Auma Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Auma Polska Sp. z o.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Auma Polska Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy zaszły w niej zmiany korzystne dla pracowników? Twoje doświadczenia mogą być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę dołączenie do Auma Polska.

jacek
użytkownik zarejestrowany

interesujące' powiem ci ze ludzie dobrze robią, każdy zasługuje na szacunek i jednka strona i druga stroną.

interesujące

Co za bzdura. Dziwne ze nikt sie pod tym nie podpisal i nigdy nie podpisze. Ludzie rzucaja ta firme ze wzgledu na traktowanie i wyzywanie sie na pracownikach. Nerwowo nie do wytrzymania. Odchodza nawet do na gorsze nawet do konkurencji byle nie miec juz do czynienia. To wszystko jest akurat do zweryfikowania.

damian

jednak nie szukają

Ja

Warto, zarobki zdecydowanie powyżej średniej. Jest to normalna firma, w której pracują normalni ludzie (średnia wieku ok. 33 lat).

nick

wiesz że bzdury piszesz, ci co jeszcze nie uciekli i tak uciekną :))

nick

Negatywne opinie zatrudnionych obecnie pracowników i ucieczka innych, mających nieoceniony wkład w rozwój tej firmy mówią same za siebie.

hh
@nick 25.11.2013, 18:35

Nieoceniony wkład w rozwój firmy :-)))))) Dobre Ci co mają rzeczywisty wpływ nadal pracują i nie uciekają, bo ciężko [usunięte przez moderatora] na wspólny wynik.

Kris

Wszystko w porządku. Wszyscy ciężko pracują na wspólny wynik. A złe opinie albo pochodzą od byłych pracowników albo od jakiegoś frustrata, który ma pretensje do garbatego, że ma proste dzieci.

js

jasne. wszyscy z tej firmy są [usuniete przez moderatora] no nie?

b.

nie podoba się - wypad, malkontenci [usuniete przez moderatora]

probo

jak się komuś nie podoba to w polsce nie ma obowiązku pracy spadać i nie narzekać!

dolny

to firma w której góra pluje na wszystkich i ma ich za śmieci

wrr

szambo a nie firma!!

do tchórza i konfidenta

Jeśli jesteś taki pewny tego co piszesz to się przedstaw i napisz kto czego żałuje? Dzisiaj łatwo znaleźć każdego i poprosić o jego zdanie? Jaki masz powód żeby się ukrywać??? kogo się boisz????

Picia

Ale o co chodzi? W pracy nie ma kolegów. Tym bardziej ci co odeszli nimi nie są. Info dla ludzi z zewnątrz: firma w porządku, dobrze płaci, pełen socjal. Oczywiście są i wymagania i ci, którzy nie dali rady są za burtą i teraz żałują.

Sam

Skoro jest aż tak źle, to dlaczego jest tak mała rotacja? Jeśli byłoby tak jak tu opisują to każdy zwolnilby się po krótkim okresie czasu pracy. Na mój nos to te bzdury wypisują frustraci, którzy już w aumie nie pracują, np. [usuniete przez moderatora] Jakoś trudno sobie wyobrazić, ze mógłby to być ktoś z aktualnie zatrudnionych, chyba że może ktoś z działu serwisu. Reasumując - [usuniete przez moderatora] tchórzom, którzy bzdury wypisują anonimowo.

marek

też tak słyszałem

szczerze

mobbing i psychoterror! nie polecam tej firmy nikomu.

milicjat

używają na tej stronie fikcyjnych osób do autopromocji firmy. typowa sbecka manipulacja. taki przykład zakłamania i żenady wystarczy czy chcesz więcej? wszystkie pozytywne wypowiedzi pod adresem tej firmy na tej stronie są kłamstwem.

to się zgadza

prawda jest taka, że kamery i podsłuchy są w każdym pomieszczeniu. bo to konik szefostwa. pełna inwigilacja. nawet w toalcie strach sobie pierdnąć. sb-ckie metody na każdym kroku.

Wojtek

obiecuje, że odpowiem na każde pytanie. aż napiszesz że wystarczy.

Wiktoria

Wojtka zapytaj o szczegóły to ci powie

?

Jakieś szczegóły?

Ltd.

ta firma to zwykłe bagno, wariatkowo, zakłamanie, cwaniactwo i żenada

Gość

Hola hola! Ważcie swoje opinie, bo w Internecie nikt nie jest anonimowy. Dla malkontentów: skoro jest tak źle i szef jest taki niedobry dlaczego nie znajdziecie sobie innej firmy? Jeśli proboszcz robił coś nielegalnego to minęło ponad 20 lat kiedy mógł zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Pewnie, gdybyście żyli za komuny to byście(usunięte przez administratora) na widok ZOMO.

królik

a co to takiego marchewka? nawet nasze 20 kamer w biurze nie widziało nic takiego. chce chociaż zdjęcie marchewki za to że nadstawiam dupy za sbeka.

m.

był, nie był - kogo to interesuje? daje mi zarobić i to jest ważne. Każdy ma swoje wady i zalety. Szef jak szef, czasem kij, czasem marchewka. Negatywne opinie dużo ale to dużo bardzo przesadzone.

Proboszcz działał w opozycji - gruba kreska, w grupie, która nie dopuściła do rozlewu krwi w 88r./kamasze w służbach po studiach i opozycja/ Nadmiernie odważny, w innych miejscach nagradza się taka odwage. Opinie o firmie niewyważone.

Nie pracuje, bo się nie nadawał to go zwolnili

W

No i czemu już tam nie pracujesz skoro Wiktoria twierdzi, że tam tak fajnie?

Jana aplikujesz na moje miejsce?

własnie jak tam sie pracuje - szukają koordynatora biura serwisu - warto sie interesowac tym?

jana

no i jakie masz wrażenia:-)?

E.

Ja przepracowałem tam 2 lata na stanowisku Dyrektora Handlowego.

jana

wole nie pisac, bo to przeciez jawna strona...

Wojtek

A na jakie stanowisko aplikujesz?

droga Wiktorio, prosze o rade - właśnie rozmawiają ze mna headhunterzy na temat tej firmy i możliwosci dołaczenia tam do tych ludzi. Jak to teraz wygląda, co radzisz? Słyszałam, że ktoś tam poodchodził ostatnio. Bo wiesz, jak to jest z tymi zagranicznymi firmami... Jana PS. masz nick wiktoria, a piszesz w tekście jako mężczyzna - to coś oznacza?

Zostaw opinię o Auma Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auma Polska Sp. z o.o.