Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony

Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony
5 9

Opinie o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakim firma Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gość
@Administrator 19.03.2018 08:36

Atmosfera jest ok, bo w dobrych agencjach ochrony takiej jak Basma pracownicy szanują pracę, wiedzą że pieniążki są na czas na kącie. Jak jest pracownik szanowany przez firmę to i pracownik będze szanował swoich przełożonych i kontrahenta dla którego pracuje.

zainteresowana

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich i w związku z tym chciałabym dowiedzieć się , czy w tej firmie obecnie zatrudniają, tylko na umowę o pracy, czy zlecenia? Czy wśród was są tacy, które posiadają kilka umów.? Poprzednie , gdzie pracowałam była spółka, umowę o pracy miałam w jednej spółce a zlecenie w drugiej. Z góry dziekuję

Gość
@zainteresowana 15.02.2018 15:47

W basmie jest umowa o pracę a na drugą spółkę jest umowa zlecenie ale jak ktoś chce więcej godzin niż norma.Te godziny na zleceniu przeważnie na innym obiekcie.

Witam.Firma Basma jest jedną z najlepszych firm jakie są teraz na rynku.Pieniążki na czas zawsze ostatniego danego miesiąca,koordynator Pan Tomasz jest wymagający,ale zawsze z szacunkiem do pracownika.Minusem jest że ciężko się dostać do firmy,ale chyba dlatego że mało kto z firmy odchodzi a jak ktoś podpadnie na obiekcie nie z własnej winy to starają się pracownika przenieść.Grafik Szef dostosowuje do możliwości i potrzeb pracownika.Firma warta uwagi.Polecam

Remiks

Basma to super firma. Zatrudnia pracowitych a jak widać po forum niektórzy do takich się nie zaliczają stąd te wulgarne wpisy.

Kuba

A ja powiem tak. Pracowałem w tej firmie dwa lata temu. Pracowałem w sumie w 6ciu firmach i do nich mogę się odnieść w ocenie. Każda firma wypłacała mi na czas, basma też. W żadnej firmie nie miałem żadnej kary finansowej. Dwie odliczyły mi za mundur jak zrezygnowałem, basma nie. Pieniądze jak to w ochronie wszędzie marne ale w żadnej nie miałem tej najniższej na rynku tylko parę groszy więcej. Basma co do stawki klasowała się w gurnym przedziale. Grafik w baśmie udało mi się pogodzić z jeszcze dwiema pracami i nikt się nie dąsał. Doróbki z partyzanta jak w każdej firmie: na kiepską fuchę nie ma chętnych a koordynator musi kogoś znaleźć, generalnie jak ktoś chce zarobić i ma czas to zarobi a kto niema czasu to niech nie szuka pracy w ochronie tylko osiedlowym ważywniaku, będzie miał 1800 za 168h i wolne niedziele i święta. Stawka i warunki socjalne są zależne od klienta a nie firmy ochroniarskiej. Znasz angielski, nie spóźniasz się, golisz się przed pracą, patrzysz w monitor i reagujesz - będziesz miał lepszą stawkę na lepszym obiekcie z lepszym zapleczem socjalnym i wyższymi wymaganiami co do ochrony. A jak chcesz nic nie robić to siedzisz w butce metr na metr ze zmiennikami po których strach na krześle usiąść. Taka jest ogólna zasada wszędzie w tej branży. W basmie byłem tylko na prestiżowym obiekcie więc i kolegów w pracy miałem normalnych. Generalnie basma jest firmą którą z czystym sumieniem mogę polecić osobom które chcą pracować w ochronie, nie wiem czy mają obiekty dla tych którzy chcą tylko przesiedzieć w pracy ani jak na tych obiektach jest jeżeli są. Sam myślę o tym żeby wrócić do basmy, szkoda że od kilku dni "strona w budowie" chyba poprostu podjadę w wolnej chwili. Pozdrawiam.

Dere
@Kuba 05.10.2017 22:02

Kuba to ewidentnie biurowy pracownik Basmy

Baraspor

Kibel...

Patriota

(usunięte przez administratora) zdrajcy Polski (usunięte przez administratora) razem z tym komochem do Rosji i Tuskiem do Niemiec . Dla was to tylko szubienica nic więcej . Takich zdrajców to jak hitler pod ścianę i kula w łeb dalej sami sobie odpowiecie

Mm

Witam wszystkich a ja napiszę o tej firmie same pozytywy bo gdyby tak nie było to nie pracowałbym w niej prawie 8 lat ( w marcu minie:) ). Pieniądze na czas stawka nie najgorsza umowa jest, ten tylko będzie narzekał komu się nie chce pracować znam osoby z innych firm które mają dużo gorzej.Także polecam pracę w tej firmie.

sza

Pracowałem na dworcu zachodnim...zawalilem sobie sam...musialem sie zwolnic .atmosfera ok placa ukraińska ale na czas nigdy nie bylo problemu.wóda Ukrainki itp wynagradza place mniejsza od minimalnej .Pozdro dla Marcina Ch [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] inspektor zawsze za pracownikiem.Pozdro Piotrek Sz

dragan

widzialem gorzsza firme czyli multus wiesio nie wyplaca wyplaty i jezsze straszy sadem pracownikow, twierdzi ze prezeska nie ma pieniedzy teraz, tylko zapomnina dodac ze zyje z prezeska pod jednym dachem i szastaja kasa nieswoja.

Pan Nikt

Zapewne Jagusz

Romek

Dokładnie zgadzam się z opinią wcześniej. Walą w pędzel równo. Że też go jeszcze trzymają to jest do h... niepodobne...

Paweł

Nie polecam.Byla to firma ok atmosfera tez byla dobra,ale niestety to sie skonczylo.Inspektor oszukuje i kreci wciaz.Pozdrawiam P.Marcina

ochroniarz

Powiem tak, jest to Firma jak większość na naszym rynku pracy złodziejskim. Płacą na czas, dają umowy o pracę. Grafik da się ustalić pod inne zajęcia i tyle. Kto nie chce pracować, to nie wiem gdzie by chciał pracować to mu wciąż będzie żle. Najlepeiej to narzekać. Można zacząć pracę gdziekolwiek i szukać pracy dalej ja na firmę nie narzekam.

tola

Basma kręci wałki nielegalne co dla pracowników to dla siebie do kieszeni biorą... To są oszuści, nie polecam tej o to firmy.

Mirek

Uspokój się bo dadatków na wrzesień nie dostaniesz

ktoś

Widocznie kolega pracuje nie w tych porządnych. Pracowałem w kilku firmach i wszystkie płaciły na czas. Między innymi w Polpatrol, A. Pleban, Patron, Impel. Wystarczy?

Uspokój się Ci mówię...

Zabolała prawda prymitywie?

Jesteś zwykły grzbiet

Co kolega rozumie przez "płacenie na czas" ??? Pracuje obecnie w trzech firmach i tylko Basma płaci na koniec danego miesiąca, pozostali na 20 lub 25 następnego miesiąca wiec nie narzekam. A z tego co zauważyłem na tym forum to wszyscy obrzucają firmy szambem a pewnie dalej w nich pracują. Proponuje zmienić branże.

ktoś

Może w twojej? Facet napisał prawdę, więc trzym puchę lemingu.

ktoś

O czym ty gadasz? Jedyna firma? Z jakimi kwalifikacjami? Teraz co drugi pracujący w ochronie ma kwalifikacje. Konkretne obiekty? To znaczy jakie? Uważasz, że tylko basma ma konkretne obiekty? Pracujesz w ochronie od wczoraj? A może jesteś prezesuniem albo dyrektorem, próbującym dodać firemce plusów? To tak jak z taksówkarzami, wchodzą na strony swoich firm i je zachwalają. Ale ja zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Każdy, kto u nich pracował, wie, jak ciężko jest potem odzyskać swoje pieniądze za przepracowane dni. Właściciel firmy nie potrafi zrozumieć(lub nie chce), że ludzie u niego pracujący są wolnymi ludźmi. Uważa pracownika za własność i w razie nielojalności karze pracownika różnymi wymyślonymi karami, lub grozi sądem. W ekstremalnych przypadkach są zdolni do pobicia w biurze, jeśli delikwent przyjdzie z pretensjami. Więc nie pierdol mi tu, że szanują człowieka, bo albo jesteś leszczem, który zaczyna pracę w ochronie, albo jesteś (usunięte przez administratora) trollem.

ktoś

Pogadamy, jak będziesz zmieniał firmę. Wtedy zobaczysz jak Basma płaci na czas. Zresztą, albo jesteś opłacony albo jesteś członkiem zarządu, bo nawet najbliżsi współpracownicy, czyli ludzie odbierający zgłoszenia, mają swoje zdanie na temat tej "firmy". Gorszego dziadostwa i upodlenia pracownika nie widziałem w żadnej innej firmie. Więc nie kadź tu, i nie pisz głupot, bo wprowadzasz ludzi w błąd. A atmosfera, to lepsza jest na Marsie niż w tym żałosnym i mściwym grajdole. Nie pozdrawiam, bo wyczuwam fałsz.

Mirek

Jedyna firma która oferuje konkretne obiekty z kwalifikacjami. Nie utrudniają pracy i szanują człowieka.polecam

Firma płaci na czas. Atmosfera ok. Polecam

dobry_pracownik

Stawka w tej firmie dla wszystkich z kwalifikacjami to 6,50 i kierownicy twierdza ,że to szczyt bo więcej ma tylko prezes.Prezes biedny bo musi Lexusem jeżdzić ,reszta jak wielki dyrektor plus kierownicy opływaja w zbytku a zwykły cieć w Baśmie idąc obok wody gdzie pływają kaczki zostaje obrzucony chlebem bo już kaczki się nawet litują nad ubóstwem ciecia w tej firmie oraz biednymi dyżurnymi ,którzy łatają wszystkie potrzeby firmy i spokojnie rzucają bez namysłu chlebek aby cieciowi w firmie Basma żyło się odrobinę lżej.Praca w tej firmie dla idiotów.

Płacą grosze a wymagania ogromne.Ostatnio przestali płacić na czas zaczynają upodabniać się do firmy Kowalczyk.Wygrywają przetargi za przysłowiowe grosze i pracownik otrzymuje grosiny .Umowa zlecenie rządzi oraz przewałki kierowników ochrony razem z wielkim dyrektorem ochrony ,który wyżej s..a niż t..k ma.Ogólnie niezdrowa atmosfera i wydymanie pracownika w tej firmie.Nie polecam pracy.

ktoś

Przestali płacić terminowo. Inspektorzy dokradają na boku. Mściwi i zarozumiali. Szkoda słów.

Zostaw opinię o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony