Agtos Polska Sp. z o.o.

Konin

Agtos Polska Sp. z o.o.

Opinie o Agtos Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

doswiadczony pracownik

Witam. Czytając wszystkie wcześniejsze wpisy , zgadzam się absolutne z wszystkimi. Odradzam podjęcia pracy w tej firmie. Obecna Pani dyrektor i Pan majster to osoby, które sa odpowiedzialne za aktualna atmosfere w firmie. O doświadczonych pracowników ogóle sie nie dba , owszem nowi przychodzą ale wytrzymują maks 2 mce. Wynagrodzenie bardzo niskie do tego zero socjalu typu karnety na basen, czy dodatkowa podstawowa opieka medyczna, nic dosłownie nic tylko goła pensja. No i atmosfera fatalna, naganne podejście majstra do pracownika , podobna postawa Pani dyrektor. dodatkowo wszystko trzymane w wielkiej tajemnicy. Wiecie co robi się w normalnych firmach w takiej sytuacji? Otóż pierwszy krok to zwolnienie osób kierujących czyli najprościej sprawę ujmując powinno zwolnic się Panią dyrektor i dalej Pana majstra. Czy to takie trudne??? Proste tylko problem polega na tym ,że to naczynia powiązane jeden be drugiego sobie absolutnie nie poradzi. Myśleliśmy, ze możne Pan prezes z Niemiec okaże sie ostatnim antidotum na poprawę sytuacji w firmie, niestety przeliczyliśmy się.....zawiódł nas Pan Panie Prezesie. Lepiej już w tej firmie nie będzie. 80 % załogi szuka sobie nowej pracy , a nikogo doświadczonego za te grosze do firmy nie ściągniecie. Taktyka , która jest aktualnie stosowana czyli zatrudnianie nowych totalnie bez doświadczenia , jest absurdalna. Szkoda tylko, że firma zbudowana przez byłego już szefa-człowieka który żył ta pracą i miał wzorowe podejście do pracownika, jest teraz szybko niszczona przez osoby nie nadające sie absolutnie do kierowania ludźmi. przykre jest to Pani Dyrektor.......naprawdę wielki " podziw" dla Pani , że pomimo tak wielu negatywnych opinii odnośnie firmy, brnie Pani dalej. Człowiek mający swój honor, po takiej fali krytyki po prostu by się poddał. Szkoda nerw i zdrowia na pracę w tej firmie. Też jestem na etapie zmiany pracy i mam nadzieje ,pracuje tu już ponad 10 lat i zal naprawdę ,że t firma tak nisko upadła. pozdrawiam

Urszula

@To_ja, może warto pomyśleć o tym, aby przedstawić swoje pomysły na usprawnienie pracy w firmie Agtos Polska? Myślisz, że szefostwo firmy może pozytywnie zareagować na to, iż interesujesz się dobrem firmy i chcesz usprawnić pracę na danym dziale? @Szczery, osoby doświadczone, które długo już pracują dla firmy Agtos Polska nie mają, co liczyć na podwyżkę wynagrodzenia? Opisz, proszę, jak to wygląda.

Szczery

Co to za firma która nie potrafi utrzymać bardzo dobrego pracownika? Jak nie Ci nie odpowiada stawka to szukaj miejsca gdzies indziej... a my przyjmiemy za Ciebie kilku nowych pracowników bez doświadczenia...

To_ja

Moze jakies szkolenia poprawiające umiejętności dobrego zarządzania firma? A dla niektórych szkolenie z zakresu kultury i dobrych manier względem swoich podwładnych?

Urszula

@Szczery, czyżby w ostatnim czasie doszło do nowych zwolnień z pracy w firmie Agtos Polska? Pracownicy informowali, dlaczego zdecydowali się na taki krok? Myślisz, że są jakieś szanse, aby ta sytuacja odwróciła się w drugą stronę? Odpowiedz, jak to widzisz z własnego punktu widzenia.

Szczery

Jeszcze trochę i trójka sama zostanie w tej firmie.. nowi pracownicy nie wytrzymują w tej firmie nawet okresu próbnego mało tego odeszło juz kilku doświadczonych pracowników! Pan prezes widział jakiekolwiek statystyki jak wyglada rotacja w firmie? Na konińskim rynku jesteście pod tym względem LIDEREM! Rotacja na wysokim poziomie

Urszula

@Wujekdobrarada, wiesz, może jak duże będą to podwyżki? Rozumiem, że każdy pracownik niezależnie od zajmowanego stanowiska, będzie objęty podwyżką, którą planuje firma Agtos Polska? Wypowiedz się, proszę, w tym temacie.

Wujekdobrarada

Dobra wiadomość! Od stycznia maja byc podwyżki w firmie dla KAŻDEGO pracownika! (od nowego roku wzrasta NAJNIŻSZA KRAJOWA) HaHa

Urszula

@Panxyz, dziękuję za Twoją odpowiedź. Mimo wszystko mógłbyś napisać coś więcej na temat atmosfery pracy występującej w firmie Agtos Polska? Czy na Twoją negatywną opinię, jeżeli chodzi o ten aspekt pracy ma wpływ relacji z pracownikami, czy raczej jest to trudna relacja z pracodawcą? Sprecyzuj proszę tą kwestię.

Urszula

@Panxyz, czym spowodowane są zwolnienia o których napisałeś? Czy są one podyktowane warunkami pracy jakie oferuje firma Agtos Polska? Czy może inne aspekty wpłynęły na to, iż pracownicy zdecydowali się na rezygnację z pracy? Wyraź swoją opinię na ten temat.

Panxyz
@Urszula 08.07.2018 21:16

Największy wplyw ma bardzo niskie wynagrodzenie względem pracy która sie wykonuje, nie wspominając o atmosferze która panuje w firmie...

Urszula

W internecie oraz innych powszechnych źródłach brakuje informacji na temat wolnych etatów do pracy w firmie Agtos Polska. Czy ktoś z Was słyszał o prowadzonej obecnie rekrutacji do pracy w tej firmie? Może są tutaj osoby, które mogłyby podzielić się doświadczeniami związanymi z procesem rekrutacyjnym do pracy w firmie Agtos Polska? Zapraszam do dyskusji na ten temat.

Panxyz
@Urszula 02.07.2018 12:53

Niedługo pojawia sie nowe oferty ponieważ pojawiły sie kolejne zwolnienia...

Ciekawy

Co nowego słychać w firmie?

Urszula

@Panx jesteś związany lub pracowałeś w firmie Agtos Polska? Możesz coś więcej napisać o obecnej sytuacji przedsiębiorstwa? @Nikt_wazny pracujesz jeszcze w Agtos Polska? Kwestie wynagrodzenia warto poruszać z kierownictwem, dialog prowadzi zawsze ku dobremu. Próbowałeś może wraz z innymi pracownikami porozmawiać na temat wynagrodzenia z przełożonym? Co możesz jeszcze napisać o pracy w Agtos Polska? Jak wyglądają tu relacje ze współpracownikami?

PanX

Czytając poprzednie komentarze stwierdzam, ze tacy pracownicy jak w agtosie to prawdziwy SKARB skoro charytatywnie spędzają więcej czasu w pracy. W każdej innej firmie są to nadgodziny za które pracownik dostaje dodatek do wynagrodzenia.

Firma się nie rozwija.ludzie się zwalniają ponieważ wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej a poza tym atmosfera niemiła. Kierownictwo i przełożeni nie szanują i nie dbają o pracownika. NIE POLECAM. Wszystkie wczesniejsze komentarze dobrze oddaja sytuacje we firmie.

Nikt_wazny
@Pracownik 29.05.2018 11:16

Oczywiście wynagrodzenie nie adekwatne do pracy jaka sie tu wykonuje. Najnizsza krajowa plus mała premia... lepsze zarobki w lidlu czy w biedronce.

Nikt_wazny

Urszula jak firma ma prosperować bez pracowników?

Urszula

@Ja dlaczego uważasz, że firma Agtos Polska jest bliska upadku? Pamiętaj, że na forum mogą być tylko informacje zgodne z prawdą i nieobrażające nikogo. Czy na temat atmosfery były jakieś rozmowy z przełożonym? Czy pracownicy próbowali coś z tym zrobić? @Strus pisałeś wcześniej, że pracy jest dużo, teraz wspomniałeś, że kolejna osoba się zwolniła, czy wolne etaty wynikają z tego faktu, czy może ze zmian rozwojowych firmy?

Ja

Witam, firma zmierza ku upadkowi.. nowe osoby nawet nie wytrzymują okresu próbnego (6 mies.), ponieważ nie mogą znieść atmosfery panującej w firmie a od nowego roku zwolniło sie kilkunastu doświadczonych pracowników!!

Strus

Nasz przełożony po prosty z nami nie rozmawia, wiecznie naburmuszona mina, prezes podobnie, pojawił się w firmie i rozmawiał tylko z wybranymi osobami. Absolutnie nie takiej firmy rozmowy się spodziewaliśmy. Tak na marginesie dziś zwolnił się kolejny doświadczony pracownik.... Chyba dobitnie widać, że w firmie jest coś nie tak. Pozdrawiam

Urszula

@Ktoś z biura czy próbowałeś poruszyć temat nadgodzin ze swoim bezpośrednim przełożonym lub prezesem i wyjaśnić tego przyczyny? @Strus piszesz, że pracy jest dużo. Masz wiedzę czy firma obecnie poszukuje pracowników. Możesz napisać, jak kształtuje się atmosfera wśród współpracowników oraz co zapewnia pracodawca? Zapraszam użytkowników do dyskusji na temat obecnej sytuacji w Agtos Polska, zaznaczając przy tym, że wszelkie opinie, które znajdują się na forum powinny być prawdziwe i opisane w sposób merytoryczny. To ważne dla obecnych i przyszłych pracowników firmy.

Ktoś z biura

Dlaczego niemiecki pracownik umysłowy czyt. Pracownik z biura jest wynagradzany za nadgodziny, natomiast w Polsce nadgodziny dla pracowników umysłowych są GRATISOWE??? Co oznacza Panie prezesie Pana powiedzenie POLNISCHE STANDARD??? Potrafi Pan to w racjonalny sposób wytłumaczyć???? Nie ma czegoś takiego jak wewnętrzny regulamin zakładowy!!!! Kolejny minus dla Pani dyrektor, wie Pani doskonale o takiej sytuacji ale nie interweniuje Pani bo po co..... Proszę tylko wziąść pod uwagę, że to pieniądze motywują do pracy.... NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GRATISOWE NADGODZINY, to totalny absurd!!!! Naprawdę jak tak patrzę na sposób zarządzania firmą to aż nie mogę uwierzyć jaki cyrk tu panuje. Jakieś chore stereotypy tu panują. To taka przestroga dla wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie. Pozdrawiam

anonymous
@Ktoś z biura 15.05.2018 18:22

Koledzy a ja mam pytanie czy takie zmuszanie do niepłatnych nadgodzin w biurze to bardziej pod mobbing podlega czy pod kontrolę z PIP-U?

Strus

Bezproduktywne WYCIECZKI Pana prezesa A. H i obywatela S. T to ogromne koszty. Licząc koszty oleju napędowego, bramki autostradowe i pobyt w hotelu, naprawdę w skali roku uzbiera się ogromną suma. Znam bardzo przyblizona wartość, ale nie będę o niej pisał ponieważ nie chcę Wam psuć nastroju i jeszcze bardziej demotywowac. Mam propozycję, skoro mamy szukac oszczędności to proponuję aby obywatel S. T przeprowadził się do Konina. Pracy u nas w zakładzie jest dużo. Wynagrodzenie dla kolegi owszem w Euro ale w wysokości naszych wypłat czyli 500 euro za miesiąc. Ciekawe czy ta ogromną suma zostałaby przez obywatela z akceptowana. To on generuje ogromne koszty związane z jego wycieczkami do Konina, więc podsuwa pomysł ograniczenia wydatków dla firmy. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

ktoś ktoś

Witajcie . Panie A.H wstydził by się Pan swojego zachowania wszyscy myslelismy ze na Pana można liczyć ,wstyd i jeszcze raz wstyd . Super się wozi Autem za tyle tysięcy .. A na nas szkoda jest parę zloty dac . Wstyd . Pani Aniu i Panie A.H

Hrabia

Panie prezesie bardzo zawiódł Pan nasze oczekiwania. Widać wyraźnie, że jedzie Pan z Panią dyrektor na jednym wózku. Uwaga, aby się kółko nie urwalo.... Czasy ciemnoty w naszym kraju już dawno się skończyły, proszę nie robić z nas tzw ciemnej masy. Jeśli firma przynosi straty to należy ją zamknąć.!!!! Pieniądze są, ale nie na podwyżki płac dla pracowników!!!

Zbyszek

Witam. Nic się w firmie po wizycie Pana Prezesa nie zmieniło. Faktycznie nie ma środków na podwyżki, Panie A. H, czy zakup luksusowego Mercedesa był zakupem koniecznym? Kolejne pytanie, co wnoszą Pana częste przyjazdy do Polski? Pobyty w luksusowym hotelu też dużo kosztują. To samo pytanie kierowane jest do obywatela S. T po co tu wogole przyjeżdża? Wiem doskonale ile kosztują Wasze pobyty w Hotelu, a droga z Niemiec do Konina czyli ponad 800 km przecież to są ogromne koszty. Na to pieniądze są?!!! Odnośnie Pani dyrektor to brak słów, szkoda sobie nerwy psuć. Miłej niedzieli życzę i powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy koledzy. Pozdrawiam. ZBYSZEK

Pracownik z biura

Prawdziwy cyrk zacznie się od października, zobaczycie....

Pracus

Sytuacja w firmie bez zmian. Nawet nowo przyjęci pracownicy zauważyli, że na rozmowie obiecali coś innego a zupełnie inaczej jest już teraz jak już tu pracują. Totalny bałagan, siostry czyli Pani dyrektor i Pani od spraw plac i księgowości bez zmian. Taktyka nasza jest prosta, róbmy co do nas należy i trzymajmy się starego powiedzenia, JAKA PŁACĄ TAKA PRACA. w międzyczasie szukajmy sobie innego zajęcia. Tak na marginesie prezes firmy twierdzi, że nie stać go na podwyższenie plac no i faktycznie coś w tym jest. Zakup fuul wypasionegi auta klasy premium to nie byle jaki wydatek. Tylko czy takim krokiem przyciągnie do firmy nowych pracowników?? Przyciągnie młodych bez doświadcza na Maks pół roku. Zresztą w ubiegłym tygodniu już jeden z nowych kolegów zrezygnował. Pracy na rynku jest dużo, na Agtosie kariera się nie kończy. Agtos-Zdecydowanie na nie.

anonymous

W firmie nic się nie zmieniło. W akcie desperacji dyrekcja zdecydowała się na podwyższenie stawek godzinowych o doszło do absurdalne sytuacji, pracownik nowo przyjęty ma taką stawkę lub minimalnie niższą jak pracownik z dużym stażem ha ha ha. Tak na marginesie dziś zwolnił się jeden z pracowników, który zatrudnił się 2 tygodnie temu ha ha. Panie prezesie A. H proszę nie tłumaczyć ludziom że wysokość wypłat uzależniona jest od średnich plac w regionie. To totalny absurd, ośmieszyl się Pan. Takie cuda może Pan wymyślać dla dzieci z przedszkola. Jeśli produkcja przy wzroście wynagrodzeń jest nieopłacalna to należy firmę zamknąć lub przenieś produkcję do Afryki. Odnośnie Pani dyrektor to bez zmian, majster również. Jednym słowem odradzam pracy tutaj. Pozdrawiam Kazik

Daria

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

były pracownik2

śledzę te wpisy od pewnego czasu. i jak udało coś się dzisiaj zdziałać?

1986
@były pracownik2 06.04.2018 17:45

Witam. Czy coś przyniosło spotkanie z prezesem?

Zostaw opinię o Agtos Polska Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agtos Polska Sp. z o.o.