Opinie o Celpap Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Celpap Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Celpap Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celpap Sp. z o.o. w Jasło

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Celpap Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Celpap Sp. z o.o.?

Jeśli chodzi o kierowników jest spoko, można pożartować itp. nie ma jakiejś większej spiny , wiadomo jeśli się czymś podpadnie to upomną ale jak na Jasło i co się niekiedy słyszy o niektórych firmach to nie ma na co narzekać.

Robert

To fajnie, że relacje z kierownikami są poprawne. A jak oceniłbyś atmosferę pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Można liczyć na ich pomoc i wsparcie? To bardzo istotne, dlatego o to pytam.

@Robert

Wiesz co nie spotkałem się tu jeszcze z jakąś niechęcią czy chamstwem, firma zatrudnia całkiem sporo ludzi i każdy jest inny i każdy ma jakieś inne zdanie (szczególnie jeśli chodzi o politykę :P ) ale taką sytuacje masz wszędzie gdzie byś się nie zatrudnił. Jeśli ty będziesz "w porządku" do współpracowników to raczej nie spotkasz się tu z odmową pomocy (bynajmniej nie ma tu osoby która na siłę zatruwała by innym życie jeśli o to pytasz )

A sa moze jakies przyjecia?

Urszula
@++

A jakie stanowisko by Cię interesowało?

@Urszula

Aktualnie pracuje już drugi rok w utrzymaniu ruchu, wiec fajnie by było iść dalej w tym fachu. Ale ciekawym stanowiskiem produkcyjnym tez nie pogardzę

@Urszula

Ale wiadomo, wszystko zalezy od tego gdzie jest miejsce :D

Mieczysław
@++

Myślisz że tu dadzą lepsze warunki? Dowiadywałeś się już jak tu płacą? Bo ja tez rozglądam się za robotą ale zarobki są decydujące. Jakbyś coś wiedział to daj znać.

++ Nowy wpis
@Mieczysław

Myślę ze tak, jeszcze nie ale postaram się gdzieś na dniach tam podejść, nie ukrywam ze dla mnie tez zarobki są decydujące

Urszula Nowy wpis
@++

I co, tak z ciekawości to czy byłeś już może i jakieś info wpadło?

++ Nowy wpis
@Urszula

Niestety nie byłem, ciężko z czasem chwilowo, może ktoś z Was był?

da

ale syf...masakra.

Natalia

@juako a wiesz coś na temat rekrutacji w tym momencie? Dzieje się coś? Można liczyć na pracę w Celpap? Myślę, że temat zainteresuje osoby szukające pracy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Celpap Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jasło
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jasło
juako

firma poszukuje aktualnie inżyniera do działu serwisu @evelina69, warunkiem koniecznym są studia inżynierskie na kierunku transport w specjalności sterowanie ruchem w transporcie,można spróbować jeśli ma się dyplom ukończenia studiów na kierunkach pokrewnych.

cha cha cha cha cha cha

pod kuleczka przecież pisze to wasz wiceprezes , tak się zmienił?

eks prac.

szesciu dyrektrów nawet odeszło tam z pracy na własne żądanie i wiecejniz trzydziesci pracowników w czasie kilka lat ostatnio nikt nie wytrzymuje traktowania jak smiecie przez głównego wiceprezesa

tak istnieje mój chłopak tam pracuje

Nie dla osób dbających o rozwój intelektualny i zdrowie psychiczne. Całkowity brak perspektyw.

grucha

nie polecam

nick

ale kamery są zainstalowane i sprawdzają czy pracujesz 16h i ciesz się że masz 800 stówek.....hehehe,a tak na marginesie produkujecie coś jeszcze?

na zleceniu

rumba - 2013-05-14 18:26:43 czary mary, Jestem pracownikiem na umowie zleceniu,już ok 6 m-cy i o umowie na normalnych warunkach nie ma mowy,jesteśmy tanią siłą roboczą. [usunięte przez moderatora]

rumba

czary mary,

jabłoń

chamstwo i zła atmosfera pracy

kacha

byłam na rekrutacji do biura sprzedaży, otwarcie mówią o wysokich wymaganiach

byly

potwierdzam nie bylo latwo wysokie tempo ale dotrzymywali ustalen

bad boy

[usunięte przez moderatora] zatrudniajaca na 1100 podstawy wymagania jakby mieli firme o kapitale europejskim. Ogolnie wszyscy sie z tamtad zwalniaja sami bo [usunięte przez moderatora] szkoda zachodu najpierw obiecuja zlotw gory a potem jak trzeba placic [usunięte przez moderatora] ogolnie porazka [usunięte przez moderatora]

lena

witam, własnie chcę rekrutować do tej firmy, czy możesz powiedzieć cos więcej. Dlaczego nie warto tam pracować???

oszukany

Ja też nie polecam nie będę się rozwodził dlaczego, ale to jeden wielki bubel jak ktoś lubi być oszukiwany to serdecznie zapraszamy taki szyld powinien wisieć nad drzwiami!

wiadomo

ciekawy... ciekawe kim jestes zcelpapu? pan prezes czy pani prezes? bo na to wskazuje fakt ze sie kapnac nie kapnelas/kapnales ze ten pierwszy wpis to wprowadzenie przez go work. zenua. zamiast anonimowe wpisy wrzucac szanujcie swoich pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Celpap Sp. z o.o. - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042