RE/MAX Polska

Opinie o RE/MAX Polska

Irek

Czy żeby rozpocząć współpracę z RE/MAX konieczna jest jakaś inwestycja finansowa? Jeżeli tak to w jakim czasie powinna się ona zwrócić i od czego to zależy?

Grzegorz

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i ogólne wrażenia pozytywne. Wyczuwa się miłą atmosferę i profesjonalne podejście do kandydata. Niestety nie podjąłem współpracy ze względu na brak poduszki finansowej, która jest niezbędna żeby komfortowo móc rozpocząć ten biznes (tak jak każdy inny biznes, który prowadzi się w ramach własnej działalności). Przekonałem się, że warto odczekać i wrócić ponownie za kilka miesięcy jak będe miał gotowość finansową.

Małgorzata

Należałoby Wam przypomnieć, że dzisiejsza pozycja RE/MAX to milowy krok naprzód w rozwoju firmy – RE/MAX dziś to niemal 7000 biur nieruchomości zrzeszających ponad 100 000 agentów, którzy działają w ponad 95 krajach, w tym oczywiście w Polsce. Zapewne wielu z Was zastanawia się nad aplikowaniem do tego przedsiębiorstwa. Mogę Wam powiedzieć, iż aktualnie poszukują tam zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. https://www.remax-polska.pl/dolacz-do-remax-agent.aspx - tu znajdziecie dużo więcej informacji, które dotyczą rekrutacji. Czy interesowałaby Was praca w takiej branży? Czekam na opinie z Waszymi przemyśleniami!

Rozbawiona
@Małgorzata

W Krakowie od lat jest jedno biuro RE/Max, prowizja od sprzedającego 5%+VAT. Model pozyskiwania dzwonisz i zebrasz od innych agentów oferty. Nowe biuro wygląda jak klatka w firmie telemarketingowej. Boksy z biurkami. Korporacyjne gadki, które raczej na klientów nie działają. Dlaczego taka wysoka prowizja? Ponieważ Sprzedający placi prowizje agentowi, który sprzedaje Jego Nieruchomość, ale jakoś trzeba zachęcić innego Agenta z innej firmy aby zrobił robotę za pośrednika z RE/MAX, który oddaje połowę swojej prowizji. Reasumując jezeli chcesz pracować w tej firmie nastaw się na żebraninę od agentów, którzy pozyskują Nieruchomości, bądź mają Klienta, który mógłby sprzedać Twoja cudem pozyskaną nieruchomość na 5%+VAT. Powodzenia.

@I
@Rozbawiona

W Krakowie nie jest tak że od lat jest jedno biuro. W roku 2011 zostało otwarte biuro REMAX Prestige, pod tą marką zakończyło działanie w 2019 roku. W roku 2019 powstało nowe biuro w Krakowie nie związane w żaden sposób w poprzednim biurem.

Joanna
@Rozbawiona

@Rozbawiona W Krakowie od niedawna funkcjonuje kolejne biuro RE/MAX. Byłam u nich niedawno na rozmowie i rozważam możliwość dołączenia. Podejmując decyzję o wejściu do branży nieruchomości, spędziłam dużo czasu analizując sytuację na rynku i to jak obecnie działają rozmaite agencje nieruchomości w Polsce. RE/MAX praktycznie jako jedyny oferuje model współpracy, w którym to nie Właściciel a Agent znajduje się na górze przysłowiowej piramidy (nie, nie chodzi o piramidę finansową), jest przedsiębiorcą, myśli i chce zarabiać jak przedsiębiorca. W otoczeniu innych agentów, którzy funkcjonują podobnie, aktywnie współpracuje z Właścicielem biura i pomaga skalować biznes w oparciu o KNOW-HOW jaki daje 50 lat doświadczenia RE/MAX - zainteresowanych odsłyłam na YT, gdzie znajdziecie jak dokładnie działa model biznesowy REMAX i dlaczego model ten NIE jest pewnie dla każdego. Pozdrawiam

Aktualność
Pozwól swojej karierze wznieść się na wyższy poziom…
W RE/MAX Polska nie ma ograniczeń do tego, co możesz zrobić ze swoją kreatywnością i pasją do sukcesu. To Twój biznes, a my go wspieramy i pomagamy Ci się rozwinąć. Jeżeli jesteście zdecydowani, aby to się stało, to jest miejsce, którego szukacie.
Dołączając do naszego zespołu, nauczymy Cię zarabiać na rynku nieruchomości!
System szkoleń oferowanych przez RE/MAX Polska oparty jest na najlepszych praktykach i stworzony przez najlepszych specjalistów w Europie i na świecie. Posiadamy własną Akademię RE/MAX, która nadzoruje i wdraża nowe szkolenia i programy europejskie.
Przez szkolenia i trening bezpośredni, wszyscy współpracownicy RE/MAX mają dostęp do unikatowej wiedzy i mogą wciąż doskonalić swoje umiejętności. Niemal 130 000 agentów RE/MAX pracujących na rynkach całego świata korzysta z tego samego źródła wiedzy, z blisko 50-cio letniego doświadczenia
Zdobyta wiedza na pewno pozwoli Ci spojrzeć na zawód agenta nieruchomości fachowym okiem. Przygotują Cię do tego nasi trenerzy, wieloletni praktycy aktywnie pracujący na rynku nieruchomości.
Spędzimy razem ponad 100 godzin wykładów i warsztatów. Zapoznamy Cię ze standardami, które wzniosą jakość na najwyższy poziom i przepisami prawa, które są niezbędne do pracy agenta nieruchomościami.
Szkolenia, seminaria, konferencje, praktyczne warsztaty i coaching prowadzą do bezpośredniej wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk sprzedażowych w ramach ścisłej współpracy pomiędzy wszystkimi agentami RE/MAX w Polsce, Europie i na świecie. Na terenie naszego kraju korzystamy ze wszystkich międzynarodowych systemów szkoleniowych sieci RE/MAX, jak również współpracujemy z najbardziej doświadczonymi i uznanymi specjalistami z branży nieruchomości.
W tym roku ponownie RE/MAX Polska udoskonala system szkoleń, wprowadzając nowe szkolenia:

RE/MAX Accelerate
Jest to trzytygodniowy rozbudowany system szkoleń wstępnych dla agentów przystępujących do sieci RE/MAX. Obejmuje kompleksowe przygotowanie do zawodu „Agenta Nieruchomości”. Szkolenie to ma dwa główne cele: zaangażowanie i zwiększenie produktywności agentów oraz nauczenie agentów standardów RE/MAX wysoce podnoszących jakość obsługi klienta. Szkolenie zawiera również zagadnienia prawne niezbędne do wykonywania tego zawodu, kończy się testem i uzyskaniem certyfikatu „Licencjonowany Agent RE/MAX”.
RE/MAX Compass
Jest to program wdrożeniowy agenta nieruchomości prowadzony przez doświadczonych mentorów. Warsztaty, praktyczna wiedza w 8 tygodni (po 2 sesje w tygodniu) oraz kompleksowa opieka mentora podczas wdrażania do zawodu.
RE/MAX Elevate
8 modułowe szkolenie dla doświadczonych agentów chcących tworzyć swoje zespoły. Agentów, którzy mają mnogość ofert, mnogość poleceń i mnogość transakcji aby mogli się dalej rozwijać.
Business by Design Training
Jest to program opracowany przez Toma Ferry (Success Strategies Institute, Inc.), który przeznaczony jest dla doświadczonych agentów. Dziesięć sesji, wiele praktycznych wskazówek jak prowadzić biznes by osiągać coraz większy sukces.
Oprócz szkoleń, RE/MAX organizuje coroczne programy i kampanie mające na celu osiągnięcie jak najwyższej jakości obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności agenta.
System szkoleń i wsparcie to dla Ciebie ważny aspekt przy wyborze zawodu?
Chcesz wiedzieć więcej ?
Zapraszam do kontaktu: akademia@remax-polska.pl
Agent Nieruchomości

Na rekrutacji dowiadujesz sie o tym ile musisz zaplacic chcac tam pracowac. Na tym zarabiaja, rotacja pracownikow= pieniądze. Po rozmowie wykonalem telefony do „agentów” z internetu z tej firmy.

Jak to może być legalne?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zdecydowanie polecam, jestem z RE/MAX związany od wielu lat i mogę polecić każdemu!

Alex

RE/MAX jest według mnie doskonałym miejscem dla osób, które nie posiadają doświadczenia w branży nieruchomości, a chcą rozwijać się jako agent. Od zawsze wiadomo, że zawód ten wiąże się z prestiżem i wysokimi zarobkami. Jednak nie jest on dla wszystkich. Z doświadczenia wiem, że początek pracy w tej branży to trudna sprawa. Pewnie dlatego też większość osób rezygnuje w przedbiegach. Jako początkujący agent otrzymałem wszystkie możliwe wskazówki, informacje, wiedzę właśnie w RE/MAX. Uważam, że sam nie doszedłbym do takiego poziomu w tak szybkim czasie. POLECAM współpracę z RE/MAX każdemu , kto chce rozpocząć nową drogę w tym zawodzie.

Pan X

Dopóki ktoś nie zrozumie modelu biznesowego RE/MAX, tak często inni zainteresowani będą czytali nieprawdziwe i niewiarygodne informacje. Dyskusje tutaj jak widać uskuteczniają głównie Ci, którzy nie pojęli zasad współpracy z biurem RE/MAX, albo w ogóle nie udali się na rozmowę do biura, aby mogli się dowiedzieć na czym faktycznie ta współpraca polega. Jednak w internecie okazują się być ekspertami, którzy udzielają "mądrych rad". A ktoś inny czyta takie wyssane z palca komentarze i opinie rezygnuje ze spotkania z firmą. 1. RE/MAX NIE PROPONUJE PRACY / ETATU ! Czy tak trudno to pojąć? RE/MAX jest biurem, w którym możesz zbudować SWÓJ BIZNES, możesz zacząć działać samodzielnie i niezależnie, przy wsparciu dużej, znanej, międzynarodowej marki, w której NIE JESTEŚ PRACOWNIKIEM a partnerem biznesowym. Stąd konieczność posiadania własnej działalności lub gotowość do jej podjęcia (znany system B2B). To miejsce dla przedsiębiorczych osób, które chcą być agentami nieruchomości a jednocześnie chcą prowadzić własną firmę, chcą mieć swój biznes, jednak nie chcą ryzykować założenia własnego biura nieruchomości, ponieważ nie mają doświadczenia, potrzebnych narzędzi i dużego zaplecza finansowego.   2. Agent stowarzyszając się z RE/MAX wnosi opłatę wstępną, która jest niejako wkładem agenta, jest jego inwestycją w biznes. Cokolwiek postanowisz zbudować, jakikolwiek inny biznes zechcesz rozkręcić - koszty jakie musisz zainwestować są OBOWIĄZKOWE, OGROMNE I OBARCZONE OGROMNYM RYZYKIEM, tym większym jeśli nie masz doświadczenia, sprawnie działającego modelu biznesowego, pomysłu, potrzebnych narzędzi. W tym przypadku jest to więc TYLKO 5000 zł...i masz podany na tacy działający od 47 lat model biznesowy, wsparcie, szkolenia i doświadczenie. Oczywiście nadal jest ryzyko: czy Ci się uda, czy się sprawdzisz, czy będziesz w tym świetny, czy będziesz zarabiał...ale ryzyko jest wszędzie tam, gdzie ktoś podejmuje decyzję o SAMODZIELNOŚCI ZAWODOWEJ. Comiesięczne koszty nadal ponosi biuro, niejako sponsorując agenta, kredytując go ...do czasu kiedy będzie bardziej samodzielny i skuteczny. Biuro w tym momencie również ryzykuje. Ponieważ koszty jakie biuro ponosi na rzecz agenta są znacznie wyższe, niż jednorazowa opłata wstępna. Jednocześnie nowy agent to dużo nauki, wsparcia, poświęconego czasu, zaangażowania. To czas, który jest czyimś czasem, który również kosztuje. Przecież nikt nie poświęca go za darmo. Jednak oczywiście większość ludzi (co widać nawet w tutejszych komentarzach) oczekuje mieć i dostać za darmo. A nauka od podstawówki jest prosta:- z pustego się nie naleje, - jak chcesz mieć więcej, to musisz zaryzykować, - jak chcesz coś wyjąć- najpierw musisz w to zainwestować. Czy najprostsza- za darmo nic nie dostaniesz. Jeśli coś jest warte swojej ceny, nikt tego nie "sprzeda" za zero złotych ! 3. "W tych kosztach lepiej otworzyć swoje biuro nieruchomości "? Hahaha. Na serio? Jeśli ktokolwiek myśli, że koszt prowadzenia własnego biura to 5000 zł w ciągu roku to brawo !!!  Pojęcie o przedsiębiorczości i o realiach prowadzenia własnego biznesu na poziomie żadnym. Sorry. Własne biuro nieruchomości to m.in - szkolenie - jakiekolwiek chyba odbędziesz ?- ubezpieczenie OC pośrednika - obowiązkowe !- biuro - klienci często chcą spotkać się w biurze- koszty utrzymania biura - oczywiste - osoba w biurze - Ty będziesz agentem, więc ktoś musi być w biurze- strona www -  gdzieś musisz się zareklamować- portale / reklama ofert - gdzieś musisz zaprezentować obsługiwane nieruchomości- materiały marketingowe - zawsze są mile widziane- dokumentacja - umowy pośrednictwa - WAŻNE, zgodne z UOKiK, prawnie skonsultowane i sprawdzone- obsługa prawna - doradztwo- wsparcie/konsultacje - na bieżąco Licz człowieku. Licz dobrze. Oczywiście z wielu elementów możesz zrezygnować lub je ograniczyć. Ale to również ograniczy Twoje możliwości oraz szanse. W RE/MAX tych kosztów nie widzisz, bo ich po prostu nie masz. 4. W RE/MAX Agenci mogą pracować w najwyższych systemach prowizyjnych na rynku nieruchomości. Uzyskują od 50-80 %. prowizji Mogą wspólnie przeprowadzać transakcje i dzielić się wynagrodzeniem - co wzmacnia szybkość transakcji a agenci mają większe szanse na zarobienie $. System poleceń- agenci mogą przekazywać klientów do innych biur RE/MAX, z innych miast, krajów z obowiązującą prowizją za polecenie 25%. W ten sposób mogą obsługiwać nieruchomości właściwie w całej Polsce, jak i na świecie. Mogą budować swoje zespoły w obrębie biura, prowadząc własny team a jednocześnie ograniczając koszty prowadzenia własnego biura i korzystając nadal ze wsparcia i pomocy biura.  Nikogo nie zamierzam przekonywać do RE/MAX. Namawiać. Pisać ochy i achy. Niemniej...zawsze warto zapytać, dowiedzieć się, poznać firmę, miejsce, ludzi. Nawet jeśli miałbyś stwierdzić "to nie dla mnie"... Ile osób tyle gustów, potrzeb i opinii.Jednak zanim coś napiszesz, pamiętaj, że coś co nie jest dla Ciebie, może być jednak czymś doskonałym i ciekawym dla kogoś innego

Olga
@Pan X

Oczywiście po części ma Pan tylko rację, po części nie. Juz pierwszy punkt się nie zgadza w 100 %. Chcesz mieć coś swojego, ale nie potrzebujesz doświadczenia i REMAX pomoże Agentowi? Doświadczenie pełni tutaj kluczową rolę. Oczywiście można sporo się nauczyć, jeśli się chce, ale wtedy trzeba z innych rzeczy zrezygnować. Aby być dobrym agentem trzeba mieć do tego charakter i być gotowym na tą pracę, tak jak i posiadając własne biuro. Bo niby skąd ta rotacja pracowników? Z mojej obserwacji osoby pracujące w REMAX i posiadające już doświadczenie w sprzedaży lub branży nieruchomości najlepiej na tym wychodzą. Namawianie "Stań się agentem REMAX" jest w porządku, jeśli namawia się osoby z doświadczeniem. :) Pan Robert poniżej opisał dokładniej pracę w REMAX.

Rekruter RE/MAX Partners
@Olga

Pani Olgo. Nasze biuro RE/MAX jest młode- liczy 5 osób w tym dwie pierwsze osoby przyszli w lipcu. Osoby o przedziale wiekowym ponad 20 i ponad 40 lat. Wcześniej pracowali na etacie i nigdy blisko nie były nieruchomości. Teraz są najlepszymi moimi agentami. Nie ma miesiąca bez aktu notarialnego.

Pan X
@Olga

Pani Olgo, w wielu biurach nieruchomości wymagane jest conajmniej 12 miesięczne doświadczenie w branży, gdyż biura te nie chcą "bawić" się w to, czy ktoś sobie poradzi, czy też nie ale przede wszystkim biura te, nie chcą tracić czasu na uczenie kogoś fachu, tym bardziej, że nie wiadomo czy ktoś będzie chciał być dobrym agentem. RE/MAX poświęca czas i środki na przygotowanie i nauczenie każdej osoby, która chce. Należy zrozumieć, że RE/MAX jest świetną opcją dla wszystkich osób, które chcą działać SAMODZIELNIE w branży nieruchomości, myślą o własnej działalności, o niezależności, nie chcą pracować na etacie ale nie mają potrzebnego doświadczenia, środków, narzędzi ani dużego zaplecza finansowego.Nie zdaje sobie Pani sprawy, ile osób podejmuje się otwarcia swojego, jednoosobowego biura nieruchomości z wizją wysokich zarobków i "fajnego" prestiżowego zajęcia, ale bardzo szybko zawieszają lub likwidują swój biznes, bo nie do końca wszystko przemyśleli i zaplanowali, lub nie zdawali sobie sprawy, z iloma rzeczami trzeba się liczyć chcąc obsługiwać nieruchomości. W RE/MAX jest szkolenie, wsparcie, prowadzenie za rękę, narzędzia, materiały i doświadczenie firmy. Dlatego zamiast skakania samemu na tę głęboką wodę, czy nie lepiej złapać kogoś za rękę, aby zrobić to wspólnie? Inna rzecz...każdy z nas kiedyś czegoś nie umiał i nie potrafił...a jednak jeśli chciał i miał motywację - nauczył się i zdobył doświadczenie. Zgadzam się z Panią w 100%, że aby być dobrym agentem trzeba mieć odpowiedni charakter, trzeba być bardzo dobrze zorganizowaną osobą i mieć przede wszystkim wizję i plan. Nie każda osoba może być przedsiębiorcą, parterem biznesowym. Natomiast rotacja jest wszędzie i jest naturalną sprawą. Nie zawsze wynika ona ze złych intencji lub braku potencjału pracodawcy/firmy, ale często jest spowodowana tym, że ludzie nie zawsze chcą, nie zawsze się starają, nie zawsze im zależy i nie zawsze się nadają. Praca agenta jest wymagająca a jednocześnie można bardzo dobrze zarobić. I najczęściej ludzie myślą tylko o tym - jak duże będę mieć z tego pieniądze. Ale zapominają, że aby te pieniądze zdobyć, najpierw trzeba wykonać trudną i ciężką pracę. Niemniej do odważnych świat należy a sukces jest gwarantowany ludziom pracowitym i ambitnym. I takim, którzy potrafią zaryzykować bo wiedzą na ile ich stać i nie boją się ciężkiej pracy, aby osiągnąć upragniony cel.

Maria
@Rekruter RE/MAX Partners

Gdzie znajduje się biuro? Myślę o dołączeniu.

Pablus85

Szukają Jelenii pracujących za psi grosz na górę pławiąca się w luksusach,oczywiście jako narybek caly czas zwodzony jestes rychlymi profitami i możliwością rozwoju, którego tak naprawę w ogóle nie m. Ta firma to idealnie odzwierciedlenie "krwiożerczego kapitalizmu." NIE POLECAM !

Agentka

Prawda jest taka, że każdy ma możliwość wyboru a RE/MAX nie kryje systemu w jakim pracuje. Jest to jakieś novum na rynku nieruchomości ale małe agencje nie mają już szans na utrzymanie się. Jak w innych branżach.

agent
@Agentka

Żartujesz prawda? Zobacz jak pracują inne agencje i wtedy mozesz porównać efekty pracy.U Pani z REMAX 4 sprzedane mieszkania w ostatnim czasie,wg mnie szału nie ma

Ivo
@Agentka

Bzdura, proszę sprawdzić ile jest biur w Polsce, a ile sieci. Warto zadzwonić do agentów i pytać wybrać 10, wyrobić sobie pogląd.

Zielona Góra szuka agentów

Zastanawiam się, czy zgłosić się do do tego biura w sprawie pracy. Interesuje mnie praca na własną rękę z elastycznym czasem pracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży różnych firm, głównie branża przemysłowa i budowlana. Opinia Pana Pawła poniżej nie zachwyca... Ktoś mógłby coś na temat tego biura napisać?

RE/MAX Speedway Zielona Góra
@Zielona Góra szuka agentów

Dzień dobry, Nazywam się Kinga Cebula i prowadzę biuro RE/MAX w Zielonej Górze. Serdecznie zapraszam Panią do kontaktu pod nr tel. +48 786 105 370. Z przyjemnością umówię się z Panią na spotkanie w dogodnym dla Pani terminie, chętnie opowiem o współpracy z RE/MAX, odpowiem na wszelkie pytania, postaram się rozwiać wątpliwości. Spotkanie jest niezobowiązujące i sądzę, że najwięcej prawdziwych informacji zasięgnie Pani właśnie podczas takiego spotkania. Zapraszam i pozdrawiam.

Byłem na spotkaniu w Katowicach jedyne co usłyszałem jake osiągnięcia ma wlascicielaka Remax gold trzeba zapłacić 5000 tysięcy za szkolenie i miesięcznie 500 zł za korzystanie z biura spotkanie typu amway i nic więcej nie polecam

Zielona Góra szuka agentów

Interesuje mnie praca na własną rękę z elastycznym czasem pracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży różnych firm w branży przemysłu i budowlanej. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat biura w Zielonej Górze?

Nie miła Pani z Kielc, krzycząca na kandydata, nie może zrobić przelewu na konto walutowe, każe wieźć całą sumę zarobioną do Polski.

Iza Invest

Praca dla ludzi, którzy potrafią konsekwentnie dążyć do swoich celów. Jestem w RE/MAX już kilka lat i nie wyobrażam sobie teraz innej pracy. Tutaj Agentem każdy jest z wyboru - nie konieczności, zasady są od początku jasno przedstawione. Jeśli ktoś chce naprawdę dużo zarabiać to trzeba po prostu się zaangażować...

Bartek

Może podpowiecie jak jest atmosfera? Czy warto aplikować?

Lea
@Bartek

Atmosfera amerykańska tak jak franczyza, czyli wszyscy very happy a tak naprawdę to polowanie na klientów i przepychanki w wciskaniu swojej wizytowki

Mariusz
@Lea

W firmie RE/MAX Polska panuje rywalizacja wśród pracowników o zdobycie nowego klienta? Jeżeli Twoim zdaniem tak to wygląda, to mógłbyś ocenić, czy taka forma zdobywania klienta jest według Ciebie dobra? Przekłada się to na ilość pozyskanych osób? Wypowiedz się, proszę na ten temat.

Irek

Jeśli komuś odpowiada taka forma zatrudnienia to czy da się w miarę dobrze zarabiać?

Sylwia Gajek-Zielińska Agent
@Irek

To nie jest kwestia „w miarę zarabiania” tylko wyznaczenia sobie celu ile chcę zarabiać. Forma współpracy determinuje do osiągnięcia wyniku... To Ty decydujesz kiedy i jak się angażujesz a to ma bezpośredni wpływ na Twoje wynagrodzenie. Jesteś statkiem, sterem i żeglarzem... po morzu nieruchomości. A poważnie od Ciebie zależy ile chcesz i ile będziesz zarabiać.

Lea
@Sylwia Gajek-Zielińska Agent

Guzik prawda, jestem agentem remax i staram się jak mogę, od 5 miesięcy nie zarobiłam nic, koszty są moje a zyskami jak uda się coś wypracować to muszę się podzielić i to oddając 60%!

Ciekawski obserwator

A ja poszedłem o krok dalej i po rozmowie kwalifikacyjnej przedzwoniłem do kilku agentów remax, żeby dowiedzieć się jak jest naprawdę, bo na rozmowie to wszystko wygląda pięknie i cudownie ale w rzeczywistości to już chyba tak nie jest. Tylko jedna osoba sobie chwaliła tę pracę, a kilka do dzisiaj się zastanawia co tam jeszcze robi i czeka czy uda im się odzyskać z jakiejś transakcji zainwestowane wcześniej pieniążki. Zresztą dali mi też cenną wskazówkę - jeżeli jeszcze się nie zdecydowałem to żebym obserwował ich stronę i zobaczył ile osób rozpoczyna współpracę i jak szybko stamtąd ucieka. No to teraz obserwuję, bo podobno przesiew jak na I roku studiów!

Ja(n)
@Ciekawski obserwator

Urzekło mnie stwierdzenie, dotyczące przesiewu na studiach - w samo sedno. Rozpoczęcie pracy w sprzedaży, jest jak pierwszy rok nauki na wymagającym kierunku = zostaną najlepsi, pracowici, konsekwentni, ambitni. Ci, którym się chce. Studia, to nie przedszkole, nie są dla wszystkich i bardzo dobrze.

Marika
@Ciekawski obserwator

Nie uciekają tak szybko , bo tak szybko też nie da się odzyskać władowanych pieniędzy. A wydatki z miesiąca na miesiąc rosną. Nigdzie tu jeszcze nie przeczytałam o opłacie miesięcznej - czyli płać nam za to że pracujesz! Sprzedaż coś po 8 miesiącach zarobisz 6-8 tys a wydasz przez ten czas 15. Super.....

zorro
@Marika

fajny biznes można tak pracować najpierw dorobię sobie kilku ........... będę miał 500 plus i mogę działać darmowa kasa fajnie będzie

Sebastian
@zorro

Masz wiedzę o tym, jak wygląda praca agenta zatrudnionego za pośrednictwem firmy RE/MAX Polska? Aby w ogóle móc aplikować na to stanowisko należy mieć odpowiednie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Obecnie widzę, że firma nie poszukuje nowych osób na to stanowisko, jednak na przyszłość chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda.

@Sebastian

Panie Sebastianie, w RE/MAX Polska jest rekrutacja ciągła i jak najbardziej w każdej chwili można dołączyć jako agent nieruchomości do jednego z istniejących biur. Proszę o wiadomość na maila info@remax-polska.pl z informacją w jakim mieście docelowo chciałby Pan rozpocząć współpracę, przekażemy Pana wiadomość do odpowiedniego biura. Jeśli chodzi o doświadczenie w branży nieruchomości nie jest ono wymagane, mamy bardzo rozbudowaną sieć szkoleń w Akademii RE/MAX i wszystkiego uczymy od podstaw. Najważniejsze by lubił Pan kontakt z ludźmi, był zorganizowany i zmotywowany do pracy :)

MojaOpinia

Rekrutacja z jedną ze współwłaścicielek na stanowisko administracyjne - porażka. Pani chyba nigdy nie nie miała okazji poznać zasad prowadzenia rozmów rekrutacyjnych. Nie przeczytała wcześniej nawet mojego CV a cała rozmowa trwała 10 min - rekord!! Dodatkowo w ogłoszeniu była informacja że jest to umowa o prace, a w rzeczywistości okazało się że jest to staż z UP plus umowa o dzieło. Odpowiedź miała być po kilku dniach a minął już ponad miesiąc i zero odzewu. Jeśli taki profesjonalizm wyznaje firma na co dzień, to życzę powodzenia...

właściciel
@MojaOpinia

Miła Pani. Z pewnością miała Pani przyjemność rozmawiać ze mną. Więc spieszę z wyjaśnieniami:) Rozmowy rekrutacyjne prowadzę od 6 lat, przeprowadzając średnio 6 rozmów tygodniowo. Odnośnie rozmowy z Panią mogę stwierdzić tylko tyle iż: rozmowy trwają tyle ile rozmówca pozwala, jeżeli trwałą 10 minut to znaczy (nie obrażając Pani), że po pierwsze nie byłam zainteresowana Pani kandydaturą, a Pani nie miała za wiele mi do powiedzenia i zaoferowania...czyli po prostu Pani "się nie sprzedała" a ja Pani "nie kupiłam". Przy rozmowach kwalifikacyjnych wychodzę z podstawowego założenia-SZANUJMY SWÓJ CZAS. Jeśli osoba z którą rozmawiam kompletnie mi nie odpowiada to po prostu kończę rozmowę. Po drugie-CV zawsze przeglądam, aczkolwiek nie ono jest podstawą zatrudniania osoby- dlatego zawsze proszę kandydatów o opowiedzenie mi swojej historii pracy i doświadczenia, pozwala mi ono poznać kandydata. Na rozmowie zawsze zaznaczam też iż, tak jak w większości firm w Polsce, skontaktuję się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami, których kandydaturą jestem zainteresowana i z którymi będę chciała prowadzić dalsze rozmowy. Wnioskując po Pani wpisie, rozumiem iż chciała Pani rozpocząć współpracę z nami. Proszę mi wierzyć,że kandydatek na to stanowisko była bardzo dużo. Liczę jednak iż Pani równie szybko znajdzie swoją wymarzoną pracę:)

kropka

Ja pracuje w Remax portugalia i bardzo sobie chwale. nie mamy wpisowego 5000 zl na eu 1200, nie mamy miesiecznej oplaty a placimy 116eu co pol roku za uzywanie komputerow, wifi i biura, wracam do plski za jakis czas i bardzo bym chciala kontunuowac przygode z remax. moge prosic o info?

@kropka

Bardzo prosimy o kontakt z biurem regionalnym na maila info@remax-polska.pl. Proszę napisać w jakim mieście chciałaby Pani rozpocząć współpracę z RE/MAX, skierujemy Panią do odpowiedniej osoby, która przedstawi szczegółowe warunki współpracy z RE/MAX w Polsce.

Ramt
@RE/MAX Polska

Ale ściema, gość z firmy która jest w Portugalii chce pracować w Polsce i pyta o to na takim forum, żenada i kpina.

kropka
@Ramt

zadna zenana i nie gosc a gosciowa. tak, wracam do polski i chce pracowac nadal. kocham remax w portugalii, to ze za granica nie znaczy ze droga kwiatami uslana, chce do domu, do rodziny. za glupie komentarze dziekuje. a do remax to Bialystok sie klania, juz jestem w kontakcie.

Zuza

Czy trzeba spełniać jakieś konkretne warunki żeby podpisać umowę z firmą o współpracy?

@Zuza

Nie trzeba spełniać żadnych szczególnych warunków aby podpisać z nami umowę. Agentem może zostać każdy kto lubi rozmawiać z ludźmi oraz chce się uczyć i rozwijać. Zachęcam do zapoznania się z zakładką "Zostań agentem". Jeśli pojawią się jeszcze jakieś bardziej szczegółowe pytania proszę o maila: info@remax-polska.pl lub zapraszam na rozmowę do konkretnego biura RE/MAX w Twoim mieście - z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o RE/MAX Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w RE/MAX Polska?

Zobacz opinie na temat firmy RE/MAX Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RE/MAX Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RE/MAX Polska?

Kandydaci do pracy w RE/MAX Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RE/MAX Polska