Celpap Sp. z o.o.

Jasło

Opinie o Celpap Sp. z o.o.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@juako a wiesz coś na temat rekrutacji w tym momencie? Dzieje się coś? Można liczyć na pracę w Celpap? Myślę, że temat zainteresuje osoby szukające pracy.

juako
użytkownik zarejestrowany

firma poszukuje aktualnie inżyniera do działu serwisu @evelina69, warunkiem koniecznym są studia inżynierskie na kierunku transport w specjalności sterowanie ruchem w transporcie,można spróbować jeśli ma się dyplom ukończenia studiów na kierunkach pokrewnych.

cha cha cha cha cha cha

pod kuleczka przecież pisze to wasz wiceprezes , tak się zmienił?

eks prac.

szesciu dyrektrów nawet odeszło tam z pracy na własne żądanie i wiecejniz trzydziesci pracowników w czasie kilka lat ostatnio nikt nie wytrzymuje traktowania jak smiecie przez głównego wiceprezesa

tak istnieje mój chłopak tam pracuje

Nie dla osób dbających o rozwój intelektualny i zdrowie psychiczne. Całkowity brak perspektyw.

grucha

nie polecam

nick

ale kamery są zainstalowane i sprawdzają czy pracujesz 16h i ciesz się że masz 800 stówek.....hehehe,a tak na marginesie produkujecie coś jeszcze?

na zleceniu

rumba - 2013-05-14 18:26:43 czary mary, Jestem pracownikiem na umowie zleceniu,już ok 6 m-cy i o umowie na normalnych warunkach nie ma mowy,jesteśmy tanią siłą roboczą. [usunięte przez moderatora]

rumba

czary mary,

jabłoń

chamstwo i zła atmosfera pracy

kacha

byłam na rekrutacji do biura sprzedaży, otwarcie mówią o wysokich wymaganiach

byly

potwierdzam nie bylo latwo wysokie tempo ale dotrzymywali ustalen

bad boy

[usunięte przez moderatora] zatrudniajaca na 1100 podstawy wymagania jakby mieli firme o kapitale europejskim. Ogolnie wszyscy sie z tamtad zwalniaja sami bo [usunięte przez moderatora] szkoda zachodu najpierw obiecuja zlotw gory a potem jak trzeba placic [usunięte przez moderatora] ogolnie porazka [usunięte przez moderatora]

lena

witam, własnie chcę rekrutować do tej firmy, czy możesz powiedzieć cos więcej. Dlaczego nie warto tam pracować???

oszukany

Ja też nie polecam nie będę się rozwodził dlaczego, ale to jeden wielki bubel jak ktoś lubi być oszukiwany to serdecznie zapraszamy taki szyld powinien wisieć nad drzwiami!

wiadomo

ciekawy... ciekawe kim jestes zcelpapu? pan prezes czy pani prezes? bo na to wskazuje fakt ze sie kapnac nie kapnelas/kapnales ze ten pierwszy wpis to wprowadzenie przez go work. zenua. zamiast anonimowe wpisy wrzucac szanujcie swoich pracownikow

ama

nie polecam

ech

jakim trzeba być ciołkiem żeby się nie kapnąć że zadałeś pytanie komputerowi bo pierwszy wpis matołku komputer pisze. Sprawdź w innych firmach [usunięte przez moderatora]

ciekawy

A skąd masz takie rozeznanie? Procujesz tam? Pracowałeś? Podziel się źródłem jak możesz, żeby być bardziej wiarygodny.

Zostaw opinię o Celpap Sp. z o.o. - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celpap Sp. z o.o.