Opinie o DFE Security Sp. z o. o.

ok

ok

obecny pracownik

A ja cały czas tam pracuję i nie narzekam, każdy pracownik ma swój teren do ogarnięcia więc jak to się mówi: jak dbasz tak masz. Jak jedziesz na serwis i odstawiasz szopkę to wiadomo, że prędzej czy później tam wrócisz ale jak robisz swoją robotę rzetelnie to praca jest miła i przyjemna. Opinie negatywne są pracowników którzy nie dawali sobie rady więc muszą ponarzekać. Jak w każdej firmie są sprawy i tematy, które można poprawić ale naprawdę nie ma źle.

zgadzam sie z opinia "klient". To co dzieje sie w tej firmie przechodzi ludzkie pojecie, prawda jest to ze pracuje sie od rana do nocy,(trasy ktore robi sie autem przechodza ludzkie pojecie tj. 100-600km dziennie jezdzac samemu) takze fizycznie niewykonalnym jest aby zmiescic sie w 8 godz. pracy. Co do koordynacji to naprawde jedno wielkie nieporozumienie. Kobieta ktora nie wie jak zarowke podlaczyc do baterii kieruje zespolem ludzi w serwisie elektronicznym. Plusem firmy bylo jedyne to ze placila tyle co na umowie(bo musiala) ale gdzie tylko moznabylo zabrac pracownikowi pieniadze z wynagrodzenia tam tez szef to robil. Podsumowujac moznaby opisywac sie calymi dniami o wykorzystywaniu pracownikow przez Pana J. J. Osobiscie NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY I TEJ FIRMY!

Klient

Witajcie. NIE POLECAM TEJ FIRMY!! W UMOWIE 40GODZ/TYDZ. A W RZECZYWISTOSCI PRACUJE SIE OD RANA DO WIECZORA. KOORDYNATORKA NIE MA POJECIA CO TO ZNACZY KOORDYNACJA (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o DFE Security Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DFE Security Sp. z o. o.