Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Nie polecam . Kolesiostwo,układy nadające się do zgloszenia do prokuratury. Traktowanie pracowników jest jakie jest... Kierownictwo na poziomie mniej niz zero.

A można konkretniej, jeśli chodzi o to traktowanie pracowników? Chodzi o jakieś problemy z pensjami czy premiami, dodatkami? Czy to chodzi raczej o takie traktowanie w miękkiej wersji np. słownictwo, nastawienie względem innych? Korekty, ok?

KEVINSAMWDOMU

Aktualnie pracuje w PGF i nie mogę powiedzieć o magazynie złych rzeczy, zmiana jest bardzo w porządku, kierownicy mega wyrozumiali i zawsze służą pomocą jeżeli czegoś nie rozumiesz. Polecam jak najbardziej.

Grzegorz

Potwierdzam, że w tej firmie jest "program poleceń" Przychodzą nowi i zieloni, nie znają się na rynku nie wiedzą nic o swojej pracy, ale dostają sowite wynagrodzenie bo są z polecenia. Nie muszą nic robić, nawet być w pracy nie muszą bo są z polecenia. Jak już podejmą decyzję albo się wypowiedzą to nie wiadomo co z tym zrobić bo przecież wiedzy ani doświadczenia nie ma. Komunikacji zero, jak się nie upomnisz o świadczenia pracownicze, na święta czy na wakacje to kasa pójdzie na premię dla dyrektora. Pytali mnie w rodzinie o wakaty ale pracę tu odradzam i swojemu i obcemu.

Czy pracodawca Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Masz jakieś szersze uzasadnienie? W ogóle pisali o tych dodatkach, że nowi chyba jakiegoś oświadczenia nie złożyli przez co nie będą mogli ich otrzymać, czy to prawda? A jeśli tak to o co jeszcze tutaj jakieś wnioski trzeba składać? Na jakimś dniu adaptacyjnym zazwyczaj o tym nie mówią?

FUN.PGF

Dzisiaj byłem świadkiem na magazynie głównym jak pewna osoba próbowała(płci męskiej) wmówić sytuacjie której nie było. Innemu pracownikowi .A on się zirytował jak małe dziecko i naskarżył do kierownika (płci damskiej) w okularach) gdy zaprzeczył. A większość tych ludzi tam jak i on sam rak po toalecie nie myją i dalej lecą obracać lekami .Hahaha. Żenada i wstyd. A przyczepili się do bzdury. Poprawili mi humor. Jaka inteligencja poniżej (usunięte przez administratora)że kierowniczka dala się w to wmanipulować. W ta bzdurę i nieprawdę.Jak mozna tak kłamac.

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

New

Dzień dobry, czy możecie coś powiedzie. Czy warto aplikować na stanowisko koordynator ds. Transportu w Warszawie ? Jak atmosfera, przełożony, czy praca 8h czy 12h na jakie wynagrodzenie można liczyć. Dziękuję

Krzysiek
@New

Aplikowałem, miałem dwie rozmowy. Raz z Panią z Hr, potem z kilkoma Paniami. Pytali o doświadczenie i rakiem tam. Mieli się odezwać i cisza……. Ani me ani be ani spie.. Dziwie się po co dają ogłoszenia i marnują kasę? Widać, ze szukają pracownikow za (usunięte przez administratora).

Malwina
@Krzysiek

Pracowników „za…”? ale to czekaj, na rozmowie mogłeś na spokojnie wołać na jaką stawkę chcesz kandydować? Jeżeli tak to podasz kwotę? Chcę mieć punkt odniesienia zwłaszcza, że miałeś dwa etapy, więc wstępnie każdy wymóg miałeś spełniony?

Daga
@Krzysiek

Marnują kasę bo tam nikt nie sprawdza ile kto marnuje ,zero kontroli,kradną,wynoszą,i marnuja

Pracą w PGFie wykończysz się psychicznie. Atmosfera jest gorzej niż tragiczna. Generalnie dno dna i kilometr mułu. Oczekują, że będziesz pracował na nadgodzinach, w weekendy, po pracy, na urlopie itp, nie dając w zamian nic. Fakt, jak duża wymiana kadry tam jest sama o sobie świadczy. SERDECZNIE ODRADZAM pracę w tej instytucji.

Lawenda

To prawda!! Mobbing, zero wdrożenia, zadania zlecane na natychmiast -wszystkie. Ty i Koledzy wodzący błędnym wzrokiem nie wiedząc co już jest ważniejsze bo wszystko na już, na wczoraj. Brak możliwości zaplanowania sobie zadań. Generalnie.. Szybko, szybko zanim stwierdzimy że to co robimy jest bez sensu. Stanowiska w pionie sprzedaży, program lojalnościowy i kupców nie polecam. Masakra. Kompetencje managerskie kadry zarządzającej. żenujące. Skłócanie, brak budowania zespolowosci, nieczytelne formułowanie oczekiwań, nie przekazywanie kluczowych informacji do wykonania zadań. Atmosfera beznadziejna - samodezynfekująca deska klozetowa tego nie ratuje. Z daleka!!! Fajny dział marketingu, Szef normalny! Tutaj polecam! Fajni ludzie. Tylko te harpie z programów lojalnościowych ciągle pod nimi dołki kopią. Brrr.. Straszne babiszony i wszystkich wokół uważają za debili a same się zorganizować i współpracować nie potrafią. Permanentna rotacja w tym dziale i u kupców o czymś świadczy. Autorefleksji "Pożal się Boże managerów" brak.

Gabriela

A płacą jakoś lepiej gdy już są te nadgodziny lub praca a weekend?

Program lojalnościowy

BRAWO! W sedno!

Sławomir
@Program lojalnościowy

Zastanawiam się, czy może ratują ich wysokie zarobki? Orientujesz się, ile mogę dostać, jako android developer? Wystawili ogłoszenie na swojej stronie, ale o tym nie wspomnieli.

@Sławomir

No nie ratują. Są poniżej rynku.

Rafał Załubka
@Lawenda

a tak z ciekawości na podstawie jakich faktów stwierdzasz brak kompetencji menadżerskich w dziale sprzedaży? Żywo jestem zainteresowany tym co mógłbym poprawić u siebie. Dziękuję i Pozdrawiam

Kazimierz
@Rafał Załubka

Przecież napisał że jest bałagan organizacyjny.Ty uważasz że jest inaczej? Wiesz, z wyższego stanowiska może to wyglądać inaczej. Jak masz dobry kontakt z pracownikami to chyba sam powinieneś wiedzieć co poprawić, nie?

Rafał Załubka
@Kazimierz

No ale jak sam napisałeś z „góry” może to być inaczej widziane. Ja jestem przeciwnikiem ogólnych informacji bo ciężko na tej podstawie wysnuwać wnioski. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

@Rafał Załubka

Używając okreslenia sprzedaż potraktowałem je jako hasło I zahaczyłem o Pana dział. Nie było to celowe, wada kanału komunikacji. Nie mogę ocenić pracy w Pana Zespole. Ale konkretnie napisałem dlaczego tak oceniam kompetencje managerskie niektórych z Pana Kolegów i podtrzymuję tę opinię. Rotacja w działach też to potwierdza. Niemniej doprecyzuję bo też nie chcę rzucać bezpodstawnych oskarżeń, że nie chodzi mi o pracę w zespole sprzedaży (zespół PA) podlegajacym Panu. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Z wyrazami szacunku.

On
@Kazimierz

No właśnie.

Rafał Zalubka
@Lawenda

Tu nie chodzi o przepraszanie tylko o wymianę myśli i spostrzeżeń na odpowiednim poziomie. Ja rozumiem emocje, nerwy, złość ale takie ogólne wylewanie frustracji może być krzywdzące. Z drugiej strony, ja akurat czytam Wasze wpisy, bo zależy mi ma tym aby firma była postrzegana jako dobry pracodawca. Pozdrawiam serdecznie i do ….., przeczytania jeszcze kiedyś, mam nadzieję. R

@Rafał Zalubka

Rafał Załubka Ja nikogo nie przepraszam, ja doprecyzowałem a co do standardów zarządzania kolegów managerów w zakupach i programie lojalnosciowym nie zmieniłem zdania I nie zmienię. Tu nie chodzi o złość, tutaj chodzi o przestrzeganie ludzi, którzy decydują się na zmianę pracy.Dobrze żeby wiedzieli z czym muszą się liczyć. A także o danie Wam Zarządzającym sygnału że jest źle. O ile wiem zespół programu lojalnosciowego jest teraz pod Twoim nadzorem.. Może to wpłynie pozytywnie choc znajac nastawienie pani manager przez małe m. szczerze wątpię. W zakupach pozorne zmiany raczej. Powodzenia, praca w PGRze (u was) była najgorsza z jaka miałem do czynienia dlatego przestrzegam innych.

@Lawenda

O szefie działu marketingu faktycznie słychać na rynku w pozytywnym wydźwięku, czy to od jego pracowników czy kandydatów po rozmowach. A rzadko sie to w Łodzi zdarza. Oby dali mu jak najdłużej pracować na jego zasadach. Jedyne co to pensje w marketingu podobno średnie, więc poczekam z aplikacją.

Olek
@Kandydat

Tego z marketingu już nie ma (i tak długo wytrzymał, ale to tylko dlatego, że siedział w robocie 24h7 i pracował ostro z urlopu, takie rzeczy wPGR mile widziane) Załubki zresztą też. A w PGR jak było tak jest dalej (usunięte przez administratora) zgroza i skleroza. Nie idźcie tu do pracy pod żadnym pozorem.

@Lawenda

A czy masz wiedze jak w dziale zakupów? Od jakiegoś czasu ciaglę widze ogłoszenie na stanowisko "KUPIEC" - czemu taka rotacja?

Kalina
@Kandydat

No właśnie, co do pracy Kupca, to czy on dostaje jakąś prowizję od załatwionych kontraktów? Czy ma jedynie pensje i nie ma znaczenia ile przyniesie do firmy? Może generalnie wiecie ile zarobi Kupiec z doświadczeniem 3 lata?

Nk
@Lawenda

W punkt ,szczera prawda,tak właśnie tam jest

Cześć, specjalista ds. obsługi zamień przedstawicielach - ktoś może się wypowiedzieć ?

Łuki

Witam czy są przyjecia do pracy jako kierowca i jakie są zarobki?

Brak informacji zwrotnej po rozmowie, to troche słabe... szczególnie, że opinie o firmie co raz gorsze, dodatkowo Pani nie było zbyt miła.

Pacze.Pacze a tam APACZE.

Niestety firma opiera się głównie na zatrudnianiu Ukraińców. Skoro państwo dopłaca do nich. Ukraińcy przejęli firmę w80%.Co czyni ta firmę Ukraińska Grupa Farmaceutyczna. Jeżyk panujący w firmie to ukraiński o dialekcie ja nie rozumieju. Brak poszanowania kultury Polskiej jak i jeżyka.(usunięte przez administratora) Kierownictwo w tej firmie donosi na wszystko i o wszystko z innych działów ale nie ze swoich aktualnych działów. Budując tym negatywne relacje i niechęć do pozostania w tej strukturze firmy. Brawo za to. Niestety za takie cos dany donosiciel powinien być zwalniany za negatywny wizerunek firmy jaki i budowanie negatywnych relacji z pracownikami w wewnątrz struktury .Niestety (usunięte przez administratora) jest tu na porządku dziennym. Płaca to najniższa krajowa. Z bonusami gdzie przekroczysz próg ledwo 3.Nadgodziny nie są w systemie i znikają z konta pracownika aby je odebrać. Nadgodziny bez dodatków,goła stawka. PiP i kodeks pracy łamany pełna gęba. Liderzy obgadujący pracowników jak i sami kierownicy obrażają pracowników stosując w stosunku do nich MOBING.Niestety Panie dyrektorze.Nie wie pan co sie dzieje w tej strukturze firmy i dlaczego jest taki przemiał ludzi.Albo pan nie chce wiedziec i akceptuje pan taki wizerunek firmy i tego co sie dzieje wewnątrz.Nawet studenciaki donosza na pracowników ktorzy tam maja pseldo szkolenia.Niestety ale podejscie jak i niektorzy z kierownictwa zatrzymali sie na roku 1990-2000r. I nie umieja budowac relacji firmy.Jak i relacji z pracownikami.Juz dawno sie nie spotkałem z taka (usunięte przez administratora).Jak i zatrudniajac ludzi w biurach nie wiedzac po co oni tu sa i na co.

Czy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ewela

Hej, szukam opinii o pracy u nich jako przedstawiciel handlowy. Oczywiśćie piszą w necie o konieczności posiadania prawa jazdy kat.b, ale ani słowa tam czy dają samochód służbowy. To raczej standard, ale wolę się upewnić bo nadal bywa że trzeba swoim jeździć w niektórych firmach. Jaką daja umowę, nie ma problemu żeby dostać uop na tym stanowisku? I czy przyzwoicie wychodzi się finansowo na koniec miesiąca?

@płaca kierowca

Kierowca/magazynier 4200brutto plus 200zł za frekwencję i najpierw 100zł potem 700zł dodatku za wydajność. Odpowiedzialność za samochód, leki oraz gotówkę, którą należy codziennie wpłacać do wrzutni lub banku. Rozmowa kwalifikacyjna z wieloma osobami w jednym czasie. Informację z ogłoszenia różnią się od przedstawionych na rekrutacji. Inne godziny pracy oraz praca w soboty. Firma sprawia raczej negatywne wrażenie przy pierwszym kontakcie, wydaje się że złe opinie tutaj zawarte są uzasadnione.

Rozczarowona

Uczestniczyłam w rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Od razu miałam złe wrażenie. Na wejściu i podczas rozmowy. Podchodzą do kandydata. z wielkim dystansem i nie szanują jego czasu, bawiąc się telefonem. Miałam przyjemność uczestniczyć w wielu rozmowach, natomiast tą uważam za najbardziej arogancką. Plus dla Pani z HR, która próbuje ratować sytuacje. Powodzenia w pozyskiwaniu nowych pracowników PGF !

Były Pracownik
@Rozczarowona

Dobrze, że przekonałas się o tym już na tym etapie. Dalej jest tylko gorzej. Niestety, szczególnie dla obecnie zarządzających firma Pracownicy nie mają żadnego znaczenia - poza byciem trybikiem mającym zapewnić im kolejny miesiąc wypłaty. Fatalni Managerowie, fatalna atmosfera. Uciekaj i nie dziękuj, nie żałuj.

Mikuś
@Były Pracownik

dokładnie, kadra zarządzające nie potrafiąca podjąć decyzji, brak wyników firmy tuszowany nagłaśnianiem problemów z (usunięte przez administratora) albo szumne spotkania w środy nic nie wnoszące, bo co wniesie technologia z jachtów... ciężko znaleźć ludzi pracujących powyżej 10 lat ... większość minusów, plus to na czas wypłata, na premię to już powoli nie ma co liczyć ... marka "własna" zlecona kolejnej spółce wprowadza na rynek...kawę, to takie oczywiste w farmacji handluje się kawą :)

Ciekawa

Wiecie jak teraz wygląda praca na stanowiskach administracyjnych? Są ogłoszenia na asystentów czy recepcję/sekretariat. Jestem ciekawa czy warto aplikować i czy 3500 na rękę można dostać na powyższym stanowisku. Czy na tego rodzaju stanowiskach też jest tak duża rotacja?

(usunięte przez administratora) przez duże O. Poświęcasz czas na dojazd do siedziby firmy. Deklarują termin zwrotki odnośnie decyzji i nikt nie dzwoni. Szanujmy się.

Siwy

Dzień Dobry. Widzę, że są ogłoszenia na stanowisko kierowca/magazynier.. Mam spore doświadczenie w podobnej pracy. Podpowie ktoś jak to mniej więcej wygląda? Czy są 2 zmiany czy 3, bo w jednym ogłoszeniu piszą 2 a w drugim 3. Czy duża gonitwa jest? Da się wyrobić na jednej zmianie? W firmie w ktorej jeździłem nie było takiej opcji. Te 10 czy 12 h schodziło. Czy jest szansa na samochód pod dom? Czy jest normalna umowa o pracę?

Dzień dobry Chcę zapytać jak wygląda praca kierowca/pracownik magazynu w Warszawie na ul.Kupieckiej Jaka płaca warunki, czy jest ciężko itd.

Wyjadacz z Wrocławia

Firma niezwykle przeciwko pracownikowi. Nie wiem skąd nagroda "Worklife balance" czy coś takiego. Zapewne przyznane na takiej zasadzie jak traktowani są pracownicy - czyli na zasadzie przekrętu. Zwalnia się ludzi, (usunięte przez administratora) specjalistów z zespołu po to, by znajoma znajomego mógł znaleźć pracę pod protekcją, przez co ludzie boją się teraz wykazywać jakąkolwiek dodatkową aktywnością z obawy o utratę pracy. Zwalnianie pracowników o zrzucanie obowiązków na innych na porządku dziennym. Ludzie ściągani do biur bo firma nie chce płacić ryczałtu za pracę zdalną. Platforma szkoleniowa udostępniona ale szkolenia nic nie dają a dodatkowo zaszkodzą bo jak uczysz się nowej rzeczy to są podejrzenia że zaraz zmienisz pracę a rozwijanie się nie zwiększa atrakcyjności pracownika w oczach szefów. W ogóle dobrze że jeden szef (R.) usunął się że stołka. Totalny odlot, piana zamiast mózgu. Nagrodzony menedżer z przypadku, chyba tak samo jak ta nagroda Worklife balance. (usunięte przez administratora) koncepcja z konferencjami. Zadasz pytanie podczas Q&A a następnego dnia wylecisz dyscyplinarnie za zadawanie "niewygodnych" pytań. Technologia? Formsy - relikt przeszłości. Nieintuicyjne, hardentry dla nowych i najzwyczajniej trzymane, bo TRADYCJA bo od początku było. Na propozycję przejścia na jakiegoś SAPA to Wielka Zniewaga. Praca idealna dla osób, które nie chcą się rozwijać, nie chcą wykazywać aktywność i mieć wpływ na cokolwiek, bo znaczysz cokolwiek.

Cześć. Widzę, że jest oferta w dziale sprzedaży: Młodszy spec. do wsparcia sprzedaży. Jakie warunki pracy i atmosfera w zespole? Czy to dobre stanowisko na start w branży?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.