idzie dogodzic.

anonimowy pakowacz

slaba pensja robota ciezka nie jest ale nudna bardzo,Ludzie i atmosfera ogolnie spoko nikt do roboty specjalnie nie gani ale trzeba byc szybkim i dyspozycyjnym ktos nieogarnia i jest powolny to do widzenia mimo ze to zaklad chroniony.Najnizszy szczebel spoleczny to i pensja najnizsza bez szans na premie jakakolwiek nawet dla weteranow z 20 letnim stazem smiech na sali.Typowa polska robota typu idziesz odjebac swoje i do domu mile widziane dwie sprawne rece i nogi .

Władysław Jagiełło
@anonimowy pakowacz

A jakie są zarobki w zakładzie Agrico premia jest co miesiąc nadgodziny som wypłacane.

anonimowy pakowacz
@Władysław Jagiełło

zarobki bardzo slabe obecnie 1600 pln zawsze na czas ,Co do nadgodzin to niewiem bo mam (usunięte przez administratora) na ich nadgodziny ale sa wyplacane PODOBNO .

Władysław Jagiełło
@anonimowy pakowacz

A som jakieś przyjęcia do zakładu pracy Agrico dużo jest Ukraińców.

@Władysław Jagiełło

Cały czas przyjmują

Kinia
Nazwa działu: Produkcja

Jak dla mnie super zakład, bez problemu można się dogadać nie wiem czego wy chcecie wiadomo nikt nie położy i nie będzie płacił za nic trzeba wszędzie robić.

Krystian

To mega przesadzone opinie ! Po prostu robić wam się nie chcę . Ja nie mam żadnych zarzutów do Firmy Agrico . Pozdrawiam Krystian

Tak2Nie2
Bartek
@Krystian

Powiadasz robić nam sie nie chce A mozna sie pochwalić waszym kierownikiem Panem Rysiem który stosuje mobbing na kazdym kroku drze tą morde zawsze nigdy nie przyjdzie i nie powie grzecznie

Tak8Nie1

@Bartek

Jak w tym zakładzie pracują ludzie do których nic nie dociera trzeba mówić głośno i wyraźnie

mieszko 1
@Życzliwa

Jak zatrudniają osoby z deficytem intelektualnym to powinni być wyrozumiali a nie ryczeć ! Zatrudniają takie osoby bo mają z tego niezłą kasę , zatrudniają chorych a wymagają jak od zdrowych .

@mieszko 1

Kazdego szkoda jak się nie podoba droga wolna można się zwolnić

bogdan
@Życzliwa

A jak by Ci podnieśli czynsz o 1000 % i powiedzieli - ,, Jak się nie podoba to można się wyprowadzić ,, ? !

@bogdan

To można szukać pracy gdzie więcej płacą przecież każdy jest kowalem swojego losu więc droga wolna

anonymous

Panie prezesie pomysł o premi frekwencyjnej co miesiąc a nie co pół roku to ludzie nie beda chodzic na chorobowe.

@anonymous

premii to on nie da, chytry lis, myśli że za najniższą krajową zwojuje świat. Poryczy, poblużni ludzi po wkurza

anonymous

Warunki są coraz gorsze , żadnej perspektywy rozwoju czy awansu . Za minimum krajowe do emerytury i faktycznie trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować . Najgorzej mają brygadzistki na pakowni , są między młotek a kowadłem , muszą znosić humory chytrego prezesa do którego żadne argumenty merytoryczne nie docierają jak i wysłuchiwać narzekania załogi czyli osób niepełnosprawnych a to wszystko za naprawdę psie pieniądze . Mam nadzieję że powstaną w Kaliszu nowe miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych a Dyrekcja Agrico obudzi się z ręką w nocniku . Na zakończenie pozdrawiam najbardziej znienawidzoną osobę w zakładzie - żabę .

Tak13Nie

dzimikalisz10@wp.pl
@anonymous

To prawda a ten cały - ,, żaba ,, to się nawet wysokim płotem odgrodził u siebie we wsi .

Tak10Nie

Zazdrościsz plota nawet biedny Ty

Były pracownik.

Chciałbym się odnieść do wpisu Szczęśliwy exs pracowników. To szczera prawda jest o kierowniku produkcji Żaba zero kultury osobistej zero pojęcia o technologii produkcyjnej jak Pan kierownik produkcji pracował w rzezni na Majkoskiej gnali go jak Żyda za okupacji niemieckiej. Totalne Zero fałszywy na każdym kroku Judasz Iskariota.

Tak9Nie

@Były pracownik.

Taki madry w sieci czemu nie powiesz tego prosto w oczy ? Mozesz podejść i powiedzieć a nie tu taki wielki pan.

Tak5Nie2

@Życzliwa

ty to chyba jesteś kablem szefostwa

@866 kuba

Wszędzie widzisz kabla masz problem to idź powiedz prosto w oczy A necie każdy mądry

Niepełnosprawna

Pakowacz 2019-01-10 Id: 346118 Firma Wielkopolskie Zakłady Mięsne “AGRICO” Sp. z o.o. ZPChr producent konserw mięsnych i dań gotowych zatrudni osoby niepełnosprawne na stanowisko PAKOWACZ. Gwarantujemy opiekę medyczną podczas pracy oraz dostosowujemy stanowiska pracy do potrzeb osób niepełnosprawnych. KONTAKT tel. 62/ 760-25-95 prosić kadry, email: kadry@agrico.pl Dobre. Dostosują stanowiska. Jakie się pytam? jak wszystkie w większości stojące i w pozycji zgietej w pół bo trzeba nurkować w koszu. Siedzące są ale to elita siedzi po znajomości lub z rodziny a Ty stoisz w dzien w dzien az Ci dysk wyskoczy w kręgosłupie.

Tak6Nie1

opieka medyczna dobre sobie, że do pielegniarki na 2 piętro trzeba zakrzaniać

Nickxx

Najgorsze są tam brygadzistki gorsze od żaby jedynie lepsza(dla nie pakowaczy)

dzimikalisz10@wp.pl
@Nickxx

Nie zgadzam się ! Brygadzistki na pakowni to super babki , wyrozumiałe , szczere i naprawdę zazdroszczę im cierpliwości .

Tak7Nie1

Nickxx
@dzimikalisz10@wp.pl

To najwidoczniej nie dostrzegasz co się w tym zakładzie dzieje wraz z brygadzistkami.

cholerne złodziejki

@Nickxx

kradną na każdym kroku jedna lepsza od drugiej żmije

wredne zołzy, i kable

Niskimimi

Co to za zakład aby prezes mówił do pracownika jak ci się nie podoba to (usunięte przez administratora) I jak to możliwe aby kadry były pozamykane do godziny 13?juz więźniowie są lepiej traktowani....

@Niskimimi

Proszę podwinąć rękawy i nie narzekać !

@adam

A ty co? Z góry jesteś jednym z rodzinki?

@Niskimimi

Jestem byłym pracownikiem i zamiast narzekać zmieniłem pracę .

Tak4Nie1

@Niskimimi

Taka jest prawda jak ci sie nie podoba to... skoro uwazasz ze więźniowie mają lepiej to możesz isc do nich

@adam

ty to chyba adam jakiś kabel jesteś że tak piszesz

@Dobryludek

A żebyś wiedział hehe że lepiej mają. Chyba pójdę, a jak taki ululany agrico jesteś to zapier..........do emerytury za 600-700zl. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

@Niskimimi

Dobrze kazdy wie jaka jest pensja w żadnym zakładzie ci nie nawala. Przyjmują do dębniałek na produkcje mozesz isc zobaczmy czy tam będziesz zadowolony. Albo otwórz własna firme, nie będziesz mial kłopotu z wypłatą

Tak2Nie1

@866 kuba

Kabla to możesz mi zrobić .

@866 kuba

Kabla to możesz mi zrobić !

ja edziu nie jestem

Niepełnosprawna
Nazwa działu: Produkcja

Prezes zwraca się na Ty do wszystkich i się nasmiewa stale że w sobotę to kręgosłupy nie bolą bo kasa do ręki a w tygodniu narzekają stale że nie pójdą na kosz. A niech sam się cały dzień zgina a nie stale po pędzą ludzi. Kosze niech kupi z podnosnikiem a nie niepełnosprawni muszą się schylac z bólem kręgosłupa. A i niech synowa nauczy liczyć bo stale się myli. Wychodzą znajomości.

Tak3Nie1

@Niepełnosprawna

(usunięte przez administratora) z pracownikami się nie liczy. myśli że jak da marne grosze to jest Panem I Władcą

@Niepełnosprawna

niepełnosprawnych to mają gdzieś . tylko kasa się liczy

Tak1Nie

Dotarły do mnie informacja ze firma Agrico ma bardzo duże problemy finansowe i różnie może być z firmą.

@Były pracownik

Jakby byly kłopoty finansowe to by nie budowali kolejnego zakładu, pewnie cie zwolnili i teraz będziesz ich oczerniac

@Były pracownik

dorabiaja się na dotacjach na niepełnosprawnych

@866 kuba

Kazdy radzi sobie jak moze a jakby tobie dawali kase to bys nie brał?

Nazwa działu: Produkcja

Firma jak i właściciele super ludzie jesli pracuje dobrze nie mozna narzekać Lubię atmosferę w Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej za: Mozna zawsze sie dogadać z szefostwem

Tak5Nie1

@Super

do supera. Ty to jesteś jakiś kabel, że dogadujesz się z szefostwem

@866 kuba

Jakbym nie dogadywal się z szefostwem to po co tam mam pracować jak ci źle to droga wolna

Były pracownik.

To prawda co napisał poprzednik a propo głównej księgowej synowa prezesa co chwila kantowala ludzi na pieniądze na wypłacie a o PZU to lepiej nie wspominać. Gówna Ksiegowa zawsze się mylila a szczególnie na nadgodziny zawsze się nie zgadzało . Uważajcie pracownicy pilnujcie się.

Jacek
@Były pracownik.

Tak to święta prawda Księgowa wiecznie ludzi kantuje a kłamią jak potrzebują ludzi do pracy że zarobią ale najmniejszą Krajową . Zarabia ale Kierownictwo.

@Były pracownik.

nadgodzin nie wypłacą tylko w wolnym oddadzą, ciągle płaczą że nie mają, na PFRON też kantują wypłacą 30 lub 70 procent

Władysław Jagiełło.

Chciałbym się odnieść do wpisu Luk. Proszę popytać na Kaliszu o firmę Agrico a zobaczysz co myślą ludzie o tym zakładzie pracy. Jak widzę to same negatywne komentarze.

Ania
@Władysław Jagiełło.

Ja pracowałam w tej firmie wlasnie w dziale exportu i nie narzekałam, odeszłam ponieważ znalazłam prace bliżej domu. Atmosfera ok, praca fajna nie ma żadnej rotacji pracowników nadal jestem z pracownikami z działu w kontakcie. Co miesiąc kwitek i pensja punktualnie nawet wcześniej, ZUS oplacony

@Ania

ale Pzu nie

Zainteresowany.

A jak wyjadą Ukraińcy to kto będzie chciał pracować. Będę przyjęcia. Będę talony na święta w grudniu.

@Zainteresowany.

Hahaha Talony raz do roku na święta zawrotna kwota 100zl dwa lata temu siateczka z kilkoma kiełbasami i szynkami,przyjęcia zawsze są bo jak się okazuje ludzi którzy nie mają do siebie szacunku jednak nie ma tak wielu a rynek pracy póki co jest naprawdę przystępny

@Zainteresowany.

Ilona talonów na święta by nie dała, prędzej by sobie szkłem tyłek wytarła , aby na papierze toaletowym zarobić

Były pracownik.

Uważajcie na kierownika produkcji Żabę jest fałszywy dwulicowy utopil by pracownika w łyżce herbaty. Nigdy nie pójdziesz za pracownikiem. Z daleka od tego człowieka.

Tak11Nie

@Były pracownik.

Wystarczy z tym prostakiem spędzić 3 minuty i już wiadomo z kim ma się doczynienia, ubogie słownictwo z dużymi ilościami "polskiego przecinka" ale tak to jest jak ktoś awansuje ze stemplowania świniom tyłków w rzeźni na "Pana Kierownika" który większość czasu spędza na wydzieraniu się lub lizaniu po tyłku Prezesa Janusza D. Przez cały okres który tam spędziłam zawsze zastanawiałam się czy on się tak naprawdę zajmuje

@Szczęśliwy expracown

Jak sie pracuje z takimi ludźmi jak sie tu wypowiadaja to sie nie dziwie ze nerwy puszczają z debilami sie nie da normalnie. A ty taki wielki uczony i zwykly pracownik mozesz przeciez startować na wyzsze stanowisko jak ci nie odpowiada

Władysław Jagiełło.

Witam a propo ostatniego wpisu z Nowego Roku 2019 to proszę bardzo się zastanowić nad wypłatą Gówna Ksiegowa to znaczy synowa prezesa kantuie ludzi na pieniądze w szczególności pracowników z pakowni i Ukraińców.

Luk
@Władysław Jagiełło.

Czyli nie warto tam składać aplikacji? Kantować? przecież muszą być jakieś wyciągi z wypłat? ponadto teraz jest tyle kalkulatorów wypłat w internecie ze nie łatwo kogoś robić głupiego, jak z umową o prace? zakład nie odprowadza składek?. Państwowa inspekcja pracy nie wkracza jeżeli są przekręty i oszustwa na pracownikach?

WMarietta
@Luk

Wtedy jak wkraczają to wszystko czyste na błysk, ludzie z kartonikami lub kleją. Wszystkie szatnie pootwierane. Normalnie śmiech na sali.

@Luk

PIP ? Hehe zabawne, co to za kontrola o której się informuje z miesięcznym wyprzedzeniem ? Nie bądźmy naiwni bardzo proszę :)

Szczęśliwy expracown

Firma pracuje jakby kazdy dzień byl ostatnim(co może okazać się prawda), szefostwo hmmm pracowało się z gorszymi, co do finansów utknęli z zarobkami na roku 2000.... Najchętniej płacili by pieniędzmi z monopoly, minimalna krajowa i nic więcej choć wypłacana zawsze na czas, raczej przystanek w poszukiwaniu normalnej pracy lub cmentarzysko dla desperatów, którzy ukończyli maksymalnie podstawówkę, na rynku pracy obecnie nie jest najgorzej i nie trudno o lepsze warunki pracy, a co do współpracowników analfabeci,patologia, wielu alkoholików ale szefostwo na to nie zwraca uwagi bo raczej o normalnych ludzi ciężko, by za takie pieniądze tam pracowali, od groma pracowników z Ukrainy którzy w sumie są jedynym powodem dla którego ten zakład jeszcze funkcjonuje i traktuje się ich tam jak święte krowy i tu błędne koło się zamyka bo nie ma pracowników przez wzgląd na śmiesznie niskie płace to ściąga się z biura robotników z Ukrainy których utrzymanie jest niebotycznie wyzsze ale, coz tak to jest jak rządzących jest tam 4 a co jeden to "sprytniejszy" Moje sugestie dla Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej: Znieść Prezesa Janusza D oraz Ryszarda W ze stanowiska, zachowanie zakrawa na sabotaż

Józef

A z tą księgowa to prawda. Niech zaczyna od pakowni o nauczy się liczyć a potem jak da radę to do księgowości.

Stachu

To prawda pani ksiegowa kantuje ludzi na kasie. Na kwitku ze odciągli pzu a nie płacą potem problem jak coś się stanie komuś. Księgowa niech idzie na jakis kurs księgowości i nauczy się liczyć. Teraz wychodzą znajomości bo to synowa prezesa. Brak doświadczenia. Na pakownie ją niech najpierw zatrudni prezes.

Luk

Witam Widzę - ponownie zresztą, ogłoszenie na ecentrum na stanowiska: Pracownik do działu handlowego i pracownik działu exportu. Czy tam jest jakaś częsta wymiana kadry?? czy praownicy sami tak szybką odchodzą?, non stop ogłoszenia ma w/w stanowiska , Wysłałem nawet kilka razy CV to nikt nie raczył nawet ze mną się skontaktować.

Stefan Batory

Gdy jesteś niepełnosprawny a masz grupe i mieszkasz w Kaliszu masz 3 możliwość sprzątanie , Agrico bądź na ochronie... Świątek piatek i niedziela .... Powodzenia hehe

WMarietta

Nie dość że ten zakład chory psychicznie to nic z tym nie robią. Stale coś kradną jak nie rękawiczki to spodnie czy jajka ma być na wszystko blokada nie mówiąc o wyliczeniach do WC. A jak kontrola to szatnie otwarte. A brygadzistki coraz bardziej fałszywe na tyle że za 20 gr mogłyby cię sprzedac. Księgowe co do urlopu nie doglaszaja do brygadzistki a najglupsze że szukają ludzi na 40wzyz partii a zatrudniają do pracy nygusow

dzimi

Pracowałem tam 4 lata i sam sobie się dziwię że wytrzymałem tak długo ? ! Praca jak praca , wszędzie trzeba pracować bo nie ma nic za darmo , ale stosunek ,, Prezesa ,, do pracowników , pozostawia wiele do życzenia . Uważam że byłem solidnym pracownikiem i zdarzało się że pracowałem za dwóch . Przyjmują tam z każdą niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym , nie interesuje ich Twoja przeszłość , kwalifikacje czy umiejętności , liczy się chęć do pracy . Zwolniłem się bo nie widziałem żadnej możliwości rozwoju i awansu , ale przede wszystkim dla tego że panuje tam bardzo zła atmosfera .Nigdy nie usłyszałem dobrego słowa od Prezesa , nawet w tedy , gdy zrobiliśmy więcej niż wymagano . Wręcz przeciwnie , zawsze coś żle , zawsze mało i te wyszukane jego epitety w stylu - ,, ciemnogród ,,. Mam swój honor i obawiałem się że dłużej tych prowokacji nie wytrzymam i zrobię komuś krzywdę . Zwolniłem się i wcale tego nie żałuję , mam inną pracę , finansowo też lepiej i nie jestem- ,, popychadłem ,, . Jeśli masz rentę i jesteś odporny na docinki to możesz spróbować swoich sił w tym zakładzie ale jeśli masz swój honor , ambicje i szukasz rozwoju to odradzam . Jeszcze jedno - najwięksi krytycy tego zakładu to typowe nygusy , którzy potrafią tylko narzekać a sami pracują tam po kilkanaście lat , nie szukają innej pracy bo są nie poradni życiowo i niech się cieszą ze w ogóle mają jakąś pracę . Pozdrawiam Panie z mojej ulubionej ekipy . Moje sugestie dla Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej: Więcej empatii i zrozumienia a także docenienia tych którzy naprawdę się starają . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić stosunek do własnej załogi bo to dzięki nim ten zakład się rozwija .

Tak12Nie1

Ferdek

Na pakowni zimno że każdy ma dość. Stale rampa otwarta bo wywoza towar. Spróbuj powiedzieć prezesowi że zimno to odrazu da Cię na kosz gdzie nikt nie chce iść a w dodatku prezes śmieje się wprost z ludzi że w tygodniu ich wszystko boli a w sobotę za kasę to wszystko robia.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Pawłówek

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie