Opinie o Celpap Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Celpap Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Celpap Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celpap Sp. z o.o. w Wieliczka

hmm

A product manager w tej firmie to kto?. Czym się zajmuje?. Mnie tylko zastanawia fakt tego, co ktoś napisał, że potrafią kogoś zbluzgać, zwolnić z dnia na dzień i w jego miejsce zatrudnić inną osobę, która pewnie za mniejsze pieniądze będzie robić to samo.

lipa
@hmm

święte słowa kopniak z dnia na dzień i zatrudniają kolejna ofiarę

shadow

tomi długo pracujesz w celpie?

tola

ta firma traktuje fatalnie wszystkich - od pracownik po podwykonawców. nie liczy sie jak człowiek tak naprawde pracuje. bo jednego dnia przez humory prezesostwa jestes super, a drugiego do bani. ustawianie pracownikow przeciw sobie, brak szacunku do ludzi. nie polecam nikomu.

shadow

cóż za inteligenty wywód filozoficzny człowieka za srodka........czyżby prezes się uaktywnił?ajtam ajtam:)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Celpap Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Sekretarz / Sekretarka? Podziel się swoimi wrażeniami!

lester

nie każda firma moze sobie pozwolić na to , aby mieć sowje oddziały w kazdym województwie. Choć faktem jest , że dość uciążliwa musi być lokalizacja w Wieliczce i współpraca z firmami na drugim końcu Polski, zwłaszcza dla przedstawicieli handlowych. Niemniej jednak firmie i tak to się chyba bardziej opłaca...

Kaja

Ja, starałam się o pracę w firmie Celpap 3 miesiące, tracąc czas... 3 spotkania po 2 godziny... i gdy miał nastąpić moment podpisania umowy po wszelkich ustaleniach, to Pan wiceprezes urwał kontakt ze mną, nie tłumacząc co, dlaczego czy nawet "dziękuję za poświęcony czas, ale przepraszam jednak nie"... Ciekawe, czy w stosunku do swoich klientów firma Celpap też tak postępuje.

EX

Po prostu nie ma żadnych zalet i jest zbiorem wszelkich wad jakie tylko przełożony może mieć.

eks prac.

szesciu dyrektrów nawet odeszło tam z pracy na własne żądanie i wiecejniz trzydziesci pracowników w czasie kilka lat ostatnio nikt nie wytrzymuje traktowania jak smiecie przez głównego wiceprezesa

trabant

Kokosów się nie zarobi.Szkoda czasu.

pracuś

na dworcu jest mniejsza rotacja niż w tej firmie

Celpap

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Na rozmowach na początku wszystko wygląda bajecznie i kolorowo, ale rzeczywistość szybko weryfikuje te bajki. Wynagrodzenie, owszem, legalne i wszystko w umowie jest zawarte i to wszystko z pozytywnych stron. [usunięte przez administratora]... szkoda słów. Kontrolują pracowników na każdym kroku, jakby byli złodziejami i pracowali tam tylko aby okraść firmę, a nie aby normalnie pracować, wykonywać swoje obowiązki i zarobić na życie. I jeszcze jedno hobby pracodawcy: próba skłócenia pracowników między sobą przez kłamstwa, że jeden na drugiego coś powiedział. Szanowni czytający te opinie: nie aplikujcie tam, [usunięte przez administratora]. A na końcu jeszcze Was oczernią. Szkoda czasu, a przede wszystkim życia na taką firmę.

PD

Imienne wskazanie? To skrót od Wielki i Koleżeński, ale nie bierz tego zbytnio do siebie. Ale dzięki za życzenia, a wszystkim życzę rychłego końca kryzysu, będzie nam wszystkim żyło się lepiej.

Dzieki

za jakość i kilkanaście wpisów tutaj w czasie gdy byłeś jednym z nas, powodzenia w kreowaniu polityki jakości podtrzymującej sprzedaż w czasach kryzysowych, jeszcze jedno imienne wskazanie i kłopot prawny murowany, szerokiej drogi bracie, wysokich lotów wymarzonej jakości 1 w produkcji, może się w końcu uda

PD

[usunięte przez administratora] nie zniżam się do poziomu wpisów na takich forach. To gdzie poszedłem to moja sprawa. Zamiast pisać po forach w godzinach pracy weź się za handel. Życzę Ci żebyś osiągnął taki poziom sprzedaży jak twój poprzednik, kiedy [usunięte przez administratora] w sezonie nie wyrabiał na trzy zmiany. Jak coś do mnie miałeś mogłeś powiedzieć w oczy- widzieliśmy się po ósmej. Tak czy inaczej wszystkim, którzy zostali życzę powodzenia i sukcesów.7

spirit

POLONIOŚCI DO LITERATURY, handlowcy do handlowania

shadow

i znowu poszukuja spedytora co za tempo,co za rotacja.......:)

BYLA

Czyżby to mój były [usunięte przez administratora] tak ładnie napisał? Powinien się najmniej odzywać. Roz... dział handlowy, narobił szumu, a sprzedaż niższa niż jego poprzednik. Jak na menadżera który chwalił się, że jest w pierwszej 15 menadżerów w Polsce- cieniutko....

Dr.Freud

suma tych opinii wygląda jak jakaś koszmarna trauma odrzuconej miłości zawodowej, my im emocje, a oni chcą w końcu tylko wyników, nie warto się chyba tak angażować w żadną pracę bo ból niezrozumienia wielki typu " wykorzystali i porzucili"

polokokta

i to dobre podejscie :) jak firma ciulowa to trzeba uciekac .........

wyrocznia

katio - 2013-07-04 13:25:42 Stary pracownik? ostatni stary pracownik pożegnał się z Celpapem jakieś dwa lata temu. Ale w sumie jak ktoś tam wytrzymuj dłużej niż rok to już "stary" :)do lotnictwa? ja słyszałem, że całą wiedzą do konkurencji....

Zostaw merytoryczną opinię o Celpap Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Celpap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Celpap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celpap Sp. z o.o.?

Celpap Sp. z o.o.