Celpap Sp. z o.o.

Wieliczka

Opinie o Celpap Sp. z o.o.

Iza

Czy pracował ktoś jako Product Manager? Jak wygląda taka praca? Czy są jakieś benefity i socjale w firmie Celpap Sp. z o.o.? Każda informacja jest przydatna dla tych, którzy myślą nad zatrudnieniem się w firmie.

Bingo

Stanowczo nie polecam. Firma Celpap za niedługo bedzie zmuszona do zamknięcia Zakładu w Jaśle . Starostwo Powiatowe w Jaśle na dzień dzisiejszy mocno ograniczyło produkcje zakładu. Firma Celpap truje nas mieszkańców od lat. Na wniosek mieszkańców Jasła została przeprowadzona pierwsza kontrola zakładu w Jaśle przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska która wykazała szczególną szkodliwiść Zakładu. Firma ma przekroczone limity hałasu w dzień i w nocy ich produkcja wychodzi poza zakład na inne nieruchomośći . Teraz rozpocznie sie sprawa w Sądzie i kolejna kontrola WIOŚ. Bedą płacić mieszkańcom spore odszkodowania. Nie marnujcie czasu na tych pseudo biznesmenów. Nas mieszkańców też mieli gdzieś i dziś zaczynają za to płacić. Wybór należy do was.

kasa

@ basnialuka - prawda jest taka, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy bedzie mówił co innego..

banialuka

Czy w tej firmie nadal dzieją się takie złe rzeczy? Zastanawiam się nad aplikowaniem, ale nie wiem czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę :)

MP

Witam, Jestem byłym pracownikiem, muszę powiedzieć, że warunki pracy w tej firmie były dobre. Co miesiąc pieniądze były na koncie, mam bardzo dobre wspomnienia ze współpracy z całym BOK-iem i dyr. Kilanem ;). O władzach firmy nie chcę sie wypowiadać, w sumie nie wiem kto tam rządzi;) Firma działa na bardzo ciekawym rynku, daje mozliwość poznania bardzo szerokiej grupy klientów z najróżniejszych branż. Myslę, że fajna firma do nauki pracy handlowca. Pozdrawiam

Aga

Witam. Celpap poszukuje aktualnie pracownika do obsługi klienta, ale jak przeczytałam opinie tutaj to poważnie się zastanawiam. Jak wygląda temat obecnie? Proszę o jakieś podpowiedzi.

ah
@Aga 16.05.2016 11:28

nie polecam, pracownik traktowany przedmiotowo, zwalniają z dnia na dzień.

hmm

A product manager w tej firmie to kto?. Czym się zajmuje?. Mnie tylko zastanawia fakt tego, co ktoś napisał, że potrafią kogoś zbluzgać, zwolnić z dnia na dzień i w jego miejsce zatrudnić inną osobę, która pewnie za mniejsze pieniądze będzie robić to samo.

lipa
@hmm 24.01.2016 08:21

święte słowa kopniak z dnia na dzień i zatrudniają kolejna ofiarę

G.R.

Jeśli wierzyć najstarszym wpisom na tym forum w temacie Celpapu, to w zasadzie nie powinien już istnieć.Firma istnieje,handluje,pozyskuje nowych klientów i nadal daje zatrudnienie.Będąc odbiorcą produktów,muszę przyznać,że towar otrzymuję regularnie,terminowo i o powtarzalnej jakości.Wiceprezes utrzymuje z nami poprawne relacje a problemy rozwiązuje po pierwszym telefonie,na spotkania przyjeżdża punktualnie i jest nawet przygotowany....no i się zastanawiam,skąd taka ilość frustratów i skrajnie negatywnych opinii?Jeśli ten czy ów ma większe zapotrzebowanie na szacunek i uznanie swoich przełożonych,powinien zacząć zdecydowanie od siebie i spróbować na te elementy dobrą pracą sobie zasłużyć.Przypuszczam,że gdyby pod biurem miast Jaguara lub X 6 stała zardzewiała Astra albo Corsa frustraci byli by bardziej stonowani w komentarzach.

shadow

tomi długo pracujesz w celpie?

tola

ta firma traktuje fatalnie wszystkich - od pracownik po podwykonawców. nie liczy sie jak człowiek tak naprawde pracuje. bo jednego dnia przez humory prezesostwa jestes super, a drugiego do bani. ustawianie pracownikow przeciw sobie, brak szacunku do ludzi. nie polecam nikomu.

shadow

cóż za inteligenty wywód filozoficzny człowieka za srodka........czyżby prezes się uaktywnił?ajtam ajtam:)

lester

nie każda firma moze sobie pozwolić na to , aby mieć sowje oddziały w kazdym województwie. Choć faktem jest , że dość uciążliwa musi być lokalizacja w Wieliczce i współpraca z firmami na drugim końcu Polski, zwłaszcza dla przedstawicieli handlowych. Niemniej jednak firmie i tak to się chyba bardziej opłaca...

Kaja

Ja, starałam się o pracę w firmie Celpap 3 miesiące, tracąc czas... 3 spotkania po 2 godziny... i gdy miał nastąpić moment podpisania umowy po wszelkich ustaleniach, to Pan wiceprezes urwał kontakt ze mną, nie tłumacząc co, dlaczego czy nawet "dziękuję za poświęcony czas, ale przepraszam jednak nie"... Ciekawe, czy w stosunku do swoich klientów firma Celpap też tak postępuje.

EX

Po prostu nie ma żadnych zalet i jest zbiorem wszelkich wad jakie tylko przełożony może mieć.

eks prac.

szesciu dyrektrów nawet odeszło tam z pracy na własne żądanie i wiecejniz trzydziesci pracowników w czasie kilka lat ostatnio nikt nie wytrzymuje traktowania jak smiecie przez głównego wiceprezesa

trabant

Kokosów się nie zarobi.Szkoda czasu.

pracuś

na dworcu jest mniejsza rotacja niż w tej firmie

Celpap

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Na rozmowach na początku wszystko wygląda bajecznie i kolorowo, ale rzeczywistość szybko weryfikuje te bajki. Wynagrodzenie, owszem, legalne i wszystko w umowie jest zawarte i to wszystko z pozytywnych stron. [usunięte przez administratora]... szkoda słów. Kontrolują pracowników na każdym kroku, jakby byli złodziejami i pracowali tam tylko aby okraść firmę, a nie aby normalnie pracować, wykonywać swoje obowiązki i zarobić na życie. I jeszcze jedno hobby pracodawcy: próba skłócenia pracowników między sobą przez kłamstwa, że jeden na drugiego coś powiedział. Szanowni czytający te opinie: nie aplikujcie tam, [usunięte przez administratora]. A na końcu jeszcze Was oczernią. Szkoda czasu, a przede wszystkim życia na taką firmę.

PD

Imienne wskazanie? To skrót od Wielki i Koleżeński, ale nie bierz tego zbytnio do siebie. Ale dzięki za życzenia, a wszystkim życzę rychłego końca kryzysu, będzie nam wszystkim żyło się lepiej.

Dzieki

za jakość i kilkanaście wpisów tutaj w czasie gdy byłeś jednym z nas, powodzenia w kreowaniu polityki jakości podtrzymującej sprzedaż w czasach kryzysowych, jeszcze jedno imienne wskazanie i kłopot prawny murowany, szerokiej drogi bracie, wysokich lotów wymarzonej jakości 1 w produkcji, może się w końcu uda

PD

[usunięte przez administratora] nie zniżam się do poziomu wpisów na takich forach. To gdzie poszedłem to moja sprawa. Zamiast pisać po forach w godzinach pracy weź się za handel. Życzę Ci żebyś osiągnął taki poziom sprzedaży jak twój poprzednik, kiedy [usunięte przez administratora] w sezonie nie wyrabiał na trzy zmiany. Jak coś do mnie miałeś mogłeś powiedzieć w oczy- widzieliśmy się po ósmej. Tak czy inaczej wszystkim, którzy zostali życzę powodzenia i sukcesów.7

spirit

POLONIOŚCI DO LITERATURY, handlowcy do handlowania

shadow

i znowu poszukuja spedytora co za tempo,co za rotacja.......:)

BYLA

Czyżby to mój były [usunięte przez administratora] tak ładnie napisał? Powinien się najmniej odzywać. Roz... dział handlowy, narobił szumu, a sprzedaż niższa niż jego poprzednik. Jak na menadżera który chwalił się, że jest w pierwszej 15 menadżerów w Polsce- cieniutko....

Dr.Freud

suma tych opinii wygląda jak jakaś koszmarna trauma odrzuconej miłości zawodowej, my im emocje, a oni chcą w końcu tylko wyników, nie warto się chyba tak angażować w żadną pracę bo ból niezrozumienia wielki typu " wykorzystali i porzucili"

polokokta

i to dobre podejscie :) jak firma ciulowa to trzeba uciekac .........

wyrocznia

katio - 2013-07-04 13:25:42 Stary pracownik? ostatni stary pracownik pożegnał się z Celpapem jakieś dwa lata temu. Ale w sumie jak ktoś tam wytrzymuj dłużej niż rok to już "stary" :)do lotnictwa? ja słyszałem, że całą wiedzą do konkurencji....

niger

ja tam idę przez życie normalnie, nie podoba mi się to odchodzę z każdej robótki, żal mnie nie trzyma dwa lata, szkoda wątroby, zostawiam ją sobie na dobrą wódeczkę, i tak tez doradzam

wrrrrrr

no wyrocznia.... jak coś wiesz to się podziel. jest grono baaardzo zainteresowanych

obserwator

Stary to pojęcie względne. Przy takiej rotacji. Zresztą z tego co tu widzę, to rotacja taka, że to chyba nie w tych ludziach problem

origami

lepiej odejść nawet do lotnictwa niż spaść jak Tupolew,choć w przypadku tego ostatniego spadł nagle a ta firma umiera już od dłuższego czasu,jeżeli uraziłem czyjeś poglądy to sorki;wiadomo do kogo jest to kierowane;zastanawia mnie tylko kto odszedł z Wieliczki bo starej gwardii nie ma już od dwóch lat........

katio

były

Ludzie odchodzą, bo nie wierzą w "świetlaną" przyszłość. Z Wieliczki znowu jedna osoba ze starych pracowników, z Jasła dyrektor. Podobno wraca do lotnictwa...

byla

hmmm coś PAN z nami nie rozmawia czyżby miał sznur na gardle ojojojoj a mówilam ze tak sie to skończy to znaczy szybko

origami

słyszałem,że znowu ktoś się zwolnił,ach sypiemy się sypiemy....

dostawca

wszystko co jest powyżej napisane jest zgodne z prawdą

bibi

[usunięte przez moderatora] Dla nich wszyscy robią złą robotę. Od kontahentów do pracowników. Jednego dnia niby robisz dobrą robotę, drugiego jesteś najgorszy i cię zwalniają. I wszyscy którzy mieli z nimi do czynienia przez jakis czas wiedza ze robia to po to zeby nie zaplacic i troche oszczedzic i wziasc kogos nowego i tak od nowa. Zero szacunku do ludzi. A innych po prostu trzeba przed takimi miejscami ostrzegac.

kjkjkjkjkjkjkjmbbhhhhh

A czy ktoś siłą zmuszał kogoś do pracy w Celpap?Zachowujecie się jakby ktoś z lufą przy skroni zmuszał was do pracy tam...

o ja cież pierdziele

umowa owszem na najniższa krajowa reszta pod stolami jak ma ochote zalezy od pogody biometru etc zasłużysz jak doniesiesz ewentualnie zrobisz potencjalnego odbiorce w przysłowiowego [usunięte przez moderatora].za to daja nagrody :) [usunięte przez moderatora].niestety chytry dwa razy traci i z firmy z potencjałem zrobili bagno ludzie nie dziwcie sie ze pisza tu wszyscy pewnie i napewno pracownicy tez ale czy o dobrej firmie kyoś pisałby zle po co ??????niestety jest jak jest a jest tragicznie i nie ma sie co dziwic ze taka jest opinia to przykre ale prawdziwe gdyby byli ok w stosunku do pracowników nikomu nie chcialoby sie nawet tu wchodzic ....wiec drodzy szefowie czas zakończyc wasza działalnosc bo menagerowie z was marni ...........a wymagacie cudów takie rzeczy tylko w Licheniu .

kjdsjhfdkjashfreiu

No dobra, a teraz może coś dobrego o Celpap :) Umowa o pracę jest? Jest. Nie bawią się w żadne zlecenia itp..., płacą terminowo, kasa na koncie zawsze jest w terminie. Jak ktoś zasłuzy, to dostaje premie. Współpracownicy w dużej większości są OK :) Szefostwo, no cóż, to właściciele, mają prawo mieć humory, jak chyba każdy jest lepszy i gorszy dzień, ale wcale nie jest tak źle:)

była

Byli tacy co lubili grać na trabce pracowniku celpapu;-)

katio

briko - a jak ma wyglądać, to będzie już 3 albo 4 spedytor w ciągu półtora roku. Wymagania wielkie a obsuwy w płatnościach do przewoźników ogromne. [usunięte przez moderatora] To wiesz dlaczego taka rotacja na tym stanowisku.

chór wujów

ale jad się leje, co ci tam chłopie zrobili złego?

briko

A wie ktoś może jak wygląda praca spedytora w tej firmie ? Ja niestety nie przeszedłem do następnego etapu ale może ktoś napisze jak wygląda 2 etap rekrutacji i czy jest czego żałować ??? :)

antyPIS

jak aplikowałeś na spedytora to sobie odpuść,potrzebuja go w trybie pilnym,ostatni przyszedł tam z 2 miechy temu i z tego wynika że go już nie ma,co do nepotyzmu cała familija prezesa pracuje w tej firmie;jak dżaguś stał to prezeska w firmie,mimo takich długów jeszcze trzyma stery swojego bolidu:)ech podaczka

maj

hahaha tam nie ma nepotyzmu????pzeciez w pakowalni zwanej szumnie fabryka rządzi sam ojciec prezesa chlopie uciekaj gdzie pieprz rosnie bo szkoda twojego cennego czasu na tak porąbana firme

komandos

Bylem wczoraj na rozmowie w sprawie pracy w firmie celpap. Pan prezes ktory udawal ze nie jest prezesem opowiadal ze w firmie nie ma nepotyzmu i ze jest doceniana ciezka praca. Ale nie o tym mialem pisac. A mianowicie ta rozmowa byla najdziwniejsza na jakiejkolwiek kiedykolwiek bylem. Pan poinf mnie ze rekrutacja sklada sie z 3 etapow, to jest pierwszy i kazal mi zadawac pytania. Nie sprawdzal kompetencji. Odnioslem wrazenie ze jest to casting na wyglad i prezencje a chyba nie o to powinno chodzic, prawda ? Nie odp na moje pytanie dot. Zarobkow, maja sie odezwac czy przechodze do kolejnego tapu czy nie. Ale sam nie wuem czy chce isc dalej. A jaguar stal przed budynkiem.

ulala

a co tu tak cicho czyzby sie wszyscy przestraszyli pana J ludzie piszcie piszcie i jeszcze raz piszcie bo moze cos sie zmieni moze tak chorzy ludzie jak pan prezes i spółka wreszcie zrozumie ze to ludzie pracuje na JEGO zyski i nalezy ich traktowac jak pracowników a nie jak bydlo hodowlane co prawda juz sie chyba o tym przekonał ...hihiihih niestety jak to mowia krzywda powraca ze zdwojona siła a chama trzeba chamstwem Mysle ze to dobra lekcja pokory chociaz tej pseudo firmie juz swiety boze nie pomoze ida na dno jak titanic :)

zyczliwat

chyba sam pan prezes zabrał glos jak on to powyrzucał swiete krowy a to wszyscy sami z tamtad odeszli powtarzam SAMI tam trzeba byc widziec i przezyc bo tego sie nie da opisac w kilku słowach kobierzyn to light uwierzcie a kasa pod stołem owszem norma ale placi jak ma a z tym kiepsciutko ostatnimi czasy nie ma sie co dziwic ze ludzie maja taka opinie i nikt za nikogo nie mowi jak sie traktowalo pracownikow takie teraz sa opinie niestety ile jeszcze mozna klamac??????

Łamignat

nie wiem kto się podszywa i pod kogo......;święte krowy dalej siedzą a Ci co myślą sami odeszli;

Zostaw opinię o Celpap Sp. z o.o. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celpap Sp. z o.o.