Opinie o Vario Term Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Vario Term Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vario Term Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vario Term Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda kwestia awansu w Vario Term Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca Międzynarodowy?

Marcin Nowy wpis

Dzień dobry, niestety nie mamy takiego stanowiska. W przypadku innych stanowisk oczywiście jest możliwość awansu.

Sylwek

Brałem udział w rekrutacji na PH. Proponowane warunki: poniżej średniej. Całe spotkanie w Wa-wie - poniżej krytyki. Firemka wygląda na importera z CHRL a na miejscu maluje tanie zaworki bo z zaworami nie ma to nic wspólnego. Jeszcze Dyrektor: wulkan intelektu to NA PEWNO nie jest. Polecam porozmawiać (na rynku instalacyjnym ich znajdziecie) z byłymi pracownikami to ,,dołożą" wiele ciekawostek !!!

@Sylwek

Bardzo nam przykro, że tak nas Pan ocenił. Jednak każda opinia jest dla nas bardzo ważna i postaramy się wyciągnąć z niej wnioski. Wynagrodzenia PH są uzależnione od wyników, niestety nie miał Pan możliwości przekonać się jakie są faktycznie, naszym zdaniem są zdecydowanie powyżej średniej. Odnośnie samych produktów, podczas rekrutacji nie pokazujemy produkcji, wydaje mi się, że ocenił Pan pochodzenie naszych produktów błędnie. Zapraszam na krótką wizytę, bardzo chętnie pokażę oraz opiszę proces produkcyjny, proszę powołać się na opinię w portalu gowork. Serdecznie pozdrawiam :)

Kamila
@Marcin

A jest możliwość żeby podczas rozmowy rekrutacyjnej zobaczyć produkcję? Macie przewidziany czas na każdej rozmowie na to?

@Kamila

Raczej tego nie robimy, ale na prośbę kandydata możemy zrobić wyjątek.

Barbara Nowy wpis
@Marcin

Ok, a już po pozytywnej decyzji są jakieś szkolenia stanowiskowe? Czy raczej wrzucanie kandydata na tzw. głęboką wodę? Bardzo chciałabym wiedzieć, jako ktoś z małym doświadczeniem.

Marcin Nowy wpis
@Barbara

Prowadzimy szkolenie w firmie. Pracownik jest wdrażany przez pierwsze miesiące w kilku działach, aby poznał jak najwięcej procesów. Dalej jest już "głęboka woda", również duża swoboda działania dla pracownika.

Dobre godziny pracy, płaca spoko, fajny zespół, miło się pracuję

Robert

Bardzo dobra atmosfera, dobre wynagrodzenie, umowa na czas nieokreślony - ogólnie polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Vario Term Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
admin

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Vario Term Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Vario Term Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vario Term Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vario Term Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vario Term Sp. z o.o.
  • Ogórkowa 96