Rimaster Poland Sp. z o.o.

Czaplinek

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

Bezrobotny

Witam wiecie moze czy nie szukaja pracownikow produkcji na cieciu w bornym?

ja

ja też pracuję w Rimaster i zgadzam się z treścią a wiem ze planuja zmiane wynagrodzen zeby ludzie mogli lepiej zarabiac więc jak to zrobią będzie bardzo dobra firma. Bardzo pilnują dobrej atmosfery, szanują ludzi i jest spokój i każdy swoje robi nie narzekam.Polecam innym

Płacą byle jak, bo ludzie i tak przyjdą, choć ostatnio dali minimalne podwyżki. Część z tych podwyżek i tak za kilka miesięcy zostanie zjedzona przez podniesienie najniższej krajowej, więc to taka symboliczna podwyżka na kilka miesięcy. Atmosfera spokojna, możliwość dorobienia na nadgodzinach. Gdyby nie małe zarobki, to byłoby idealnie. Ale na czaplineckim rynku i tak jest nieźle. Gdzie indziej może zarobisz nieco więcej, ale będą wyzywać, poniżać, wołać do pracy w soboty i niedziele, bez żadnych dodatków. Trzeba powiedzieć, że Rimaster to uczciwy pracodawca. Umowa o pracę, zabezpieczenia socjalne, a zwolnienia tylko dla bumelantów i "chorowitych".

Podatnik

Plus: Traktuja pracownikow jak normalnych ludzi, w przeciwienstwie do niektorych tego typu zakladow. Minus: System trzyzmianowy. Moze niektorym to odpowiada, ale nie kazdemu (w tym mnie).

Anna
@Podatnik 27.03.2017 16:54

Dokładnie, poszłabym tu do pracy,ale jest może opcja dogadania się z kim, by chodzsić tylko na rano? Jestem samotną matką, nie mam z kim zostawić dzieci na popołudnia a tym bardziej noce.

Zdr666

Wiecie czy w Bornym nie potrzebuja na ciecie w czaplinku wszystko wyjezdza a jestem 13letnim pracownikiem na cieciu i chcialbym przejsc z Kabla do Rimastera

Led

Witam , czy są przyjęcia ?

adko

Kochani czy ktoś z Was tu obecnych powie mi czy firma wysyła też pracowników za granicę czy coś mi się pogmatwało.... : ) szukam informacji odnośnie zarobków u nich w zawodzie plus umowa pracuje ktoś dla nich i może coś wypowiedzieć sie w tej kwestii?

bo

witam,czy potrzebują do pracy bo jestem chętna.

ok

firma ok normalne traktowanie

zgaga_1

Pracowałam w tej firmie ok 5 lat. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat pracy. Fakt, że po kilku latach pracy , w związku z redukcją etetów, dostałam wypowiedzenie. Nie mam o to żalu, bo były osoby, które bardziej potrzebowały tej pracy. W tej chwili pracuję w firmie o podobnym profilu ale w bardzo chetnie wróciłabym tutaj. Tutaj pracownika traktuje się po ludzku, a nie jak maszynę do nabijania kasy.

Zostaw opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rimaster Poland Sp. z o.o.