Agtos Polska Sp. z o.o.

Konin

Agtos Polska Sp. z o.o.

Opinie o Agtos Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ja

Witam, firma zmierza ku upadkowi.. nowe osoby nawet nie wytrzymują okresu próbnego (6 mies.), ponieważ nie mogą znieść atmosfery panującej w firmie a od nowego roku zwolniło sie kilkunastu doświadczonych pracowników!!

Strus

Nasz przełożony po prosty z nami nie rozmawia, wiecznie naburmuszona mina, prezes podobnie, pojawił się w firmie i rozmawiał tylko z wybranymi osobami. Absolutnie nie takiej firmy rozmowy się spodziewaliśmy. Tak na marginesie dziś zwolnił się kolejny doświadczony pracownik.... Chyba dobitnie widać, że w firmie jest coś nie tak. Pozdrawiam

Urszula

@Ktoś z biura czy próbowałeś poruszyć temat nadgodzin ze swoim bezpośrednim przełożonym lub prezesem i wyjaśnić tego przyczyny? @Strus piszesz, że pracy jest dużo. Masz wiedzę czy firma obecnie poszukuje pracowników. Możesz napisać, jak kształtuje się atmosfera wśród współpracowników oraz co zapewnia pracodawca? Zapraszam użytkowników do dyskusji na temat obecnej sytuacji w Agtos Polska, zaznaczając przy tym, że wszelkie opinie, które znajdują się na forum powinny być prawdziwe i opisane w sposób merytoryczny. To ważne dla obecnych i przyszłych pracowników firmy.

Ktoś z biura

Dlaczego niemiecki pracownik umysłowy czyt. Pracownik z biura jest wynagradzany za nadgodziny, natomiast w Polsce nadgodziny dla pracowników umysłowych są GRATISOWE??? Co oznacza Panie prezesie Pana powiedzenie POLNISCHE STANDARD??? Potrafi Pan to w racjonalny sposób wytłumaczyć???? Nie ma czegoś takiego jak wewnętrzny regulamin zakładowy!!!! Kolejny minus dla Pani dyrektor, wie Pani doskonale o takiej sytuacji ale nie interweniuje Pani bo po co..... Proszę tylko wziąść pod uwagę, że to pieniądze motywują do pracy.... NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GRATISOWE NADGODZINY, to totalny absurd!!!! Naprawdę jak tak patrzę na sposób zarządzania firmą to aż nie mogę uwierzyć jaki cyrk tu panuje. Jakieś chore stereotypy tu panują. To taka przestroga dla wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie. Pozdrawiam

anonymous
@Ktoś z biura 15.05.2018 18:22

Koledzy a ja mam pytanie czy takie zmuszanie do niepłatnych nadgodzin w biurze to bardziej pod mobbing podlega czy pod kontrolę z PIP-U?

Strus

Bezproduktywne WYCIECZKI Pana prezesa A. H i obywatela S. T to ogromne koszty. Licząc koszty oleju napędowego, bramki autostradowe i pobyt w hotelu, naprawdę w skali roku uzbiera się ogromną suma. Znam bardzo przyblizona wartość, ale nie będę o niej pisał ponieważ nie chcę Wam psuć nastroju i jeszcze bardziej demotywowac. Mam propozycję, skoro mamy szukac oszczędności to proponuję aby obywatel S. T przeprowadził się do Konina. Pracy u nas w zakładzie jest dużo. Wynagrodzenie dla kolegi owszem w Euro ale w wysokości naszych wypłat czyli 500 euro za miesiąc. Ciekawe czy ta ogromną suma zostałaby przez obywatela z akceptowana. To on generuje ogromne koszty związane z jego wycieczkami do Konina, więc podsuwa pomysł ograniczenia wydatków dla firmy. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

ktoś ktoś

Witajcie . Panie A.H wstydził by się Pan swojego zachowania wszyscy myslelismy ze na Pana można liczyć ,wstyd i jeszcze raz wstyd . Super się wozi Autem za tyle tysięcy .. A na nas szkoda jest parę zloty dac . Wstyd . Pani Aniu i Panie A.H

Hrabia

Panie prezesie bardzo zawiódł Pan nasze oczekiwania. Widać wyraźnie, że jedzie Pan z Panią dyrektor na jednym wózku. Uwaga, aby się kółko nie urwalo.... Czasy ciemnoty w naszym kraju już dawno się skończyły, proszę nie robić z nas tzw ciemnej masy. Jeśli firma przynosi straty to należy ją zamknąć.!!!! Pieniądze są, ale nie na podwyżki płac dla pracowników!!!

Zbyszek

Witam. Nic się w firmie po wizycie Pana Prezesa nie zmieniło. Faktycznie nie ma środków na podwyżki, Panie A. H, czy zakup luksusowego Mercedesa był zakupem koniecznym? Kolejne pytanie, co wnoszą Pana częste przyjazdy do Polski? Pobyty w luksusowym hotelu też dużo kosztują. To samo pytanie kierowane jest do obywatela S. T po co tu wogole przyjeżdża? Wiem doskonale ile kosztują Wasze pobyty w Hotelu, a droga z Niemiec do Konina czyli ponad 800 km przecież to są ogromne koszty. Na to pieniądze są?!!! Odnośnie Pani dyrektor to brak słów, szkoda sobie nerwy psuć. Miłej niedzieli życzę i powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy koledzy. Pozdrawiam. ZBYSZEK

Pracownik z biura

Prawdziwy cyrk zacznie się od października, zobaczycie....

Pracus

Sytuacja w firmie bez zmian. Nawet nowo przyjęci pracownicy zauważyli, że na rozmowie obiecali coś innego a zupełnie inaczej jest już teraz jak już tu pracują. Totalny bałagan, siostry czyli Pani dyrektor i Pani od spraw plac i księgowości bez zmian. Taktyka nasza jest prosta, róbmy co do nas należy i trzymajmy się starego powiedzenia, JAKA PŁACĄ TAKA PRACA. w międzyczasie szukajmy sobie innego zajęcia. Tak na marginesie prezes firmy twierdzi, że nie stać go na podwyższenie plac no i faktycznie coś w tym jest. Zakup fuul wypasionegi auta klasy premium to nie byle jaki wydatek. Tylko czy takim krokiem przyciągnie do firmy nowych pracowników?? Przyciągnie młodych bez doświadcza na Maks pół roku. Zresztą w ubiegłym tygodniu już jeden z nowych kolegów zrezygnował. Pracy na rynku jest dużo, na Agtosie kariera się nie kończy. Agtos-Zdecydowanie na nie.

anonymous

W firmie nic się nie zmieniło. W akcie desperacji dyrekcja zdecydowała się na podwyższenie stawek godzinowych o doszło do absurdalne sytuacji, pracownik nowo przyjęty ma taką stawkę lub minimalnie niższą jak pracownik z dużym stażem ha ha ha. Tak na marginesie dziś zwolnił się jeden z pracowników, który zatrudnił się 2 tygodnie temu ha ha. Panie prezesie A. H proszę nie tłumaczyć ludziom że wysokość wypłat uzależniona jest od średnich plac w regionie. To totalny absurd, ośmieszyl się Pan. Takie cuda może Pan wymyślać dla dzieci z przedszkola. Jeśli produkcja przy wzroście wynagrodzeń jest nieopłacalna to należy firmę zamknąć lub przenieś produkcję do Afryki. Odnośnie Pani dyrektor to bez zmian, majster również. Jednym słowem odradzam pracy tutaj. Pozdrawiam Kazik

Daria

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

były pracownik2

śledzę te wpisy od pewnego czasu. i jak udało coś się dzisiaj zdziałać?

1986
@były pracownik2 06.04.2018 17:45

Witam. Czy coś przyniosło spotkanie z prezesem?

Bylypracownik

Powiem wam tyle jeśli nie powiecie jak zle dzieje sie w firmie to narobicie sobie jeszcze większego gnoju

ktoś ktoś

Dziś się wszystko okaże . Chłopaki wszystko w naszych rekach !

Xd

Pani "urszulo" może zabierze Pani głos. Przecież śledzi Pani nasze wpisy, próbowała się Pani ostatnio nawet bronić. Tylko co tu napisać, przecież opinie to czysta prawda a prawda w oczy kole

Wujek Dobra Rada
@Xd 05.04.2018 20:32

Kolego, Urszula jest moderatorem tego forum dlatego zabrała głos... Zapytaj wujka Google kim jest moderator, to będziesz wiedział zamiast pisać takie komentarze. Z reszta od byle spawacza nie ma co wymagać... Z drugiej strony, co wy niby chcecie zdziałać?! Piszecie na forum zamiast uderzyć we właściwe miejsce. Myślicie, że jak zrobią wam spotkanie to ktoś się odezwie? Haha dobre sobie. Nie raz widziałem takie akcje i za każdym razem ludzie nabierali wody w usta! Nie macie jaj żeby odezwać się i powiedzieć prosto w oczy co was boli! Na forum każdy ma dużo do gadania, a w rzeczywistości nikt się nie odezwie tak jak to było w waszej firmie około 10 lat temu... Znam historie tej firmy bardzo dobrze po rozmowie z byłym pracownikiem. Porzucił prace, teraz zarabia prawie 2x więcej i za nic w świecie nie wróciłby do tego brudu i wyzysku! Z tego co mi mówił, to zwolnił się tylko i wyłącznie przez to jak traktował go majster.

Bardzo bliski wspol

Myślę, że Pan Majster ma poważne problemy z psychika. Uważa, że jego zachowanie jest normalne i zapewne nie ma sobie nic do zarzucenia. Szanowne Panie, kolejny zły nawyk, który nas irytuje, jeśli chcecie sobie porozmawiać to proszę spotkać się w pokoju rozmów tuż obok gabinetu Pani dyrektor. Ostentacyjnie zamykanie drzwi źle o Was świadczy, proszę nie traktować współpracowników jak bydło. Zachowanie typowe dla zwierząt występuje raczej u Was. Proszę to przemyśleć i od jutra nie zamykamy drzwi tylko idziemy grzecznie do pokoju rozmów szanowne SIOSTRY

Nik

W zarządzaniu zasobami ludzkimi najlepiej wychodzi naszemu "trio" mobbing. Brak szacunku lekceważenie i wyniosłość wobec pracowników są na porządku dziennym w tej firmie. Pan A. ma na tyle lekceważący stosunek dla swoich podwładnych, ze nawet nie mógł wykrztusić życzeń świątecznych.

Bogdan

Brawo za poprzedni wpis. Zgadza się, tylko te osoby z pionu kierowniczego zasługują na oklaski. Pni dyrektor trzyma wszystko w Wielkiej tajemnicy. Zresztą znamy dokładnie jej zachowania i przyzwyczailiśmy się, naprawdę nie przystoi Pani dyrektor. Dlaczego nic nam Pani nie mówi, jaki jest cel przyjazdu Pana A. H, czyżby odbiór którejś z maszyn....? Może chodzi o. Zl 10? Chyba nie.... Narozrabialo się i teraz nie wiadomo jak się zachować. Chłopaki bez stresu, koledzy z biur, wygarnijmy jutro Panu prezesowi wszystko. Niech zobaczy co się tu dzieje

Jarek

Jeśli by się potwierdził cel jutrzejszej wizyty Pana Prezesa to chłopaki wszystko w naszych rękach albo powiemy wszystko i uratujemy tą firmę albo za pół roku wszyscy bedziemy szukać nowej pracy. P.S. Dlaczego tylko kierownik działu konstrukcyjnego i elektrycznego może oficialnie powiedzieć o celu wizyty a reszta robi z tego wielką tajemnicę? Brawo Panie Macieju, brawo Panie Fabianie.

Tymon

Strach dyrekcji w oczy zagląda. Z powodu braku chętnych do pracy, zamieściliśmy ogłoszenie na koninskim portalu czyli tonacy brzytwy się chwyta. Ludzie odradzam pracy tutaj

Tobiasz

Na szczęście nie mam przyjemności współpracy z Tobą na codzień, ale jednak kontakt mamy, popieram chłopaków z montażu, nie nadajesz się na majstra absolutnie nie masz nawet odpowiednich kfalifikacji. W nowej firmie nie będziesz miał już wspierającej Cię Pani dyrektor.

Pracownik z biura cd

Prosta sytuacja, Pani dyrektor zrobiła sobie KATA dla ludzi w osobie Majstra. Majster był odpowiednio motywowany i gonił ludzi. Pani była zadowolona bo przecież bez niego i dałabyś rady, ponieważ nie ma bladego pojęcia o produkcji. I tak wszystko się toczyło kilka lat. Pan prezes A. H tak naprawdę nie wiedział jaka jest sytuacja ponieważ karmiony był informacjami sfalszosanymi. W końcu ludzie nie wytrzymali i bańka mydlana pękła. Ciekawe jak się będziesz Andrzeju jutro tłumaczył. Zaprzeczysz, że te wszystkie wpisy to kłamstwo? JÓZEF PRECZ Z FIRMY NIE CHCEMY CIĘ TU, WON!!!!

Pracownik z biura cd

Majster A. J to człowiek, który absolutnie nie powinien kierować ludźmi. Obserwuje jego relacje z pracownikami. Wstyd aby się tak do nich odnosić. Nie ma się w sumie co dziwić, do szkoły bardzo krótko chodził stąd duże luki w kulturze osobistej. APELUJEMY PANIE PREZESIE ABY WYSŁUCHAL NAS PAN POJEDYNCZO BEZ ŚWIADKÓW I NA PEWNO DOWIE SIĘ PAN CIEKAWYCH RZECZY. DOTRZE DO PANA ŻE KTOŚ TAKI JAK MAJSTER NIE POWINIEN BYĆ NA TYM STANOWISKU. Panie majster ciekawe co na to wszystko Pana rodzina i znajomi. Nie jest Panu wstyd. Nic Ci tak dobrze w życiu nie wyszło jak włosy....

Pracownik z biura

Panie prezesie A. H także my pracownicy biurowiec chcemy z Panem indywidualnie rozmawiać. Potwierdzamy wcześniejsze opinie, sytuacja w firmie jest dramatyczna

Bliski WSP. 4

Panie A.H prosimy o pomoc .. W 21 wieku żeby były takie zarobki skandal . Panie Andrzeju J stosunek Pana do pracowników jest skandaliczny . Miejmy nadzieję ze cos się w końcu w tej firmie zmieni .. Bo kolejny myśli o zwolnieniu się tak jak było niżej napisane z Biedronce się więcej zarobi . Niech PAN A.H porozmawia osobiście z każdym bo jeśli będzie zebranie w grupie NIKT SIE NIE ODEZWIE . POZDRAWIAM

@Bliski WSP. 4 05.04.2018 10:23

jeśli bedzie to zebranie grupowe nie będziemy anonimowi ponieważ wszystko dojdzie poprzez łącznika do szanownego A.

Bliski WSP. 5

Tak to jest jak zarządza Kobieta :)

Bliski wsp 3

Kolejny dzień pracy przed nami. Nie chcę się do tego zakładu jechać. To trio czyli Pani dyrektor, Pani z góry i Pan msjster WYNOCHA Z FIRMY NA JEDNYCH TACZKACH POWINNI WAS WYWIEZC

Ktosktosiewkritcezwalnia

Wielu dobrych pracowników odeszło z tej firmy i nikogo kierownictwo nie próbowało nawet zatrzymać, podobnie jest w przypadku zwolnień z tego roku. Nigdy nie padła propozycja zwiększenia wynagrodzenia, to jakaś paranoja. Brawo trzymać tak dalej. Ilu jeszcze musi się zwolnić, aby Szanowna dyrekcja wreszcie się ocknela???

Pracus
@Ktosktosiewkritcezwalnia 04.04.2018 20:08

Dyrekcja cieszy sie, bo przyszli nowi pracownicy :) ale radzę sie tak nie cieszyć za szybko bo po okresie próbnym opuszcza mury naszej firmy. Po co dać podwyższke doświadczonemu pracownikowi ze stażem? Skoro można przyjac kogoś nowego na okres próbny, ponieważ dłużej nie wytrzyma..

Ktosktosiewkritcezwalnia

Zgadza się, daleko Pani dyrektor i majstrowi do klasy, która ma szef. Też wkrótce będę opuszczał firmę i naprawdę dobrego zdania nie będę miał. Tak zresztą ma każdy kto się zwolnil.

Zostaw opinię o Agtos Polska Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agtos Polska Sp. z o.o.