opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Rimaster Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 93 ocen
Opinie(560)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(560)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • O nas
  • .
  • Wizja i wartości
  • .
  • Usługi
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Warunki współpracy, benefity
  • .
  • Kontakt

O nas

Wizja i wartości

Usługi

Rekrutacja

Kariera

Warunki współpracy, benefity

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Koszalin
  • Kołobrzeg
  • Stargard
  • Piła
  • Chojnice
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Czaplinek
  • Wełnica
  • Niwka
  • Zawada
  • Piekary
  • Łazice
  • Łąka
  • Wrześnica
  • Karsno
  • Nowe Drawsko
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Czaplinek
  4. /
  5. Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Rimaster Poland Czaplinek

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Rimaster Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.03.2021 14:53

    Były pracownik

    Odradzam wszystkim prace w tej firmie. Jeżeli macie coś innego na oku, nie pchajcie się tam nawet. Nie warto, najniższa krajowa, milej atmosfery to juz dawno tam nie ma. Nie doceniają pracowników. Sama praca, budowanie wiazek ok. Ale nic po za tym się kupy nie trzyma. Dobra zmiana. Hahaha. (usunięte przez administratora) i wodorosty.
    ReviewUserIcon
    K.A.

    12.03.2021 22:35

    Były pracownik

    Brak słów.
    ReviewUserIcon
    gall

    02.01.2021 20:31

    Pracownik

    od kiedy jest nowy kierownik w ogóle nie jest fajnie. nie chce się przychodzić do pracy .człowiek musi to idzie ,to nie jest tylko moja opinia
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    04.09.2020 19:50

    Inne

    Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rimaster Poland Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    jj

    02.01.2021 19:15

    Pracownik

    Kiedyś dbali o dobrą atmosferę i ogólnie o pracowników.Teraz tutaj ludzie się nie liczą.Są wręcz tacy,którzy cieszą się ,jeżeli mogą jakoś ludziom zaszkodzić,Najgorsze jest to,że należą oni do kadry zarządzącej.
    ReviewUserIcon
    Anaruk

    20.02.2022 11:04

    Pracownik

    Atmosferę w firmie już dawno szlag trafił. Nie ważne czy na produkcji, czy w administracji. (usunięte przez administratora)Szkoda. Firma miała potencjał i swój czas. Ludzie dali się zaszczuć. Dlaczego? Za stołki? Za pieniądze? Na pewno nie dla szacunku. Szkoda gadać.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.02.2020 16:59

    Inne

    Czy w Rimaster Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?
    ReviewUserIcon
    GIGI

    25.02.2020 13:55

    Inne

    Tak, na trzepaku przed blokiem.
    ReviewUserIcon
    Jola

    24.11.2019 19:08

    Inne

    Ile można teraz zarobić w Raster w Bornym i czy są przyjęcia do pracy
    ReviewUserIcon
    Gyh

    19.11.2019 10:46

    Inne

    Ile się zarobi na start?
    ReviewUserIcon
    Maria

    07.02.2019 20:39

    Inne

    Rimaster Poland w związku ze swoim rozwojem, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Lidera Magazynów Wyrobów Gotowych. Oferowany jest bogaty pakiet socjalny w postaci dofinansowania z okazji świąt, dopłaty do aktywności sportowej, finansowanie biletów na lokalne eventy, pracownicze imprezy integracyjne i wycieczki oraz dofinansowanie do nauki języka obcego. Interesuje mnie, jak wygląda w praktyce przydzielanie tych pozapłacowych benefitów. Czy każdy pracownik ma do niego dostęp?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    18.05.2019 15:09

    Inne

    Witam. Jestem zaineresowany zatrudnieniem sie w waszej firmie .
    ReviewUserIcon
    ja

    05.10.2017 15:08

    Inne

    ja też pracuję w Rimaster i zgadzam się z treścią a wiem ze planuja zmiane wynagrodzen zeby ludzie mogli lepiej zarabiac więc jak to zrobią będzie bardzo dobra firma. Bardzo pilnują dobrej atmosfery, szanują ludzi i jest spokój i każdy swoje robi nie narzekam.Polecam innym
    ReviewUserIcon
    do- ja

    22.12.2017 21:32

    Inne

    NIEPRAWDA że pilnują dobrej atmosfery,że szanują ludzi,że jest spokój.Kiedyś,teraz juz nie.Podobno "idzie nowe".a zarobki-podwyżki dla liderek,a ludzie mają "sobie wypracować".
    ReviewUserIcon
    Rużyczka

    31.01.2019 13:11

    Inne

    Tu się zgadzam to jest porażka te liderki dobrze że są ale powinny być to osoby nie powiązane z pracownikami które obiektywie patrzą na wszystko teraz jeżeli jesteś koleżanką bądź rodzinną to masz duże plusy a inni to się sami domyślićie bo praca jest ok firma też tylko powinni zlikwidować układy ukladziki bo brygadzista też przymyka oko na to co robią liderki i mentorki
    ReviewUserIcon
    Maria

    21.08.2018 20:59

    Inne

    @Bartosz na jakiej podstawie i na jakich informacjach opierasz swoją opinię o Rimaster Poland? Możesz przybliżyć innym użytkownikom te fakty? Każda wypowiedź, która zawiera wskazówki na temat pracodawcy jest pomocna przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu przez osoby będące potencjalnymi kandydatami do pracy w Rimaster Poland.
    ReviewUserIcon
    Rużyczka

    31.01.2019 12:45

    Inne

    Bo tak jest to co teraz się dzieje na co poniektórych zmianach w rimaster Borne Sulinowo to przekracza ludzkie pojęcie liderki robią jawnie co chcą jest kumaterstwo ukladziki które jawnie pokazują jeżeli nie jesteś dobrą koleżanką to niestety zapomnij o wydajności i premiach bo to dostają najlepsi a mentorki jeszcze gorzej się zachowują nawet nie ma komu to powiedzieć bo brygadzista widzi wszystko ale uwagi nie zwraca .
    ReviewUserIcon
    Tomek

    10.01.2019 14:57

    Inne

    Obecnie na jakie stanowiska rekrutujecie oprócz pracowników produkcyjnych??? Może jakieś administracyjno-biurowe stanowisko ? :)
    ReviewUserIcon
    niki

    20.10.2018 14:56

    Inne

    Co,Rimaster,zastraszonymi ludzmi łatwiej rzadzić,prawda?czy po prostu chcecie,zeby polacy sami zaczęli się zwalniac?
    ReviewUserIcon
    Maria

    05.10.2018 13:25

    Inne

    @Paola zajrzyj na: https://www.facebook.com/RimasterPoland/ tu w postach możesz znaleźć ciekawe oferty pracy od Rimaster Poland. Jesteś zainteresowana konkretnym stanowiskiem czy bardziej chodzi Ci, aby znaleźć zatrudnienie właśnie w tej firmie? @Hubert jesteś związany z Rimaster Poland? Możesz powiedzieć jak Ci się tu pracuje? Jak postrzegasz relacje pracownicze?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    07.10.2018 14:38

    Inne

    Plusy: Generalnie załoga przyjazna i pomocna Praca lekka, prosta. W zakładzie ciepło i cicho. Wypłata zawsze na czas, a nawet wcześniej. Minusy: Praca na trzy zmiany Niektóre czynności monotonne i nużące.
    ReviewUserIcon
    Paola

    04.10.2018 09:52

    Inne

    Witam. Czy rimaster dalej rekrutuje ?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    04.10.2018 19:54

    Inne

    Tak

    Kontakt - Rimaster Poland Sp. z o.o.

    Kolejowa 4 78-550 Czaplinek

    NIP:7671585787

    KRS:0000192920

    https://rimaster.se/
    Branże: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Edek

    02.10.2018 13:37

    Inne

    (usunięte przez administratora). Brak szacunku dla pracownika. Układy i układziki.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    02.08.2018 10:55

    Inne

    Słyszałem, że Rimaster to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Czy aktualnie potrzebują ludzi?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    03.08.2018 20:05

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    niki

    02.08.2018 09:00

    Inne

    Szefowie-zróbcie parking!Samochody za bramą w każdym możliwym miejscu.przecież wiecie,że do tej firmy trzeba dojechać!I jeszcze coś-hala jest mała,tak trudno zrobić klimatyzację?mózgi się gotują przy takich temperaturach.
    ReviewUserIcon
    Karol

    25.05.2018 18:27

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    25.05.2018 20:26

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    qa

    18.01.2018 20:42

    Inne

    a zarobki inżynierów
    ReviewUserIcon
    Bezrobotny

    06.11.2017 08:46

    Inne

    Witam wiecie moze czy nie szukaja pracownikow produkcji na cieciu w bornym?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Rimaster Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.09.2017 20:35

    Inne

    Płacą byle jak, bo ludzie i tak przyjdą, choć ostatnio dali minimalne podwyżki. Część z tych podwyżek i tak za kilka miesięcy zostanie zjedzona przez podniesienie najniższej krajowej, więc to taka symboliczna podwyżka na kilka miesięcy. Atmosfera spokojna, możliwość dorobienia na nadgodzinach. Gdyby nie małe zarobki, to byłoby idealnie. Ale na czaplineckim rynku i tak jest nieźle. Gdzie indziej może zarobisz nieco więcej, ale będą wyzywać, poniżać, wołać do pracy w soboty i niedziele, bez żadnych dodatków. Trzeba powiedzieć, że Rimaster to uczciwy pracodawca. Umowa o pracę, zabezpieczenia socjalne, a zwolnienia tylko dla bumelantów i "chorowitych".
    ReviewUserIcon
    Podatnik

    27.03.2017 16:54

    Inne

    Plus: Traktuja pracownikow jak normalnych ludzi, w przeciwienstwie do niektorych tego typu zakladow. Minus: System trzyzmianowy. Moze niektorym to odpowiada, ale nie kazdemu (w tym mnie).
    ReviewUserIcon
    Anna

    04.05.2017 11:03

    Inne

    Dokładnie, poszłabym tu do pracy,ale jest może opcja dogadania się z kim, by chodzsić tylko na rano? Jestem samotną matką, nie mam z kim zostawić dzieci na popołudnia a tym bardziej noce.
    ReviewUserIcon
    Zdr666

    16.01.2017 20:55

    Inne

    Wiecie czy w Bornym nie potrzebuja na ciecie w czaplinku wszystko wyjezdza a jestem 13letnim pracownikiem na cieciu i chcialbym przejsc z Kabla do Rimastera
    ReviewUserIcon
    Led

    09.01.2017 12:18

    Inne

    Witam , czy są przyjęcia ?
    ReviewUserIcon
    adko

    19.04.2016 20:41

    Inne

    Kochani czy ktoś z Was tu obecnych powie mi czy firma wysyła też pracowników za granicę czy coś mi się pogmatwało.... : ) szukam informacji odnośnie zarobków u nich w zawodzie plus umowa pracuje ktoś dla nich i może coś wypowiedzieć sie w tej kwestii?
    ReviewUserIcon
    bo

    19.12.2014 20:53

    Inne

    witam,czy potrzebują do pracy bo jestem chętna.
    ReviewUserIcon
    ok

    12.12.2014 14:02

    Inne

    firma ok normalne traktowanie
    ReviewUserIcon
    zgaga_1

    16.04.2014 20:26

    Inne

    Pracowałam w tej firmie ok 5 lat. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat pracy. Fakt, że po kilku latach pracy , w związku z redukcją etetów, dostałam wypowiedzenie. Nie mam o to żalu, bo były osoby, które bardziej potrzebowały tej pracy. W tej chwili pracuję w firmie o podobnym profilu ale w bardzo chetnie wróciłabym tutaj. Tutaj pracownika traktuje się po ludzku, a nie jak maszynę do nabijania kasy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.