Opinie o Agtos Polska Sp. z o.o. w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agtos Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agtos Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agtos Polska Sp. z o.o. w Konin

Witam. Spróbuję merytorycznie opisać firmę AGTOS. Praca w tej firmie, podkreślę, praca jest nawet dobra, nie jest ciężko , wiadomo, że bywają i trudniejsze dni. Pensja jak na pracę na jedną zmianę i praktycznie na miejscu też nie jest zła, wiadomo, mogłoby być lepiej. Teraz minusy. Na początku kariery wszystko układało się względnie dobrze, lecz czym dalej w las tym ciemniej. Kierownictwo mimo zapewnień i ustaleń, że wszystko można dogadać, załatwić tak aby obie strony były zadowolone, dogaduje się i załatwia szybko tylko te sprawy w których oni mają jakiś zysk bądź cel. Jeśli pracownik chce porównaniu i dojść do porozumienia słyszy tylko , i tu cytuję: "W naszej firmie nie ma takiej możliwości", "niestety nic nie możemy zaoferować", "w związku z naszą rozmową, będzie nagana" . Szansa rozwoju w tej firmie jest niemal bliska zeru. Póki robisz coś na swój koszt to jest super, na koniec słyszysz, że "takie uprawnienia nie są tu wymagane ani potrzebne ". Podsumowując, jeśli szukasz firmy na przeczekanie, 3/6 miesięcy, da się ogarnąć, na dłuższą metę człowiek budzi się rano i cytuje znaną scenę z filmu "dzień świra ". Dochodzą jeszcze wyjazdy serwisowe, które organizowane są na szybko, bez ładu i składu a w chwili problemów kontakt z przełożonym kończy się tekstem "teraz to musicie se jakoś poradzić". Dodam, że w chwili wyjazdu wszelkie problemy, zażalenia i inne kwestie związane z serwisem spoczywają na ekipie która w dane miejsce jedzie. Nie raz, nie dwa były sytuacje, że odprawa dotyczyła czego innego a stan faktyczny był zupełnie inny, zazwyczaj w takich przypadkach dało się usłyszeć tekst że strony przełożonego: "robicie już tyle czasu, powinniście sami wszystko wiedzieć. Wyposażenie pracownika jeśli chodzi o ubrania, jak najbardziej w porządku, z narzędziami już jest gorzej. Myślę, że mój opis sytuacji w tym zakładzie jest jak najbardziej trafiony i zgodny z stanem faktycznym. Celowo nie użyłem imion ani nazwisk, nie mam zamiaru nikogo obrażać bo i tak nic to już nie zmieni. Przedkładając wypowiedzenie do kierownictwa usłyszałem tylko, aha, ok. Zero zainteresowania, co się dzieje, dlaczego taka decyzja , kompletnie nic . I tym oto akcentem kończę bezapelacyjnie przygodę z firmą o nazwie AGTOS. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę cierpliwości pozostałej na miejscu ekipie.

czyli bez zmian nic nie idzie w lepszym kierunku. Kierownictwo udaje ,że nic się nie dzieje. Prawda jest taka, że pracy nie ma dużo, ciężko o nowe zlecenia a skończy się to tym ,ze ostatni zgasi światło i tego tej firmie życzę.

ToYa

Super firma .Tylko ludzie źli.Szefostwo super idzie się dogadać.

Po czym tak uważasz? W jakich sytuacjach porozumienie według Ciebie nie funkcjonuje?

Agatka Nowy wpis

Kobiety też biorą na produkcję? Szukają osób zaangażowanych i samodzielnych, a ja właśnie taka jestem. Firma oferuje pewne zatrudnienie, ale czy mogę to rozumieć jako pracę na stałe? Takiej właśnie szukam...

Gość_super_ktoś Nowy wpis

Z tą firmą jest ten problem, że tam się nie czuje w ogóle ducha zespołu.

ToYa

Super firma .Tylko ludzie źli.Szefostwo super idzie się dogadać.

Ja Nowy wpis
@ToYa

Nie prawda. Tam z nikim nie można się dogadać!

Coś o pracy jako Specjalista ds. księgowości wiecie? Jasno napisali, że dają szansę na stałe zatrudnienie, po okresie próbnym. I tu mam pytanie, ile tu taki okres wprowadzenia trwa? To jest standardowe 3 miesiące, czy jednak dłużej? I wtedy to stałe zatrudnienie to jest UoP na czas nieokreślony, czy inny rodzaj umowy??

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier - dział przygotowania produkcji w firmie Agtos Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A

Czy w Agtos Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik Produkcji?

Mikołaj

Też dzięki, że tyle opisałeś. A możesz napisać, jakie od kandydata mają wymagania i jak to jest później w pracy, choćby z wdrożeniem, czy pomocą od przełożonych lub współpracowników? A jeśli już o tym mowa, to czy ludzie sympatyczni? Bez tego ciężko.

@Mikołaj

Słuchaj, na początku będzie ciężko ale raczej cię nie wrzucą na nie wiadomo jaką robotę. Jak znasz podstawy obsługi elektronarzędzi, spawarki, kluczy to sobie poradzisz. Ekipa na hali produkcyjnej jest w porządku, wiadomo może się zdarzyć ktoś bardziej lub mniej skory do pomocy. Ale na dłuższą metę nie polecam...

W Agtos Polska Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Robotnik

Nie polecam tej firmy nikomu. Zostałem zwolniony kilka temu. Mam przekaz do najwyższego kierownictwa tj czarnej mamby I tej drugiej mądrej. W świadectwie pracy musi być podana przyczyną zwolnienia, powtarzam MUSI.

Mikołaj
@Robotnik

Za co Cię zwolniono, co ci powiedzieli? Zwracali Ci wcześniej uwagę, że coś źle robisz? Często tu ludzi zwalniają czy byłeś odosobnionym przypadkiem?

Robotnik
@Mikołaj

Miałem swoje zdanie a to nie podobało sie szefowej. Szybko znalazłem nowa pracę. Jedyne nad czym ubolewam to fakt, że w drodze do I z pracy jest mi dane niestety widzieć swoją była szefowa, z którą współpracowałem 12 lat. Przy każdej okazji pozdrawiam szefową środkowym palcem u dłoni. Zapracowała na taki gest

Olga
@Robotnik

To słabo miłe z Twojej strony. Jakim cudem widujesz byłą szefowa w drodze do i z pracy? Jeździcie jednym autobusem? Jakbyś mógł napisać jeszcze czy dużo osób jest zwalnianych stąd, czy raczej sami odchodzą?

Luk

W fimie Agtos atmosfera jest bardzo zła,a pracownik jest traktowany jak najgorszy śmieć.Omijać tą firmę szerokim łukiem.

@Luk

Podasz jakieś konkrety? Naprawdę aż tak źle jest Twoim zdaniem? Nie da się jakoś pogadać z kimś o tym, polepszyć atmosferę chociaż troche?

Luk

Super Firma.

Wanda
@Luk

Fajnie, że tak uważasz! Co ogólnie Ci się w niej najbardziej podoba? Atmosfera, zarobki czy może jeszcze coś innego?

Elel

Jaka jest atmosfera w dziale ksiegowosci? Czy istnieje perspektywa rozwoju w tej firmie?

@Elel

Miałaś już jakąs rozmowę rekrutacyjną na to stanowisko? Bo widzę własnie ze jest oferta ale bez proponowanych zarobków. Może wiesz coś na ten temat?

Helo

Firma ma bardzo duży potencjał lecz ludzie pracujący w tej firmie nie potrafią go wykorzystać

Aneta
@Helo

A w czym konkretnie widzisz ten cały potencjał? I masz na myśli każdego z pracowników czy o jakiś konkretnych tu chodzi?

Zainteresowana

Jaka jest atmosfera w biurze? Jakie są relacje między pracownikami a kierownictwem w dziale księgowości? Warto wysłać tam swoje cv? Pozdrawiam :)

Pola

Jaka jest atmosfera w biurze?

Majster

Firma Agtos tam jesteś Kodem czapy i tylko program się liczy tu się pracuje jak w akordzie a masz płacone na godzinę Nie polecam pracy tej firmy

Firma i Pani G Ę i Pani J A te osoby i pseudo Maistrem zwolniła fachowców a teraz szuka nowych przestrzegam wszystkich przed Pracą!!! TAM NIEMA SZACUNKU DLA PRACOWNIKA

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Agtos Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odp

Pracownicy z hali maja odpłatne nadgodziny a pracownicy z biura pracują charytatywnie

Ad

Premia i pracujące soboty zależne są od tego jak bardzo podlizujesz się (poniżasz) majstrowi.

Gratulacje dla wytrwałych którzy jeszcze pracują w tej firmie :)

Gratulacje

Brawo dla przełożonych za miesiąc lipiec w którym nie zwolnił się żaden pracownik.

Jack

Dzień dobry, czy ogłoszenie o prace z przed trzech miesięcy jest nadal aktualne?

Zostaw merytoryczną opinię o Agtos Polska Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Agtos Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agtos Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agtos Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agtos Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Przemysłowa 156
    62-500 Konin