Agtos Polska Sp. z o.o.

Konin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 40 ocen.

Opinie o Agtos Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agtos Polska Sp. z o.o.

Sławomir

Złote czasy za Nami.Pochylnia w dół.Stanowiska rozdawane są bez papierów.Elita majstrowie po jakich szkołach sami wiecie.........klasa robotnicza

Jarosław
@Sławomir 13.11.2017 08:05

Złote czasy to mają majstrowie... co wejdziesz do biura / mistrzowki to tylko strony internetowe otwarte. Non stop głupie komentarze jak pytasz o poważne sprawy. Widać, że to ludzie bez wykształcenia i wiedzy jak zarządza się zasobami ludzkimi. Dla nich to praca marzeń bo nigdzie indziej nie dostaliby takiej funkcji i stanowiska. Prokurent to samo, tylko tabelki i tabelki, to co powie mistrz to świętość. Szkoda słów na to wszystko

Pracownik Agatosa

Zdecydowanie odradzam. Ferment sieje Pani dyrektor,Pani A.J. Pani Aniu mamy dosyć Pani naburmuszonej miny i kaprysów. Czas podać się do dymisji 98% załogi jest przeciw Pani. Proszę się wreszcie ocknąć i zastanowić się nad swoim zachowaniem . Czas najwyższy aby pan A.H dowiedział się o atmosferze jaka panuje w firmie.

Również pracownik Agtosa
@Pracownik Agatosa 11.11.2017 13:52

Pięknie napisane ja dodam tylko tyle: można mieć mgr inż. , można być kierownikiem, dyrektorem, prokurentem ale najważniejsze to pozostać CZŁOWIEKIEM dla innych i bedzie super. O tym niestety Pani Aniu Pani zapomniała. I proszę pamiętać że jak nie bedzie nas to mistrzunio nie bedzie mistrzem a pani nie bedzie dyrektorem, bo jak tak dalej bedziecie robić to zostaniecie we dwóch.

Pracownik idealny dla niego

Wazelina na każdym kroku Andrzejku Andrzejku Bracia wszyscy wiemy o kogo chodzi są przykładem. A do postu o zarobach potwierdzam .

Sławomir

Pani Aniu czas obudzić się 12zł to minimalna krajowa.....Ukraina czeka

Pracownik Agatosa

Niestety wszystko co napisane wcześniej to fakty (pracuję tu już prawie 10 lat). Atmosfera na początku była super, ale od okolo 2-3 lat to istny cyrk. Dwie "Panie" do spólki z "mistrzem" tak umilają życie ludziom że zwolniło się (czytaj porzuciło pracę - ostatni trend w Agtosie) już dobrze około 10 dobrych specjalistów i teraz szukają następnych naiwnych. Firma fajna, praca też ok ale atmosfera jak w (usunięte przez administratora).

golden boy

14zł to stawki maksymalne czy minimalne

Jan Niezbędny
@golden boy 04.11.2017 14:16

To stawka na początek. Dalsza kariera zależy jak głęboko wejdziesz w d*** Andrzejowi J. bo to on ocenia ludzi. Jak nie będziesz palił, pił, romawial z ludźmi i w 3 miesiące opanujesz wszystko co tylko się da, to może dostaniesz 2-3 zł podwyżki i własne narzędzia... Ja po 10 latach pracy miałem aż 18 zł na godzinę...

Prawa strona mocy

Jeżeli ktoś chce być traktowany jak śmieć przez mistrza to śmiało. Gość robi sobie z ludźmi co chce. O wszystko trzeba się prosić. Całkowity zakaz palenia na terenie całego zakładu i najlepiej przykuliby pracownika donstanowiska żeby nie odchodził i przypadkiem nie zaczął z kimś rozmawiać. Premia max 10% zależy od widzimisie mistrza. Wymagania co do umiejętności bardzo duże przy stawce godzinowej 14 zł brutto na godzinę. Ogólnie nie polecam chyba, że nie macie gdzie iść...

admin

Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie Agtos Polska Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o Agtos Polska Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agtos Polska Sp. z o.o.