Opinie o ArcelorMittal w Kraków Al. J. Piłsudskiego 92

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ArcelorMittal. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ArcelorMittal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal w Kraków Al. J. Piłsudskiego 92

Jarosh

Czy w firmie panuje unormowany system godzinowy?

K
@Jarosh

w sensie? jaki to system?

heh
@K

no unormowany, czego nie rozumiesz? haha nie no, w sensie że zmiany czy co?

@Jarosh

o jaki dział pytasz?

ciekawski
@Orango

a jakie są tak w ogóle?

@ciekawski

raczej nie sądzę, żeby ktoś ci wszystkie po kolei teraz wymieniał...

Franio

Pojawiają się dosyć często ogłoszenia na stanowisko elektronika , elektryka , ostatnio automatyka. Czy może ktoś powiedzieć czy tym razem Huta zatrudnia bezpośrednio czy jak to było do niedawna dalej przez pośredników i z czego wynikają te częste ogłoszenia z rotacji, zwolnień, czy ludzie sami odchodzą?

ergo
@Franio

różne są powody dla których szukają ludzi. to jest wielka firma więc wiadomo że jakaś tam rotacja się zawsze wydarzy i z różnych powodów zatrudniają nowych ludzi i to nie zawsze znaczy że ktoś odszedł i szukają nowego.

eq
@ergo

a co z tymi pośrednikami do zatrudnienia wie ktoś?

viko
@eq

no właśnie, bo ja na pracuj normalnie oferty widziałem bezpośrednio pod firmę chyba

@viko

No bo przyjmują bezpośrednio, to co na pracuj i na stronie w ofertach znajdziesz, to do przyjęcia bezpośrednio pod firme

@viko

Gdyby agencje zatrudniały, to zajmowałyby się rekrutacją od a do z, włącznie z wrzucaniem ogłoszeń, a skoro robi to oficjalny profil amp, no to jednoznacznie dość wskazuje

@ergo

Wielka firma, ale na niektóre stanowiska jak elektronik automatyk czy elektryk , zatrudnia tylko w zasadzie walcownia, dawniej po przez pośredników nastawiając się na pracownika tymczasowego, co powodowało, że pracownik także wolał iść gdzie indziej jak znalazł pracę bezpośrednio w jakiejś firmie , jak widzę wszystko wskazuje na to, ze dalej Huta prowadzi tą politykę i dalej tak zatrudnia, stąd nikt miejsca nie zagrzeje, bo woli stabilizację a nie tymczasówkę w mapowerze czy czymś innym!

dek
@Franio

dobra a mi by akurat pasowało na tymczas sie przyjąć czyli gdzie sie zgłaszać?

Psi ...kuta
@Franio

Na hucie nie ma praktycznie już pośredników i huta podbiera jeszcze tych pracowników którzy są zatrudnieni przez abc czy sampro ;)

szakalaka
@dek

a weźże do rekrutacji napisz i po problemie

@Franio

Z tego co wiem, to zatrudniają bezpośrednio. Przynajmniej w tych ofertach, o których wiem (a jest wśród nich automatyk). Jest rotacja. Sam pracuję od dwóch lat i się zastanawiam nad zmianą pracy, bo podwyżki są bardzo małe.

@dek

A mnie nie, szukam poważnej stabilnej pracy ! Praca dorywcza czy tymczasowa to w kiosku z warzywami , a nie w przemyśle ciężkim, gdzie przez rok trzeba poznawać zakład i urządzenia i drogę do kibla, żeby ci coś na głowę nie spadło ! Pracownik zatrudniony na 3 miesiące nic nie wnosi , to etap oswajania i wstępnej nauki, no chyba, że rekruterzy tego nie wiedzą!

Franio

A jak zarobki jakieś przyzwoite , czyli chociaż 5 tyś na rękę , średnia teraz to zdaje się 7 tyś brutto, a w końcu to przemysł!

Franio

Nigdzie nie wypowiadałem się co cie interesuje i nie znam definicji twojego tymczasu. Dla mnie tymczas to tymczas. Skrytykowałem tylko podejście dotychczasowe niepoważne ( oprócz dawnych lat) pracodawcy do pracownika- czyli zatrudnianie przez manpowery i jakieś firmy rekrutujące i tego typu wynalazki . Tak na marginesie, jakbyś pracował w przemyśle ciężkim, wiedziałbyś o co mi chodzi. Podejście zakładu nie jest poważne jak i podejście pracownika który z jakiś mu tylko znanych powodów planuje przyjść do zakładu o takiej specyfice nawet na rok czy dwa i tylko pozawracać głowę, bo nie da się tego inaczej nazwać

lakosta
@Franio

Mogę zapytać czy Ty jak się, gdzieś zatrudniasz to z myślą, że to będzie na całe życie, bo dość kontrowersyjnie się wypowiadasz o innych, a jak jest u Ciebie?

Roman

Tez aplikowałem na ogłoszenie była rozmowa tel z rekrutorem,i miała być odp do końca roku 2022,mm prawie luty 2023.

@Roman

no to cię zmartwię ale chyba cię nie przyjęli

kot

Rekruterka podczas rozmowy obiecywała, że do tygodnia otrzymam odpowiedź zwrotną bez względu czy będzie pozytywna czy negatywna. Tydzień minął, a odzewu brak...dlaczego po prostu nie mogą mówić, że w odezwą się tylko w przypadku pozytywnego wyniku?

zaiks
@kot

no ale jak my ci mamy odpowiedzieć na to pytanie?

@kot

a nie możesz się do nich odezwać i zapytać?

zaiks

no właśnie

@zaiks

no ja bym np. tak zrobił skoro odpowiedzieć mieli

@basa

A faktycznie nie odpowiadają czy tylko tu się tak zdarzyło?

@Sylwia

nie wiem, nie miałem jeszcze rekrutacji

x
@Sylwia

Mi odpowiedzieli, ale odpowiedź pozytywna, więc naturalna sprawa.

@x

no tak, wiadomo, ciekawsze w drugą stronę jak jest

@basa

Może trzeba przedzwonić i się zapytać? Ewentualnie zmotywuje ich to już na przód do normalnego odpowiadania nawet przy odmowie? ;p

@Sylwia

dokładnie to przecież napisałem...

@Sylwia

A wy to nie umiecie się już wypowiadać bez tych "XD" itp? Co to ma niby tu znaczyć?

@neton

A potrafię, nie wiedziałam, że nie można, raczej delikatne zaśmianie się. Ale jeśli to przeszkadza to już nie będę. ;) Tak czy siak na negatywny feedback nie ma tu nawet co liczyć czy ktoś jednak może kiedykolwiek taki otrzymał?

@Sylwia

Nie mówię, że nie można, ale nie wygląda to jak wypowiedź dorosłego człowieka.

@Sylwia

To jest pytanie do rekrutacji

ja otrzymałem.

@Sylwia

i to dosłownie kilka dni temu

@Sylwia

wysłali maila, że dziękują za udział w rekrutacji, ale nie nie wystarczającego doświadczenia, czy coś takiego.

Hanna
@failed

To jakie doświadczenie chcą żeby mieć że się nie złapałeś?

@kot

Zasada jest prosta , nie odzywa się nikt , widocznie zatrudnili sobie innego, nawiasem mówiąc , to jest szopka , wiadomo, że ktoś wysyła kilka aplikacji dziennie i nie będzie czekał , aż ktoś łaskawie po miesiącu rozstrzygnie sprawę , bo nikomu manna z nieba nie leci. Wymyślili sobie jakieś konkursy , cuda , rekrutują firmy zew, ...farsa jednym słowem

viko
@Franio

no ja uważam że jak twoje cv będzie odpowiadało to się odezwą i tyle, a jak komuś pilno zawsze może się dopytać i po sprawie, kwestia jak bardzo komuś zależy na robocie w konkretnym miejscu

@viko

Nie żartuj, często odzywają się nawet po 2 miesiącach, rzadko kiedy po paru dniach! Szybkość odezwania się, czy w ogóle odezwanie się ma się nijak do zawartości w CV, wiedzy i kompetencji czy uprawnień, kierują się własną tylko sobie wiadomą logiką. Co do pilności i tego czy ktoś chce pracować w konkretnym miejscu, to bez przesady- Ktoś uznaje, że mógłby pracować w tym miejscu , jeśli dostałby satysfakcjonujące warunki chociaż w średnim stopniu , bo np ma bliski dojazd, czy praca jest z dziedziny jego zainteresowań, ale nikt rozsądny nie będzie czekał tygodniami , że może się ktoś łaskawie odezwie, zwłaszcza , że ma możliwość zatrudnienia się gdzie indziej, bo nikomu manna z nieba nie leci , tylko trzeba żyć , tak sobie czekać to można by mając 25 lat i 1 mln na koncie . Niestety z tego co wiedzę, ze sposobu zatrudniania , w dalszym ciągu chyba poprzez pośredników Huta nastawiona jest na pracownika tymczasowego, stąd te ciągłe ogłoszenia . W porównaniu z dawnymi czasami, kiedy to Huta zatrudniała bezpośrednio, dawała poczucie stabilności , dbaa o pracownika , dzisiaj to farsa!

Zygut

Inżynier Energetyk - gazy techniczne, ciepło, woda - jakie godziny pracy?? Czy na to stanowisko wymagają doświadczenia, jak tak to o jakim stażu pracy mowa? Pozdrawiam

kanister
@Zygut

a ogłoszenia nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem?

Zygut
@kanister

A potrafi. I tam nie ma odpowiedzi na te pytania. Więc?

Norbi1
@Zygut

Moze nie bylo podane, a skoro jestes pracownikiem to moze pomozesz koledze

typ
@Norbi1

z reguły jak chodzi o doświadczenie w pracy, to im więcej, tym lepiej, wiadomo, że jak ktoś robił w tym długo, to pojęcie ma

Witap
@typ

konkretnie w hutnictwie trzeba doświadczenie mieć na takie stanowiska pokrewne, nie wie ktoś?

draka
@Witap

mi się wydaje, że jak tego nie wskazali w ogłoszeniu, to starczy mieć doświadczenie na podobnym stanowisku w jakiejkolwiek branży

@Norbi1

też jestem pracownikiem i nie wiem skąd niby miałbym wiedzieć takie rzeczy, nie jestem wyrocznią. niech się zgłosi i zobaczy

nars

ktoś wie ile wynosi ten dodatek mentorski o którym wcześniej ktoś wspominał?

@nars

gdzie sie w ogóle zgłosić na takiego ' mentora ' ?

typ
@nars

a nie łatwiej się w robocie dopytać?

@typ

no chodzi o to kogo konkretnie trzeba pytać

@typ

po prostu nie wiem kto się tym tematem zajmuje a nie będę chodził po wszystkich i pytał w ciemno

Witap
@nars

no chyba będziesz jednak musiał, bo nie zanosi się na to, żeby ktoś odpowiedział

draka
@Witap

może przełożony coś podpowie, a swoją drogą nowy pracownik może sobie wybrać kogo chce za mentora czy nie bardzo?

@draka

a w sumie co za różnica? jako nowy pracownik i tak nie znasz jeszcze ludzi, więc na jakiej podstawie miałbyś wybierać

kolega
@xyz

no czasem już po kilku dniach widzisz z kim się dobrze dogadujesz, nie? w sumie dla mnie bez różnicy, ale no co kto woli

@kolega

no tak, ale po kilku dniach, chyba nie będziesz zmieniać szkoleniowca po kilku dniach, bo poznasz w tym czasie kogoś, kogo polubiłeś bardziej

@draka

ważne żeby cię wyszkolił a nie sie zaprzyjaźnił, to praca a nie agencja matrymonialna

DWD

Na serwisie olx aplikowałem na ogłoszenie dotyczące "ślusarz-spawacz", myślałem że tak duża firma metarulgiczna będzie w stanie zapewnić jakiekolwiek warunki pracy, aczkolwiek w momencie, w którym dyrektor nie wie jakie elementy są obrabiane na jego dziale, wzbudziło to moje dziwne przeczucie co do owego zakładu. Następnie gdy wszedłem na teren "hali", która była jakimś poniemieckim ceglanym budynkiem bez odpowiedniego oświetlenia, nie wspominając o centrymetrowej warstwie miału powstałego ze szlifowania stalowych elementów, ogromnej ilości pyłów unoszących się w powietrzu i o spawarkach z ubiegłego wieku, a co najważniejsze o braku przyłbic spawalniczych z nawiewem, i ściągaczami blokującymi pyły. Jednym słowem odradzam. (usunięte przez administratora) a nie normalny zakład pracy.

dekalog

jakie mieliście programy/ projekty rozwojowe w firmie?

dekalog
@dekalog

ogólnie kończę studia w tym roku (agh) widziałem program stażowy i zastanawiałem czy nie wziąć w nim udziału, ale chciałbym bardziej normalnie się zatrudnić już, ale zależy mi powiedzmy na ciągłym rozwoju, podnoszeniu kwalifikacji. dlatego chciałem się tutaj zapytać czy faktycznie firma daje możliwości rozwojowe dla młodych i też ogólnie? myśle właśnie o szkoleniach, jakiś projektach, programach partnerskich? Z góry dziękuje za odpowiedzi

odi
@dekalog

no to masz dwie opcje: albo idziesz na staż albo aplikujesz normalnie na wybraną ofertę pracy moim zdaniem

odi
@dekalog

jak coś to na pracuj dają ogłoszenia i tam chyba nawet piszą o możliwościach rozwoju, więc może akurat byś miał co potrzebujesz, a o jakimś konkretnie dziale/stanowisku myślisz?

heh
@odi

jakieś kursy/ szkolenia zdarzają się? trzeba się zgłaszać czy odgórnie są organizowane?

michał

dzień dobry, widzę że firma poszukuje aktualnie inzynierów i stad mam pytanie. Jaka jest atmosfera w biurach? czy inzynierowie są obłożeni nadgodzinami? i w koncu na jakie zarobki moze liczyc inzynier? dziekuje z góry za odpowiedzi, dodam ze planuje złozyc cv na takie stanowisko

@michał

wiesz co niestety ale o zarobkach to lepiej będzie porozmawiać w rekrutacji

@michał

powiem tak czasem bywa napięcie ale to jak w każdej pracy, ogólnie ja jestem zadowolony

Robb
@francisz

A jaka srednia wieku plus minus?

@Robb

wiesz co nie wiem jak mam ci odpowiedzieć. powiem tak każdego po trochu

michal
@francisz

a jakies widełki zarobkowe ?

Katarzyna
@francisz

Żeby przygotować się do rozmowy i negocjacji stawki warto znać widełki płacowe. możesz chociaż powiedzieć ile mniej więcej można tu zarobić?

@Katarzyna

ale to wszystko zależy, ja nie wiem ile ci zaproponują, więc dlatego uważam, że lepiej skontaktować się z rekrutacją, bo nie chcę tu czegoś napisać, co potem może okazać się nieprawdziwe dla danej osoby. ja od ustalania zarobków nie jestem, nie wiem ile każdy zarabia, więc co ja mogę powiedzieć

@francisz

czyli ludzie głośno o kasie tu nie mówią? sama teraz ciekawa jestem przez ten wątek jak kto się wycenia. tylko dopytam wobec tego zdarza się, że mimo tych samych obowiązków zarabiają tu całkiem różnie? problemów nigdy z tego tytułu nie było?

serio?!
@Sylwia

"wycenia"?? Sylwia a jak ty się wyceniasz?? przyznaj, że słowo, którego użyłaś jest co najmniej niestosowne.. poza tym gość odpowiedział, że nie wie kto ile zarabia, a ty tu tworzysz jakieś sztuczne problemy...

ojciec

witam, trafiłem na informację, że funkcjonuje jakieś przedszkole dla dzieci pracowników, ktoś mógłby opowiedzieć jak to wygląda?

@ojciec

gdzie w Krakowie konkretnie jest ono zlokalizowane?

@ojciec

i to w godzinach pracy funkcjonuje? czy są jakieś konkretne godziny wyznaczone?

@ojciec

a i jak to wygląda w kwestii finansowej? jakie są opłaty? będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje

@ojciec

wydaje mi się że chodzi o Os. Centrum A nr 14 kraków

@ojciec

mają stronę internetową "fundacja nasze dzieci ArcelorMittal Poland" tam masz dużo informacji o naborze

@ojciec

takie mają godziny otwarcia na stronie internetowej 5:30- 18:00 ale nie jestem pewna czy to dotyczy obu- wydaje mi się że tak

@ojciec

z tego co słyszałam to są dopłaty z firmy ale nie wiem w jakiej wysokości... jak się zatrudnię to najwyżej dam znać chyba że ktoś już poda odpowiedź

@wista

jak się uda czegoś dowiedzieć, to będę wdzięczny, dziękuję

Oscyp
@ojciec

Skad masz taka informacje btw?

migell
@Oscyp

pewnie ze strony internetowej....nie wiem czy w ofertach o tym piszą

kanon

szukają ludzi do laboratorium obecnie?

@kanon

w ogóle to opinie o pracy w labie ktoś ma tutaj?

haq
@kanon

no to sprawdź oferty pracy, będzie najprościej

@haq

popatrz sobie na ich stronie i na pracuj tam napewno będą aktualne

@francisz

no dobra nic nie widze w sumie, to pytanie o opinie o pracy tam też w takim razie bezsensu, no szkoda...

przyszłościowy

jestem przed podpisaniem umowy ale zapomniałem ze stresu zapytać o socjal/ benefity jakie są wspomnieli mi oczywiście o nich ale cholera spanikowany byłem i nie pamiętam…. powie ktoś jak to wygląda?

pikars
@przyszłościowy

ogólnie to masz wypisane na stronie... piszą o wczasach pod gruszą, przedszkola, karta multisport, opiekę zdrowotną

przyszłościowy
@pikars

ile czekałeś na odp? wg dostałeś się bo u mnie narazie cisza, i nie wiem czy nie pykło

bnm
@przyszłościowy

ja już dawno temu się rekrutowałem i odpowiedź była do tygodnia chyba, o ile dobrze pamiętam

Halina
@bnm

Można wiedzieć, jakie stanowisko? Plus, jeśli wiesz coś o jakichś aktualnych możliwościach zatrudnienia, to będę wdzięczna za informacje.

pomocny człek
@Halina

jeśli chodzi o aktualne oferty pracy, to są zamieszczane na pracuj pl, także polecam tam zajrzeć, a jakie stanowisko cię interesuje?

raw

ogólnie to nigdy jeszcze tu nie byłem, ale podobno zakład jest bardzo duży, jak u was wygląda sprawa z przemieszczaniem się po terenie zakładu?

@raw

bo wiem, że w niektórych miejscach są takie busy zakładowe i się zastanawiam czy tu też czy trzeba dreptać daleko jak gdzieś trzeba przejść

@raw

a no i mam nadzieje, że się nie pomyliłem ani nic, bo tylko patrzę na mapy i taki rozległy obszar się wydaje

@raw

Ale chyba jak pracujesz na danym dziale, to nie masz potrzeby się przemieszczać na inne?

@raw

Tak głośno myślę, bo sam nie mam pojęcia

@raw

Ale może ktoś z wewnątrz potwierdzi lub zaprzeczy

@Kiks

pewnie też dużo zależy od stanowiska jakie obejmiecie....ale faktycznie wygląda na naprawdę duży

koko

Pięciu umysłowych i behapowców na jednego pracownika ,zdjecia z ukrycia,na potęgę negatywne audyty !!

wujek dobra rada
@koko

To pracuj tak, żeby nie było się o co przyczepić ¯\_(ツ)_/¯

eoipo

mają jakieś umowy ze szkołami, że można u nich odbywać praktyki? wie ktoś?

@eoipo

znaczy z uczelniami wyższymi konkretnie, to mnie interesuje

@eoipo

Nie trzeba być oddelegowanym na praktyki ze szkoły, z zewnątrz też na nie przyjmują normalnie

@As

czyli wystarczy się jakoś skontaktować w tym celu i coś ustalić?

@eoipo

Jak szukają stażystów, to są oferty

@eoipo

Więc po prostu wysyłasz aplikację normalnie, przez pracuj np. i będzie to wyglądało podobnie do zwykłej rekrutacji

@eoipo

Także nic specjalnego robić nie musisz ;)

@As

Okej, poszukam w takim razie

Dzięki za informacje

reet
@eoipo

nie zaszkodzi spróbować, ja jak szukałem sobie miejsca praktyk to nawet jak nie było ofert, to po prostu dzwoniłem i pytałem

@reet

Już wysłałem :)

@reet

miałem nawet wstępną rozmowę już, zobaczymy jak dalej pójdzie

reet
@eoipo

o widzisz, to powodzenia, daj znać jak nie zapomnisz czy się dostałeś

kom

Mam szanse pracy jako elektryk po technikum czy trzeba mieć wyższe wykształcenie

@kom

średnie styknie i wiedzę też musisz mieć przede wszystkim

@Robbie

No jednak w technikum jej trochę zdobyłem, więc myślę, że mam

@Robbie

A jak konkretnie to weryfikują?

@kom

to raczej nie powinno być większego problemu, ale nie ja tu decyduje

@Sylwia

na pewną zadadzą jakieś pytania związane ze stanowiskiem, którymi będą w stanie zweryfikować wiedzę

@Robbie

A ile trwa mniej więcej takie wdrożenie do pracy?

@Robbie

żeby wiedzieć orientacyjnie jakby mnie przyjęli

@kom

wiesz co, no określonych ram czasowych ci nie jestem w stanie podać

@kom

to tez zależy od tego jak szybko załapiesz

No dobra, dzięki

@kom

Jakie uprawnienia trzeba mieć?

@Dżekson

sepowskie, ale jak kończyłeś technikum to chyba je masz?

lokali

pytanie, dlaczego tutaj jest ten profil podpisany jako Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT? nie ma w krakowie produkcji czy co?

lokali
@lokali

chyba, że to jakiś błąd, bo w sumie to chyba sa oferty pracy na mechanikow w krk?

międzym
@lokali

A o to byś musiał zapytać kogoś w administracji czy rekrutacji bo ciężko stwierdzić

.,.,
@lokali

jest zakład w Krk, więc to pewnie jakiś błąd tutaj na gowork

awim
@lokali

normalnie możesz do Krakowa aplikować i tak są tam oferty także spoko

@.,.,

Może po prostu ten profil w domyśle miał dotyczyć biura

@lokali

A tak na dobrą sprawę, jakie to ma znaczenie

KKO
@xyz

właściwie to się też zastanawiam, ale chyba jedynie, że może kogoś kto chce zadać pytanie trochę zmylić

SeKa12

Ewentualnie co dojeżdża w te okolice? Bo ja się nie orientuje za bardzo

awim
@SeKa12

autobus, tramwaj... zależy skąd jedziesz

@SeKa12

taka aplikacja na telefon jest jakdojade, ściągnij sobie i poszukaj co tam dojeżdża z twoich okolic

@SeKa12

z tego co sie orientuje to przystanek Kombinat jest najbliżej

rejtan

czy pracodawca jest uczciwy? nie ma się o co obawiać?

nie bój żaby

Tak.

@nie bój żaby

a możesz mi w takim razie coś więcej tu napisać?

@nie bój żaby

dlaczego tak uważasz

@rejtan

Jakieś masz konkretne pytania czy informacje, które chciałbyś uzyskać?

@rejtan

Ja mogę ci ewentualnie odpowiedzieć, bo uważam jak kolega, a to ze względu na to, że firma jest w porządku wobec pracowników

@neton

Czyli pod względem umów, kasy i warunków wszystko jesg jak należy?

Tak, jest okej

Uopy dają bez problemu?

@neton

I jeśli tak, to czy od początku?

Ja miałem odrazu akurat

@Dżekson

Tylko nie mogę się wypowiadać za wszystkich, to jednak duża firma, więc może się to różnić

@neton

Dzięki i tak za odpowiedź

@neton

Reszty się dowiem na rozmowie, mam nadzieję

@Dżekson

Tak w sumie jak już będziesz wszystko wiedział to podzielisz się info może?

Alibi

Jestem tylko pinokiem.

SeKa12

Jakie są możliwości zaparkowania tutaj?

@SeKa12

No a jakie mają być...co byś chciał poza parkingiem?

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal - Kraków

• Jak się pracuje w ArcelorMittal?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal