Opinie o Celpap Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Celpap Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Celpap Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celpap Sp. z o.o. w Wieliczka

niger

ja tam idę przez życie normalnie, nie podoba mi się to odchodzę z każdej robótki, żal mnie nie trzyma dwa lata, szkoda wątroby, zostawiam ją sobie na dobrą wódeczkę, i tak tez doradzam

wrrrrrr

no wyrocznia.... jak coś wiesz to się podziel. jest grono baaardzo zainteresowanych

obserwator

Stary to pojęcie względne. Przy takiej rotacji. Zresztą z tego co tu widzę, to rotacja taka, że to chyba nie w tych ludziach problem

origami

lepiej odejść nawet do lotnictwa niż spaść jak Tupolew,choć w przypadku tego ostatniego spadł nagle a ta firma umiera już od dłuższego czasu,jeżeli uraziłem czyjeś poglądy to sorki;wiadomo do kogo jest to kierowane;zastanawia mnie tylko kto odszedł z Wieliczki bo starej gwardii nie ma już od dwóch lat........

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Celpap Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Sekretarz / Sekretarka? Podziel się swoimi wrażeniami!
katio

Stary pracownik? ostatni stary pracownik pożegnał się z Celpapem jakieś dwa lata temu. Ale w sumie jak ktoś tam wytrzymuj dłużej niż rok to już "stary" :)

były

Ludzie odchodzą, bo nie wierzą w "świetlaną" przyszłość. Z Wieliczki znowu jedna osoba ze starych pracowników, z Jasła dyrektor. Podobno wraca do lotnictwa...

byla

hmmm coś PAN z nami nie rozmawia czyżby miał sznur na gardle ojojojoj a mówilam ze tak sie to skończy to znaczy szybko

origami

słyszałem,że znowu ktoś się zwolnił,ach sypiemy się sypiemy....

dostawca

wszystko co jest powyżej napisane jest zgodne z prawdą

bibi

[usunięte przez moderatora] Dla nich wszyscy robią złą robotę. Od kontahentów do pracowników. Jednego dnia niby robisz dobrą robotę, drugiego jesteś najgorszy i cię zwalniają. I wszyscy którzy mieli z nimi do czynienia przez jakis czas wiedza ze robia to po to zeby nie zaplacic i troche oszczedzic i wziasc kogos nowego i tak od nowa. Zero szacunku do ludzi. A innych po prostu trzeba przed takimi miejscami ostrzegac.

kjkjkjkjkjkjkjmbbhhhhh

A czy ktoś siłą zmuszał kogoś do pracy w Celpap?Zachowujecie się jakby ktoś z lufą przy skroni zmuszał was do pracy tam...

o ja cież pierdziele

umowa owszem na najniższa krajowa reszta pod stolami jak ma ochote zalezy od pogody biometru etc zasłużysz jak doniesiesz ewentualnie zrobisz potencjalnego odbiorce w przysłowiowego [usunięte przez moderatora].za to daja nagrody :) [usunięte przez moderatora].niestety chytry dwa razy traci i z firmy z potencjałem zrobili bagno ludzie nie dziwcie sie ze pisza tu wszyscy pewnie i napewno pracownicy tez ale czy o dobrej firmie kyoś pisałby zle po co ??????niestety jest jak jest a jest tragicznie i nie ma sie co dziwic ze taka jest opinia to przykre ale prawdziwe gdyby byli ok w stosunku do pracowników nikomu nie chcialoby sie nawet tu wchodzic ....wiec drodzy szefowie czas zakończyc wasza działalnosc bo menagerowie z was marni ...........a wymagacie cudów takie rzeczy tylko w Licheniu .

kjdsjhfdkjashfreiu

No dobra, a teraz może coś dobrego o Celpap :) Umowa o pracę jest? Jest. Nie bawią się w żadne zlecenia itp..., płacą terminowo, kasa na koncie zawsze jest w terminie. Jak ktoś zasłuzy, to dostaje premie. Współpracownicy w dużej większości są OK :) Szefostwo, no cóż, to właściciele, mają prawo mieć humory, jak chyba każdy jest lepszy i gorszy dzień, ale wcale nie jest tak źle:)

była

Byli tacy co lubili grać na trabce pracowniku celpapu;-)

katio

briko - a jak ma wyglądać, to będzie już 3 albo 4 spedytor w ciągu półtora roku. Wymagania wielkie a obsuwy w płatnościach do przewoźników ogromne. [usunięte przez moderatora] To wiesz dlaczego taka rotacja na tym stanowisku.

chór wujów

ale jad się leje, co ci tam chłopie zrobili złego?

briko

A wie ktoś może jak wygląda praca spedytora w tej firmie ? Ja niestety nie przeszedłem do następnego etapu ale może ktoś napisze jak wygląda 2 etap rekrutacji i czy jest czego żałować ??? :)

antyPIS

jak aplikowałeś na spedytora to sobie odpuść,potrzebuja go w trybie pilnym,ostatni przyszedł tam z 2 miechy temu i z tego wynika że go już nie ma,co do nepotyzmu cała familija prezesa pracuje w tej firmie;jak dżaguś stał to prezeska w firmie,mimo takich długów jeszcze trzyma stery swojego bolidu:)ech podaczka

maj

hahaha tam nie ma nepotyzmu????pzeciez w pakowalni zwanej szumnie fabryka rządzi sam ojciec prezesa chlopie uciekaj gdzie pieprz rosnie bo szkoda twojego cennego czasu na tak porąbana firme

komandos

Bylem wczoraj na rozmowie w sprawie pracy w firmie celpap. Pan prezes ktory udawal ze nie jest prezesem opowiadal ze w firmie nie ma nepotyzmu i ze jest doceniana ciezka praca. Ale nie o tym mialem pisac. A mianowicie ta rozmowa byla najdziwniejsza na jakiejkolwiek kiedykolwiek bylem. Pan poinf mnie ze rekrutacja sklada sie z 3 etapow, to jest pierwszy i kazal mi zadawac pytania. Nie sprawdzal kompetencji. Odnioslem wrazenie ze jest to casting na wyglad i prezencje a chyba nie o to powinno chodzic, prawda ? Nie odp na moje pytanie dot. Zarobkow, maja sie odezwac czy przechodze do kolejnego tapu czy nie. Ale sam nie wuem czy chce isc dalej. A jaguar stal przed budynkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Celpap Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Celpap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Celpap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celpap Sp. z o.o.?

Celpap Sp. z o.o.