Opinie o Mera Technik Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mera Technik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mera Technik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mera Technik Sp. z o.o. w Warszawa

Karola Nowy wpis

Uznałam, że po kilku latach pracy uaktualnię swoją opinię, chociaż jest ona niezmienna. Nadal uważam, że atmosfera w firmie jest jak najbardziej w porządku, pensja jest bardzo adekwatna do wykonywanej pracy. Nadal nie rozumiem tej mowy nienawiści, ponieważ ja, będąc pracownikiem z trzyletnim stażem, w żadnym wypadku nie mogę się zgodzić z opiniami wypisanymi na portalu. Jestem bardzo zadowolona, że nie czytałam tych opinii przed wzięciem udziału w rekrutyacji, bo nie daj Boże jeszcze bym się nimi zasugerowała i zmarnowała naprawdę super szansę.

Zainteresowany pracą Nowy wpis
@Karola

Czy w firmie jest możliwość do przystąpienia do lux meda, Multisport i ubezpieczeń grupowych?

Administrator Nowy wpis

Mera Technik Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko brak. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Cienki

Pensje nędza, szkoleń brak. Dużo kapusiów. Jedyna zaleta to że płacą w terminie. Dziewiętnasty wiek.

Gabriela
@Cienki

To, że płacą w terminie raczej wynika z umowy czy to zaleta? Te pensje to co, najniższa czy jednak lepiej?

Cienki Nowy wpis
@Gabriela

Wynika z umowy ale w takich firmach to zaleta. Nie wiem co dla Pani jest pensją najniższą. Pensje w tej firmie nigdy nie są rewaloryzowane. Dopiero jak się rzuca wymówienie to zaczyna się płacz szefów i pokazują duży ból zębów. Normalnie zawsze dokładają do tej firmy.

Grażyna

Reasumując - w firmie pełno młodych osób, brak szkoleń i średnia atmosfera :D Co do zarobków, czemu takie skrajne opinie? wiem że to kwestia indywidualna, ale żeby aż tak? Ktoś pisze ze adekwatne do pracy, a ktos ze najlepiej jakby pracowało się za darmo :P Moze jakis pracownik napisze jak tam w firmie aktualnie?:)

Czy rekrutacja na stanowisko Technik Obsługi Budynków - Konserwator substancji budowlanej budynków w firmie Mera Technik Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Pracowałem w Mera kilka ładnych lat, nie szanują pracownika, nie zapewniają czystych ubrań roboczych, a jak się porwie albo zniszczy ubranie to nie dają nowego i tylko komentują że trzeba było nie niszczyć i że potrącą z pensji. Pracowałem tam bo już trochę lat i chciałem tam przepracować do emerytury. Młodzi nic nie umieją, nikt ich nie szkoli, serwisy są robione na odwal. Jeden drugiemu wilkiem, dosłownie były cztery osoby z którymi można było porozmawiać i bać się że podpierdzielą cię do przełożonego.

Lopezik
@Tomek

Pomógł po prostu.

Łukasz

Mera Technik szuka osoby na stanowisko technik serwisu urządzeń klimatyzacji. Pracodawca oferuje podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Czy oznacza to że są szkolenia branżowe i kursy językowe? Często można brać w nich udział?

Karola

Szczerze? Kompletnie nie rozumiem tych negatywnych opinii o pracy w Merze Technik. W prawdzie nie mogę się pochwalić wieloletnim stażem pracy, natomiast muszę wspomnieć ,że ja oceniam pracę bardzo pozytywnie. Sama jestem świeżym, uczącym się pracownikiem i tyle wsparcia i wyrozumiałości do pracownika to jeszcze nigdzie nie udało mi się spotkać. Warunki pracy, zakres obowiązków w moim odczuciu są adekwatne do wynagrodzenia, także kompletnie nie podzielam negatywnych opinii.

Justyna
@Karola

To fantastycznie, że w firmie można liczyć na wsparcie i wyrozumiałość, to często się nie zdarza. Napisałaś, że warunki pracy i zakres obowiązków są w Twoim odczuciu adekwatne do wynagrodzenia. Czy możesz więc napisać na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Karola
@Justyna

Ogólnie nie wypowiadam się w kwestii konkretnego wynagrodzenia- wydaje mi się to po prostu mało profesjonalne , ale jest to moja druga praca i tak naprawdę wynagrodzenie jest o wiele większe niż miałam wcześniej.

Dawid

@tomek ale skoro pare lat pracowałeś to może nie jest aż tak zle ?

panda

najlepiej jak byś pracował za darmo i po godzinach o wszystko musisz się prosić

niezadowolony

Pracowałem w tej firmie 18 miesięcy na początku było w miarę ale co miesiąc to coraz gorzej obiecują złote góry później mają cie gdzieś nie polecam nikomu tam pracy za grosze

Zibi

A ja myślę, że wpisy zamieściły osoby nie pracujące w firmie!

niezadowolony

Coś słyszałem na ten temat szukają ludzi za darmo do kamieniołomu

Magda

@Michał a jak zarobki?

Spoko praca, wzięli dużo młodszych pracowników, o wiele lepiej się pracuje

Jestem zadowolony. Dobre wynagrodzenie, umowa o pracę. Wszystko ok.

Bartek

Praca jak praca, jak wszędzie, grunt że płacą w czasie tyle ile trzeba :))

Witold

A co słychać aktualnie w firmie? Czy zarobki poprawiły się? Jaka jest atmosfera?

Niezadowolony

Niestety nie polecam tej firmy zarobki małe, pracowników się wykorzystuje prezesi nie fair. O wszystko trzeba się prosić.

Pstryk
@Niezadowolony

Potwierdzam

admin

Opłaca się pracować w firmie Mera Technik Sp. z o.o. ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Mera Technik Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mera Technik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mera Technik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mera Technik Sp. z o.o.?

Mera Technik Sp. z o.o.